IV liga - świętokrzyska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Star Starachowice 17 49 16 1 0 60 - 7
2. Granat Skarżysko-Kamienna 17 35 11 2 4 42 - 20
3. GKS Nowiny 17 33 10 3 4 37 - 19
4. Moravia Morawica 17 32 10 2 5 35 - 23
5. Pogoń 1945 Staszów 17 31 9 4 4 30 - 17
6. GKS Rudki 17 29 9 2 6 28 - 20
7. Wierna Małogoszcz 17 27 8 3 6 39 - 26
8. Klimontowianka Klimontów 17 26 7 5 5 24 - 18
9. Alit Ożarów 17 23 6 5 6 21 - 28
10. AKS 1947 Busko Zdrój 17 22 6 4 7 25 - 26 1 3 1 0 0 1 - 0
11. Neptun Końskie 17 22 6 4 7 25 - 23 1 0 0 0 1 0 - 1
12. Spartakus Daleszyce 17 21 5 6 6 22 - 28
13. GKS Górno 17 18 5 3 9 20 - 44 1 3 1 0 0 7 - 2
14. Stal Kunów 17 18 5 3 9 28 - 47 1 0 0 0 1 2 - 7
15. Orlęta Kielce 17 17 5 2 10 28 - 35
16. Sparta Kazimierza Wielka 17 16 4 4 9 19 - 38
17. Nida Pińczów 17 10 2 4 11 15 - 38
18. Orlicz Suchedniów 17 1 0 1 16 15 - 56


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 Spartakus Daleszyce 13 sierpnia 2022 - 11:00
GKS Górno 1 - 5 AKS 1947 Busko Zdrój 12 sierpnia 2022 - 18:00
Orlicz Suchedniów 0 - 3 Pogoń 1945 Staszów 14 sierpnia 2022 - 17:00
Alit Ożarów 1 - 7 Moravia Morawica 13 sierpnia 2022 - 12:00
GKS Rudki 0 - 2 Star Starachowice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Neptun Końskie 0 - 2 Klimontowianka Klimontów 14 sierpnia 2022 - 16:00
Nida Pińczów 0 - 1 Sparta Kazimierza Wielka 13 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Kunów 1 - 4 Wierna Małogoszcz 14 sierpnia 2022 - 14:00
Orlęta Kielce 2 - 1 GKS Nowiny 13 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 17. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Moravia Morawica 3 - 2 GKS Rudki 17 sierpnia 2022 - 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 Spartakus Daleszyce 17 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Nowiny 4 - 1 GKS Górno 17 sierpnia 2022 - 17:00
Wierna Małogoszcz 2 - 4 Granat Skarżysko-Kamienna 17 sierpnia 2022 - 17:00
Star Starachowice 3 - 1 Neptun Końskie 17 sierpnia 2022 - 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2 - 3 Stal Kunów 17 sierpnia 2022 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 1 Alit Ożarów 17 sierpnia 2022 - 17:00
Orlicz Suchedniów 3 - 4 Orlęta Kielce 17 sierpnia 2022 - 17:00
Klimontowianka Klimontów 4 - 3 Nida Pińczów 24 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 5 - 1 Sparta Kazimierza Wielka 20 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Rudki 2 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 20 sierpnia 2022 - 17:00
Orlęta Kielce 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów 20 sierpnia 2022 - 16:00
GKS Górno 4 - 1 Orlicz Suchedniów 21 sierpnia 2022 - 17:00
Neptun Końskie 3 - 1 Moravia Morawica 21 sierpnia 2022 - 15:00
Nida Pińczów 0 - 7 Star Starachowice 20 sierpnia 2022 - 11:00
Stal Kunów 1 - 1 Klimontowianka Klimontów 20 sierpnia 2022 - 17:00
Spartakus Daleszyce 2 - 0 Wierna Małogoszcz 21 sierpnia 2022 - 17:00
Alit Ożarów 0 - 5 GKS Nowiny 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
GKS Nowiny 0 - 0 GKS Rudki 27 sierpnia 2022 - 11:00
Moravia Morawica 3 - 0 Nida Pińczów 27 sierpnia 2022 - 11:00
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 0 Neptun Końskie 27 sierpnia 2022 - 14:00
Orlicz Suchedniów 0 - 3 Alit Ożarów 28 sierpnia 2022 - 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2 - 2 Spartakus Daleszyce 27 sierpnia 2022 - 16:00
Orlęta Kielce 4 - 0 GKS Górno 26 sierpnia 2022 - 17:30
Pogoń 1945 Staszów 2 - 0 Wierna Małogoszcz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Klimontowianka Klimontów 2 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna 28 sierpnia 2022 - 17:00
Star Starachowice 7 - 0 Stal Kunów 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Wierna Małogoszcz 5 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 31 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Rudki 2 - 0 Orlicz Suchedniów 31 sierpnia 2022 - 17:00
Alit Ożarów 1 - 0 Orlęta Kielce 31 sierpnia 2022 - 17:00
Neptun Końskie 3 - 0 GKS Nowiny 31 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Górno 0 - 2 Pogoń 1945 Staszów 31 sierpnia 2022 - 17:00
Nida Pińczów 0 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 31 sierpnia 2022 - 17:00
Stal Kunów 0 - 1 Moravia Morawica 31 sierpnia 2022 - 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 3 Star Starachowice 31 sierpnia 2022 - 17:00
Spartakus Daleszyce 2 - 2 Klimontowianka Klimontów 31 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Moravia Morawica 4 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna 4 września 2022 - 16:00
GKS Górno 0 - 4 Alit Ożarów 4 września 2022 - 16:00
Orlicz Suchedniów 2 - 2 Neptun Końskie 4 września 2022 - 16:00
Pogoń 1945 Staszów 3 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 3 września 2022 - 16:00
Klimontowianka Klimontów 1 - 0 Wierna Małogoszcz 4 września 2022 - 16:00
Star Starachowice 5 - 1 Spartakus Daleszyce 3 września 2022 - 16:00
AKS 1947 Busko Zdrój 4 - 1 Stal Kunów 3 września 2022 - 16:00
Nida Pińczów 0 - 3 GKS Nowiny 4 września 2022 - 16:00
Orlęta Kielce 2 - 3 GKS Rudki 3 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 10 września 2022 - 16:00
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Moravia Morawica 11 września 2022 - 16:00
Stal Kunów 1 - 4 GKS Nowiny 10 września 2022 - 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 3 - 2 Klimontowianka Klimontów 10 września 2022 - 11:00
Wierna Małogoszcz 1 - 6 Star Starachowice 11 września 2022 - 11:00
Neptun Końskie 5 - 1 Orlęta Kielce 11 września 2022 - 16:00
GKS Rudki 0 - 0 GKS Górno 10 września 2022 - 15:00
Alit Ożarów 3 - 3 Pogoń 1945 Staszów 10 września 2022 - 16:00
Nida Pińczów 3 - 1 Orlicz Suchedniów 11 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
GKS Nowiny 3 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 17 września 2022 - 16:00
Orlęta Kielce 1 - 2 Nida Pińczów 17 września 2022 - 12:00
GKS Górno 1 - 0 Neptun Końskie 18 września 2022 - 16:00
Alit Ożarów 1 - 4 GKS Rudki 16 września 2022 - 16:45
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Spartakus Daleszyce 18 września 2022 - 16:00
Orlicz Suchedniów 2 - 4 Stal Kunów 18 września 2022 - 16:00
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Klimontowianka Klimontów 18 września 2022 - 11:00
Star Starachowice 5 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 17 września 2022 - 16:00
Moravia Morawica 1 - 2 Wierna Małogoszcz 18 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 5 - 1 Orlicz Suchedniów 24 września 2022 - 16:00
Wierna Małogoszcz 1 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 24 września 2022 - 11:00
Klimontowianka Klimontów 0 - 1 Star Starachowice 25 września 2022 - 16:00
Neptun Końskie 0 - 1 Alit Ożarów 25 września 2022 - 16:00
Nida Pińczów 0 - 1 GKS Górno 25 września 2022 - 16:00
Stal Kunów 3 - 1 Orlęta Kielce 25 września 2022 - 16:00
Spartakus Daleszyce 0 - 2 GKS Nowiny 25 września 2022 - 16:00
GKS Rudki 0 - 2 Pogoń 1945 Staszów 24 września 2022 - 11:00
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 2 Moravia Morawica 25 września 2022 - 11:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Orlicz Suchedniów 1 - 3 Spartakus Daleszyce 2 października 2022 - 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 Star Starachowice 2 października 2022 - 11:00
Moravia Morawica 1 - 0 Klimontowianka Klimontów 2 października 2022 - 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 1 października 2022 - 15:00
GKS Nowiny 0 - 0 Wierna Małogoszcz 1 października 2022 - 15:00
Orlęta Kielce 0 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna 1 października 2022 - 15:00
GKS Rudki 2 - 1 Neptun Końskie 2 października 2022 - 15:00
Alit Ożarów 2 - 2 Nida Pińczów 30 września 2022 - 15:30
GKS Górno 7 - 2 Stal Kunów 2 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 6 - 1 GKS Górno 8 października 2022 - 13:00
Neptun Końskie 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów 9 października 2022 - 15:00
Nida Pińczów 1 - 3 GKS Rudki 9 października 2022 - 15:00
Stal Kunów 1 - 1 Alit Ożarów 9 października 2022 - 15:00
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Orlęta Kielce 9 października 2022 - 15:00
Wierna Małogoszcz 5 - 2 Orlicz Suchedniów 8 października 2022 - 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 GKS Nowiny 9 października 2022 - 15:00
Star Starachowice 1 - 1 Moravia Morawica 8 października 2022 - 13:00
Klimontowianka Klimontów 3 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 9 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Orlęta Kielce 3 - 2 Wierna Małogoszcz 15 października 2022 - 15:00
GKS Górno 3 - 2 Spartakus Daleszyce 15 października 2022 - 15:00
Orlicz Suchedniów 1 - 3 Sparta Kazimierza Wielka 16 października 2022 - 15:00
Alit Ożarów 0 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 15 października 2022 - 15:00
GKS Rudki 2 - 3 Stal Kunów 16 października 2022 - 15:00
GKS Nowiny 3 - 2 Klimontowianka Klimontów 15 października 2022 - 15:30
Neptun Końskie 1 - 0 Nida Pińczów 16 października 2022 - 15:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 1 Moravia Morawica 16 października 2022 - 15:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 4 Star Starachowice 16 października 2022 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 GKS Rudki 22 października 2022 - 14:00
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Alit Ożarów 22 października 2022 - 12:00
Klimontowianka Klimontów 1 - 0 Orlicz Suchedniów 23 października 2022 - 14:00
Star Starachowice 4 - 0 GKS Nowiny 22 października 2022 - 14:00
Moravia Morawica 1 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 23 października 2022 - 14:00
Wierna Małogoszcz 10 - 0 GKS Górno 22 października 2022 - 14:00
Nida Pińczów 2 - 4 Pogoń 1945 Staszów 23 października 2022 - 14:00
Stal Kunów 5 - 0 Neptun Końskie 23 października 2022 - 14:00
Sparta Kazimierza Wielka 3 - 1 Orlęta Kielce 23 października 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Orlicz Suchedniów 1 - 5 Star Starachowice 30 października 2022 - 13:00
GKS Rudki 1 - 0 Spartakus Daleszyce 29 października 2022 - 13:00
Nida Pińczów 1 - 1 Stal Kunów 30 października 2022 - 13:00
GKS Nowiny 4 - 1 Moravia Morawica 29 października 2022 - 13:00
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 29 października 2022 - 13:00
Orlęta Kielce 1 - 1 Klimontowianka Klimontów 29 października 2022 - 12:00
Alit Ożarów 0 - 1 Wierna Małogoszcz 29 października 2022 - 13:00
Neptun Końskie 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 30 października 2022 - 13:00
GKS Górno 1 - 1 Sparta Kazimierza Wielka 30 października 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Nida Pińczów 5 listopada 2022 - 13:00
Wierna Małogoszcz 2 - 1 GKS Rudki 5 listopada 2022 - 13:00
Spartakus Daleszyce 0 - 3 Neptun Końskie 6 listopada 2022 - 13:00
Moravia Morawica 3 - 0 Orlicz Suchedniów 6 listopada 2022 - 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 1 Alit Ożarów 6 listopada 2022 - 13:00
Klimontowianka Klimontów 0 - 0 GKS Górno 6 listopada 2022 - 13:00
Star Starachowice 2 - 1 Orlęta Kielce 5 listopada 2022 - 13:00
Stal Kunów 0 - 3 Pogoń 1945 Staszów 6 listopada 2022 - 13:00
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 5 GKS Nowiny 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Stal Kunów 0 - 4 Granat Skarżysko-Kamienna 13 listopada 2022 - 13:00
Neptun Końskie 2 - 2 Wierna Małogoszcz 13 listopada 2022 - 13:00
Orlęta Kielce 2 - 3 Moravia Morawica 13 listopada 2022 - 12:00
GKS Rudki 3 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 12 listopada 2022 - 13:00
Alit Ożarów 1 - 1 Klimontowianka Klimontów 12 listopada 2022 - 13:00
GKS Górno 0 - 1 Star Starachowice 13 listopada 2022 - 13:00
Nida Pińczów 1 - 1 Spartakus Daleszyce 13 listopada 2022 - 13:00
Orlicz Suchedniów 0 - 5 AKS 1947 Busko Zdrój 11 listopada 2022 - 12:00
Pogoń 1945 Staszów 3 - 1 GKS Nowiny 13 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów 19 listopada 2022 - 12:00
Spartakus Daleszyce 3 - 2 Stal Kunów 19 listopada 2022 - 12:00
Moravia Morawica 2 - 0 GKS Górno 19 listopada 2022 - 12:00
Star Starachowice 2 - 0 Alit Ożarów 19 listopada 2022 - 12:00
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 3 Neptun Końskie 19 listopada 2022 - 11:00
GKS Nowiny 1 - 0 Orlicz Suchedniów 19 listopada 2022 - 12:00
AKS 1947 Busko Zdrój 3 - 2 Orlęta Kielce 19 listopada 2022 - 12:00
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Nida Pińczów 19 listopada 2022 - 12:00
Klimontowianka Klimontów 0 - 2 GKS Rudki 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko Zdrój - GKS Górno
Pogoń 1945 Staszów - Orlicz Suchedniów
Moravia Morawica - Alit Ożarów
Star Starachowice - GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów - Neptun Końskie
Sparta Kazimierza Wielka - Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz - Stal Kunów
GKS Nowiny - Orlęta Kielce
Kolejka 19 [szczegóły]  
GKS Rudki - Moravia Morawica
Spartakus Daleszyce - Pogoń 1945 Staszów
GKS Górno - GKS Nowiny
Granat Skarżysko-Kamienna - Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie - Star Starachowice
Stal Kunów - Sparta Kazimierza Wielka
Alit Ożarów - AKS 1947 Busko Zdrój
Orlęta Kielce - Orlicz Suchedniów
Nida Pińczów - Klimontowianka Klimontów
Kolejka 20 [szczegóły]  
Sparta Kazimierza Wielka - Granat Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko Zdrój - GKS Rudki
Pogoń 1945 Staszów - Orlęta Kielce
Orlicz Suchedniów - GKS Górno
Moravia Morawica - Neptun Końskie
Star Starachowice - Nida Pińczów
Klimontowianka Klimontów - Stal Kunów
Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce
GKS Nowiny - Alit Ożarów
Kolejka 21 [szczegóły]  
GKS Rudki - GKS Nowiny
Nida Pińczów - Moravia Morawica
Neptun Końskie - AKS 1947 Busko Zdrój
Alit Ożarów - Orlicz Suchedniów
Spartakus Daleszyce - Sparta Kazimierza Wielka
GKS Górno - Orlęta Kielce
Wierna Małogoszcz - Pogoń 1945 Staszów
Granat Skarżysko-Kamienna - Klimontowianka Klimontów
Stal Kunów - Star Starachowice
Kolejka 22 [szczegóły]  
Sparta Kazimierza Wielka - Wierna Małogoszcz
Orlicz Suchedniów - GKS Rudki
Orlęta Kielce - Alit Ożarów
GKS Nowiny - Neptun Końskie
Pogoń 1945 Staszów - GKS Górno
AKS 1947 Busko Zdrój - Nida Pińczów
Moravia Morawica - Stal Kunów
Star Starachowice - Granat Skarżysko-Kamienna
Klimontowianka Klimontów - Spartakus Daleszyce
Kolejka 23 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna - Moravia Morawica
Alit Ożarów - GKS Górno
Neptun Końskie - Orlicz Suchedniów
Sparta Kazimierza Wielka - Pogoń 1945 Staszów
Wierna Małogoszcz - Klimontowianka Klimontów
Spartakus Daleszyce - Star Starachowice
Stal Kunów - AKS 1947 Busko Zdrój
Nida Pińczów - GKS Nowiny
GKS Rudki - Orlęta Kielce
Kolejka 24 [szczegóły]  
AKS 1947 Busko Zdrój - Granat Skarżysko-Kamienna
Moravia Morawica - Spartakus Daleszyce
GKS Nowiny - Stal Kunów
Klimontowianka Klimontów - Sparta Kazimierza Wielka
Star Starachowice - Wierna Małogoszcz
Orlęta Kielce - Neptun Końskie
GKS Górno - GKS Rudki
Pogoń 1945 Staszów - Alit Ożarów
Orlicz Suchedniów - Nida Pińczów
Kolejka 25 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny
Nida Pińczów - Orlęta Kielce
Neptun Końskie - GKS Górno
GKS Rudki - Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce - AKS 1947 Busko Zdrój
Stal Kunów - Orlicz Suchedniów
Klimontowianka Klimontów - Pogoń 1945 Staszów
Sparta Kazimierza Wielka - Star Starachowice
Wierna Małogoszcz - Moravia Morawica
Kolejka 26 [szczegóły]  
Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko Zdrój - Wierna Małogoszcz
Star Starachowice - Klimontowianka Klimontów
Alit Ożarów - Neptun Końskie
GKS Górno - Nida Pińczów
Orlęta Kielce - Stal Kunów
GKS Nowiny - Spartakus Daleszyce
Pogoń 1945 Staszów - GKS Rudki
Moravia Morawica - Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 27 [szczegóły]  
Spartakus Daleszyce - Orlicz Suchedniów
Star Starachowice - Pogoń 1945 Staszów
Klimontowianka Klimontów - Moravia Morawica
Sparta Kazimierza Wielka - AKS 1947 Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz - GKS Nowiny
Granat Skarżysko-Kamienna - Orlęta Kielce
Neptun Końskie - GKS Rudki
Nida Pińczów - Alit Ożarów
Stal Kunów - GKS Górno
Kolejka 28 [szczegóły]  
GKS Górno - Granat Skarżysko-Kamienna
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie
GKS Rudki - Nida Pińczów
Alit Ożarów - Stal Kunów
Orlęta Kielce - Spartakus Daleszyce
Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz
GKS Nowiny - Sparta Kazimierza Wielka
Moravia Morawica - Star Starachowice
AKS 1947 Busko Zdrój - Klimontowianka Klimontów
Kolejka 29 [szczegóły]  
Wierna Małogoszcz - Orlęta Kielce
Spartakus Daleszyce - GKS Górno
Sparta Kazimierza Wielka - Orlicz Suchedniów
Granat Skarżysko-Kamienna - Alit Ożarów
Stal Kunów - GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów - GKS Nowiny
Nida Pińczów - Neptun Końskie
Moravia Morawica - Pogoń 1945 Staszów
Star Starachowice - AKS 1947 Busko Zdrój
Kolejka 30 [szczegóły]  
GKS Rudki - Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce
Orlicz Suchedniów - Klimontowianka Klimontów
GKS Nowiny - Star Starachowice
AKS 1947 Busko Zdrój - Moravia Morawica
GKS Górno - Wierna Małogoszcz
Pogoń 1945 Staszów - Nida Pińczów
Neptun Końskie - Stal Kunów
Orlęta Kielce - Sparta Kazimierza Wielka
Kolejka 31 [szczegóły]  
Star Starachowice - Orlicz Suchedniów
Spartakus Daleszyce - GKS Rudki
Stal Kunów - Nida Pińczów
Moravia Morawica - GKS Nowiny
AKS 1947 Busko Zdrój - Pogoń 1945 Staszów
Klimontowianka Klimontów - Orlęta Kielce
Wierna Małogoszcz - Alit Ożarów
Granat Skarżysko-Kamienna - Neptun Końskie
Sparta Kazimierza Wielka - GKS Górno
Kolejka 32 [szczegóły]  
Nida Pińczów - Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Rudki - Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie - Spartakus Daleszyce
Orlicz Suchedniów - Moravia Morawica
Alit Ożarów - Sparta Kazimierza Wielka
GKS Górno - Klimontowianka Klimontów
Orlęta Kielce - Star Starachowice
Pogoń 1945 Staszów - Stal Kunów
GKS Nowiny - AKS 1947 Busko Zdrój
Kolejka 33 [szczegóły]  
Granat Skarżysko-Kamienna - Stal Kunów
Wierna Małogoszcz - Neptun Końskie
Moravia Morawica - Orlęta Kielce
Sparta Kazimierza Wielka - GKS Rudki
Klimontowianka Klimontów - Alit Ożarów
Star Starachowice - GKS Górno
Spartakus Daleszyce - Nida Pińczów
AKS 1947 Busko Zdrój - Orlicz Suchedniów
GKS Nowiny - Pogoń 1945 Staszów
Kolejka 34 [szczegóły]  
Pogoń 1945 Staszów - Granat Skarżysko-Kamienna
Stal Kunów - Spartakus Daleszyce
GKS Górno - Moravia Morawica
Alit Ożarów - Star Starachowice
Neptun Końskie - Sparta Kazimierza Wielka
Orlicz Suchedniów - GKS Nowiny
Orlęta Kielce - AKS 1947 Busko Zdrój
Nida Pińczów - Wierna Małogoszcz
GKS Rudki - Klimontowianka Klimontów


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE