IV liga - śląska - grupa II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LKS Bełk 12 26 8 2 2 27 - 14 1 3 1 0 0 3 - 0
2. GKS II Tychy 12 26 8 2 2 36 - 12 1 0 0 0 1 0 - 3
3. Drzewiarz Jasienica 12 21 6 3 3 20 - 21
4. Unia Turza Śląska 12 20 6 2 4 25 - 21
5. Piast II Gliwice 12 18 4 6 2 21 - 12 3 5 1 2 0 4 - 1
6. Orzeł Łękawica 12 18 5 3 4 22 - 25 2 3 1 0 1 4 - 4
7. Spójnia Landek 12 18 4 6 2 21 - 14 2 2 0 2 0 2 - 2
8. LKS Czaniec 12 18 4 6 2 21 - 17 3 2 0 2 1 2 - 5
9. MRKS Czechowice-Dziedzice 12 17 4 5 3 21 - 14
10. Kuźnia Ustroń 12 16 4 4 4 14 - 18
11. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 14 3 5 4 17 - 21
12. Czarni Gorzyce 12 12 3 3 6 16 - 24
13. ROW 1964 Rybnik 12 11 2 5 5 19 - 29
14. Unia Książenice 12 10 3 1 8 22 - 31
15. LKS Bestwina 12 9 3 0 9 18 - 30
16. Czarni-Góral Żywiec 12 6 1 3 8 16 - 33


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Czarni-Góral Żywiec 0 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Bestwina 1 - 2 Spójnia Landek 14 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Turza Śląska 3 - 2 Unia Książenice 14 sierpnia 2021 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 GKS II Tychy 14 sierpnia 2021 - 17:00
Drzewiarz Jasienica 6 - 2 Czarni Gorzyce 15 września 2021 - 16:45
Piast II Gliwice 3 - 1 Kuźnia Ustroń 14 sierpnia 2021 - 11:00
LKS Czaniec 2 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Bełk 5 - 1 Orzeł Łękawica 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
GKS II Tychy 8 - 0 Czarni-Góral Żywiec 21 sierpnia 2021 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 2 Piast II Gliwice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Kuźnia Ustroń 21 sierpnia 2021 - 17:00
Spójnia Landek 4 - 2 Unia Książenice 21 sierpnia 2021 - 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 2 Unia Turza Śląska 21 sierpnia 2021 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Czarni Gorzyce 22 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Łękawica 3 - 0 LKS Czaniec 22 sierpnia 2021 - 11:00
LKS Bestwina 0 - 1 LKS Bełk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 sierpnia 2021 - 17:30
Piast II Gliwice 4 - 1 Orzeł Łękawica 25 sierpnia 2021 - 17:30
LKS Czaniec 4 - 2 LKS Bestwina 25 sierpnia 2021 - 17:30
LKS Bełk 0 - 3 Spójnia Landek 25 sierpnia 2021 - 17:30
Czarni-Góral Żywiec 2 - 3 Czarni Gorzyce 25 sierpnia 2021 - 17:30
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Kuźnia Ustroń 25 sierpnia 2021 - 17:30
Unia Turza Śląska 0 - 3 GKS II Tychy 25 sierpnia 2021 - 17:30
Unia Książenice 0 - 5 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
GKS II Tychy 4 - 1 Unia Książenice 28 sierpnia 2021 - 11:00
Kuźnia Ustroń 3 - 1 Czarni-Góral Żywiec 29 sierpnia 2021 - 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 3 ROW 1964 Rybnik 29 sierpnia 2021 - 11:30
Orzeł Łękawica 0 - 0 Drzewiarz Jasienica 28 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Bestwina 1 - 3 Piast II Gliwice 28 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Bełk 2 - 1 LKS Czaniec 28 sierpnia 2021 - 11:00
Czarni Gorzyce 3 - 1 Unia Turza Śląska 29 sierpnia 2021 - 17:00
Spójnia Landek 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska 2 - 3 Kuźnia Ustroń 5 września 2021 - 16:00
Czarni Gorzyce 0 - 3 Unia Książenice 4 września 2021 - 16:00
Czarni-Góral Żywiec 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 września 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 3 - 3 Orzeł Łękawica 5 września 2021 - 16:00
LKS Czaniec 2 - 2 Spójnia Landek 4 września 2021 - 16:00
Piast II Gliwice 0 - 0 LKS Bełk 4 września 2021 - 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 GKS II Tychy 4 września 2021 - 16:00
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 LKS Bestwina 4 września 2021 - 16:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Spójnia Landek 1 - 1 GKS II Tychy 11 września 2021 - 16:00
LKS Bestwina 5 - 1 ROW 1964 Rybnik 11 września 2021 - 16:00
LKS Bełk 5 - 0 Drzewiarz Jasienica 11 września 2021 - 16:00
Orzeł Łękawica 2 - 0 Czarni-Góral Żywiec 11 września 2021 - 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 Unia Turza Śląska 12 września 2021 - 12:00
Kuźnia Ustroń 2 - 1 Unia Książenice 11 września 2021 - 16:00
LKS Czaniec 0 - 0 Piast II Gliwice 11 września 2021 - 16:00
Czarni Gorzyce 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica 2 - 2 LKS Czaniec 18 września 2021 - 16:00
Unia Książenice 4 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 września 2021 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 2 Kuźnia Ustroń 18 września 2021 - 16:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 LKS Bełk 15 września 2021 - 17:00
GKS II Tychy 4 - 0 Czarni Gorzyce 18 września 2021 - 11:00
Czarni-Góral Żywiec 2 - 3 LKS Bestwina 18 września 2021 - 13:00
Unia Turza Śląska 7 - 2 Orzeł Łękawica 18 września 2021 - 11:00
Piast II Gliwice 0 - 0 Spójnia Landek 18 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
LKS Bestwina 0 - 1 Unia Turza Śląska 25 września 2021 - 16:00
Piast II Gliwice 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 26 września 2021 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 25 września 2021 - 14:00
Orzeł Łękawica 2 - 0 Unia Książenice 25 września 2021 - 16:00
LKS Bełk 3 - 3 Czarni-Góral Żywiec 25 września 2021 - 16:00
LKS Czaniec 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 25 września 2021 - 16:00
Spójnia Landek 2 - 2 Czarni Gorzyce 25 września 2021 - 15:00
Kuźnia Ustroń 0 - 5 GKS II Tychy 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
GKS II Tychy 2 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 października 2021 - 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 2 Orzeł Łękawica 2 października 2021 - 15:00
Czarni Gorzyce 0 - 0 Kuźnia Ustroń 2 października 2021 - 15:00
Unia Książenice 5 - 1 LKS Bestwina 3 października 2021 - 15:00
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Spójnia Landek 2 października 2021 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Piast II Gliwice 2 października 2021 - 15:00
Czarni-Góral Żywiec 3 - 3 LKS Czaniec 2 października 2021 - 11:00
Unia Turza Śląska 3 - 1 LKS Bełk 3 października 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 9 października 2021 - 15:00
LKS Czaniec 1 - 1 Unia Turza Śląska 9 października 2021 - 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 3 Czarni Gorzyce 10 października 2021 - 12:00
Orzeł Łękawica 2 - 3 GKS II Tychy 9 października 2021 - 15:00
LKS Bełk 3 - 2 Unia Książenice 9 października 2021 - 15:00
Spójnia Landek 0 - 0 Kuźnia Ustroń 9 października 2021 - 15:00
LKS Bestwina 2 - 6 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 października 2021 - 15:00
Piast II Gliwice 0 - 0 Czarni-Góral Żywiec 9 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Czarni-Góral Żywiec 2 - 4 Drzewiarz Jasienica 16 października 2021 - 15:30
Unia Książenice 0 - 3 LKS Czaniec 17 października 2021 - 15:00
Kuźnia Ustroń 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 października 2021 - 15:00
Czarni Gorzyce 1 - 2 Orzeł Łękawica 16 października 2021 - 15:00
GKS II Tychy 3 - 1 LKS Bestwina 16 października 2021 - 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 1 LKS Bełk 16 października 2021 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 4 Spójnia Landek 16 października 2021 - 15:00
Unia Turza Śląska 2 - 1 Piast II Gliwice 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica 2 - 1 Unia Turza Śląska 23 października 2021 - 15:00
Orzeł Łękawica 2 - 0 Kuźnia Ustroń 23 października 2021 - 15:00
LKS Bestwina 1 - 0 Czarni Gorzyce 23 października 2021 - 15:00
LKS Bełk 3 - 0 GKS II Tychy 23 października 2021 - 15:00
LKS Czaniec 2 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 23 października 2021 - 11:00
Piast II Gliwice 2 - 2 Unia Książenice 23 października 2021 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Czarni-Góral Żywiec 23 października 2021 - 15:00
Spójnia Landek 1 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina 30 października 2021 - 14:00
Czarni Gorzyce - LKS Bełk 30 października 2021 - 14:00
GKS II Tychy - LKS Czaniec 30 października 2021 - 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice - Piast II Gliwice 30 października 2021 - 14:00
Czarni-Góral Żywiec - Spójnia Landek 31 października 2021 - 14:00
Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 31 października 2021 - 14:00
Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik 30 października 2021 - 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 30 października 2021 - 11:30
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
LKS Czaniec - Czarni Gorzyce 6 listopada 2021 - 14:00
Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice 6 listopada 2021 - 14:00
ROW 1964 Rybnik - Unia Książenice 6 listopada 2021 - 14:00
Piast II Gliwice - GKS II Tychy 6 listopada 2021 - 11:00
Czarni-Góral Żywiec - Unia Turza Śląska 6 listopada 2021 - 14:00
LKS Bestwina - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 listopada 2021 - 14:00
Spójnia Landek - Orzeł Łękawica 6 listopada 2021 - 14:00
LKS Bełk - Kuźnia Ustroń 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Orzeł Łękawica - LKS Bestwina 14 listopada 2021 - 11:00
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec 13 listopada 2021 - 13:30
Czarni Gorzyce - Piast II Gliwice 13 listopada 2021 - 13:30
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica 13 listopada 2021 - 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik 13 listopada 2021 - 13:30
Unia Książenice - Czarni-Góral Żywiec 14 listopada 2021 - 13:30
Unia Turza Śląska - Spójnia Landek 13 listopada 2021 - 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni-Góral Żywiec
Spójnia Landek - LKS Bestwina
Unia Książenice - Unia Turza Śląska
GKS II Tychy - ROW 1964 Rybnik
Czarni Gorzyce - Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń - Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Orzeł Łękawica - LKS Bełk
Kolejka 17 [szczegóły]  
Czarni-Góral Żywiec - GKS II Tychy
Piast II Gliwice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica
Unia Książenice - Spójnia Landek
Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni Gorzyce - ROW 1964 Rybnik
LKS Czaniec - Orzeł Łękawica
LKS Bełk - LKS Bestwina
Kolejka 18 [szczegóły]  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica
Orzeł Łękawica - Piast II Gliwice
LKS Bestwina - LKS Czaniec
Spójnia Landek - LKS Bełk
Czarni Gorzyce - Czarni-Góral Żywiec
Kuźnia Ustroń - ROW 1964 Rybnik
GKS II Tychy - Unia Turza Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Książenice
Kolejka 19 [szczegóły]  
Unia Książenice - GKS II Tychy
Czarni-Góral Żywiec - Kuźnia Ustroń
ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica
Piast II Gliwice - LKS Bestwina
LKS Czaniec - LKS Bełk
Unia Turza Śląska - Czarni Gorzyce
MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek
Kolejka 20 [szczegóły]  
Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska
Czarni Gorzyce - Unia Książenice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec
Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek - LKS Czaniec
LKS Bełk - Piast II Gliwice
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina - Drzewiarz Jasienica
Kolejka 21 [szczegóły]  
GKS II Tychy - Spójnia Landek
ROW 1964 Rybnik - LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk
Czarni-Góral Żywiec - Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Książenice - Kuźnia Ustroń
Piast II Gliwice - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Czarni Gorzyce
Kolejka 22 [szczegóły]  
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice
Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk - ROW 1964 Rybnik
Czarni Gorzyce - GKS II Tychy
LKS Bestwina - Czarni-Góral Żywiec
Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska
Spójnia Landek - Piast II Gliwice
Kolejka 23 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica - Piast II Gliwice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Książenice - Orzeł Łękawica
Czarni-Góral Żywiec - LKS Bełk
ROW 1964 Rybnik - LKS Czaniec
Czarni Gorzyce - Spójnia Landek
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń
Kolejka 24 [szczegóły]  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń - Czarni Gorzyce
LKS Bestwina - Unia Książenice
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica
Piast II Gliwice - ROW 1964 Rybnik
LKS Czaniec - Czarni-Góral Żywiec
LKS Bełk - Unia Turza Śląska
Kolejka 25 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik - Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska - LKS Czaniec
Czarni Gorzyce - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - Orzeł Łękawica
Unia Książenice - LKS Bełk
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina
Czarni-Góral Żywiec - Piast II Gliwice
Kolejka 26 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica - Czarni-Góral Żywiec
LKS Czaniec - Unia Książenice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica - Czarni Gorzyce
LKS Bestwina - GKS II Tychy
LKS Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - ROW 1964 Rybnik
Piast II Gliwice - Unia Turza Śląska
Kolejka 27 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica
Czarni Gorzyce - LKS Bestwina
GKS II Tychy - LKS Bełk
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Unia Książenice - Piast II Gliwice
Czarni-Góral Żywiec - ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek
Kolejka 28 [szczegóły]  
LKS Bestwina - Kuźnia Ustroń
LKS Bełk - Czarni Gorzyce
LKS Czaniec - GKS II Tychy
Piast II Gliwice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - Czarni-Góral Żywiec
Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice
ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska
Orzeł Łękawica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 29 [szczegóły]  
Czarni Gorzyce - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica
Unia Książenice - ROW 1964 Rybnik
GKS II Tychy - Piast II Gliwice
Unia Turza Śląska - Czarni-Góral Żywiec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bestwina
Orzeł Łękawica - Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń - LKS Bełk
Kolejka 30 [szczegóły]  
LKS Bestwina - Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń
Piast II Gliwice - Czarni Gorzyce
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy
ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni-Góral Żywiec - Unia Książenice
Spójnia Landek - Unia Turza Śląska
LKS Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30