IV liga - podlaska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. ŁKS Łomża 17 40 13 1 3 57 - 16
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 16 36 12 0 4 49 - 19
3. Tur Bielsk Podlaski 16 35 11 2 3 36 - 22
4. KS Wasilków 16 33 10 3 3 42 - 21 1 3 1 0 0 5 - 3
5. Wigry Suwałki 17 33 10 3 4 52 - 34 1 0 0 0 1 3 - 5
6. Sparta 1951 Szepietowo 17 31 9 4 4 30 - 25
7. Promień Mońki 17 29 9 2 6 34 - 26
8. Wissa Szczuczyn 16 28 9 1 6 38 - 26
9. Warmia Grajewo 16 27 8 3 5 34 - 25
10. KS Michałowo 16 21 6 3 7 35 - 34
11. Krypnianka Krypno 16 19 5 4 7 25 - 37
12. MOSP Białystok 17 18 5 3 9 33 - 47
13. KS Grabówka 16 15 4 3 9 19 - 38
14. Dąb Dąbrowa Białostocka 16 13 3 4 9 23 - 40
15. KS Śniadowo 17 12 3 3 11 22 - 42
16. Czarni Czarna Białostocka 16 10 3 1 12 23 - 50
17. Cresovia Siemiatycze 16 9 2 3 11 20 - 47 1 3 1 0 0 3 - 0
18. Orzeł Kolno 16 9 2 3 11 13 - 36 1 0 0 0 1 0 - 3


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
ŁKS Łomża 2 - 3 Sparta 1951 Szepietowo 6 sierpnia 2022 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 KS Śniadowo 6 sierpnia 2022 - 15:00
KS Grabówka 0 - 3 Warmia Grajewo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Tur Bielsk Podlaski 3 - 1 Wissa Szczuczyn 7 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Kolno 3 - 2 KS Michałowo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Czarna Białostocka 2 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 sierpnia 2022 - 17:00
KS Wasilków 7 - 2 Krypnianka Krypno 6 sierpnia 2022 - 16:00
Promień Mońki 3 - 2 Cresovia Siemiatycze 6 sierpnia 2022 - 17:00
Wigry Suwałki 3 - 2 MOSP Białystok 7 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 MOSP Białystok 12 sierpnia 2022 - 18:00
Cresovia Siemiatycze 2 - 6 Wigry Suwałki 13 sierpnia 2022 - 16:00
Krypnianka Krypno 0 - 3 Promień Mońki 13 sierpnia 2022 - 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 3 KS Wasilków 14 sierpnia 2022 - 16:00
vo, na boisku 2-3
KS Michałowo 3 - 2 Czarni Czarna Białostocka 11 sierpnia 2022 - 18:00
Wissa Szczuczyn 3 - 2 Orzeł Kolno 28 września 2022 - 16:00
Warmia Grajewo 0 - 1 Tur Bielsk Podlaski 11 sierpnia 2022 - 18:15
KS Śniadowo 1 - 1 KS Grabówka 14 sierpnia 2022 - 17:00
ŁKS Łomża 4 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 18 sierpnia 2022 - 18:00
KS Grabówka 2 - 7 ŁKS Łomża 20 sierpnia 2022 - 17:00
Tur Bielsk Podlaski 5 - 1 KS Śniadowo 20 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Kolno 1 - 1 Warmia Grajewo 21 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Czarna Białostocka 3 - 2 Wissa Szczuczyn 20 sierpnia 2022 - 17:00
KS Wasilków 1 - 0 KS Michałowo 19 sierpnia 2022 - 18:00
Promień Mońki 7 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 sierpnia 2022 - 17:00
Wigry Suwałki 2 - 1 Krypnianka Krypno 20 sierpnia 2022 - 17:00
MOSP Białystok 2 - 2 Cresovia Siemiatycze 20 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 4 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 0 Cresovia Siemiatycze 24 sierpnia 2022 - 17:30
Krypnianka Krypno 1 - 1 MOSP Białystok 24 sierpnia 2022 - 17:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 6 Wigry Suwałki 24 sierpnia 2022 - 17:30
KS Michałowo 2 - 0 Promień Mońki 24 sierpnia 2022 - 17:30
Wissa Szczuczyn 0 - 3 KS Wasilków 24 sierpnia 2022 - 17:00
Warmia Grajewo 3 - 1 Czarni Czarna Białostocka 24 sierpnia 2022 - 17:30
KS Śniadowo 0 - 0 Orzeł Kolno 24 sierpnia 2022 - 17:30
ŁKS Łomża 3 - 0 Tur Bielsk Podlaski 24 sierpnia 2022 - 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 3 KS Grabówka 24 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
KS Grabówka 0 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 27 sierpnia 2022 - 17:00
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Kolno 0 - 4 ŁKS Łomża 27 sierpnia 2022 - 17:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 3 KS Śniadowo 27 sierpnia 2022 - 16:00
KS Wasilków 2 - 3 Warmia Grajewo 27 sierpnia 2022 - 16:00
Promień Mońki 2 - 0 Wissa Szczuczyn 28 sierpnia 2022 - 17:00
Wigry Suwałki 1 - 1 KS Michałowo 28 sierpnia 2022 - 17:00
MOSP Białystok 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 27 sierpnia 2022 - 15:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 Krypnianka Krypno 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 4 Krypnianka Krypno 4 września 2022 - 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 2 Cresovia Siemiatycze 4 września 2022 - 15:00
KS Michałowo 8 - 4 MOSP Białystok 4 września 2022 - 16:00
Wissa Szczuczyn 3 - 3 Wigry Suwałki 3 września 2022 - 16:00
Warmia Grajewo 2 - 0 Promień Mońki 3 września 2022 - 16:00
KS Śniadowo 1 - 2 KS Wasilków 4 września 2022 - 17:00
ŁKS Łomża 7 - 0 Czarni Czarna Białostocka 3 września 2022 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 0 Orzeł Kolno 3 września 2022 - 15:00
KS Grabówka 1 - 2 Tur Bielsk Podlaski 4 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Tur Bielsk Podlaski 2 - 2 Sparta 1951 Szepietowo 11 września 2022 - 16:30
Orzeł Kolno 1 - 0 KS Grabówka 10 września 2022 - 15:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 września 2022 - 16:00
KS Wasilków 2 - 2 ŁKS Łomża 10 września 2022 - 15:00
Promień Mońki 4 - 2 KS Śniadowo 11 września 2022 - 15:00
Wigry Suwałki 2 - 2 Warmia Grajewo 10 września 2022 - 17:00
MOSP Białystok 1 - 4 Wissa Szczuczyn 8 września 2022 - 17:00
Cresovia Siemiatycze 3 - 1 KS Michałowo 10 września 2022 - 16:00
Krypnianka Krypno 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 września 2022 - 16:45
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 września 2022 - 16:00
KS Michałowo 1 - 1 Krypnianka Krypno 17 września 2022 - 15:00
Wissa Szczuczyn 6 - 0 Cresovia Siemiatycze 17 września 2022 - 16:00
Warmia Grajewo 4 - 0 MOSP Białystok 17 września 2022 - 16:00
KS Śniadowo 1 - 5 Wigry Suwałki 18 września 2022 - 16:00
ŁKS Łomża 0 - 1 Promień Mońki 17 września 2022 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 2 KS Wasilków 17 września 2022 - 16:00
KS Grabówka 3 - 1 Czarni Czarna Białostocka 17 września 2022 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 2 - 0 Orzeł Kolno 16 września 2022 - 16:30
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Orzeł Kolno 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 24 września 2022 - 16:00
Czarni Czarna Białostocka 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski 24 września 2022 - 13:00
KS Wasilków 4 - 0 KS Grabówka 24 września 2022 - 15:00
Promień Mońki 5 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 września 2022 - 15:00
Wigry Suwałki 0 - 2 ŁKS Łomża 24 września 2022 - 15:00
MOSP Białystok 5 - 2 KS Śniadowo 22 września 2022 - 16:15
Cresovia Siemiatycze 1 - 1 Warmia Grajewo 24 września 2022 - 16:00
Krypnianka Krypno 0 - 3 Wissa Szczuczyn 25 września 2022 - 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 KS Michałowo 25 września 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 4 KS Michałowo 1 października 2022 - 15:00
Wissa Szczuczyn 4 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 1 października 2022 - 16:00
Warmia Grajewo 4 - 2 Krypnianka Krypno 1 października 2022 - 16:00
KS Śniadowo 3 - 1 Cresovia Siemiatycze 2 października 2022 - 16:00
ŁKS Łomża 3 - 0 MOSP Białystok 30 września 2022 - 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 0 Wigry Suwałki 2 października 2022 - 15:00
KS Grabówka 2 - 0 Promień Mońki 1 października 2022 - 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 KS Wasilków 1 października 2022 - 16:00
Orzeł Kolno 2 - 3 Czarni Czarna Białostocka 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Czarni Czarna Białostocka 1 - 5 Sparta 1951 Szepietowo 8 października 2022 - 15:30
Orzeł Kolno 0 - 1 KS Wasilków 8 października 2022 - 15:00
Promień Mońki 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski 9 października 2022 - 15:00
Wigry Suwałki 5 - 1 KS Grabówka 8 października 2022 - 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 MOSP Białystok 8 października 2022 - 15:30
Cresovia Siemiatycze 0 - 3 ŁKS Łomża 8 października 2022 - 15:00
Krypnianka Krypno 4 - 2 KS Śniadowo 9 października 2022 - 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 1 Warmia Grajewo 9 października 2022 - 15:00
KS Michałowo 0 - 1 Wissa Szczuczyn 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Wissa Szczuczyn 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 15 października 2022 - 12:00
Warmia Grajewo 3 - 2 KS Michałowo 15 października 2022 - 15:00
KS Śniadowo 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 16 października 2022 - 15:00
ŁKS Łomża 5 - 0 Krypnianka Krypno 14 października 2022 - 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 0 Cresovia Siemiatycze 15 października 2022 - 15:00
KS Grabówka 1 - 1 MOSP Białystok 15 października 2022 - 15:00
Tur Bielsk Podlaski 2 - 4 Wigry Suwałki 15 października 2022 - 15:00
Orzeł Kolno 1 - 1 Promień Mońki 15 października 2022 - 15:00
Czarni Czarna Białostocka 1 - 2 KS Wasilków 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 KS Wasilków 22 października 2022 - 14:00
Promień Mońki 2 - 1 Czarni Czarna Białostocka 23 października 2022 - 13:00
Wigry Suwałki 3 - 0 Orzeł Kolno 22 października 2022 - 13:00
MOSP Białystok 3 - 4 Tur Bielsk Podlaski 22 października 2022 - 15:00
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 KS Grabówka 22 października 2022 - 15:00
Krypnianka Krypno 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 października 2022 - 14:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 ŁKS Łomża 23 października 2022 - 15:00
KS Michałowo 4 - 2 KS Śniadowo 23 października 2022 - 15:00
Wissa Szczuczyn 4 - 0 Warmia Grajewo 22 października 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 2 Warmia Grajewo 29 października 2022 - 11:00
KS Śniadowo 0 - 3 Wissa Szczuczyn 29 października 2022 - 14:45
ŁKS Łomża 5 - 1 KS Michałowo 29 października 2022 - 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 października 2022 - 14:00
KS Grabówka 1 - 2 Krypnianka Krypno 29 października 2022 - 14:00
Tur Bielsk Podlaski 4 - 1 Cresovia Siemiatycze 29 października 2022 - 13:30
Orzeł Kolno 1 - 4 MOSP Białystok 29 października 2022 - 13:00
Czarni Czarna Białostocka 4 - 7 Wigry Suwałki 29 października 2022 - 14:45
Promień Mońki 1 - 1 KS Wasilków 30 października 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Promień Mońki 2 - 5 Sparta 1951 Szepietowo 6 listopada 2022 - 13:00
Wigry Suwałki 3 - 5 KS Wasilków 5 listopada 2022 - 17:00
MOSP Białystok 1 - 0 Czarni Czarna Białostocka 5 listopada 2022 - 13:00
Cresovia Siemiatycze 3 - 0 Orzeł Kolno 5 listopada 2022 - 13:30
vo, na boisku 2-0
Krypnianka Krypno 2 - 2 Tur Bielsk Podlaski 6 listopada 2022 - 13:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 4 - 0 KS Grabówka 5 listopada 2022 - 13:00
KS Michałowo 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada 2022 - 13:30
Wissa Szczuczyn 3 - 2 ŁKS Łomża 5 listopada 2022 - 12:00
Warmia Grajewo 4 - 0 KS Śniadowo 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 3 KS Śniadowo 11 listopada 2022 - 13:00
ŁKS Łomża 4 - 1 Warmia Grajewo 12 listopada 2022 - 19:26
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Wissa Szczuczyn 12 listopada 2022 - 13:00
KS Grabówka 2 - 5 KS Michałowo 10 listopada 2022 - 18:00
Tur Bielsk Podlaski 4 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 listopada 2022 - 13:00
Orzeł Kolno 2 - 4 Krypnianka Krypno 12 listopada 2022 - 13:00
Czarni Czarna Białostocka 4 - 3 Cresovia Siemiatycze 11 listopada 2022 - 13:00
MOSP Białystok 1 - 6 KS Wasilków 11 listopada 2022 - 13:00
Promień Mońki 0 - 2 Wigry Suwałki 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Wigry Suwałki 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 19 listopada 2022 - 17:00
MOSP Białystok 4 - 1 Promień Mońki 20 listopada 2022 - 15:45
Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków 4 marca 2023 - 14:30
Krypnianka Krypno - Czarni Czarna Białostocka 4 marca 2023 - 14:30
Dąb Dąbrowa Białostocka - Orzeł Kolno 4 marca 2023 - 14:30
KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski 4 marca 2023 - 14:30
Wissa Szczuczyn - KS Grabówka 4 marca 2023 - 14:30
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 4 marca 2023 - 14:30
KS Śniadowo 0 - 2 ŁKS Łomża 19 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - ŁKS Łomża
KS Śniadowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - KS Grabówka
Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo - Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa Białostocka - Czarni Czarna Białostocka
Krypnianka Krypno - KS Wasilków
Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki
MOSP Białystok - Wigry Suwałki
Kolejka 19 [szczegóły]  
MOSP Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Wigry Suwałki - Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki - Krypnianka Krypno
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka
Czarni Czarna Białostocka - KS Michałowo
Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo
KS Grabówka - KS Śniadowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża
Kolejka 20 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
ŁKS Łomża - KS Grabówka
KS Śniadowo - Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo - Orzeł Kolno
Wissa Szczuczyn - Czarni Czarna Białostocka
KS Michałowo - KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki
Krypnianka Krypno - Wigry Suwałki
Cresovia Siemiatycze - MOSP Białystok
Kolejka 21 [szczegóły]  
Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo
MOSP Białystok - Krypnianka Krypno
Wigry Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki - KS Michałowo
KS Wasilków - Wissa Szczuczyn
Czarni Czarna Białostocka - Warmia Grajewo
Orzeł Kolno - KS Śniadowo
Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
KS Grabówka - Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 22 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - KS Grabówka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski
ŁKS Łomża - Orzeł Kolno
KS Śniadowo - Czarni Czarna Białostocka
Warmia Grajewo - KS Wasilków
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki
KS Michałowo - Wigry Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka - MOSP Białystok
Krypnianka Krypno - Cresovia Siemiatycze
Kolejka 23 [szczegóły]  
Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo
Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka
MOSP Białystok - KS Michałowo
Wigry Suwałki - Wissa Szczuczyn
Promień Mońki - Warmia Grajewo
KS Wasilków - KS Śniadowo
Czarni Czarna Białostocka - ŁKS Łomża
Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Tur Bielsk Podlaski - KS Grabówka
Kolejka 24 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
KS Grabówka - Orzeł Kolno
Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Czarna Białostocka
ŁKS Łomża - KS Wasilków
KS Śniadowo - Promień Mońki
Warmia Grajewo - Wigry Suwałki
Wissa Szczuczyn - MOSP Białystok
KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze
Dąb Dąbrowa Białostocka - Krypnianka Krypno
Kolejka 25 [szczegóły]  
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Krypnianka Krypno - KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze - Wissa Szczuczyn
MOSP Białystok - Warmia Grajewo
Wigry Suwałki - KS Śniadowo
Promień Mońki - ŁKS Łomża
KS Wasilków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Czarni Czarna Białostocka - KS Grabówka
Orzeł Kolno - Tur Bielsk Podlaski
Kolejka 26 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno
Tur Bielsk Podlaski - Czarni Czarna Białostocka
KS Grabówka - KS Wasilków
Ruch Wysokie Mazowieckie - Promień Mońki
ŁKS Łomża - Wigry Suwałki
KS Śniadowo - MOSP Białystok
Warmia Grajewo - Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn - Krypnianka Krypno
KS Michałowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 27 [szczegóły]  
KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka - Wissa Szczuczyn
Krypnianka Krypno - Warmia Grajewo
Cresovia Siemiatycze - KS Śniadowo
MOSP Białystok - ŁKS Łomża
Wigry Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie
Promień Mońki - KS Grabówka
KS Wasilków - Tur Bielsk Podlaski
Czarni Czarna Białostocka - Orzeł Kolno
Kolejka 28 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Czarni Czarna Białostocka
Orzeł Kolno - KS Wasilków
Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
KS Grabówka - Wigry Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie - MOSP Białystok
ŁKS Łomża - Cresovia Siemiatycze
KS Śniadowo - Krypnianka Krypno
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn - KS Michałowo
Kolejka 29 [szczegóły]  
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo - Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Śniadowo
Krypnianka Krypno - ŁKS Łomża
Cresovia Siemiatycze - Ruch Wysokie Mazowieckie
MOSP Białystok - KS Grabówka
Wigry Suwałki - Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki - Orzeł Kolno
KS Wasilków - Czarni Czarna Białostocka
Kolejka 30 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - KS Wasilków
Czarni Czarna Białostocka - Promień Mońki
Orzeł Kolno - Wigry Suwałki
Tur Bielsk Podlaski - MOSP Białystok
KS Grabówka - Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie - Krypnianka Krypno
ŁKS Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Śniadowo - KS Michałowo
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
Kolejka 31 [szczegóły]  
Warmia Grajewo - Sparta 1951 Szepietowo
Wissa Szczuczyn - KS Śniadowo
KS Michałowo - ŁKS Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka - Ruch Wysokie Mazowieckie
Krypnianka Krypno - KS Grabówka
Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski
MOSP Białystok - Orzeł Kolno
Wigry Suwałki - Czarni Czarna Białostocka
Promień Mońki - KS Wasilków
Kolejka 32 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki
KS Wasilków - Wigry Suwałki
Czarni Czarna Białostocka - MOSP Białystok
Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze
Tur Bielsk Podlaski - Krypnianka Krypno
KS Grabówka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Michałowo
ŁKS Łomża - Wissa Szczuczyn
KS Śniadowo - Warmia Grajewo
Kolejka 33 [szczegóły]  
KS Śniadowo - Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo - ŁKS Łomża
Wissa Szczuczyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Michałowo - KS Grabówka
Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski
Krypnianka Krypno - Orzeł Kolno
Cresovia Siemiatycze - Czarni Czarna Białostocka
MOSP Białystok - KS Wasilków
Wigry Suwałki - Promień Mońki
Kolejka 34 [szczegóły]  
Sparta 1951 Szepietowo - Wigry Suwałki
Promień Mońki - MOSP Białystok
KS Wasilków - Cresovia Siemiatycze
Czarni Czarna Białostocka - Krypnianka Krypno
Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski - KS Michałowo
KS Grabówka - Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
ŁKS Łomża - KS Śniadowo


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE