IV liga - opolska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Nysa 13 32 10 2 1 34 - 7
2. Ruch Zdzieszowice 12 29 9 2 1 33 - 10
3. Polonia Głubczyce 12 25 7 4 1 26 - 12
4. Fortuna Głogówek 13 24 7 3 3 24 - 13
5. LZS Starowice Dolne 13 23 7 2 4 25 - 19 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Agroplon Głuszyna 12 23 7 2 3 22 - 11 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Odra II Opole 12 21 6 3 3 20 - 13 1 3 1 0 0 1 - 0
8. Unia Krapkowice 12 21 5 6 1 17 - 7 1 0 0 0 1 0 - 1
9. LZS Piotrówka 13 19 5 4 4 22 - 19
10. Porawie Większyce 12 16 4 4 4 16 - 16 1 3 1 0 0 2 - 0
11. Małapanew Ozimek 12 16 4 4 4 19 - 20 1 0 0 0 1 0 - 2
12. OKS Olesno 12 13 3 4 5 17 - 20
13. Piast Strzelce Opolskie 12 11 2 5 5 16 - 20 1 3 1 0 0 1 - 0
14. Skalnik Gracze 12 11 3 2 7 11 - 27 1 0 0 0 1 0 - 1
15. MKS Gogolin 12 9 2 3 7 18 - 32
16. Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 7 2 1 9 9 - 26 1 3 1 0 0 3 - 2
17. Victoria Chróścice 12 7 1 4 7 13 - 26 1 0 0 0 1 2 - 3
18. TOR Dobrzeń Wielki 12 6 1 3 8 17 - 37
19. LZS Skorogoszcz 12 5 1 2 9 15 - 39


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Agroplon Głuszyna 2 - 0 LZS Skorogoszcz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Odra II Opole 1 - 2 Małapanew Ozimek 14 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Krapkowice 0 - 0 LZS Starowice Dolne 14 sierpnia 2021 - 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 3 Fortuna Głogówek 14 sierpnia 2021 - 17:00
MKS Gogolin 3 - 5 Skalnik Gracze 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce 2 - 2 Porawie Większyce 14 sierpnia 2021 - 17:00
LZS Piotrówka 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Nysa 2 - 0 Ruch Zdzieszowice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Victoria Chróścice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: OKS Olesno,
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Polonia Nysa 18 sierpnia 2021 - 18:00
Fortuna Głogówek 3 - 2 MKS Gogolin 18 sierpnia 2021 - 18:00
OKS Olesno 3 - 3 Odra II Opole 18 sierpnia 2021 - 18:00
Porawie Większyce 2 - 3 LZS Piotrówka 18 sierpnia 2021 - 18:00
Victoria Chróścice 1 - 3 Polonia Głubczyce 18 sierpnia 2021 - 18:00
Małapanew Ozimek 0 - 2 Unia Krapkowice 18 sierpnia 2021 - 18:00
LZS Starowice Dolne 5 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 18 sierpnia 2021 - 18:00
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Agroplon Głuszyna 18 sierpnia 2021 - 18:00
Skalnik Gracze 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 18 sierpnia 2021 - 18:00
Pauza: LZS Skorogoszcz,
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Polonia Nysa 5 - 0 Porawie Większyce 21 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Krapkowice 4 - 0 OKS Olesno 21 sierpnia 2021 - 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 Małapanew Ozimek 21 sierpnia 2021 - 18:00
MKS Gogolin 3 - 0 LZS Starowice Dolne 21 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce 5 - 0 Skalnik Gracze 21 sierpnia 2021 - 17:00
LZS Piotrówka 0 - 0 Victoria Chróścice 21 sierpnia 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz 0 - 8 Ruch Zdzieszowice 21 sierpnia 2021 - 18:00
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 sierpnia 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Fortuna Głogówek 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Odra II Opole,
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Victoria Chróścice 0 - 1 Polonia Nysa 28 sierpnia 2021 - 17:00
OKS Olesno 2 - 3 TOR Dobrzeń Wielki 28 sierpnia 2021 - 17:00
Porawie Większyce 0 - 0 Agroplon Głuszyna 28 sierpnia 2021 - 17:00
Odra II Opole 1 - 0 Unia Krapkowice 27 sierpnia 2021 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 LZS Skorogoszcz 28 sierpnia 2021 - 17:00
Małapanew Ozimek 5 - 0 MKS Gogolin 28 sierpnia 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 28 sierpnia 2021 - 13:00
Fortuna Głogówek 0 - 0 Polonia Głubczyce 28 sierpnia 2021 - 17:00
Skalnik Gracze 1 - 2 LZS Piotrówka 28 sierpnia 2021 - 13:00
Pauza: Ruch Zdzieszowice,
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 września 2021 - 13:00
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Victoria Chróścice 4 września 2021 - 16:30
Polonia Nysa 4 - 0 Skalnik Gracze 4 września 2021 - 16:30
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 3 Odra II Opole 4 września 2021 - 16:30
Polonia Głubczyce 2 - 1 LZS Starowice Dolne 4 września 2021 - 16:30
LZS Piotrówka 2 - 2 Fortuna Głogówek 4 września 2021 - 16:30
MKS Gogolin 1 - 0 OKS Olesno 4 września 2021 - 16:30
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Małapanew Ozimek 4 września 2021 - 16:30
LZS Skorogoszcz 3 - 1 Porawie Większyce 4 września 2021 - 17:00
Pauza: Unia Krapkowice,
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
OKS Olesno 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 11 września 2021 - 16:30
Skalnik Gracze 1 - 0 Agroplon Głuszyna 11 września 2021 - 13:00
Porawie Większyce 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 11 września 2021 - 16:30
LZS Starowice Dolne 3 - 2 LZS Piotrówka 11 września 2021 - 16:30
Małapanew Ozimek 1 - 1 Polonia Głubczyce 11 września 2021 - 14:00
Odra II Opole 0 - 0 MKS Gogolin 11 września 2021 - 16:30
Victoria Chróścice 4 - 2 LZS Skorogoszcz 11 września 2021 - 13:30
Fortuna Głogówek 0 - 0 Polonia Nysa 11 września 2021 - 15:30
Unia Krapkowice 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 11 września 2021 - 13:00
Pauza: Chemik Kędzierzyn-Koźle,
Kolejka 7 - 15. września 2021 [szczegóły]  
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Fortuna Głogówek 15 września 2021 - 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 Porawie Większyce 15 września 2021 - 17:00
LZS Piotrówka 1 - 2 Małapanew Ozimek 15 września 2021 - 17:00
MKS Gogolin 1 - 1 Unia Krapkowice 15 września 2021 - 17:00
Polonia Głubczyce 2 - 2 OKS Olesno 15 września 2021 - 17:00
LZS Skorogoszcz 1 - 2 Skalnik Gracze 14 września 2021 - 17:00
Polonia Nysa 4 - 1 LZS Starowice Dolne 15 września 2021 - 17:00
Piast Strzelce Opolskie 1 - 3 Odra II Opole 15 września 2021 - 17:00
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Victoria Chróścice 15 września 2021 - 17:00
Pauza: TOR Dobrzeń Wielki,
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Fortuna Głogówek 2 - 0 LZS Skorogoszcz 18 września 2021 - 16:00
Odra II Opole 0 - 1 Polonia Głubczyce 18 września 2021 - 16:00
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Agroplon Głuszyna 18 września 2021 - 13:00
Skalnik Gracze 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 18 września 2021 - 13:00
OKS Olesno 2 - 1 LZS Piotrówka 18 września 2021 - 16:00
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 3 MKS Gogolin 18 września 2021 - 16:00
Unia Krapkowice 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 18 września 2021 - 16:00
Małapanew Ozimek 0 - 3 Polonia Nysa 18 września 2021 - 13:00
Victoria Chróścice 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września 2021 - 16:00
Pauza: Porawie Większyce,
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Agroplon Głuszyna - Małapanew Ozimek 27 października 2021 - 18:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 Skalnik Gracze 25 września 2021 - 16:00
Polonia Nysa 2 - 0 OKS Olesno 25 września 2021 - 16:00
LZS Piotrówka 1 - 2 Odra II Opole 25 września 2021 - 16:00
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki 25 września 2021 - 16:00
Ruch Zdzieszowice 5 - 0 Fortuna Głogówek 25 września 2021 - 16:00
Polonia Głubczyce 0 - 1 Unia Krapkowice 25 września 2021 - 16:00
Porawie Większyce 1 - 1 Victoria Chróścice 25 września 2021 - 13:00
LZS Skorogoszcz 1 - 5 LZS Starowice Dolne 25 września 2021 - 13:00
Pauza: MKS Gogolin,
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Skalnik Gracze 0 - 4 Porawie Większyce 2 października 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 2 października 2021 - 13:00
MKS Gogolin 1 - 2 Piast Strzelce Opolskie 2 października 2021 - 15:30
Unia Krapkowice 1 - 1 LZS Piotrówka 2 października 2021 - 13:00
Małapanew Ozimek 3 - 3 LZS Skorogoszcz 2 października 2021 - 13:00
OKS Olesno 0 - 1 Agroplon Głuszyna 2 października 2021 - 15:30
Odra II Opole 1 - 0 Polonia Nysa 2 października 2021 - 15:30
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 4 Polonia Głubczyce 2 października 2021 - 15:30
Fortuna Głogówek 4 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 października 2021 - 15:30
Pauza: Victoria Chróścice,
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Victoria Chróścice 1 - 1 Skalnik Gracze 9 października 2021 - 13:00
Polonia Nysa 1 - 1 Unia Krapkowice 9 października 2021 - 15:00
Polonia Głubczyce 4 - 1 MKS Gogolin 9 października 2021 - 15:00
Agroplon Głuszyna 3 - 1 Odra II Opole 9 października 2021 - 15:00
Ruch Zdzieszowice 5 - 2 Małapanew Ozimek 9 października 2021 - 15:00
Porawie Większyce 1 - 0 Fortuna Głogówek 9 października 2021 - 11:00
LZS Piotrówka 2 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 9 października 2021 - 15:00
LZS Skorogoszcz 1 - 3 OKS Olesno 10 października 2021 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 LZS Starowice Dolne 9 października 2021 - 15:00
Pauza: Piast Strzelce Opolskie,
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Małapanew Ozimek 2 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 października 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Porawie Większyce 16 października 2021 - 13:00
OKS Olesno 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 16 października 2021 - 15:00
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 4 Polonia Nysa 16 października 2021 - 15:00
MKS Gogolin 2 - 3 LZS Piotrówka 16 października 2021 - 15:00
Unia Krapkowice 0 - 0 Agroplon Głuszyna 16 października 2021 - 13:00
Odra II Opole 4 - 0 LZS Skorogoszcz 17 października 2021 - 11:00
Fortuna Głogówek 3 - 0 Victoria Chróścice 16 października 2021 - 15:00
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Polonia Głubczyce 17 października 2021 - 15:00
Pauza: Skalnik Gracze,
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Agroplon Głuszyna 5 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 23 października 2021 - 14:30
Porawie Większyce 2 - 0 Małapanew Ozimek 23 października 2021 - 13:00
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Odra II Opole 23 października 2021 - 14:30
LZS Skorogoszcz 2 - 2 Unia Krapkowice 24 października 2021 - 11:00
Polonia Nysa 6 - 1 MKS Gogolin 23 października 2021 - 14:30
LZS Piotrówka 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 23 października 2021 - 14:30
Victoria Chróścice 2 - 4 LZS Starowice Dolne 23 października 2021 - 14:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 OKS Olesno 23 października 2021 - 14:30
Skalnik Gracze 0 - 4 Fortuna Głogówek 23 października 2021 - 13:00
Pauza: Polonia Głubczyce,
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Unia Krapkowice - Ruch Zdzieszowice 30 października 2021 - 14:30
OKS Olesno - Porawie Większyce 30 października 2021 - 14:30
Piast Strzelce Opolskie - Polonia Nysa 30 października 2021 - 14:30
Małapanew Ozimek - Victoria Chróścice 30 października 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne - Skalnik Gracze 30 października 2021 - 13:00
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka 30 października 2021 - 13:00
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Skorogoszcz 30 października 2021 - 11:00
MKS Gogolin - Agroplon Głuszyna 30 października 2021 - 11:00
Odra II Opole - Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 października 2021 - 14:30
Pauza: Fortuna Głogówek,
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek 6 listopada 2021 - 13:30
LZS Skorogoszcz - MKS Gogolin 7 listopada 2021 - 13:00
Victoria Chróścice - OKS Olesno 6 listopada 2021 - 13:30
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 6 listopada 2021 - 13:30
Agroplon Głuszyna - Piast Strzelce Opolskie 6 listopada 2021 - 13:30
Ruch Zdzieszowice - TOR Dobrzeń Wielki 6 listopada 2021 - 13:30
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Unia Krapkowice 6 listopada 2021 - 13:30
Porawie Większyce - Odra II Opole 6 listopada 2021 - 13:30
Fortuna Głogówek - LZS Starowice Dolne 6 listopada 2021 - 13:30
Pauza: LZS Piotrówka,
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
TOR Dobrzeń Wielki - Chemik Kędzierzyn-Koźle 13 listopada 2021 - 13:30
MKS Gogolin - Ruch Zdzieszowice 13 listopada 2021 - 13:30
Polonia Głubczyce - Agroplon Głuszyna 13 listopada 2021 - 13:30
Odra II Opole - Victoria Chróścice 13 listopada 2021 - 13:30
Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek 13 listopada 2021 - 13:30
LZS Piotrówka - Polonia Nysa 13 listopada 2021 - 13:30
OKS Olesno - Skalnik Gracze 13 listopada 2021 - 13:30
Piast Strzelce Opolskie - LZS Skorogoszcz 13 listopada 2021 - 13:30
Unia Krapkowice - Porawie Większyce 13 listopada 2021 - 13:30
Pauza: LZS Starowice Dolne,
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce 21 listopada 2021 - 13:00
Fortuna Głogówek - OKS Olesno 20 listopada 2021 - 13:00
Victoria Chróścice - Unia Krapkowice 20 listopada 2021 - 13:00
Skalnik Gracze - Odra II Opole 20 listopada 2021 - 13:00
Porawie Większyce - TOR Dobrzeń Wielki 20 listopada 2021 - 13:00
Agroplon Głuszyna - LZS Piotrówka 20 listopada 2021 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - MKS Gogolin 20 listopada 2021 - 13:00
Ruch Zdzieszowice - Piast Strzelce Opolskie 20 listopada 2021 - 13:00
LZS Starowice Dolne - Małapanew Ozimek 20 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Polonia Nysa,
Kolejka 18 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły]  
TOR Dobrzeń Wielki - Victoria Chróścice 27 listopada 2021 - 13:00
Odra II Opole - Fortuna Głogówek 27 listopada 2021 - 13:00
OKS Olesno - LZS Starowice Dolne 27 listopada 2021 - 13:00
Piast Strzelce Opolskie - Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 listopada 2021 - 13:00
LZS Piotrówka - LZS Skorogoszcz 27 listopada 2021 - 13:00
Polonia Nysa - Agroplon Głuszyna 27 listopada 2021 - 13:00
MKS Gogolin - Porawie Większyce 27 listopada 2021 - 13:00
Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice 27 listopada 2021 - 13:00
Unia Krapkowice - Skalnik Gracze 27 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Małapanew Ozimek,
Kolejka 19 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły]  
LZS Starowice Dolne - Odra II Opole 4 grudnia 2021 - 13:00
Małapanew Ozimek - OKS Olesno 4 grudnia 2021 - 13:00
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń Wielki 4 grudnia 2021 - 13:00
Porawie Większyce - Piast Strzelce Opolskie 4 grudnia 2021 - 13:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Głubczyce 4 grudnia 2021 - 13:00
Ruch Zdzieszowice - LZS Piotrówka 4 grudnia 2021 - 13:00
LZS Skorogoszcz - Polonia Nysa 4 grudnia 2021 - 13:00
Victoria Chróścice - MKS Gogolin 4 grudnia 2021 - 13:00
Fortuna Głogówek - Unia Krapkowice 4 grudnia 2021 - 13:00
Pauza: Agroplon Głuszyna,
Kolejka 20 [szczegóły]  
LZS Skorogoszcz - Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek - Odra II Opole
LZS Starowice Dolne - Unia Krapkowice
Fortuna Głogówek - TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze - MKS Gogolin
Porawie Większyce - Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice - Polonia Nysa
Victoria Chróścice - Piast Strzelce Opolskie
Pauza: OKS Olesno,
Kolejka 21 [szczegóły]  
Polonia Nysa - Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin - Fortuna Głogówek
Odra II Opole - OKS Olesno
LZS Piotrówka - Porawie Większyce
Polonia Głubczyce - Victoria Chróścice
Unia Krapkowice - Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Starowice Dolne
Agroplon Głuszyna - Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie - Skalnik Gracze
Pauza: LZS Skorogoszcz,
Kolejka 22 [szczegóły]  
Porawie Większyce - Polonia Nysa
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Starowice Dolne - MKS Gogolin
Skalnik Gracze - Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice - LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice - LZS Skorogoszcz
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Agroplon Głuszyna
Fortuna Głogówek - Piast Strzelce Opolskie
Pauza: Odra II Opole,
Kolejka 23 [szczegóły]  
Polonia Nysa - Victoria Chróścice
TOR Dobrzeń Wielki - OKS Olesno
Agroplon Głuszyna - Porawie Większyce
Unia Krapkowice - Odra II Opole
LZS Skorogoszcz - Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin - Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie - LZS Starowice Dolne
Polonia Głubczyce - Fortuna Głogówek
LZS Piotrówka - Skalnik Gracze
Pauza: Ruch Zdzieszowice,
Kolejka 24 [szczegóły]  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Ruch Zdzieszowice
Victoria Chróścice - Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze - Polonia Nysa
Odra II Opole - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Starowice Dolne - Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek - LZS Piotrówka
OKS Olesno - MKS Gogolin
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce - LZS Skorogoszcz
Pauza: Unia Krapkowice,
Kolejka 25 [szczegóły]  
Piast Strzelce Opolskie - OKS Olesno
Agroplon Głuszyna - Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice - Porawie Większyce
LZS Piotrówka - LZS Starowice Dolne
Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - Odra II Opole
LZS Skorogoszcz - Victoria Chróścice
Polonia Nysa - Fortuna Głogówek
TOR Dobrzeń Wielki - Unia Krapkowice
Pauza: Chemik Kędzierzyn-Koźle,
Kolejka 26 [szczegóły]  
Fortuna Głogówek - Agroplon Głuszyna
Porawie Większyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek - LZS Piotrówka
Unia Krapkowice - MKS Gogolin
OKS Olesno - Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz
LZS Starowice Dolne - Polonia Nysa
Odra II Opole - Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice - Ruch Zdzieszowice
Pauza: TOR Dobrzeń Wielki,
Kolejka 27 [szczegóły]  
LZS Skorogoszcz - Fortuna Głogówek
Polonia Głubczyce - Odra II Opole
Agroplon Głuszyna - LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice - Skalnik Gracze
LZS Piotrówka - OKS Olesno
MKS Gogolin - TOR Dobrzeń Wielki
Piast Strzelce Opolskie - Unia Krapkowice
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Victoria Chróścice
Pauza: Porawie Większyce,
Kolejka 28 [szczegóły]  
Małapanew Ozimek - Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno - Polonia Nysa
Odra II Opole - LZS Piotrówka
TOR Dobrzeń Wielki - Piast Strzelce Opolskie
Fortuna Głogówek - Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice - Porawie Większyce
LZS Starowice Dolne - LZS Skorogoszcz
Pauza: MKS Gogolin,
Kolejka 29 [szczegóły]  
Porawie Większyce - Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice Dolne
Piast Strzelce Opolskie - MKS Gogolin
LZS Piotrówka - Unia Krapkowice
LZS Skorogoszcz - Małapanew Ozimek
Agroplon Głuszyna - OKS Olesno
Polonia Nysa - Odra II Opole
Polonia Głubczyce - TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Fortuna Głogówek
Pauza: Victoria Chróścice,
Kolejka 30 [szczegóły]  
Skalnik Gracze - Victoria Chróścice
Unia Krapkowice - Polonia Nysa
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce
Odra II Opole - Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek - Ruch Zdzieszowice
Fortuna Głogówek - Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki - LZS Piotrówka
OKS Olesno - LZS Skorogoszcz
LZS Starowice Dolne - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pauza: Piast Strzelce Opolskie,
Kolejka 31 [szczegóły]  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Małapanew Ozimek
Porawie Większyce - LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice - OKS Olesno
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Piotrówka - MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna - Unia Krapkowice
LZS Skorogoszcz - Odra II Opole
Victoria Chróścice - Fortuna Głogówek
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie
Pauza: Skalnik Gracze,
Kolejka 32 [szczegóły]  
TOR Dobrzeń Wielki - Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek - Porawie Większyce
Odra II Opole - Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice - LZS Skorogoszcz
MKS Gogolin - Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie - LZS Piotrówka
LZS Starowice Dolne - Victoria Chróścice
OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Fortuna Głogówek - Skalnik Gracze
Pauza: Polonia Głubczyce,
Kolejka 33 [szczegóły]  
Ruch Zdzieszowice - Unia Krapkowice
Porawie Większyce - OKS Olesno
Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice - Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze - LZS Starowice Dolne
LZS Piotrówka - Polonia Głubczyce
LZS Skorogoszcz - TOR Dobrzeń Wielki
Agroplon Głuszyna - MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Odra II Opole
Pauza: Fortuna Głogówek,
Kolejka 34 [szczegóły]  
Małapanew Ozimek - Skalnik Gracze
MKS Gogolin - LZS Skorogoszcz
OKS Olesno - Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce - Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie - Agroplon Głuszyna
TOR Dobrzeń Wielki - Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Odra II Opole - Porawie Większyce
LZS Starowice Dolne - Fortuna Głogówek
Pauza: LZS Piotrówka,
Kolejka 35 [szczegóły]  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - TOR Dobrzeń Wielki
Ruch Zdzieszowice - MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna - Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice - Odra II Opole
Fortuna Głogówek - Małapanew Ozimek
Polonia Nysa - LZS Piotrówka
Skalnik Gracze - OKS Olesno
LZS Skorogoszcz - Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce - Unia Krapkowice
Pauza: LZS Starowice Dolne,
Kolejka 36 [szczegóły]  
Polonia Głubczyce - LZS Skorogoszcz
OKS Olesno - Fortuna Głogówek
Unia Krapkowice - Victoria Chróścice
Odra II Opole - Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki - Porawie Większyce
LZS Piotrówka - Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie - Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek - LZS Starowice Dolne
Pauza: Polonia Nysa,
Kolejka 37 [szczegóły]  
Victoria Chróścice - TOR Dobrzeń Wielki
Fortuna Głogówek - Odra II Opole
LZS Starowice Dolne - OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Piast Strzelce Opolskie
LZS Skorogoszcz - LZS Piotrówka
Agroplon Głuszyna - Polonia Nysa
Porawie Większyce - MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze - Unia Krapkowice
Pauza: Małapanew Ozimek,
Kolejka 38 [szczegóły]  
Odra II Opole - LZS Starowice Dolne
OKS Olesno - Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki - Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie - Porawie Większyce
Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka - Ruch Zdzieszowice
Polonia Nysa - LZS Skorogoszcz
MKS Gogolin - Victoria Chróścice
Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek
Pauza: Agroplon Głuszyna, .


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 38