IV liga - podkarpacka - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Karpaty Krosno 17 42 13 3 1 57 - 13
2. Cosmos Nowotaniec 17 41 13 2 2 59 - 21
3. JKS 1909 Jarosław 17 37 12 1 4 44 - 15
4. Stal Łańcut 17 34 10 4 3 27 - 17
5. Izolator Boguchwała 17 32 9 5 3 34 - 13
6. Sokół Kolbuszowa Dolna 17 31 10 1 6 39 - 25
7. Głogovia Głogów Małopolski 17 27 7 6 4 25 - 16
8. Legion Pilzno 17 26 8 2 7 27 - 23
9. Wisłok Wiśniowa 17 25 7 4 6 27 - 28
10. Polonia Przemyśl 17 23 6 5 6 26 - 35
11. Stal II Rzeszów 17 21 7 0 10 34 - 31
12. Lechia Sędziszów Małopolski 17 20 5 5 7 16 - 29
13. Stal II Mielec 17 19 6 1 10 25 - 36
14. Igloopol Dębica 17 18 5 3 9 36 - 50
15. Sokół Nisko 17 17 5 2 10 17 - 33
16. Korona Rzeszów 17 10 3 1 13 10 - 40
17. Wólczanka Wólka Pełkińska 17 8 2 2 13 24 - 50
18. LKS Skołoszów 17 4 1 1 15 12 - 64


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Cosmos Nowotaniec 4 - 1 Stal II Mielec 13 sierpnia 2022 - 17:00
Legion Pilzno 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 13 sierpnia 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała 4 - 2 Stal II Rzeszów 13 sierpnia 2022 - 11:00
Karpaty Krosno 3 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 sierpnia 2022 - 18:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 sierpnia 2022 - 18:00
Stal Łańcut 1 - 0 Korona Rzeszów 12 sierpnia 2022 - 19:00
Sokół Nisko 3 - 0 Igloopol Dębica 13 sierpnia 2022 - 13:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 0 Polonia Przemyśl 13 sierpnia 2022 - 17:00
LKS Skołoszów 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 4 - 1 Legion Pilzno 20 sierpnia 2022 - 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 2 Cosmos Nowotaniec 19 sierpnia 2022 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Stal Łańcut 20 sierpnia 2022 - 17:00
Stal II Rzeszów 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 21 sierpnia 2022 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 0 Izolator Boguchwała 20 sierpnia 2022 - 17:00
Stal II Mielec 7 - 0 LKS Skołoszów 20 sierpnia 2022 - 11:00
Igloopol Dębica 6 - 3 Polonia Przemyśl 20 sierpnia 2022 - 16:00
Korona Rzeszów 0 - 2 JKS 1909 Jarosław 20 sierpnia 2022 - 17:00
Karpaty Krosno 0 - 0 Sokół Nisko 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Polonia Przemyśl 2 - 2 Korona Rzeszów 24 sierpnia 2022 - 16:00
Karpaty Krosno 8 - 0 Igloopol Dębica 24 sierpnia 2022 - 17:00
Cosmos Nowotaniec 4 - 0 Sokół Nisko 23 sierpnia 2022 - 17:00
LKS Skołoszów 2 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 sierpnia 2022 - 17:00
Legion Pilzno 4 - 1 Stal II Mielec 24 sierpnia 2022 - 17:00
Izolator Boguchwała 4 - 2 Wisłok Wiśniowa 24 sierpnia 2022 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski 17 sierpnia 2022 - 18:00
Stal Łańcut 0 - 3 Stal II Rzeszów 24 sierpnia 2022 - 19:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 24 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Legion Pilzno 27 sierpnia 2022 - 17:00
Karpaty Krosno 2 - 4 Cosmos Nowotaniec 27 sierpnia 2022 - 11:00
Igloopol Dębica 6 - 0 Korona Rzeszów 27 sierpnia 2022 - 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 4 Polonia Przemyśl 28 sierpnia 2022 - 16:00
Stal II Rzeszów 0 - 3 JKS 1909 Jarosław 27 sierpnia 2022 - 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 1 Stal Łańcut 27 sierpnia 2022 - 17:00
Stal II Mielec 0 - 0 Izolator Boguchwała 27 sierpnia 2022 - 11:00
Sokół Nisko 2 - 0 LKS Skołoszów 27 sierpnia 2022 - 17:00
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 28 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
LKS Skołoszów 0 - 4 Karpaty Krosno 3 września 2022 - 16:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Igloopol Dębica 3 września 2022 - 16:00
Legion Pilzno 1 - 0 Sokół Nisko 4 września 2022 - 16:00
Izolator Boguchwała 0 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 września 2022 - 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Stal II Mielec 2 września 2022 - 17:30
Stal Łańcut 1 - 0 Wisłok Wiśniowa 2 września 2022 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 8 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 3 września 2022 - 15:30
Polonia Przemyśl 3 - 2 Stal II Rzeszów 3 września 2022 - 11:00
Korona Rzeszów 4 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 7. września 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 JKS 1909 Jarosław 7 września 2022 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 7 września 2022 - 17:00
Sokół Nisko 1 - 2 Izolator Boguchwała 7 września 2022 - 17:00
Karpaty Krosno 1 - 0 Legion Pilzno 7 września 2022 - 17:00
Stal II Mielec 0 - 2 Stal Łańcut 7 września 2022 - 16:00
Cosmos Nowotaniec 8 - 1 LKS Skołoszów 7 września 2022 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 1 Polonia Przemyśl 7 września 2022 - 17:00
Stal II Rzeszów 0 - 1 Korona Rzeszów 7 września 2022 - 16:00
Igloopol Dębica 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
JKS 1909 Jarosław 2 - 1 Stal II Mielec 10 września 2022 - 16:00
LKS Skołoszów 3 - 6 Igloopol Dębica 11 września 2022 - 15:00
Legion Pilzno 2 - 1 Cosmos Nowotaniec 10 września 2022 - 16:30
Izolator Boguchwała 1 - 2 Karpaty Krosno 10 września 2022 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Nisko 10 września 2022 - 11:00
Stal Łańcut 3 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 września 2022 - 18:00
Polonia Przemyśl 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 11 września 2022 - 11:00
Korona Rzeszów 0 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 września 2022 - 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 4 Stal II Rzeszów 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Korona Rzeszów 17 września 2022 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 18 września 2022 - 11:00
Sokół Nisko 0 - 4 Stal Łańcut 17 września 2022 - 14:30
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 września 2022 - 16:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 1 Izolator Boguchwała 17 września 2022 - 16:00
LKS Skołoszów 1 - 5 Legion Pilzno 17 września 2022 - 16:00
Igloopol Dębica 1 - 2 Stal II Rzeszów 17 września 2022 - 16:00
Karpaty Krosno 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 17 września 2022 - 16:00
Stal II Mielec 2 - 0 Polonia Przemyśl 18 września 2022 - 11:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Korona Rzeszów 2 - 1 Stal II Mielec 24 września 2022 - 16:00
Legion Pilzno 5 - 1 Igloopol Dębica 24 września 2022 - 13:00
Izolator Boguchwała 6 - 0 LKS Skołoszów 24 września 2022 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Cosmos Nowotaniec 24 września 2022 - 16:00
Stal Łańcut 2 - 2 Karpaty Krosno 25 września 2022 - 14:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 0 Sokół Nisko 24 września 2022 - 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 4 Polonia Przemyśl 24 września 2022 - 11:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 24 września 2022 - 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Stal II Rzeszów 23 września 2022 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Stal II Rzeszów 1 października 2022 - 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Korona Rzeszów 30 września 2022 - 16:00
Stal II Mielec 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 października 2022 - 14:00
LKS Skołoszów 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 1 października 2022 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 1 - 1 Stal Łańcut 2 października 2022 - 16:00
Karpaty Krosno 3 - 0 JKS 1909 Jarosław 2 października 2022 - 19:00
Legion Pilzno 0 - 1 Izolator Boguchwała 1 października 2022 - 15:30
Sokół Nisko 1 - 2 Polonia Przemyśl 1 października 2022 - 14:00
Igloopol Dębica 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 1 października 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 Legion Pilzno 8 października 2022 - 15:00
Stal Łańcut 3 - 0 LKS Skołoszów 7 października 2022 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 4 - 3 Cosmos Nowotaniec 8 października 2022 - 11:00
Karpaty Krosno 8 - 0 Polonia Przemyśl 8 października 2022 - 11:00
Korona Rzeszów 0 - 2 Sokół Nisko 8 października 2022 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 października 2022 - 12:00
Stal II Mielec 3 - 1 Stal II Rzeszów 8 października 2022 - 11:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 8 października 2022 - 15:00
Izolator Boguchwała 4 - 0 Igloopol Dębica 8 października 2022 - 11:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Stal II Rzeszów 16 października 2022 - 11:00
LKS Skołoszów 0 - 6 JKS 1909 Jarosław 15 października 2022 - 11:00
Legion Pilzno 2 - 3 Stal Łańcut 16 października 2022 - 14:00
Izolator Boguchwała 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 15 października 2022 - 11:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Polonia Przemyśl 15 października 2022 - 15:00
Sokół Nisko 4 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 października 2022 - 14:00
Stal II Mielec 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 15 października 2022 - 14:00
Igloopol Dębica 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 15 października 2022 - 15:00
Karpaty Krosno 6 - 1 Korona Rzeszów 13 października 2022 - 19:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa 3 - 0 Stal II Mielec 22 października 2022 - 14:00
Stal II Rzeszów 4 - 0 Sokół Nisko 23 października 2022 - 11:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 października 2022 - 15:30
Korona Rzeszów 0 - 6 Cosmos Nowotaniec 22 października 2022 - 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 5 Karpaty Krosno 22 października 2022 - 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Igloopol Dębica 22 października 2022 - 11:00
Stal Łańcut 0 - 3 Izolator Boguchwała 21 października 2022 - 18:00
JKS 1909 Jarosław 2 - 0 Legion Pilzno 22 października 2022 - 11:00
Polonia Przemyśl 3 - 0 LKS Skołoszów 22 października 2022 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Wisłok Wiśniowa 29 października 2022 - 11:00
Legion Pilzno 0 - 0 Polonia Przemyśl 29 października 2022 - 14:30
Igloopol Dębica 4 - 0 Stal II Mielec 29 października 2022 - 11:00
Sokół Nisko 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 października 2022 - 13:00
Karpaty Krosno 2 - 1 Stal II Rzeszów 29 października 2022 - 14:00
Cosmos Nowotaniec 5 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 października 2022 - 14:00
LKS Skołoszów 3 - 0 Korona Rzeszów 29 października 2022 - 14:00
Izolator Boguchwała 0 - 1 JKS 1909 Jarosław 29 października 2022 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 2 Stal Łańcut 29 października 2022 - 11:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Stal II Rzeszów 2 - 3 Cosmos Nowotaniec 6 listopada 2022 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Sokół Nisko 5 listopada 2022 - 13:00
Stal II Mielec 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 listopada 2022 - 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Karpaty Krosno 5 listopada 2022 - 14:00
Stal Łańcut 1 - 1 Igloopol Dębica 5 listopada 2022 - 17:00
JKS 1909 Jarosław 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 5 listopada 2022 - 17:00
Polonia Przemyśl 0 - 0 Izolator Boguchwała 5 listopada 2022 - 11:00
Korona Rzeszów 0 - 2 Legion Pilzno 5 listopada 2022 - 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 0 LKS Skołoszów 6 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2022 [szczegóły]  
Izolator Boguchwała 2 - 0 Korona Rzeszów 11 listopada 2022 - 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 2 Polonia Przemyśl 11 listopada 2022 - 11:00
Stal Łańcut 1 - 0 JKS 1909 Jarosław 10 listopada 2022 - 18:00
Igloopol Dębica 2 - 6 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada 2022 - 11:00
Sokół Nisko 0 - 3 Stal II Mielec 11 listopada 2022 - 14:00
Karpaty Krosno 3 - 0 Wisłok Wiśniowa 11 listopada 2022 - 14:00
Cosmos Nowotaniec 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 11 listopada 2022 - 14:00
LKS Skołoszów 1 - 4 Stal II Rzeszów 11 listopada 2022 - 13:00
Legion Pilzno 2 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Sokół Nisko 19 listopada 2022 - 13:00
Stal II Mielec 0 - 6 Karpaty Krosno 19 listopada 2022 - 11:00
Wisłok Wiśniowa 2 - 4 Cosmos Nowotaniec 19 listopada 2022 - 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 0 LKS Skołoszów 19 listopada 2022 - 13:00
Stal II Rzeszów 4 - 0 Legion Pilzno 19 listopada 2022 - 10:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 5 Izolator Boguchwała 19 listopada 2022 - 13:00
Korona Rzeszów 0 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 19 listopada 2022 - 13:00
Polonia Przemyśl 2 - 2 Stal Łańcut 18 listopada 2022 - 17:30
JKS 1909 Jarosław 5 - 2 Igloopol Dębica 18 listopada 2022 - 18:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Stal II Mielec - Cosmos Nowotaniec
Lechia Sędziszów Małopolski - Legion Pilzno
Stal II Rzeszów - Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna - Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Głogovia Głogów Małopolski
Korona Rzeszów - Stal Łańcut
Igloopol Dębica - Sokół Nisko
Polonia Przemyśl - JKS 1909 Jarosław
Wisłok Wiśniowa - LKS Skołoszów
Kolejka 19 [szczegóły]  
Legion Pilzno - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut - Wólczanka Wólka Pełkińska
Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Rzeszów
Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Skołoszów - Stal II Mielec
Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław - Korona Rzeszów
Karpaty Krosno - Sokół Nisko
Kolejka 20 [szczegóły]  
Korona Rzeszów - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec
Sokół Kolbuszowa Dolna - LKS Skołoszów
Stal II Mielec - Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Lechia Sędziszów Małopolski - Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Rzeszów - Stal Łańcut
Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław
Kolejka 21 [szczegóły]  
Legion Pilzno - Sokół Kolbuszowa Dolna
Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno
Korona Rzeszów - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław - Stal II Rzeszów
Stal Łańcut - Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała - Stal II Mielec
LKS Skołoszów - Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Kolejka 22 [szczegóły]  
Karpaty Krosno - LKS Skołoszów
Igloopol Dębica - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna - Izolator Boguchwała
Stal II Mielec - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Stal Łańcut
Lechia Sędziszów Małopolski - JKS 1909 Jarosław
Stal II Rzeszów - Polonia Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszów
Kolejka 23 [szczegóły]  
JKS 1909 Jarosław - Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Legion Pilzno - Karpaty Krosno
Stal Łańcut - Stal II Mielec
LKS Skołoszów - Cosmos Nowotaniec
Polonia Przemyśl - Lechia Sędziszów Małopolski
Korona Rzeszów - Stal II Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Igloopol Dębica
Kolejka 24 [szczegóły]  
Stal II Mielec - JKS 1909 Jarosław
Igloopol Dębica - LKS Skołoszów
Cosmos Nowotaniec - Legion Pilzno
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Łańcut
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski - Korona Rzeszów
Stal II Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 25 [szczegóły]  
Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa
JKS 1909 Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut - Sokół Nisko
Wólczanka Wólka Pełkińska - Lechia Sędziszów Małopolski
Izolator Boguchwała - Cosmos Nowotaniec
Legion Pilzno - LKS Skołoszów
Stal II Rzeszów - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl - Stal II Mielec
Kolejka 26 [szczegóły]  
Stal II Mielec - Korona Rzeszów
Igloopol Dębica - Legion Pilzno
LKS Skołoszów - Izolator Boguchwała
Cosmos Nowotaniec - Głogovia Głogów Małopolski
Karpaty Krosno - Stal Łańcut
Sokół Nisko - JKS 1909 Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Rzeszów
Kolejka 27 [szczegóły]  
Stal II Rzeszów - Wisłok Wiśniowa
Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal II Mielec
Głogovia Głogów Małopolski - LKS Skołoszów
Stal Łańcut - Cosmos Nowotaniec
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Legion Pilzno
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski - Igloopol Dębica
Kolejka 28 [szczegóły]  
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Małopolski
LKS Skołoszów - Stal Łańcut
Cosmos Nowotaniec - JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Sokół Nisko - Korona Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal II Mielec - Stal II Rzeszów
Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała
Kolejka 29 [szczegóły]  
Stal II Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław - LKS Skołoszów
Stal Łańcut - Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
Korona Rzeszów - Karpaty Krosno
Kolejka 30 [szczegóły]  
Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Stal II Rzeszów
Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski
Cosmos Nowotaniec - Korona Rzeszów
Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Stal Łańcut
Legion Pilzno - JKS 1909 Jarosław
LKS Skołoszów - Polonia Przemyśl
Kolejka 31 [szczegóły]  
Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl - Legion Pilzno
Stal II Mielec - Igloopol Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Nisko
Stal II Rzeszów - Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec
Korona Rzeszów - LKS Skołoszów
JKS 1909 Jarosław - Izolator Boguchwała
Stal Łańcut - Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 32 [szczegóły]  
Cosmos Nowotaniec - Stal II Rzeszów
Sokół Nisko - Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Mielec
Karpaty Krosno - Lechia Sędziszów Małopolski
Igloopol Dębica - Stal Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski - JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Legion Pilzno - Korona Rzeszów
LKS Skołoszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 33 [szczegóły]  
Korona Rzeszów - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski
JKS 1909 Jarosław - Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna - Igloopol Dębica
Stal II Mielec - Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa - Karpaty Krosno
Lechia Sędziszów Małopolski - Cosmos Nowotaniec
Stal II Rzeszów - LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska - Legion Pilzno
Kolejka 34 [szczegóły]  
Sokół Nisko - Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno - Stal II Mielec
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Wiśniowa
LKS Skołoszów - Lechia Sędziszów Małopolski
Legion Pilzno - Stal II Rzeszów
Izolator Boguchwała - Wólczanka Wólka Pełkińska
Głogovia Głogów Małopolski - Korona Rzeszów
Stal Łańcut - Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica - JKS 1909 Jarosław


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE