IV liga - śląska - grupa II - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Łaziska Górne 15 34 10 4 1 28 - 11
2. Gwarek Ornontowice 15 31 10 1 4 32 - 25
3. Unia Turza Śląska 15 30 10 0 5 30 - 18
4. LKS Czaniec 15 24 7 3 5 25 - 20
5. LKS Bełk 15 23 6 5 4 30 - 26 2 4 1 1 0 4 - 3
6. MRKS Czechowice-Dziedzice 15 23 6 5 4 19 - 17 2 2 0 2 0 4 - 4
7. GKS II Tychy 15 23 6 5 4 32 - 23 2 1 0 1 1 5 - 6
8. ROW 1964 Rybnik 15 22 7 1 7 28 - 27
9. Orzeł Łękawica 15 20 6 2 7 23 - 28
10. Spójnia Landek 15 18 5 3 7 30 - 25 1 3 1 0 0 2 - 0
11. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 18 5 3 7 26 - 23 1 0 0 0 1 0 - 2
12. MKS Lędziny 15 17 5 2 8 22 - 30
13. Błyskawica Drogomyśl 15 16 4 4 7 18 - 24
14. Kuźnia Ustroń 15 14 4 2 9 22 - 33
15. Unia Racibórz 15 13 4 1 10 20 - 40 1 3 1 0 0 4 - 1
16. Drzewiarz Jasienica 15 13 4 1 10 14 - 29 1 0 0 0 1 1 - 4


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 GKS II Tychy 13 sierpnia 2022 - 11:00
Polonia Łaziska Górne 2 - 0 LKS Bełk 13 sierpnia 2022 - 13:00
Spójnia Landek 5 - 1 Gwarek Ornontowice 13 sierpnia 2022 - 15:00
Unia Racibórz 3 - 1 MKS Lędziny 13 sierpnia 2022 - 13:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 sierpnia 2022 - 13:00
LKS Czaniec 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 13 sierpnia 2022 - 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1 - 0 Unia Turza Śląska 13 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Łękawica 1 - 1 Kuźnia Ustroń 14 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 3 - 2 Spójnia Landek 20 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Lędziny 2 - 1 Kuźnia Ustroń 20 sierpnia 2022 - 17:00
GKS II Tychy 0 - 0 Polonia Łaziska Górne 20 sierpnia 2022 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 - 1 Unia Racibórz 20 sierpnia 2022 - 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 0 Błyskawica Drogomyśl 20 sierpnia 2022 - 11:00
Drzewiarz Jasienica 2 - 4 LKS Bełk 20 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Łękawica 3 - 1 Gwarek Ornontowice 20 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Turza Śląska 3 - 1 LKS Czaniec 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Błyskawica Drogomyśl 0 - 0 LKS Bełk 24 sierpnia 2022 - 17:30
Orzeł Łękawica 1 - 3 ROW 1964 Rybnik 24 sierpnia 2022 - 17:30
Spójnia Landek 1 - 2 Unia Turza Śląska 24 sierpnia 2022 - 17:30
LKS Czaniec 0 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kuźnia Ustroń 1 - 5 Gwarek Ornontowice 24 sierpnia 2022 - 17:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 0 MKS Lędziny 24 sierpnia 2022 - 18:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 GKS II Tychy 24 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Łaziska Górne 2 - 0 Unia Racibórz 24 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
MKS Lędziny 2 - 3 Gwarek Ornontowice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 0 Polonia Łaziska Górne 27 sierpnia 2022 - 15:00
GKS II Tychy 1 - 1 Błyskawica Drogomyśl 27 sierpnia 2022 - 14:00
Unia Turza Śląska 4 - 0 Orzeł Łękawica 27 sierpnia 2022 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 5 - 2 Kuźnia Ustroń 7 września 2022 - 18:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2 - 1 Spójnia Landek 27 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Racibórz 4 - 1 Drzewiarz Jasienica 27 sierpnia 2022 - 13:00
LKS Czaniec 2 - 2 LKS Bełk 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 3 - 1 MKS Lędziny 3 września 2022 - 14:00
Spójnia Landek 2 - 2 LKS Bełk 3 września 2022 - 17:00
Błyskawica Drogomyśl 5 - 1 Unia Racibórz 3 września 2022 - 16:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 września 2022 - 16:00
LKS Czaniec 3 - 1 GKS II Tychy 3 września 2022 - 11:00
Orzeł Łękawica 1 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 września 2022 - 16:00
Kuźnia Ustroń 0 - 2 Unia Turza Śląska 3 września 2022 - 16:00
Gwarek Ornontowice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 3 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 0 - 3 Drzewiarz Jasienica 10 września 2022 - 14:00
vo, na boisku 4-0
MKS Lędziny 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 10 września 2022 - 13:00
Orzeł Łękawica 1 - 1 LKS Bełk 10 września 2022 - 16:00
Unia Racibórz 1 - 2 LKS Czaniec 10 września 2022 - 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 - 1 Błyskawica Drogomyśl 10 września 2022 - 16:00
Unia Turza Śląska 3 - 0 Gwarek Ornontowice 11 września 2022 - 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3 - 0 Kuźnia Ustroń 10 września 2022 - 15:00
GKS II Tychy 2 - 2 Spójnia Landek 10 września 2022 - 14:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Spójnia Landek 3 - 0 Unia Racibórz 17 września 2022 - 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1 - 2 Polonia Łaziska Górne 17 września 2022 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Unia Turza Śląska 17 września 2022 - 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 4 LKS Czaniec 19 listopada 2022 - 13:00
Kuźnia Ustroń 2 - 1 LKS Bełk 17 września 2022 - 16:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 0 MKS Lędziny 17 września 2022 - 15:00
Orzeł Łękawica 0 - 2 GKS II Tychy 17 września 2022 - 16:00
Gwarek Ornontowice 1 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 1 - 0 LKS Czaniec 24 września 2022 - 14:00
Unia Racibórz 0 - 2 Orzeł Łękawica 24 września 2022 - 13:00
LKS Bełk 4 - 3 Gwarek Ornontowice 24 września 2022 - 16:00
GKS II Tychy 2 - 0 Kuźnia Ustroń 24 września 2022 - 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 2 Spójnia Landek 25 września 2022 - 13:00
ROW 1964 Rybnik 3 - 2 MRKS Czechowice-Dziedzice 24 września 2022 - 16:00
Drzewiarz Jasienica 0 - 0 Błyskawica Drogomyśl 24 września 2022 - 16:00
MKS Lędziny 3 - 0 Unia Turza Śląska 24 września 2022 - 11:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
LKS Czaniec 0 - 1 Drzewiarz Jasienica 1 października 2022 - 15:00
Orzeł Łękawica 4 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 października 2022 - 15:00
Kuźnia Ustroń 5 - 0 Unia Racibórz 1 października 2022 - 15:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 LKS Bełk 1 października 2022 - 15:00
Unia Turza Śląska 2 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 października 2022 - 15:00
Gwarek Ornontowice 4 - 2 GKS II Tychy 1 października 2022 - 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1 - 0 MKS Lędziny 1 października 2022 - 15:00
Spójnia Landek 0 - 3 Polonia Łaziska Górne 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 2 - 0 Orzeł Łękawica 8 października 2022 - 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 0 Kuźnia Ustroń 8 października 2022 - 15:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 0 Spójnia Landek 8 października 2022 - 11:00
Błyskawica Drogomyśl 0 - 1 LKS Czaniec 8 października 2022 - 15:00
Unia Racibórz 1 - 2 Gwarek Ornontowice 8 października 2022 - 13:00
GKS II Tychy 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 8 października 2022 - 11:00
LKS Bełk 0 - 1 Unia Turza Śląska 8 października 2022 - 15:00
MKS Lędziny 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Unia Racibórz 15 października 2022 - 15:00
Kuźnia Ustroń 1 - 1 Polonia Łaziska Górne 15 października 2022 - 15:00
Gwarek Ornontowice 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 października 2022 - 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 1 LKS Bełk 16 października 2022 - 15:00
LKS Czaniec 2 - 2 MKS Lędziny 15 października 2022 - 15:00
Spójnia Landek 5 - 1 Błyskawica Drogomyśl 15 października 2022 - 15:00
Orzeł Łękawica 4 - 0 Drzewiarz Jasienica 15 października 2022 - 11:00
Unia Turza Śląska 2 - 3 GKS II Tychy 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 2 - 2 Gwarek Ornontowice 22 października 2022 - 14:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 4 ROW 1964 Rybnik 22 października 2022 - 15:00
MKS Lędziny 2 - 6 LKS Bełk 22 października 2022 - 15:00
LKS Czaniec 0 - 0 Spójnia Landek 22 października 2022 - 11:00
Błyskawica Drogomyśl 3 - 4 Orzeł Łękawica 22 października 2022 - 15:00
GKS II Tychy 3 - 3 MRKS Czechowice-Dziedzice 22 października 2022 - 11:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 Kuźnia Ustroń 22 października 2022 - 15:00
Unia Racibórz 4 - 3 Unia Turza Śląska 22 października 2022 - 13:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice 3 - 0 Drzewiarz Jasienica 29 października 2022 - 14:00
Kuźnia Ustroń 1 - 2 Błyskawica Drogomyśl 29 października 2022 - 14:00
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 Polonia Łaziska Górne 29 października 2022 - 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1 - 0 Unia Racibórz 29 października 2022 - 14:00
Orzeł Łękawica 0 - 3 LKS Czaniec 30 października 2022 - 14:00
Spójnia Landek 3 - 4 MKS Lędziny 29 października 2022 - 14:00
LKS Bełk 3 - 2 GKS II Tychy 29 października 2022 - 14:00
Unia Turza Śląska 2 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Polonia Łaziska Górne 4 - 2 Unia Turza Śląska 5 listopada 2022 - 14:00
Unia Racibórz 4 - 2 LKS Bełk 5 listopada 2022 - 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 0 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 listopada 2022 - 13:00
Spójnia Landek 3 - 1 Orzeł Łękawica 5 listopada 2022 - 14:00
Drzewiarz Jasienica 1 - 3 ROW 1964 Rybnik 5 listopada 2022 - 14:00
MKS Lędziny 2 - 1 GKS II Tychy 5 listopada 2022 - 14:00
LKS Czaniec 4 - 3 Kuźnia Ustroń 5 listopada 2022 - 14:00
Błyskawica Drogomyśl 1 - 2 Gwarek Ornontowice 5 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
LKS Bełk 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 listopada 2022 - 13:30
Kuźnia Ustroń 3 - 1 Spójnia Landek 11 listopada 2022 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Błyskawica Drogomyśl 12 listopada 2022 - 13:30
Unia Turza Śląska 2 - 0 Drzewiarz Jasienica 11 listopada 2022 - 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 0 - 3 Polonia Łaziska Górne 12 listopada 2022 - 13:00
Orzeł Łękawica 1 - 0 MKS Lędziny 12 listopada 2022 - 13:30
GKS II Tychy 7 - 1 Unia Racibórz 12 listopada 2022 - 11:00
Gwarek Ornontowice 2 - 1 LKS Czaniec 12 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 16 [szczegóły]  
GKS II Tychy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Bełk - Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice - Spójnia Landek
MKS Lędziny - Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 Rybnik - LKS Czaniec
Unia Turza Śląska - Błyskawica Drogomyśl
Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica
Kolejka 17 [szczegóły]  
Spójnia Landek - ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń - MKS Lędziny
Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Racibórz
Błyskawica Drogomyśl - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bełk - Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice - Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - Unia Turza Śląska
Kolejka 18 [szczegóły]  
LKS Bełk - Błyskawica Drogomyśl
ROW 1964 Rybnik - Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska - Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - Kuźnia Ustroń
MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Górne
Kolejka 19 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice - MKS Lędziny
Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl - GKS II Tychy
Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń - ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz
LKS Czaniec - LKS Bełk
Kolejka 20 [szczegóły]  
MKS Lędziny - Polonia Łaziska Górne
LKS Bełk - Spójnia Landek
Unia Racibórz - Błyskawica Drogomyśl
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica
GKS II Tychy - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska - Kuźnia Ustroń
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Ornontowice
Kolejka 21 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska Górne
ROW 1964 Rybnik - MKS Lędziny
Orzeł Łękawica - LKS Bełk
LKS Czaniec - Unia Racibórz
Błyskawica Drogomyśl - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Unia Turza Śląska
Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - GKS II Tychy
Kolejka 22 [szczegóły]  
Unia Racibórz - Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne - Błyskawica Drogomyśl
Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
LKS Bełk - Kuźnia Ustroń
MKS Lędziny - Drzewiarz Jasienica
GKS II Tychy - Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice
Kolejka 23 [szczegóły]  
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica - Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice - LKS Bełk
Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy
Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska - MKS Lędziny
Kolejka 24 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica
Unia Racibórz - Kuźnia Ustroń
LKS Bełk - ROW 1964 Rybnik
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska
GKS II Tychy - Gwarek Ornontowice
MKS Lędziny - Błyskawica Drogomyśl
Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek
Kolejka 25 [szczegóły]  
Orzeł Łękawica - Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec - Błyskawica Drogomyśl
Gwarek Ornontowice - Unia Racibórz
ROW 1964 Rybnik - GKS II Tychy
Unia Turza Śląska - LKS Bełk
MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Lędziny
Kolejka 26 [szczegóły]  
Unia Racibórz - ROW 1964 Rybnik
Polonia Łaziska Górne - Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
LKS Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny - LKS Czaniec
Błyskawica Drogomyśl - Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica
GKS II Tychy - Unia Turza Śląska
Kolejka 27 [szczegóły]  
Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne
ROW 1964 Rybnik - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Bełk - MKS Lędziny
Spójnia Landek - LKS Czaniec
Orzeł Łękawica - Błyskawica Drogomyśl
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska - Unia Racibórz
Kolejka 28 [szczegóły]  
Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice
Błyskawica Drogomyśl - Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne - ROW 1964 Rybnik
Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec - Orzeł Łękawica
MKS Lędziny - Spójnia Landek
GKS II Tychy - LKS Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
Kolejka 29 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska - Polonia Łaziska Górne
LKS Bełk - Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Orzeł Łękawica - Spójnia Landek
ROW 1964 Rybnik - Drzewiarz Jasienica
GKS II Tychy - MKS Lędziny
Kuźnia Ustroń - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 30 [szczegóły]  
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bełk
Spójnia Landek - Kuźnia Ustroń
Błyskawica Drogomyśl - ROW 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica - Unia Turza Śląska
Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny - Orzeł Łękawica
Unia Racibórz - GKS II Tychy
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE