Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Alit Ożarów |
3 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
GKS Nowiny |
1 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 3 |
Łysica Bodzentyn |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Nida Pińczów |
3 - 0 |
Neptun Końskie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Moravia Morawica |
1 - 1 |
GKS Rudki |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 2 |
Star Starachowice |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 0 |
Wierna Małogoszcz |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
0 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:30 |
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Neptun Końskie |
2 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
4 - 2 |
Alit Ożarów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 3 |
Spartakus Daleszyce |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 0 |
Nida Pińczów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
2 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
GKS Rudki |
2 - 3 |
GKS Nowiny |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Star Starachowice |
2 - 0 |
Moravia Morawica |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
0 - 3 |
GKS Rudki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Alit Ożarów |
2 - 1 |
Korona II Kielce |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
3 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 2 |
Pogoń 1945 Staszów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Nida Pińczów |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Moravia Morawica |
4 - 1 |
Neptun Końskie |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
GKS Nowiny |
3 - 1 |
Star Starachowice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 0 |
Nida Pińczów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
3 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Star Starachowice |
1 - 0 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:00 |
Neptun Końskie |
2 - 0 |
GKS Nowiny |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
0 - 1 |
GKS Rudki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
3 - 1 |
Alit Ożarów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
3 - 3 |
Moravia Morawica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Korona II Kielce |
1 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
6 - 0 |
Neptun Końskie |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Alit Ożarów |
1 - 2 |
Spartakus Daleszyce |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
2 - 1 |
Orlicz Suchedniów |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
GKS Nowiny |
6 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 5 |
Wierna Małogoszcz |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
GKS Rudki |
2 - 0 |
Star Starachowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Nida Pińczów |
1 - 3 |
Korona II Kielce |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Moravia Morawica |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 1 |
Moravia Morawica |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 0 |
GKS Nowiny |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Neptun Końskie |
0 - 3 |
GKS Rudki |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Orlicz Suchedniów |
1 - 0 |
Nida Pińczów |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Korona II Kielce |
4 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 4 |
Star Starachowice |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
3 - 4 |
Łysica Bodzentyn |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 1 |
Alit Ożarów |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 4 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Alit Ożarów |
2 - 5 |
Wierna Małogoszcz |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
29 września 2021
29.09 - 16:00 |
Moravia Morawica |
3 - 4 |
Korona II Kielce |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
GKS Nowiny |
4 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Star Starachowice |
0 - 0 |
Neptun Końskie |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
GKS Rudki |
1 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Nida Pińczów |
3 - 4 |
Spartakus Daleszyce |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 3 |
Sparta Kazimierza Wielka |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 0 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Alit Ożarów |
1 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
3 - 0 |
Nida Pińczów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Korona II Kielce |
1 - 0 |
GKS Nowiny |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Orlicz Suchedniów |
3 - 3 |
Moravia Morawica |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 1 |
GKS Rudki |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 2 |
Star Starachowice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 3 |
Neptun Końskie |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Moravia Morawica |
5 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 1 |
Korona II Kielce |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Neptun Końskie |
5 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
GKS Rudki |
2 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
GKS Nowiny |
2 - 3 |
Orlicz Suchedniów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 0 |
Wierna Małogoszcz |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Nida Pińczów |
0 - 2 |
Alit Ożarów |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Star Starachowice |
2 - 0 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 2 |
Star Starachowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Alit Ożarów |
1 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Orlicz Suchedniów |
1 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 1 |
Nida Pińczów |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Wierna Małogoszcz |
4 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 1 |
Moravia Morawica |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 3 |
GKS Nowiny |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Korona II Kielce |
0 - 2 |
GKS Rudki |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 2 |
Neptun Końskie |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
3 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Star Starachowice |
0 - 4 |
Korona II Kielce |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
GKS Rudki |
2 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
2 - 5 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Neptun Końskie |
3 - 2 |
Pogoń 1945 Staszów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
GKS Nowiny |
3 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Moravia Morawica |
1 - 1 |
Alit Ożarów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Nida Pińczów |
3 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Alit Ożarów |
1 - 2 |
GKS Nowiny |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
3 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 3 |
Moravia Morawica |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 1 |
Star Starachowice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Nida Pińczów |
0 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Korona II Kielce |
6 - 0 |
Neptun Końskie |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
0 - 4 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
GKS Rudki |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Neptun Końskie |
1 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Moravia Morawica |
2 - 1 |
Nida Pińczów |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Star Starachowice |
1 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
GKS Rudki |
3 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
GKS Nowiny |
4 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
3 - 0 |
Wierna Małogoszcz |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
2 - 3 |
Korona II Kielce |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
4 - 1 |
Alit Ożarów |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Alit Ożarów |
2 - 2 |
GKS Rudki |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Korona II Kielce |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Orlicz Suchedniów |
4 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 1 |
Moravia Morawica |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Nida Pińczów |
0 - 2 |
GKS Nowiny |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 2 |
Star Starachowice |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 1 |
Neptun Końskie |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
4 - 0 |
Nida Pińczów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 2 |
Spartakus Daleszyce |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Neptun Końskie |
5 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Star Starachowice |
3 - 0 |
Alit Ożarów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
GKS Rudki |
1 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 4 |
Korona II Kielce |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
2 - 1 |
Orlicz Suchedniów |
11 listopada 2021
11.11 - 17:00 |
Moravia Morawica |
3 - 3 |
Wierna Małogoszcz |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
GKS Nowiny |
1 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wierna Małogoszcz |
0 - 6 |
Korona II Kielce |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Orlicz Suchedniów |
4 - 3 |
Pogoń 1945 Staszów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Spartakus Daleszyce |
2 - 2 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Alit Ożarów |
2 - 0 |
Neptun Końskie |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 3 |
Star Starachowice |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Nida Pińczów |
0 - 2 |
GKS Rudki |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Moravia Morawica |
2 - 3 |
GKS Nowiny |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
3 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
0 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 2 |
Alit Ożarów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
GKS Nowiny |
4 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 0 |
Moravia Morawica |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
GKS Rudki |
4 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Star Starachowice |
6 - 0 |
Nida Pińczów |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Neptun Końskie |
3 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
4 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
20 listopada 2021
20.11 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 1 |
Orlicz Suchedniów |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 1 |
Alit Ożarów |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 2 |
GKS Nowiny |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Łysica Bodzentyn |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Neptun Końskie |
0 - 0 |
Nida Pińczów |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
GKS Rudki |
1 - 1 |
Moravia Morawica |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Star Starachowice |
3 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Korona II Kielce |
1 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 1 |
Orlicz Suchedniów |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
5 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 3 |
Neptun Końskie |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Alit Ożarów |
1 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
0 - 1 |
Korona II Kielce |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Nida Pińczów |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
GKS Nowiny |
1 - 0 |
GKS Rudki |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Moravia Morawica |
0 - 0 |
Star Starachowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
GKS Rudki |
0 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Korona II Kielce |
5 - 0 |
Alit Ożarów |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Orlicz Suchedniów |
2 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
2 - 0 |
Nida Pińczów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Neptun Końskie |
3 - 2 |
Moravia Morawica |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Star Starachowice |
3 - 1 |
GKS Nowiny |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Nida Pińczów |
1 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 1 |
Star Starachowice |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
GKS Nowiny |
3 - 0 |
Neptun Końskie |
25 maja 2022
25.05 - 17:30 |
GKS Rudki |
2 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Alit Ożarów |
1 - 4 |
Orlicz Suchedniów |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Sparta Kazimierza Wielka |
0 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Moravia Morawica |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Łysica Bodzentyn |
0 - 2 |
Korona II Kielce |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Neptun Końskie |
2 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 1 |
Alit Ożarów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
2 - 2 |
Łysica Bodzentyn |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
GKS Nowiny |
|
Wierna Małogoszcz |
5 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Star Starachowice |
4 - 0 |
GKS Rudki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Korona II Kielce |
3 - 0 |
Nida Pińczów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
1 - 3 |
Moravia Morawica |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Moravia Morawica |
0 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
GKS Nowiny |
0 - 0 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
GKS Rudki |
3 - 0 |
Neptun Końskie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Nida Pińczów |
2 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 3 |
Korona II Kielce |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Star Starachowice |
3 - 4 |
Wierna Małogoszcz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Łysica Bodzentyn |
3 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:30 |
Alit Ożarów |
1 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
AKS 1947 Busko Zdrój |
0 - 3 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 1 |
Alit Ożarów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Korona II Kielce |
2 - 0 |
Moravia Morawica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 1 |
GKS Nowiny |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Neptun Końskie |
0 - 2 |
Star Starachowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
GKS Rudki |
|
Spartakus Daleszyce |
1 - 1 |
Nida Pińczów |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 4 |
Alit Ożarów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Nida Pińczów |
2 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
GKS Nowiny |
0 - 1 |
Korona II Kielce |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Moravia Morawica |
1 - 3 |
Orlicz Suchedniów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
GKS Rudki |
1 - 2 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Star Starachowice |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Neptun Końskie |
0 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
3 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Spartakus Daleszyce |
0 - 2 |
Moravia Morawica |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
2 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Neptun Końskie |
|
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 0 |
GKS Rudki |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
2 - 4 |
GKS Nowiny |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Alit Ożarów |
0 - 3 |
Nida Pińczów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
0 - 5 |
Star Starachowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Star Starachowice |
4 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 1 |
Alit Ożarów |
6 maja 2022
6.05 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
3 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Nida Pińczów |
3 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Wierna Małogoszcz |
|
Moravia Morawica |
6 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
GKS Nowiny |
1 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
GKS Rudki |
0 - 1 |
Korona II Kielce |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Neptun Końskie |
4 - 0 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Spartakus Daleszyce |
0 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 2 |
Star Starachowice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
4 - 1 |
GKS Rudki |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 3 |
Neptun Końskie |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 5 |
GKS Nowiny |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Alit Ożarów |
2 - 2 |
Moravia Morawica |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Wierna Małogoszcz |
6 - 0 |
Nida Pińczów |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
GKS Nowiny |
3 - 3 |
Alit Ożarów |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Pogoń 1945 Staszów |
|
Moravia Morawica |
1 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Star Starachowice |
10 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 0 |
Nida Pińczów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Neptun Końskie |
1 - 4 |
Korona II Kielce |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
2 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
GKS Rudki |
0 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
21 maja 2022
21.05 - 16:30 |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Orlicz Suchedniów |
0 - 2 |
Neptun Końskie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Nida Pińczów |
3 - 3 |
Moravia Morawica |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 7 |
Star Starachowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 2 |
GKS Rudki |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 2 |
GKS Nowiny |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
5 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Korona II Kielce |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Alit Ożarów |
1 - 3 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
GKS Rudki |
2 - 1 |
Alit Ożarów |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
2 - 5 |
Korona II Kielce |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Orlicz Suchedniów |
|
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Moravia Morawica |
2 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
GKS Nowiny |
3 - 0 |
Nida Pińczów |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Star Starachowice |
3 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Neptun Końskie |
1 - 2 |
Spartakus Daleszyce |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolejka 32 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Nida Pińczów |
2 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 4 |
Neptun Końskie |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Alit Ożarów |
3 - 2 |
Star Starachowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 1 |
GKS Rudki |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Korona II Kielce |
2 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
5 - 0 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 2 |
Moravia Morawica |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 3 |
GKS Nowiny |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Korona II Kielce |
4 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Pogoń 1945 Staszów |
3 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
3 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 3 |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Neptun Końskie |
6 - 1 |
Alit Ożarów |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
Star Starachowice |
2 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
GKS Rudki |
5 - 2 |
Nida Pińczów |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
GKS Nowiny |
5 - 0 |
Moravia Morawica |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:30 |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Spartakus Daleszyce |
3 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Alit Ożarów |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
|
Wierna Małogoszcz |
4 - 3 |
GKS Nowiny |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Moravia Morawica |
2 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:45 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 1 |
GKS Rudki |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Nida Pińczów |
1 - 6 |
Star Starachowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 3 |
Neptun Końskie |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 1 |
AKS 1947 Busko Zdrój |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 2 |
Korona II Kielce |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
|