Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Marcovia Marki AP |
0 - 3 |
MKS Piaseczno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
1 - 0 |
Znicz II Pruszków |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 1 |
Drukarz Warszawa |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 2 |
KS Raszyn |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Mazur Karczew |
0 - 0 |
Victoria Sulejówek |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Unia Warszawa |
1 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 1 |
Józefovia Józefów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
2 - 2 |
Józefovia Józefów |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
8 sierpnia 2020
8.08 - 20:00 |
Victoria Sulejówek |
6 - 1 |
Unia Warszawa |
7 sierpnia 2020
7.08 - 19:00 |
KS Raszyn |
1 - 2 |
Mazur Karczew |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:30 |
Drukarz Warszawa |
7 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
3 - 1 |
Okęcie Warszawa |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Okęcie Warszawa |
2 - 3 |
MKS Piaseczno |
16 września 2020
16.09 - 16:30 |
Escola Varsovia Warszawa |
5 - 0 |
Marcovia Marki AP |
9 września 2020
9.09 - 14:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 1 |
Znicz II Pruszków |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Mazur Karczew |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Unia Warszawa |
2 - 0 |
KS Raszyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Sparta Jazgarzew |
3 - 2 |
Victoria Sulejówek |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
1 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:00 |
Victoria Sulejówek |
5 - 2 |
Józefovia Józefów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
KS Raszyn |
2 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 14:30 |
Drukarz Warszawa |
3 - 0 |
Unia Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Znicz II Pruszków |
4 - 0 |
Mazur Karczew |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
2 - 3 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
21 sierpnia 2020
21.08 - 17:30 |
Okęcie Warszawa |
0 - 5 |
Escola Varsovia Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 3 |
MKS Piaseczno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Mazur Karczew |
0 - 0 |
Marcovia Marki AP |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Unia Warszawa |
0 - 1 |
Znicz II Pruszków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 10:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 3 |
KS Raszyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 4 |
Victoria Sulejówek |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
1 - 4 |
Victoria Sulejówek |
5 września 2020
5.09 - 13:30 |
KS Raszyn |
0 - 5 |
Ząbkovia Ząbki |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
vo, na boisku 2-5 |
Drukarz Warszawa |
2 - 0 |
Józefovia Józefów |
5 września 2020
5.09 - 10:00 |
Znicz II Pruszków |
4 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
3 - 2 |
Unia Warszawa |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
1 - 3 |
Mazur Karczew |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
6 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 2 |
MKS Piaseczno |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Mazur Karczew |
2 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Unia Warszawa |
1 - 0 |
Okęcie Warszawa |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 4 |
Marcovia Marki AP |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 2 |
Znicz II Pruszków |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
0 - 0 |
Drukarz Warszawa |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 1 |
KS Raszyn |
12 września 2020
12.09 - 19:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
5 - 1 |
KS Raszyn |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Drukarz Warszawa |
1 - 2 |
Victoria Sulejówek |
19 września 2020
19.09 - 10:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
19 września 2020
19.09 - 19:30 |
Marcovia Marki AP |
0 - 0 |
Józefovia Józefów |
19 września 2020
19.09 - 15:30 |
Okęcie Warszawa |
2 - 3 |
Sparta Jazgarzew |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
1 - 1 |
Unia Warszawa |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 3 |
Mazur Karczew |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Mazur Karczew |
3 - 0 |
MKS Piaseczno |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Unia Warszawa |
1 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Sparta Jazgarzew |
2 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 0 |
Okęcie Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
11 - 0 |
Marcovia Marki AP |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 1 |
Znicz II Pruszków |
26 września 2020
26.09 - 19:00 |
KS Raszyn |
3 - 3 |
Drukarz Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 13:30 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
2 - 1 |
Drukarz Warszawa |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 0 |
KS Raszyn |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Marcovia Marki AP |
1 - 1 |
Victoria Sulejówek |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Okęcie Warszawa |
0 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
6 - 0 |
Józefovia Józefów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 5 |
Sparta Jazgarzew |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Mazur Karczew |
2 - 2 |
Unia Warszawa |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Warszawa |
3 - 3 |
MKS Piaseczno |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 2 |
Mazur Karczew |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
2 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Victoria Sulejówek |
8 - 0 |
Okęcie Warszawa |
10 października 2020
10.10 - 17:00 |
KS Raszyn |
2 - 1 |
Marcovia Marki AP |
10 października 2020
10.10 - 12:00 |
Drukarz Warszawa |
1 - 1 |
Znicz II Pruszków |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
0 - 2 |
Znicz II Pruszków |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Marcovia Marki AP |
1 - 4 |
Drukarz Warszawa |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Okęcie Warszawa |
0 - 5 |
KS Raszyn |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
4 - 9 |
Victoria Sulejówek |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Mazur Karczew |
3 - 0 |
Józefovia Józefów |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Unia Warszawa |
1 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Jazgarzew |
1 - 4 |
MKS Piaseczno |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 3 |
Unia Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 0 |
Mazur Karczew |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Victoria Sulejówek |
8 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
23 października 2020
23.10 - 19:00 |
KS Raszyn |
1 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Drukarz Warszawa |
5 - 0 |
Okęcie Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 10:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Marcovia Marki AP |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
5 - 2 |
Marcovia Marki AP |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Okęcie Warszawa |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Drukarz Warszawa |
7 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
7 listopada 2020
7.11 - 10:00 |
KS Raszyn |
4 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
6 listopada 2020
6.11 - 19:00 |
Victoria Sulejówek |
3 - 0 |
Mazur Karczew |
7 listopada 2020
7.11 - 17:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 2 |
Unia Warszawa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Józefovia Józefów |
5 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Józefovia Józefów |
0 - 2 |
MKS Piaseczno |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Unia Warszawa |
0 - 4 |
Victoria Sulejówek |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Mazur Karczew |
0 - 3 |
KS Raszyn |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 3 |
Drukarz Warszawa |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
4 - 1 |
Znicz II Pruszków |
14 listopada 2020
14.11 - 10:00 |
Okęcie Warszawa |
0 - 5 |
Marcovia Marki AP |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 0 |
MKS Piaseczno |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 3 |
Victoria Sulejówek |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 2 |
KS Raszyn |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Unia Warszawa |
2 - 0 |
Drukarz Warszawa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Mazur Karczew |
1 - 0 |
Znicz II Pruszków |
10 kwietnia 2021
10.04 - 12:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 3 |
Marcovia Marki AP |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
2 - 2 |
Okęcie Warszawa |
11 kwietnia 2021
11.04 - 12:00 |
Kolejka 18 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
1 - 0 |
Escola Varsovia Warszawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 0 |
Okęcie Warszawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Marcovia Marki AP |
4 - 2 |
Mazur Karczew |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Znicz II Pruszków |
3 - 2 |
Unia Warszawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Drukarz Warszawa |
1 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
KS Raszyn |
3 - 2 |
Józefovia Józefów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
0 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Victoria Sulejówek |
2 - 3 |
MKS Piaseczno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 1 |
KS Raszyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 1 |
Drukarz Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 5 |
Znicz II Pruszków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Unia Warszawa |
0 - 0 |
Marcovia Marki AP |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Mazur Karczew |
1 - 1 |
Okęcie Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 4 |
Escola Varsovia Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
4 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
5 - 1 |
Mazur Karczew |
30 kwietnia 2021
30.04 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
2 - 1 |
Unia Warszawa |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
6 - 3 |
Sparta Jazgarzew |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 2 |
Józefovia Józefów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Drukarz Warszawa |
1 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
KS Raszyn |
2 - 3 |
Victoria Sulejówek |
30 kwietnia 2021
30.04 - 19:00 |
Kolejka 16 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
8 - 0 |
Okęcie Warszawa |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Marcovia Marki AP |
0 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Znicz II Pruszków |
7 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
5 maja 2021
5.05 - 20:30 |
Drukarz Warszawa |
0 - 1 |
Mazur Karczew |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
KS Raszyn |
0 - 0 |
Unia Warszawa |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
5 maja 2021
5.05 - 19:00 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 0 |
Józefovia Józefów |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Raszyn |
0 - 2 |
MKS Piaseczno |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 0 |
Drukarz Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 0 |
Znicz II Pruszków |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 2 |
Marcovia Marki AP |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
3 - 4 |
Okęcie Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Unia Warszawa |
0 - 2 |
Escola Varsovia Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Mazur Karczew |
6 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
3 - 1 |
Mazur Karczew |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 7 |
Unia Warszawa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
6 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 2 |
Józefovia Józefów |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
0 - 7 |
Ząbkovia Ząbki |
15 maja 2021
15.05 - 15:30 |
Znicz II Pruszków |
1 - 6 |
Victoria Sulejówek |
15 maja 2021
15.05 - 17:45 |
Drukarz Warszawa |
0 - 1 |
KS Raszyn |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
0 - 2 |
MKS Piaseczno |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
KS Raszyn |
3 - 0 |
Znicz II Pruszków |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
1 - 4 |
Marcovia Marki AP |
22 maja 2021
22.05 - 18:00 |
Ząbkovia Ząbki |
3 - 0 |
Okęcie Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 3 |
Escola Varsovia Warszawa |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
6 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Unia Warszawa |
1 - 0 |
Mazur Karczew |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
5 - 0 |
Unia Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Mazur Karczew |
2 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
29 maja 2021
29.05 - 12:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 1 |
Józefovia Józefów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
0 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 5 |
Victoria Sulejówek |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Marcovia Marki AP |
1 - 1 |
KS Raszyn |
29 maja 2021
29.05 - 15:30 |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Drukarz Warszawa |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Znicz II Pruszków |
1 - 4 |
MKS Piaseczno |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Drukarz Warszawa |
3 - 3 |
Marcovia Marki AP |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
KS Raszyn |
0 - 3 |
Okęcie Warszawa |
2 czerwca 2021
2.06 - 20:00 |
Victoria Sulejówek |
4 - 1 |
Escola Varsovia Warszawa |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Ząbkovia Ząbki |
6 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 1 |
Mazur Karczew |
3 czerwca 2021
3.06 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 1 |
Unia Warszawa |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
3 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
12 czerwca 2021
12.06 - 10:30 |
Unia Warszawa |
4 - 1 |
Józefovia Józefów |
10 czerwca 2021
10.06 - 20:00 |
Mazur Karczew |
2 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 0 |
Victoria Sulejówek |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Escola Varsovia Warszawa |
5 - 1 |
KS Raszyn |
10 czerwca 2021
10.06 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
4 - 0 |
Drukarz Warszawa |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Marcovia Marki AP |
2 - 1 |
Znicz II Pruszków |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
|