IV liga - podlaska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Zambrów 11 30 10 0 1 44 - 7
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 30 10 0 1 37 - 3
3. KS Michałowo 11 26 8 2 1 27 - 10
4. ŁKS Łomża 11 25 8 1 2 51 - 16
5. KS Grabówka 11 21 7 0 4 27 - 17
6. Tur Bielsk Podlaski 11 19 6 1 4 27 - 19
7. KS Wasilków 11 16 5 1 5 23 - 17
8. MOSP Białystok 11 15 5 0 6 17 - 25
9. Krypnianka Krypno 11 14 4 2 5 19 - 27 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Warmia Grajewo 11 14 4 2 5 23 - 18 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Promień Mońki 11 11 3 2 6 13 - 29
12. Czarni Czarna Białostocka 11 9 3 0 8 16 - 23 1 3 1 0 0 2 - 0
13. Cresovia Siemiatycze 11 9 2 3 6 9 - 35 1 0 0 0 1 0 - 2
14. Orzeł Kolno 11 8 2 2 7 16 - 32
15. Sparta 1951 Szepietowo 11 8 2 2 7 13 - 30
16. Hetman Białystok 11 0 0 0 11 5 - 59


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Krypnianka Krypno 15 sierpnia 2021 - 16:00
ŁKS Łomża 1 - 3 Olimpia Zambrów 15 sierpnia 2021 - 18:00
Hetman Białystok 0 - 4 Orzeł Kolno 14 sierpnia 2021 - 15:00
Tur Bielsk Podlaski 2 - 0 KS Wasilków 15 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 0 Cresovia Siemiatycze 15 sierpnia 2021 - 16:00
KS Michałowo 4 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 14 sierpnia 2021 - 16:00
KS Grabówka 3 - 1 Promień Mońki 14 sierpnia 2021 - 15:00
MOSP Białystok 2 - 1 Warmia Grajewo 15 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Cresovia Siemiatycze 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 sierpnia 2021 - 16:00
Krypnianka Krypno 2 - 5 ŁKS Łomża 21 sierpnia 2021 - 16:00
Warmia Grajewo 2 - 1 KS Wasilków 21 sierpnia 2021 - 17:00
MOSP Białystok 1 - 3 KS Michałowo 20 sierpnia 2021 - 17:45
Orzeł Kolno 1 - 3 KS Grabówka 21 sierpnia 2021 - 18:00
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 0 Hetman Białystok 22 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia Zambrów 7 - 1 Tur Bielsk Podlaski 21 sierpnia 2021 - 15:00
Promień Mońki 3 - 1 Czarni Czarna Białostocka 21 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 Promień Mońki 29 sierpnia 2021 - 16:00
KS Grabówka 5 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3 - 1 Krypnianka Krypno 29 sierpnia 2021 - 15:00
Hetman Białystok 0 - 4 MOSP Białystok 28 sierpnia 2021 - 11:00
KS Wasilków 0 - 3 Olimpia Zambrów 28 sierpnia 2021 - 16:00
KS Michałowo 1 - 1 Warmia Grajewo 29 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 4 - 0 Orzeł Kolno 28 sierpnia 2021 - 17:00
ŁKS Łomża 9 - 0 Cresovia Siemiatycze 29 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Cresovia Siemiatycze 3 - 1 Tur Bielsk Podlaski 5 września 2021 - 15:00
MOSP Białystok 1 - 2 KS Grabówka 5 września 2021 - 11:00
Krypnianka Krypno 1 - 1 KS Wasilków 5 września 2021 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 5 września 2021 - 16:00
Orzeł Kolno 1 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 września 2021 - 17:00
KS Michałowo 4 - 0 Hetman Białystok 4 września 2021 - 15:00
Warmia Grajewo 1 - 3 Olimpia Zambrów 4 września 2021 - 16:00
Promień Mońki 2 - 1 ŁKS Łomża 4 września 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Czarni Czarna Białostocka 1 - 2 MOSP Białystok 11 września 2021 - 16:45
Tur Bielsk Podlaski 4 - 0 Promień Mońki 11 września 2021 - 16:30
Hetman Białystok 1 - 5 Warmia Grajewo 12 września 2021 - 11:00
KS Wasilków 5 - 1 Cresovia Siemiatycze 12 września 2021 - 12:00
KS Grabówka 0 - 2 KS Michałowo 11 września 2021 - 16:45
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 11 września 2021 - 18:00
ŁKS Łomża 6 - 0 Orzeł Kolno 11 września 2021 - 19:26
Olimpia Zambrów 6 - 0 Krypnianka Krypno 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
MOSP Białystok 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 września 2021 - 15:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 6 Olimpia Zambrów 17 września 2021 - 16:30
KS Michałowo 4 - 1 Czarni Czarna Białostocka 18 września 2021 - 15:00
Hetman Białystok 0 - 7 KS Grabówka 18 września 2021 - 11:00
Warmia Grajewo 2 - 3 Krypnianka Krypno 18 września 2021 - 16:00
Orzeł Kolno 0 - 3 Tur Bielsk Podlaski 18 września 2021 - 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 6 ŁKS Łomża 19 września 2021 - 16:00
Promień Mońki 0 - 2 KS Wasilków 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 KS Michałowo 26 września 2021 - 16:00
KS Wasilków 6 - 2 Orzeł Kolno 25 września 2021 - 16:00
ŁKS Łomża 5 - 1 MOSP Białystok 25 września 2021 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 4 - 1 Hetman Białystok 25 września 2021 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 25 września 2021 - 16:00
Olimpia Zambrów 5 - 0 Promień Mońki 25 września 2021 - 15:00
Krypnianka Krypno 1 - 3 Cresovia Siemiatycze 26 września 2021 - 15:00
KS Grabówka 4 - 2 Warmia Grajewo 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Warmia Grajewo 5 - 0 Cresovia Siemiatycze 2 października 2021 - 15:30
Promień Mońki 2 - 3 Krypnianka Krypno 2 października 2021 - 15:30
Hetman Białystok 0 - 6 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 października 2021 - 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 2 KS Wasilków 3 października 2021 - 15:30
KS Michałowo 3 - 3 ŁKS Łomża 3 października 2021 - 14:00
MOSP Białystok 4 - 2 Tur Bielsk Podlaski 2 października 2021 - 14:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 1 KS Grabówka 2 października 2021 - 15:30
Orzeł Kolno 3 - 0 Olimpia Zambrów 2 października 2021 - 16:00
vo, na boisku 1-4
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Olimpia Zambrów 4 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 9 października 2021 - 15:00
ŁKS Łomża 10 - 2 Hetman Białystok 9 października 2021 - 17:30
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 Promień Mońki 9 października 2021 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 KS Grabówka 10 października 2021 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 3 Warmia Grajewo 9 października 2021 - 15:45
KS Wasilków 0 - 2 MOSP Białystok 9 października 2021 - 15:30
Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 KS Michałowo 9 października 2021 - 15:30
Krypnianka Krypno 1 - 1 Orzeł Kolno 10 października 2021 - 15:30
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
KS Grabówka 1 - 2 ŁKS Łomża 16 października 2021 - 15:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 października 2021 - 15:00
KS Michałowo 3 - 0 KS Wasilków 17 października 2021 - 14:00
Hetman Białystok 1 - 6 Tur Bielsk Podlaski 16 października 2021 - 15:30
MOSP Białystok 0 - 5 Olimpia Zambrów 16 października 2021 - 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 6 Krypnianka Krypno 17 października 2021 - 15:00
Orzeł Kolno 2 - 2 Cresovia Siemiatycze 16 października 2021 - 15:00
Warmia Grajewo 1 - 1 Promień Mońki 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Olimpia Zambrów 2 - 0 KS Michałowo 23 października 2021 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Warmia Grajewo 24 października 2021 - 14:30
Krypnianka Krypno 1 - 0 MOSP Białystok 24 października 2021 - 14:00
Promień Mońki 4 - 2 Orzeł Kolno 23 października 2021 - 15:00
ŁKS Łomża 3 - 1 Czarni Czarna Białostocka 23 października 2021 - 19:26
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 23 października 2021 - 14:00
KS Wasilków 6 - 0 Hetman Białystok 23 października 2021 - 15:00
Tur Bielsk Podlaski 4 - 0 KS Grabówka 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 30 października 2021 - 11:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża 30 października 2021 - 18:00
MOSP Białystok - Cresovia Siemiatycze 30 października 2021 - 14:30
KS Michałowo - Krypnianka Krypno 30 października 2021 - 13:00
Czarni Czarna Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 30 października 2021 - 14:30
KS Grabówka - KS Wasilków 30 października 2021 - 14:30
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki 30 października 2021 - 14:00
Hetman Białystok - Olimpia Zambrów 30 października 2021 - 11:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie 7 listopada 2021 - 13:00
ŁKS Łomża - Warmia Grajewo 6 listopada 2021 - 13:00
Promień Mońki - MOSP Białystok 6 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Zambrów - KS Grabówka 6 listopada 2021 - 13:30
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo 6 listopada 2021 - 13:00
KS Wasilków - Czarni Czarna Białostocka 6 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Kolno - Sparta 1951 Szepietowo 6 listopada 2021 - 13:00
Krypnianka Krypno - Hetman Białystok 7 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 14 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków 13 listopada 2021 - 13:00
Czarni Czarna Białostocka - Olimpia Zambrów 13 listopada 2021 - 13:00
Hetman Białystok - Cresovia Siemiatycze 14 listopada 2021 - 11:00
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski 14 listopada 2021 - 13:00
KS Grabówka - Krypnianka Krypno 13 listopada 2021 - 13:00
MOSP Białystok - Orzeł Kolno 13 listopada 2021 - 13:00
Warmia Grajewo - Sparta 1951 Szepietowo 13 listopada 2021 - 13:00
KS Michałowo - Promień Mońki 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Orzeł Kolno - KS Michałowo 20 listopada 2021 - 13:00
Sparta 1951 Szepietowo - MOSP Białystok 21 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 20 listopada 2021 - 12:30
Promień Mońki - Hetman Białystok 20 listopada 2021 - 13:00
KS Wasilków - ŁKS Łomża 20 listopada 2021 - 13:00
Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo 21 listopada 2021 - 13:00
Cresovia Siemiatycze - KS Grabówka 20 listopada 2021 - 13:00
Krypnianka Krypno - Czarni Czarna Białostocka 21 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Krypnianka Krypno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża
Orzeł Kolno - Hetman Białystok
KS Wasilków - Tur Bielsk Podlaski
Cresovia Siemiatycze - Czarni Czarna Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo - KS Michałowo
Promień Mońki - KS Grabówka
Warmia Grajewo - MOSP Białystok
Kolejka 17 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie - Cresovia Siemiatycze
ŁKS Łomża - Krypnianka Krypno
KS Wasilków - Warmia Grajewo
KS Michałowo - MOSP Białystok
KS Grabówka - Orzeł Kolno
Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
Czarni Czarna Białostocka - Promień Mońki
Kolejka 18 [szczegóły]  
Promień Mońki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 Szepietowo - KS Grabówka
Krypnianka Krypno - Tur Bielsk Podlaski
MOSP Białystok - Hetman Białystok
Olimpia Zambrów - KS Wasilków
Warmia Grajewo - KS Michałowo
Orzeł Kolno - Czarni Czarna Białostocka
Cresovia Siemiatycze - ŁKS Łomża
Kolejka 19 [szczegóły]  
Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
KS Grabówka - MOSP Białystok
KS Wasilków - Krypnianka Krypno
Czarni Czarna Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kolno
Hetman Białystok - KS Michałowo
Olimpia Zambrów - Warmia Grajewo
ŁKS Łomża - Promień Mońki
Kolejka 20 [szczegóły]  
MOSP Białystok - Czarni Czarna Białostocka
Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo - Hetman Białystok
Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków
KS Michałowo - KS Grabówka
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno - ŁKS Łomża
Krypnianka Krypno - Olimpia Zambrów
Kolejka 21 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie - MOSP Białystok
Olimpia Zambrów - Cresovia Siemiatycze
Czarni Czarna Białostocka - KS Michałowo
KS Grabówka - Hetman Białystok
Krypnianka Krypno - Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno
ŁKS Łomża - Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków - Promień Mońki
Kolejka 22 [szczegóły]  
KS Michałowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno - KS Wasilków
MOSP Białystok - ŁKS Łomża
Hetman Białystok - Czarni Czarna Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki - Olimpia Zambrów
Cresovia Siemiatycze - Krypnianka Krypno
Warmia Grajewo - KS Grabówka
Kolejka 23 [szczegóły]  
Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo
Krypnianka Krypno - Promień Mońki
Ruch Wysokie Mazowieckie - Hetman Białystok
KS Wasilków - Sparta 1951 Szepietowo
ŁKS Łomża - KS Michałowo
Tur Bielsk Podlaski - MOSP Białystok
Czarni Czarna Białostocka - KS Grabówka
Olimpia Zambrów - Orzeł Kolno
Kolejka 24 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Olimpia Zambrów
Hetman Białystok - ŁKS Łomża
Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze
KS Grabówka - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - Czarni Czarna Białostocka
MOSP Białystok - KS Wasilków
KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski
Orzeł Kolno - Krypnianka Krypno
Kolejka 25 [szczegóły]  
ŁKS Łomża - KS Grabówka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Czarna Białostocka
KS Wasilków - KS Michałowo
Tur Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
Olimpia Zambrów - MOSP Białystok
Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo
Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno
Promień Mońki - Warmia Grajewo
Kolejka 26 [szczegóły]  
KS Michałowo - Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie
MOSP Białystok - Krypnianka Krypno
Orzeł Kolno - Promień Mońki
Czarni Czarna Białostocka - ŁKS Łomża
Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze
Hetman Białystok - KS Wasilków
KS Grabówka - Tur Bielsk Podlaski
Kolejka 27 [szczegóły]  
Orzeł Kolno - Warmia Grajewo
ŁKS Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze - MOSP Białystok
Krypnianka Krypno - KS Michałowo
Tur Bielsk Podlaski - Czarni Czarna Białostocka
KS Wasilków - KS Grabówka
Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo
Olimpia Zambrów - Hetman Białystok
Kolejka 28 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo - ŁKS Łomża
MOSP Białystok - Promień Mońki
KS Grabówka - Olimpia Zambrów
KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze
Czarni Czarna Białostocka - KS Wasilków
Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno
Hetman Białystok - Krypnianka Krypno
Kolejka 29 [szczegóły]  
KS Wasilków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów - Czarni Czarna Białostocka
Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
Krypnianka Krypno - KS Grabówka
Orzeł Kolno - MOSP Białystok
Sparta 1951 Szepietowo - Warmia Grajewo
Promień Mońki - KS Michałowo
Kolejka 30 [szczegóły]  
KS Michałowo - Orzeł Kolno
MOSP Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów
Hetman Białystok - Promień Mońki
ŁKS Łomża - KS Wasilków
Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
KS Grabówka - Cresovia Siemiatycze
Czarni Czarna Białostocka - Krypnianka Krypno


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30