IV liga - mazowiecka - grupa II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Piaseczno 13 36 12 0 1 55 - 9
2. Oskar Przysucha 13 34 11 1 1 30 - 17
3. Victoria Sulejówek 13 30 10 0 3 35 - 15
4. Wilga Garwolin 13 27 9 0 4 37 - 20
5. Pogoń II Siedlce 13 24 7 3 3 26 - 18
6. Mszczonowianka Mszczonów 13 23 7 2 4 37 - 25
7. Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 22 7 1 5 31 - 23
8. KS Raszyn 13 21 7 0 6 29 - 26
9. Orzeł Baniocha 13 20 6 2 5 25 - 19
10. Podlasie Sokołów Podlaski 13 17 5 2 6 18 - 19
11. Mazur Karczew 13 16 4 4 5 24 - 25
12. Milan Milanówek 13 14 4 2 7 13 - 25 2 4 1 1 0 6 - 3
13. Energia Kozienice 13 14 4 2 7 16 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
14. Tygrys Huta Mińska 13 14 4 2 7 25 - 30 1 0 0 0 1 2 - 5
15. Żyrardowianka Żyrardów 13 10 3 1 9 15 - 37
16. Płomień Dębe Wielkie 13 6 2 0 11 9 - 36 1 3 1 0 0 2 - 0
17. Zamłynie Radom 13 6 2 0 11 9 - 45 1 3 1 0 0 4 - 2
18. Naprzód Skórzec 13 6 2 0 11 12 - 38 2 0 0 0 2 2 - 6


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Orzeł Baniocha 3 - 0 Podlasie Sokołów Podlaski 7 sierpnia 2021 - 17:00
KS Raszyn 0 - 3 Oskar Przysucha 7 sierpnia 2021 - 11:00
Victoria Sulejówek 3 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 sierpnia 2021 - 17:00
Zamłynie Radom 0 - 2 Energia Kozienice 7 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Tygrys Huta Mińska 7 sierpnia 2021 - 13:00
MKS Piaseczno 7 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 7 sierpnia 2021 - 11:00
Wilga Garwolin 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 8 sierpnia 2021 - 18:00
Milan Milanówek 1 - 0 Płomień Dębe Wielkie 8 sierpnia 2021 - 17:30
Naprzód Skórzec 3 - 1 Mazur Karczew 8 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Baniocha 14 sierpnia 2021 - 11:00
Mazur Karczew 0 - 5 MKS Piaseczno 14 sierpnia 2021 - 11:00
Płomień Dębe Wielkie 2 - 0 Naprzód Skórzec 15 sierpnia 2021 - 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 2 KS Raszyn 14 sierpnia 2021 - 12:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 Milan Milanówek 14 sierpnia 2021 - 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 4 Wilga Garwolin 14 sierpnia 2021 - 16:00
Energia Kozienice 1 - 2 Victoria Sulejówek 14 sierpnia 2021 - 17:00
Tygrys Huta Mińska 1 - 3 Podlasie Sokołów Podlaski 14 sierpnia 2021 - 11:00
Pogoń II Siedlce 3 - 1 Zamłynie Radom 15 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 0 - 5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 21 sierpnia 2021 - 17:30
KS Raszyn 6 - 3 Żyrardowianka Żyrardów 21 sierpnia 2021 - 12:00
Zamłynie Radom 2 - 1 Tygrys Huta Mińska 21 sierpnia 2021 - 15:00
Victoria Sulejówek 2 - 0 Pogoń II Siedlce 21 sierpnia 2021 - 17:00
Milan Milanówek 1 - 1 Energia Kozienice 21 sierpnia 2021 - 11:00
MKS Piaseczno 6 - 0 Płomień Dębe Wielkie 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wilga Garwolin 4 - 2 Mazur Karczew 21 sierpnia 2021 - 16:00
Orzeł Baniocha 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3 - 1 Oskar Przysucha 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 0 Orzeł Baniocha 28 sierpnia 2021 - 13:00
Mazur Karczew 1 - 0 KS Raszyn 28 sierpnia 2021 - 16:00
Płomień Dębe Wielkie 0 - 3 Wilga Garwolin 29 sierpnia 2021 - 15:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 MKS Piaseczno 28 sierpnia 2021 - 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 27 sierpnia 2021 - 17:30
Tygrys Huta Mińska 0 - 1 Oskar Przysucha 28 sierpnia 2021 - 12:00
Energia Kozienice 2 - 0 Naprzód Skórzec 28 sierpnia 2021 - 15:00
Zamłynie Radom 0 - 7 Victoria Sulejówek 29 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń II Siedlce 4 - 0 Milan Milanówek 8 września 2021 - 18:00
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 1 - 3 Pogoń II Siedlce 22 września 2021 - 16:30
Wilga Garwolin 2 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 września 2021 - 17:30
Victoria Sulejówek 2 - 1 Tygrys Huta Mińska 1 września 2021 - 19:00
Milan Milanówek 1 - 0 Zamłynie Radom 1 września 2021 - 17:00
MKS Piaseczno 4 - 1 Energia Kozienice 1 września 2021 - 17:30
KS Raszyn 3 - 1 Płomień Dębe Wielkie 1 września 2021 - 17:30
Orzeł Baniocha 1 - 0 Mazur Karczew 1 września 2021 - 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 1 września 2021 - 17:00
Oskar Przysucha 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 15 września 2021 - 16:45
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 3 Oskar Przysucha 4 września 2021 - 15:00
Płomień Dębe Wielkie 1 - 2 Orzeł Baniocha 4 września 2021 - 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 - 1 KS Raszyn 4 września 2021 - 11:00
Energia Kozienice 0 - 1 Wilga Garwolin 4 września 2021 - 16:00
Zamłynie Radom 4 - 2 Naprzód Skórzec 4 września 2021 - 14:00
Victoria Sulejówek 1 - 0 Milan Milanówek 5 września 2021 - 17:00
Mazur Karczew 5 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 4 września 2021 - 16:00
Tygrys Huta Mińska 6 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 4 września 2021 - 11:00
Pogoń II Siedlce 3 - 5 MKS Piaseczno 5 września 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 1 - 4 Victoria Sulejówek 11 września 2021 - 16:30
KS Raszyn 2 - 1 Energia Kozienice 11 września 2021 - 12:00
Orzeł Baniocha 1 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 września 2021 - 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0 - 2 Płomień Dębe Wielkie 11 września 2021 - 16:00
Oskar Przysucha 3 - 2 Mazur Karczew 11 września 2021 - 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 7 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 11 września 2021 - 12:30
Wilga Garwolin 1 - 2 Pogoń II Siedlce 11 września 2021 - 11:00
MKS Piaseczno 4 - 0 Zamłynie Radom 11 września 2021 - 11:00
Milan Milanówek 5 - 2 Tygrys Huta Mińska 11 września 2021 - 12:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Płomień Dębe Wielkie 1 - 3 Oskar Przysucha 19 września 2021 - 15:00
Energia Kozienice 2 - 0 Orzeł Baniocha 19 września 2021 - 16:00
Zamłynie Radom 1 - 4 Wilga Garwolin 19 września 2021 - 15:00
Victoria Sulejówek 0 - 2 MKS Piaseczno 18 września 2021 - 17:00
Mazur Karczew 3 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 18 września 2021 - 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 18 września 2021 - 16:00
Milan Milanówek 0 - 1 Naprzód Skórzec 18 września 2021 - 11:00
Tygrys Huta Mińska 2 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 18 września 2021 - 16:00
Pogoń II Siedlce 2 - 0 KS Raszyn 19 września 2021 - 17:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 1 - 5 Tygrys Huta Mińska 25 września 2021 - 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 8 - 0 Płomień Dębe Wielkie 25 września 2021 - 12:30
MKS Piaseczno 4 - 1 Milan Milanówek 25 września 2021 - 11:00
Wilga Garwolin 3 - 1 Victoria Sulejówek 25 września 2021 - 14:00
KS Raszyn 6 - 0 Zamłynie Radom 25 września 2021 - 12:00
Orzeł Baniocha 5 - 1 Pogoń II Siedlce 25 września 2021 - 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1 - 2 Energia Kozienice 25 września 2021 - 16:00
Oskar Przysucha 3 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 25 września 2021 - 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Mazur Karczew 25 września 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 0 - 3 MKS Piaseczno 2 października 2021 - 16:00
Płomień Dębe Wielkie 0 - 1 Żyrardowianka Żyrardów 3 października 2021 - 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 4 Mszczonowianka Mszczonów 2 października 2021 - 16:00
Energia Kozienice 1 - 2 Oskar Przysucha 3 października 2021 - 11:00
Milan Milanówek 0 - 4 Wilga Garwolin 2 października 2021 - 11:00
Victoria Sulejówek 6 - 1 KS Raszyn 2 października 2021 - 17:00
Zamłynie Radom 0 - 3 Orzeł Baniocha 3 października 2021 - 12:30
vo, na boisku 0-2
Tygrys Huta Mińska 2 - 2 Mazur Karczew 2 października 2021 - 15:30
Pogoń II Siedlce 1 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 3 października 2021 - 17:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Wilga Garwolin 2 - 0 Naprzód Skórzec 9 października 2021 - 15:30
KS Raszyn 4 - 0 Milan Milanówek 9 października 2021 - 12:00
Orzeł Baniocha 1 - 3 Victoria Sulejówek 9 października 2021 - 11:30
Podlasie Sokołów Podlaski 6 - 0 Zamłynie Radom 9 października 2021 - 15:00
Oskar Przysucha 1 - 1 Pogoń II Siedlce 9 października 2021 - 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Energia Kozienice 9 października 2021 - 12:30
Żyrardowianka Żyrardów 2 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 października 2021 - 15:00
Mazur Karczew 4 - 0 Płomień Dębe Wielkie 9 października 2021 - 15:00
MKS Piaseczno 5 - 0 Tygrys Huta Mińska 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec 2 - 3 KS Raszyn 16 października 2021 - 15:30
Milan Milanówek 2 - 2 Orzeł Baniocha 16 października 2021 - 12:00
MKS Piaseczno 5 - 1 Wilga Garwolin 16 października 2021 - 11:00
Victoria Sulejówek 2 - 0 Podlasie Sokołów Podlaski 16 października 2021 - 17:00
Energia Kozienice 1 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 16 października 2021 - 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 3 Mazur Karczew 16 października 2021 - 15:00
Tygrys Huta Mińska 3 - 1 Płomień Dębe Wielkie 16 października 2021 - 15:00
Zamłynie Radom 1 - 2 Oskar Przysucha 17 października 2021 - 12:00
Pogoń II Siedlce 4 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 17 października 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Żyrardowianka Żyrardów 1 - 2 Pogoń II Siedlce 23 października 2021 - 15:00
Mazur Karczew 1 - 1 Energia Kozienice 23 października 2021 - 15:00
Płomień Dębe Wielkie 1 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 24 października 2021 - 14:30
Wilga Garwolin 7 - 2 Tygrys Huta Mińska 23 października 2021 - 13:00
Oskar Przysucha 3 - 2 Victoria Sulejówek 23 października 2021 - 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 0 Zamłynie Radom 23 października 2021 - 12:30
KS Raszyn 1 - 4 MKS Piaseczno 23 października 2021 - 12:00
Orzeł Baniocha 4 - 1 Naprzód Skórzec 24 października 2021 - 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski 0 - 1 Milan Milanówek 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec - Podlasie Sokołów Podlaski 31 października 2021 - 13:30
MKS Piaseczno - Orzeł Baniocha 30 października 2021 - 11:00
Tygrys Huta Mińska - Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 października 2021 - 13:00
Energia Kozienice - Płomień Dębe Wielkie 31 października 2021 - 11:00
Zamłynie Radom - Żyrardowianka Żyrardów 31 października 2021 - 14:00
Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów 30 października 2021 - 17:00
Milan Milanówek - Oskar Przysucha 30 października 2021 - 12:00
Wilga Garwolin - KS Raszyn 30 października 2021 - 15:00
Pogoń II Siedlce - Mazur Karczew 31 października 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Płomień Dębe Wielkie - Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Energia Kozienice 6 listopada 2021 - 13:00
Mazur Karczew - Zamłynie Radom 6 listopada 2021 - 13:00
Żyrardowianka Żyrardów - Victoria Sulejówek 6 listopada 2021 - 13:00
Mszczonowianka Mszczonów - Milan Milanówek 6 listopada 2021 - 11:00
Oskar Przysucha - Naprzód Skórzec 6 listopada 2021 - 11:00
Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Piaseczno 6 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Baniocha - Wilga Garwolin 6 listopada 2021 - 13:00
KS Raszyn - Tygrys Huta Mińska 6 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec - Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada 2021 - 13:00
KS Raszyn - Orzeł Baniocha 13 listopada 2021 - 12:00
Wilga Garwolin - Podlasie Sokołów Podlaski 14 listopada 2021 - 13:00
Tygrys Huta Mińska - Energia Kozienice 13 listopada 2021 - 13:00
Zamłynie Radom - Płomień Dębe Wielkie
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew
Milan Milanówek - Żyrardowianka Żyrardów
MKS Piaseczno - Oskar Przysucha
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Zamłynie Radom 20 listopada 2021 - 13:00
Energia Kozienice - Pogoń II Siedlce 20 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Baniocha - Tygrys Huta Mińska
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Raszyn 20 listopada 2021 - 13:00
Oskar Przysucha - Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno 20 listopada 2021 - 12:30
Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Skórzec
Płomień Dębe Wielkie - Victoria Sulejówek
Mazur Karczew - Milan Milanówek 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Podlasie Sokołów Podlaski - Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha - KS Raszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek
Energia Kozienice - Zamłynie Radom
Tygrys Huta Mińska - Pogoń II Siedlce
Żyrardowianka Żyrardów - MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin
Płomień Dębe Wielkie - Milan Milanówek
Mazur Karczew - Naprzód Skórzec
Kolejka 19 [szczegóły]  
Orzeł Baniocha - Oskar Przysucha
MKS Piaseczno - Mazur Karczew
Naprzód Skórzec - Płomień Dębe Wielkie
KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów
Milan Milanówek - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wilga Garwolin - Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek - Energia Kozienice
Podlasie Sokołów Podlaski - Tygrys Huta Mińska
Zamłynie Radom - Pogoń II Siedlce
Kolejka 20 [szczegóły]  
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec
Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn
Tygrys Huta Mińska - Zamłynie Radom
Pogoń II Siedlce - Victoria Sulejówek
Energia Kozienice - Milan Milanówek
Płomień Dębe Wielkie - MKS Piaseczno
Mazur Karczew - Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Baniocha
Oskar Przysucha - Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 21 [szczegóły]  
Orzeł Baniocha - Żyrardowianka Żyrardów
KS Raszyn - Mazur Karczew
Wilga Garwolin - Płomień Dębe Wielkie
MKS Piaseczno - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha - Tygrys Huta Mińska
Naprzód Skórzec - Energia Kozienice
Victoria Sulejówek - Zamłynie Radom
Milan Milanówek - Pogoń II Siedlce
Kolejka 22 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wilga Garwolin
Tygrys Huta Mińska - Victoria Sulejówek
Zamłynie Radom - Milan Milanówek
Energia Kozienice - MKS Piaseczno
Płomień Dębe Wielkie - KS Raszyn
Mazur Karczew - Orzeł Baniocha
Żyrardowianka Żyrardów - Podlasie Sokołów Podlaski
Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha
Kolejka 23 [szczegóły]  
Oskar Przysucha - Żyrardowianka Żyrardów
Orzeł Baniocha - Płomień Dębe Wielkie
KS Raszyn - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wilga Garwolin - Energia Kozienice
Naprzód Skórzec - Zamłynie Radom
Milan Milanówek - Victoria Sulejówek
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów - Tygrys Huta Mińska
MKS Piaseczno - Pogoń II Siedlce
Kolejka 24 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Naprzód Skórzec
Energia Kozienice - KS Raszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Orzeł Baniocha
Płomień Dębe Wielkie - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazur Karczew - Oskar Przysucha
Żyrardowianka Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń II Siedlce - Wilga Garwolin
Zamłynie Radom - MKS Piaseczno
Tygrys Huta Mińska - Milan Milanówek
Kolejka 25 [szczegóły]  
Oskar Przysucha - Płomień Dębe Wielkie
Orzeł Baniocha - Energia Kozienice
Wilga Garwolin - Zamłynie Radom
MKS Piaseczno - Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec - Milan Milanówek
Żyrardowianka Żyrardów - Tygrys Huta Mińska
KS Raszyn - Pogoń II Siedlce
Kolejka 26 [szczegóły]  
Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec
Płomień Dębe Wielkie - Mszczonowianka Mszczonów
Milan Milanówek - MKS Piaseczno
Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin
Zamłynie Radom - KS Raszyn
Pogoń II Siedlce - Orzeł Baniocha
Energia Kozienice - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Oskar Przysucha
Mazur Karczew - Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 27 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Naprzód Skórzec
Żyrardowianka Żyrardów - Płomień Dębe Wielkie
Mszczonowianka Mszczonów - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Oskar Przysucha - Energia Kozienice
Wilga Garwolin - Milan Milanówek
KS Raszyn - Victoria Sulejówek
Orzeł Baniocha - Zamłynie Radom
Mazur Karczew - Tygrys Huta Mińska
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce
Kolejka 28 [szczegóły]  
Naprzód Skórzec - Wilga Garwolin
Milan Milanówek - KS Raszyn
Victoria Sulejówek - Orzeł Baniocha
Zamłynie Radom - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń II Siedlce - Oskar Przysucha
Energia Kozienice - Mszczonowianka Mszczonów
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów
Płomień Dębe Wielkie - Mazur Karczew
Tygrys Huta Mińska - MKS Piaseczno
Kolejka 29 [szczegóły]  
KS Raszyn - Naprzód Skórzec
Orzeł Baniocha - Milan Milanówek
Wilga Garwolin - MKS Piaseczno
Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów - Energia Kozienice
Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie - Tygrys Huta Mińska
Oskar Przysucha - Zamłynie Radom
Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń II Siedlce
Kolejka 30 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Żyrardowianka Żyrardów
Energia Kozienice - Mazur Karczew
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Płomień Dębe Wielkie
Tygrys Huta Mińska - Wilga Garwolin
Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha
Zamłynie Radom - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - KS Raszyn
Naprzód Skórzec - Orzeł Baniocha
Milan Milanówek - Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 31 [szczegóły]  
Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Skórzec
Orzeł Baniocha - MKS Piaseczno
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice
Żyrardowianka Żyrardów - Zamłynie Radom
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek
Oskar Przysucha - Milan Milanówek
KS Raszyn - Wilga Garwolin
Mazur Karczew - Pogoń II Siedlce
Kolejka 32 [szczegóły]  
Pogoń II Siedlce - Płomień Dębe Wielkie
Energia Kozienice - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Zamłynie Radom - Mazur Karczew
Victoria Sulejówek - Żyrardowianka Żyrardów
Milan Milanówek - Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Skórzec - Oskar Przysucha
MKS Piaseczno - Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Garwolin - Orzeł Baniocha
Tygrys Huta Mińska - KS Raszyn
Kolejka 33 [szczegóły]  
Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Skórzec
Orzeł Baniocha - KS Raszyn
Podlasie Sokołów Podlaski - Wilga Garwolin
Energia Kozienice - Tygrys Huta Mińska
Płomień Dębe Wielkie - Zamłynie Radom
Mazur Karczew - Victoria Sulejówek
Żyrardowianka Żyrardów - Milan Milanówek
Oskar Przysucha - MKS Piaseczno
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
Kolejka 34 [szczegóły]  
Zamłynie Radom - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Energia Kozienice
Tygrys Huta Mińska - Orzeł Baniocha
KS Raszyn - Podlasie Sokołów Podlaski
Wilga Garwolin - Oskar Przysucha
MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Skórzec - Żyrardowianka Żyrardów
Victoria Sulejówek - Płomień Dębe Wielkie
Milan Milanówek - Mazur Karczew


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34