Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
4 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
25 lipca 2020
25.07 - 17:30 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 1 |
Ekoball Sanok |
26 lipca 2020
26.07 - 16:00 |
Sokół Nisko |
1 - 2 |
Partyzant Targowiska |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
26 lipca 2020
26.07 - 16:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 0 |
Start Pruchnik |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
Legion Pilzno |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
25 lipca 2020
25.07 - 14:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 3 |
Karpaty Krosno |
25 lipca 2020
25.07 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
24 lipca 2020
24.07 - 18:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
Czarni 1910 Jasło |
0 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 2 |
Igloopol Dębica |
25 lipca 2020
25.07 - 16:00 |
Kolejka 2 - 29. lipca 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 0 |
Igloopol Dębica |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 1 |
Izolator Boguchwała |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 2 |
Czarni 1910 Jasło |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
Stal II Mielec |
0 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
29 lipca 2020
29.07 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 0 |
Polonia Przemyśl |
29 lipca 2020
29.07 - 18:00 |
Start Pruchnik |
1 - 3 |
Legion Pilzno |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
4 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
29 lipca 2020
29.07 - 18:00 |
Partyzant Targowiska |
1 - 2 |
Piast Tuczempy |
29 lipca 2020
29.07 - 17:30 |
Ekoball Sanok |
3 - 3 |
Sokół Nisko |
29 lipca 2020
29.07 - 20:00 |
Korona Rzeszów |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
19 sierpnia 2020
19.08 - 17:30 |
Kolejka 3 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Wiśniowa |
4 - 3 |
Orzeł Przeworsk |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Sokół Nisko |
2 - 4 |
Korona Rzeszów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 2 |
Ekoball Sanok |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 0 |
Partyzant Targowiska |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Legion Pilzno |
2 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
Start Pruchnik |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 4 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 0 |
Karpaty Krosno |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Czarni 1910 Jasło |
2 - 2 |
Stal II Mielec |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 sierpnia 2020
2.08 - 13:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 0 |
Igloopol Dębica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Stal II Mielec |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
5 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 3 |
Błękitni Ropczyce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
2 - 0 |
Polonia Przemyśl |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Partyzant Targowiska |
2 - 0 |
Legion Pilzno |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
1 - 2 |
Piast Tuczempy |
7 sierpnia 2020
7.08 - 18:00 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 1 |
Sokół Nisko |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sokół Nisko |
1 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
1 - 4 |
Korona Rzeszów |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Legion Pilzno |
3 - 1 |
Ekoball Sanok |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
4 - 0 |
Partyzant Targowiska |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 3 |
Start Pruchnik |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Czarni 1910 Jasło |
3 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
12 sierpnia 2020
12.08 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 0 |
Stal II Mielec |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Stal II Mielec |
0 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 1 |
Igloopol Dębica |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
4 - 3 |
Izolator Boguchwała |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Start Pruchnik |
2 - 1 |
Czarni 1910 Jasło |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
5 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Partyzant Targowiska |
1 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 0 |
Polonia Przemyśl |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
1 - 2 |
Legion Pilzno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
4 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Sokół Nisko |
1 - 1 |
Piast Tuczempy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kolejka 7 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Piast Tuczempy |
1 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Resovia II Rzeszów |
1 - 3 |
Sokół Nisko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Legion Pilzno |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 4 |
Korona Rzeszów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
Ekoball Sanok |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 4 |
Partyzant Targowiska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Czarni 1910 Jasło |
4 - 2 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
Start Pruchnik |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 0 |
Stal II Mielec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Kolejka 8 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Start Pruchnik |
0 - 1 |
Igloopol Dębica |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 1 |
Izolator Boguchwała |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Partyzant Targowiska |
0 - 1 |
Czarni 1910 Jasło |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Ekoball Sanok |
1 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
26 sierpnia 2020
26.08 - 20:00 |
Korona Rzeszów |
2 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 2 |
Polonia Przemyśl |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Sokół Nisko |
0 - 0 |
Legion Pilzno |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Kolejka 9 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Resovia II Rzeszów |
3 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Legion Pilzno |
1 - 2 |
Piast Tuczempy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
Sokół Nisko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 3 |
Wisłok Wiśniowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
3 - 2 |
Korona Rzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Czarni 1910 Jasło |
2 - 0 |
Ekoball Sanok |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 |
Izolator Boguchwała |
3 - 1 |
Partyzant Targowiska |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Start Pruchnik |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:30 |
Stal II Mielec |
2 - 1 |
Karpaty Krosno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Kolejka 10 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
1 - 5 |
Karpaty Krosno |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 3 |
Stal II Mielec |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Start Pruchnik |
0 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 września 2020
4.09 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 1 |
Igloopol Dębica |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 3 |
Izolator Boguchwała |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Sokół Nisko |
1 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 3 |
Polonia Przemyśl |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 2 |
Legion Pilzno |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Kolejka 11 - 9. września 2020 [szczegóły] | |
Legion Pilzno |
4 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
9 września 2020
9.09 - 16:30 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
Piast Tuczempy |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
3 - 5 |
Sokół Nisko |
8 września 2020
8.09 - 16:30 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 3 |
Wisłok Wiśniowa |
9 września 2020
9.09 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
Korona Rzeszów |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
Ekoball Sanok |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
5 - 2 |
Partyzant Targowiska |
9 września 2020
9.09 - 16:30 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 0 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Stal II Mielec |
2 - 0 |
Start Pruchnik |
9 września 2020
9.09 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Kolejka 12 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Start Pruchnik |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 3 |
Stal II Mielec |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Ekoball Sanok |
1 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
12 września 2020
12.09 - 19:45 |
Korona Rzeszów |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
Izolator Boguchwała |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Sokół Nisko |
4 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
5 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Legion Pilzno |
2 - 1 |
Polonia Przemyśl |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Kolejka 13 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Przemyśl |
0 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 1 |
Legion Pilzno |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 9 |
Resovia II Rzeszów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 1 |
Piast Tuczempy |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
Sokół Nisko |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Korona Rzeszów |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 2 |
Ekoball Sanok |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Stal II Mielec |
4 - 0 |
Partyzant Targowiska |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Start Pruchnik |
19 września 2020
19.09 - 16:40 |
Kolejka 14 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
3 - 2 |
Start Pruchnik |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 5 |
Głogovia Głogów Małopolski |
14 października 2020
14.10 - 15:30 |
Partyzant Targowiska |
1 - 2 |
Karpaty Krosno |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 2 |
Stal II Mielec |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
JKS 1909 Jarosław |
26 września 2020
26.09 - 10:30 |
Sokół Nisko |
2 - 0 |
Igloopol Dębica |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
Izolator Boguchwała |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Legion Pilzno |
5 - 5 |
Stal II Stalowa Wola |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Kolejka 15 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 1 |
Polonia Przemyśl |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 1 |
Legion Pilzno |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 2 |
Piast Tuczempy |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 2 |
Sokół Nisko |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Stal II Mielec |
4 - 0 |
Korona Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Ekoball Sanok |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 1 |
Partyzant Targowiska |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Start Pruchnik |
0 - 0 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
2 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Partyzant Targowiska |
2 - 0 |
Start Pruchnik |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 0 |
Karpaty Krosno |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 4 |
Stal II Mielec |
28 października 2020
28.10 - 14:00 |
Sokół Nisko |
0 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Resovia II Rzeszów |
1 - 2 |
Igloopol Dębica |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Legion Pilzno |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Kolejka 17 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Czarni 1910 Jasło |
2 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 2 |
Polonia Przemyśl |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 0 |
Legion Pilzno |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 3 |
Piast Tuczempy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Stal II Mielec |
3 - 2 |
Sokół Nisko |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Korona Rzeszów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Start Pruchnik |
1 - 3 |
Ekoball Sanok |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 1 |
Partyzant Targowiska |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Kolejka 18 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Partyzant Targowiska |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Ekoball Sanok |
3 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
23 października 2020
23.10 - 19:00 |
Korona Rzeszów |
4 - 2 |
Start Pruchnik |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Sokół Nisko |
0 - 3 |
Karpaty Krosno |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Piast Tuczempy |
0 - 0 |
Stal II Mielec |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Legion Pilzno |
0 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kolejka 19 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
4 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 1 |
Legion Pilzno |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Stal II Mielec |
13 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 2 |
Piast Tuczempy |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 2 |
Sokół Nisko |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Start Pruchnik |
0 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 5 |
Korona Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Partyzant Targowiska |
2 - 4 |
Ekoball Sanok |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 20 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
Ekoball Sanok |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 0 |
Partyzant Targowiska |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Sokół Nisko |
3 - 0 |
Start Pruchnik |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Piast Tuczempy |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 2 |
Karpaty Krosno |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Legion Pilzno |
0 - 1 |
Stal II Mielec |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 3 |
Igloopol Dębica |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Czarni 1910 Jasło |
0 - 1 |
Izolator Boguchwała |
7 listopada 2020
7.11 - 19:10 |
Kolejka 21 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Stal II Mielec |
5 - 1 |
Polonia Przemyśl |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 1 |
Legion Pilzno |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Start Pruchnik |
0 - 1 |
Piast Tuczempy |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 1 |
Sokół Nisko |
11 listopada 2020
11.11 - 11:30 |
Partyzant Targowiska |
1 - 6 |
Wisłok Wiśniowa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Ekoball Sanok |
0 - 1 |
Korona Rzeszów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 24 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Piast Tuczempy |
1 - 3 |
Korona Rzeszów |
11 kwietnia 2021
11.04 - 12:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Igloopol Dębica |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
10 kwietnia 2021
10.04 - 11:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 3 |
Polonia Przemyśl |
11 kwietnia 2021
11.04 - 11:00 |
Stal II Mielec |
0 - 1 |
Legion Pilzno |
11 kwietnia 2021
11.04 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 1 |
Start Pruchnik |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 0 |
Ekoball Sanok |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Sokół Nisko |
1 - 3 |
Stal II Stalowa Wola |
10 kwietnia 2021
10.04 - 14:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 1 |
Partyzant Targowiska |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Orzeł Przeworsk |
0 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Kolejka 25 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
4 - 1 |
Karpaty Krosno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
4 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
18 kwietnia 2021
18.04 - 13:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
17 kwietnia 2021
17.04 - 10:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Sokół Nisko |
0 - 2 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
18 kwietnia 2021
18.04 - 15:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 1 |
Start Pruchnik |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Stal II Mielec |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Legion Pilzno |
17 kwietnia 2021
17.04 - 11:00 |
Kolejka 26 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 0 |
Korona Rzeszów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 1 |
Piast Tuczempy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 1 |
Igloopol Dębica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Legion Pilzno |
0 - 4 |
Resovia II Rzeszów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 3 |
Polonia Przemyśl |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Stal II Mielec |
6 - 0 |
Ekoball Sanok |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Start Pruchnik |
2 - 4 |
Sokół Nisko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Czarni 1910 Jasło |
3 - 1 |
Partyzant Targowiska |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Kolejka 27 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
2 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 0 |
Karpaty Krosno |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 3 |
Izolator Boguchwała |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Czarni 1910 Jasło |
4 - 4 |
Stal II Stalowa Wola |
1 maja 2021
1.05 - 18:30 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:30 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 2 |
Start Pruchnik |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Sokół Nisko |
0 - 0 |
Stal II Mielec |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Legion Pilzno |
2 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Igloopol Dębica |
2 - 4 |
Korona Rzeszów |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
2 - 3 |
Stal II Mielec |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Start Pruchnik |
1 - 0 |
Polonia Przemyśl |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 2 |
Legion Pilzno |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 1 |
Partyzant Targowiska |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 1 |
Sokół Nisko |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
2 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
5 maja 2021
5.05 - 17:30 |
Kolejka 28 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Korona Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 1 |
Piast Tuczempy |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 1 |
Igloopol Dębica |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
3 - 0 |
Legion Pilzno |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Sokół Nisko |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Stal II Mielec |
4 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Start Pruchnik |
0 - 4 |
Orzeł Przeworsk |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
1 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Kolejka 29 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
3 - 0 |
Igloopol Dębica |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 0 |
Piast Tuczempy |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
JKS 1909 Jarosław |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Czarni 1910 Jasło |
1 - 0 |
Start Pruchnik |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Stal II Mielec |
1 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
3 - 1 |
Polonia Przemyśl |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Legion Pilzno |
4 - 1 |
Sokół Nisko |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
3 - 2 |
Izolator Boguchwała |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 0 |
JKS 1909 Jarosław |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 2 |
Piast Tuczempy |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
Czarni 1910 Jasło |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
5 - 5 |
Sokół Nisko |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 1 |
Ekoball Sanok |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
0 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Legion Pilzno |
4 - 1 |
Start Pruchnik |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Stal II Mielec |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
1 - 3 |
Korona Rzeszów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 0 |
Igloopol Dębica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
0 - 2 |
Ekoball Sanok |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 0 |
Sokół Nisko |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Legion Pilzno |
0 - 3 |
Błękitni Ropczyce |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Stal II Mielec |
1 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 4 |
Partyzant Targowiska |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 2 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Kolejka 31 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
2 - 2 |
Piast Tuczempy |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
29 maja 2021
29.05 - 14:30 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 3 |
Izolator Boguchwała |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
1 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Start Pruchnik |
2 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
1 - 1 |
Stal II Mielec |
29 maja 2021
29.05 - 16:30 |
Czarni 1910 Jasło |
2 - 2 |
Polonia Przemyśl |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 0 |
Legion Pilzno |
30 maja 2021
30.05 - 17:30 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sokół Nisko |
2 - 1 |
Ekoball Sanok |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Karpaty Krosno |
0 - 2 |
Korona Rzeszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 2 |
Izolator Boguchwała |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
3 - 1 |
Igloopol Dębica |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 0 |
Piast Tuczempy |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Sokół Nisko |
2 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Legion Pilzno |
0 - 0 |
Czarni 1910 Jasło |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 5 |
Polonia Przemyśl |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 6 |
Stal II Mielec |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
4 - 0 |
Start Pruchnik |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 33 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
3 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 3 |
Izolator Boguchwała |
9 czerwca 2021
9.06 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
Karpaty Krosno |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Wiśniowa |
0 - 3 |
Korona Rzeszów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 2 |
Igloopol Dębica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
Piast Tuczempy |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Start Pruchnik |
0 - 4 |
Resovia II Rzeszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Stal II Mielec |
3 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
10 czerwca 2021
10.06 - 18:30 |
Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Legion Pilzno |
3 - 0 |
Partyzant Targowiska |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Czarni 1910 Jasło |
4 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 czerwca 2021
10.06 - 19:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 4 |
Orzeł Przeworsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 1 |
Sokół Nisko |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Kolejka 35 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
2 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 3 |
Karpaty Krosno |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
18 czerwca 2021
18.06 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 2 |
Resovia II Rzeszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
Sokół Nisko |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 1 |
Czarni 1910 Jasło |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:30 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 2 |
Partyzant Targowiska |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 2 |
Legion Pilzno |
18 czerwca 2021
18.06 - 16:00 |
Polonia Przemyśl |
4 - 1 |
Lechia Sędziszów Małopolski |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
Start Pruchnik |
0 - 2 |
Stal II Mielec |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:00 |
|