IV liga - mazowiecka - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Sulejówek 17 41 13 2 2 44 - 20
2. Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 40 13 1 3 53 - 22
3. KS CK Troszyn 17 37 11 4 2 46 - 22
4. Wisła II Płock 17 33 10 3 4 52 - 33
5. Orzeł Baniocha 17 30 10 0 7 29 - 18
6. MKS Piaseczno 17 27 8 3 6 36 - 40 2 6 2 0 0 6 - 3
7. Hutnik Warszawa 17 27 8 3 6 45 - 29 2 3 1 0 1 3 - 4
8. Mazur Karczew 17 27 8 3 6 31 - 20 2 0 0 0 2 1 - 3
9. Ząbkovia Ząbki 17 26 6 8 3 28 - 18
10. Marcovia Marki AP 17 22 6 4 7 40 - 37
11. Oskar Przysucha 17 20 5 5 7 33 - 36 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Mszczonowianka Mszczonów 17 20 5 5 7 30 - 36 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Wilga Garwolin 17 17 4 5 8 31 - 36
14. KS Raszyn 17 16 3 7 7 22 - 46
15. Narew 1962 Ostrołęka 17 15 4 3 10 27 - 39
16. MKS Przasnysz 17 12 3 3 11 18 - 46
17. Świt Staroźreby 17 11 3 2 12 22 - 59
18. Escola Varsovia Warszawa 17 6 1 3 13 19 - 49


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Oskar Przysucha 1 - 5 KS CK Troszyn 6 sierpnia 2022 - 13:00
Marcovia Marki AP 2 - 3 Hutnik Warszawa 6 sierpnia 2022 - 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 - 2 Narew 1962 Ostrołęka 6 sierpnia 2022 - 15:00
Mazur Karczew 0 - 3 Wisła II Płock 6 sierpnia 2022 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 KS Raszyn 6 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Piaseczno 4 - 3 Świt Staroźreby 6 sierpnia 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 0 - 2 Orzeł Baniocha 6 sierpnia 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 3 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 6 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Przasnysz 2 - 2 Wilga Garwolin 7 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 4 Mazur Karczew 13 sierpnia 2022 - 16:00
Wilga Garwolin 2 - 2 Ząbkovia Ząbki 13 sierpnia 2022 - 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Świt Staroźreby 13 sierpnia 2022 - 12:30
Hutnik Warszawa 2 - 4 MKS Piaseczno 13 sierpnia 2022 - 19:00
KS CK Troszyn 1 - 0 Victoria Sulejówek 13 sierpnia 2022 - 16:00
KS Raszyn 2 - 1 Oskar Przysucha 12 sierpnia 2022 - 19:00
Wisła II Płock 5 - 1 MKS Przasnysz 14 sierpnia 2022 - 13:00
Orzeł Baniocha 4 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 13 sierpnia 2022 - 17:00
Marcovia Marki AP 3 - 3 Escola Varsovia Warszawa 13 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Mazur Karczew 1 - 0 Orzeł Baniocha 20 sierpnia 2022 - 13:00
Świt Staroźreby 0 - 7 KS CK Troszyn 20 sierpnia 2022 - 14:00
MKS Piaseczno 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 20 sierpnia 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Hutnik Warszawa 20 sierpnia 2022 - 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 0 Marcovia Marki AP 20 sierpnia 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 6 - 0 KS Raszyn 20 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Przasnysz 3 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 20 sierpnia 2022 - 17:00
Oskar Przysucha 5 - 1 Wilga Garwolin 20 sierpnia 2022 - 13:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Wisła II Płock 20 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 0 Ząbkovia Ząbki 27 sierpnia 2022 - 17:30
Wilga Garwolin 2 - 3 Victoria Sulejówek 27 sierpnia 2022 - 17:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 28 sierpnia 2022 - 13:00
Hutnik Warszawa 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 26 sierpnia 2022 - 18:00
KS CK Troszyn 3 - 3 MKS Piaseczno 27 sierpnia 2022 - 16:00
KS Raszyn 1 - 3 Świt Staroźreby 27 sierpnia 2022 - 13:00
Wisła II Płock 3 - 3 Oskar Przysucha 28 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Baniocha 2 - 0 MKS Przasnysz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Marcovia Marki AP 2 - 0 Mazur Karczew 27 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 5 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Mazur Karczew 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 31 sierpnia 2022 - 17:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Hutnik Warszawa 31 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Przasnysz 1 - 4 Marcovia Marki AP 31 sierpnia 2022 - 17:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Orzeł Baniocha 31 sierpnia 2022 - 17:00
Oskar Przysucha 1 - 1 Narew 1962 Ostrołęka 21 września 2022 - 16:30
Victoria Sulejówek 1 - 4 Wisła II Płock 31 sierpnia 2022 - 19:00
Świt Staroźreby 2 - 1 Wilga Garwolin 31 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Piaseczno 2 - 2 KS Raszyn 31 sierpnia 2022 - 17:30
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 KS CK Troszyn 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 4 - 5 Victoria Sulejówek 3 września 2022 - 16:00
Wilga Garwolin 0 - 2 MKS Piaseczno 3 września 2022 - 11:00
Wisła II Płock 3 - 2 Świt Staroźreby 4 września 2022 - 12:00
Orzeł Baniocha 1 - 3 Oskar Przysucha 3 września 2022 - 17:00
Marcovia Marki AP 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 3 września 2022 - 17:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 4 MKS Przasnysz 5 września 2022 - 16:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Mazur Karczew 3 września 2022 - 14:00
KS Raszyn 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 4 września 2022 - 15:00
Hutnik Warszawa 2 - 3 KS CK Troszyn 4 września 2022 - 18:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
MKS Przasnysz 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 września 2022 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 5 - 0 Escola Varsovia Warszawa 11 września 2022 - 14:00
Oskar Przysucha 4 - 3 Marcovia Marki AP 10 września 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 2 - 1 Orzeł Baniocha 10 września 2022 - 14:00
Świt Staroźreby 1 - 1 Narew 1962 Ostrołęka 10 września 2022 - 13:00
MKS Piaseczno 2 - 4 Wisła II Płock 10 września 2022 - 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 Wilga Garwolin 10 września 2022 - 12:30
KS CK Troszyn 3 - 0 KS Raszyn 10 września 2022 - 16:00
Mazur Karczew 0 - 1 Hutnik Warszawa 10 września 2022 - 14:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 2 - 0 MKS Piaseczno 17 września 2022 - 16:00
Wilga Garwolin 1 - 2 KS CK Troszyn 17 września 2022 - 16:00
Marcovia Marki AP 2 - 2 Victoria Sulejówek 17 września 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 Oskar Przysucha 18 września 2022 - 13:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 Ząbkovia Ząbki 17 września 2022 - 13:30
Mazur Karczew 5 - 0 MKS Przasnysz 17 września 2022 - 13:00
Wisła II Płock 2 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 18 września 2022 - 12:00
Hutnik Warszawa 6 - 0 KS Raszyn 17 września 2022 - 16:00
Orzeł Baniocha 3 - 0 Świt Staroźreby 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
KS CK Troszyn 3 - 2 Wisła II Płock 24 września 2022 - 16:00
MKS Przasnysz 0 - 6 Hutnik Warszawa 24 września 2022 - 16:00
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Mazur Karczew 22 września 2022 - 18:00
Oskar Przysucha 2 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 24 września 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 2 - 1 Escola Varsovia Warszawa 24 września 2022 - 17:00
Świt Staroźreby 1 - 5 Marcovia Marki AP 24 września 2022 - 15:00
MKS Piaseczno 0 - 1 Orzeł Baniocha 24 września 2022 - 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 4 Narew 1962 Ostrołęka 24 września 2022 - 12:30
KS Raszyn 2 - 2 Wilga Garwolin 24 września 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 1 - 2 KS CK Troszyn 1 października 2022 - 16:00
Hutnik Warszawa 2 - 4 Wilga Garwolin 1 października 2022 - 15:00
Wisła II Płock 7 - 0 KS Raszyn 1 października 2022 - 13:00
Orzeł Baniocha 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 1 października 2022 - 15:00
MKS Przasnysz 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 1 października 2022 - 15:00
Mazur Karczew 4 - 0 Oskar Przysucha 1 października 2022 - 14:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 3 Victoria Sulejówek 1 października 2022 - 16:00
Marcovia Marki AP 3 - 4 MKS Piaseczno 1 października 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 1 Świt Staroźreby 2 października 2022 - 14:30
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Hutnik Warszawa 8 października 2022 - 15:00
Oskar Przysucha 1 - 2 MKS Przasnysz 8 października 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 2 - 0 Mazur Karczew 8 października 2022 - 17:00
Świt Staroźreby 0 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 października 2022 - 15:00
MKS Piaseczno 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 8 października 2022 - 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 4 - 2 Marcovia Marki AP 8 października 2022 - 12:30
KS CK Troszyn 1 - 3 Orzeł Baniocha 8 października 2022 - 15:00
KS Raszyn 2 - 2 Narew 1962 Ostrołęka 8 października 2022 - 13:00
Wilga Garwolin 3 - 4 Wisła II Płock 8 października 2022 - 13:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Narew 1962 Ostrołęka 2 - 5 Wilga Garwolin 15 października 2022 - 15:00
Mazur Karczew 4 - 0 Świt Staroźreby 15 października 2022 - 13:00
MKS Przasnysz 1 - 3 Victoria Sulejówek 15 października 2022 - 15:00
Ząbkovia Ząbki 1 - 1 Oskar Przysucha 15 października 2022 - 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 - 0 MKS Piaseczno 15 października 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 16 października 2022 - 11:00
Marcovia Marki AP 2 - 2 KS CK Troszyn 15 października 2022 - 13:00
Orzeł Baniocha 1 - 0 KS Raszyn 15 października 2022 - 14:00
Hutnik Warszawa 4 - 4 Wisła II Płock 15 października 2022 - 11:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Wilga Garwolin 2 - 0 Orzeł Baniocha 22 października 2022 - 15:00
KS Raszyn 1 - 1 Marcovia Marki AP 22 października 2022 - 14:00
Wisła II Płock 1 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 23 października 2022 - 13:00
Oskar Przysucha 1 - 3 Hutnik Warszawa 22 października 2022 - 14:00
Victoria Sulejówek 1 - 1 Ząbkovia Ząbki 22 października 2022 - 14:00
Świt Staroźreby 4 - 2 MKS Przasnysz 22 października 2022 - 15:00
MKS Piaseczno 2 - 1 Mazur Karczew 22 października 2022 - 13:00
KS CK Troszyn 7 - 0 Escola Varsovia Warszawa 22 października 2022 - 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 października 2022 - 12:30
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Mazur Karczew 2 - 2 Mszczonowianka Mszczonów 29 października 2022 - 13:00
Hutnik Warszawa 4 - 1 Narew 1962 Ostrołęka 29 października 2022 - 13:00
Orzeł Baniocha 2 - 3 Wisła II Płock 29 października 2022 - 13:00
Marcovia Marki AP 3 - 2 Wilga Garwolin 29 października 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 2 - 2 KS Raszyn 30 października 2022 - 14:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 3 KS CK Troszyn 29 października 2022 - 13:00
MKS Przasnysz 0 - 3 MKS Piaseczno 29 października 2022 - 14:00
Ząbkovia Ząbki 5 - 1 Świt Staroźreby 29 października 2022 - 13:00
Oskar Przysucha 0 - 2 Victoria Sulejówek 29 października 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Wilga Garwolin 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 5 listopada 2022 - 13:00
Narew 1962 Ostrołęka 0 - 2 Orzeł Baniocha 5 listopada 2022 - 13:00
KS Raszyn 1 - 6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 listopada 2022 - 14:00
Wisła II Płock 1 - 3 Marcovia Marki AP 5 listopada 2022 - 12:00
KS CK Troszyn 0 - 3 Mazur Karczew 5 listopada 2022 - 13:30
vo, na boisku 1-1
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 MKS Przasnysz 5 listopada 2022 - 12:30
MKS Piaseczno 2 - 2 Ząbkovia Ząbki 5 listopada 2022 - 13:00
Świt Staroźreby 2 - 4 Oskar Przysucha 5 listopada 2022 - 13:30
Victoria Sulejówek 1 - 0 Hutnik Warszawa 5 listopada 2022 - 17:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
MKS Przasnysz 1 - 1 KS CK Troszyn 12 listopada 2022 - 13:00
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 12 listopada 2022 - 13:00
Oskar Przysucha 4 - 1 MKS Piaseczno 12 listopada 2022 - 13:00
Victoria Sulejówek 6 - 0 Świt Staroźreby 12 listopada 2022 - 17:00
Hutnik Warszawa 0 - 1 Orzeł Baniocha 12 listopada 2022 - 13:00
Marcovia Marki AP 3 - 0 Narew 1962 Ostrołęka 11 listopada 2022 - 13:00
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Wisła II Płock 11 listopada 2022 - 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 0 Wilga Garwolin 12 listopada 2022 - 13:00
Mazur Karczew 1 - 1 KS Raszyn 11 listopada 2022 - 17:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Wilga Garwolin 0 - 0 Mazur Karczew 19 listopada 2022 - 13:00
Narew 1962 Ostrołęka 3 - 0 Escola Varsovia Warszawa 19 listopada 2022 - 13:00
Świt Staroźreby 1 - 6 Hutnik Warszawa 19 listopada 2022 - 13:00
MKS Piaseczno 1 - 2 Victoria Sulejówek 19 listopada 2022 - 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Oskar Przysucha 19 listopada 2022 - 12:30
KS CK Troszyn 1 - 1 Ząbkovia Ząbki 19 listopada 2022 - 13:00
Wisła II Płock 3 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 listopada 2022 - 13:00
KS Raszyn 5 - 1 MKS Przasnysz 19 listopada 2022 - 13:00
Orzeł Baniocha 4 - 1 Marcovia Marki AP 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
KS CK Troszyn - Oskar Przysucha
Hutnik Warszawa - Marcovia Marki AP
Narew 1962 Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock - Mazur Karczew
KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki
MKS Piaseczno - Świt Staroźreby
Orzeł Baniocha - Escola Varsovia Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek
Wilga Garwolin - MKS Przasnysz
Kolejka 19 [szczegóły]  
Mazur Karczew - Narew 1962 Ostrołęka
Ząbkovia Ząbki - Wilga Garwolin
Świt Staroźreby - Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno - Hutnik Warszawa
Victoria Sulejówek - KS CK Troszyn
Oskar Przysucha - KS Raszyn
MKS Przasnysz - Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Orzeł Baniocha
Escola Varsovia Warszawa - Marcovia Marki AP
Kolejka 20 [szczegóły]  
Orzeł Baniocha - Mazur Karczew
KS CK Troszyn - Świt Staroźreby
Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno
Hutnik Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Marcovia Marki AP - Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Raszyn - Victoria Sulejówek
Narew 1962 Ostrołęka - MKS Przasnysz
Wilga Garwolin - Oskar Przysucha
Wisła II Płock - Ząbkovia Ząbki
Kolejka 21 [szczegóły]  
Ząbkovia Ząbki - Narew 1962 Ostrołęka
Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Escola Varsovia Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów - Hutnik Warszawa
MKS Piaseczno - KS CK Troszyn
Świt Staroźreby - KS Raszyn
Oskar Przysucha - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Orzeł Baniocha
Mazur Karczew - Marcovia Marki AP
Kolejka 22 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Mazur Karczew
Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Marcovia Marki AP - MKS Przasnysz
Orzeł Baniocha - Ząbkovia Ząbki
Narew 1962 Ostrołęka - Oskar Przysucha
Wisła II Płock - Victoria Sulejówek
Wilga Garwolin - Świt Staroźreby
KS Raszyn - MKS Piaseczno
KS CK Troszyn - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 23 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek - Narew 1962 Ostrołęka
MKS Piaseczno - Wilga Garwolin
Świt Staroźreby - Wisła II Płock
Oskar Przysucha - Orzeł Baniocha
Ząbkovia Ząbki - Marcovia Marki AP
MKS Przasnysz - Escola Varsovia Warszawa
Mazur Karczew - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn
KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa
Kolejka 24 [szczegóły]  
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz
Escola Varsovia Warszawa - Ząbkovia Ząbki
Marcovia Marki AP - Oskar Przysucha
Orzeł Baniocha - Victoria Sulejówek
Narew 1962 Ostrołęka - Świt Staroźreby
Wisła II Płock - MKS Piaseczno
Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn - KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa - Mazur Karczew
Kolejka 25 [szczegóły]  
MKS Piaseczno - Narew 1962 Ostrołęka
KS CK Troszyn - Wilga Garwolin
Victoria Sulejówek - Marcovia Marki AP
Oskar Przysucha - Escola Varsovia Warszawa
Ząbkovia Ząbki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock
KS Raszyn - Hutnik Warszawa
Świt Staroźreby - Orzeł Baniocha
Kolejka 26 [szczegóły]  
Wisła II Płock - KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz
Mazur Karczew - Ząbkovia Ząbki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Oskar Przysucha
Escola Varsovia Warszawa - Victoria Sulejówek
Marcovia Marki AP - Świt Staroźreby
Orzeł Baniocha - MKS Piaseczno
Narew 1962 Ostrołęka - Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin - KS Raszyn
Kolejka 27 [szczegóły]  
KS CK Troszyn - Narew 1962 Ostrołęka
Wilga Garwolin - Hutnik Warszawa
KS Raszyn - Wisła II Płock
Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Baniocha
Ząbkovia Ząbki - MKS Przasnysz
Oskar Przysucha - Mazur Karczew
Victoria Sulejówek - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Piaseczno - Marcovia Marki AP
Świt Staroźreby - Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 28 [szczegóły]  
Hutnik Warszawa - Ząbkovia Ząbki
MKS Przasnysz - Oskar Przysucha
Mazur Karczew - Victoria Sulejówek
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Świt Staroźreby
Escola Varsovia Warszawa - MKS Piaseczno
Marcovia Marki AP - Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Baniocha - KS CK Troszyn
Narew 1962 Ostrołęka - KS Raszyn
Wisła II Płock - Wilga Garwolin
Kolejka 29 [szczegóły]  
Wilga Garwolin - Narew 1962 Ostrołęka
Świt Staroźreby - Mazur Karczew
Victoria Sulejówek - MKS Przasnysz
Oskar Przysucha - Ząbkovia Ząbki
MKS Piaseczno - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów - Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn - Marcovia Marki AP
KS Raszyn - Orzeł Baniocha
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
Kolejka 30 [szczegóły]  
Orzeł Baniocha - Wilga Garwolin
Marcovia Marki AP - KS Raszyn
Narew 1962 Ostrołęka - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - Oskar Przysucha
Ząbkovia Ząbki - Victoria Sulejówek
MKS Przasnysz - Świt Staroźreby
Mazur Karczew - MKS Piaseczno
Escola Varsovia Warszawa - KS CK Troszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 31 [szczegóły]  
Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew
Narew 1962 Ostrołęka - Hutnik Warszawa
Wisła II Płock - Orzeł Baniocha
Wilga Garwolin - Marcovia Marki AP
KS Raszyn - Escola Varsovia Warszawa
KS CK Troszyn - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Piaseczno - MKS Przasnysz
Świt Staroźreby - Ząbkovia Ząbki
Victoria Sulejówek - Oskar Przysucha
Kolejka 32 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Wilga Garwolin
Orzeł Baniocha - Narew 1962 Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Raszyn
Marcovia Marki AP - Wisła II Płock
Mazur Karczew - KS CK Troszyn
MKS Przasnysz - Mszczonowianka Mszczonów
Ząbkovia Ząbki - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - Świt Staroźreby
Hutnik Warszawa - Victoria Sulejówek
Kolejka 33 [szczegóły]  
KS CK Troszyn - MKS Przasnysz
Mszczonowianka Mszczonów - Ząbkovia Ząbki
MKS Piaseczno - Oskar Przysucha
Świt Staroźreby - Victoria Sulejówek
Orzeł Baniocha - Hutnik Warszawa
Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki AP
Wisła II Płock - Escola Varsovia Warszawa
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Raszyn - Mazur Karczew
Kolejka 34 [szczegóły]  
Mazur Karczew - Wilga Garwolin
Escola Varsovia Warszawa - Narew 1962 Ostrołęka
Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby
Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno
Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów
Ząbkovia Ząbki - KS CK Troszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - KS Raszyn
Marcovia Marki AP - Orzeł Baniocha


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE