Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zatoka Braniewo |
3 - 2 |
Olimpia II Elbląg |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:00 |
GSZS Rybno |
2 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 - 6 |
Stomil II Olsztyn |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 0 |
Mrągowia Mrągowo |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Jeziorak Iława |
2 - 3 |
Mamry Giżycko |
1 sierpnia 2020
1.08 - 18:00 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 1 |
Mazur Ełk |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
1 - 3 |
Motor Lubawa |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 1 |
Granica Kętrzyn |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 3 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 5. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
0 - 0 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 sierpnia 2020
5.08 - 18:00 |
Granica Kętrzyn |
2 - 2 |
Błękitni Orneta |
5 sierpnia 2020
5.08 - 18:00 |
Motor Lubawa |
1 - 2 |
Pisa Barczewo |
5 sierpnia 2020
5.08 - 18:00 |
Mazur Ełk |
0 - 1 |
MKS Korsze |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Mamry Giżycko |
8 - 0 |
Olimpia Olsztynek |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Mrągowia Mrągowo |
4 - 1 |
Jeziorak Iława |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Stomil II Olsztyn |
3 - 1 |
Błękitni Pasym |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
3 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
5 - 2 |
GSZS Rybno |
5 sierpnia 2020
5.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
GSZS Rybno |
0 - 3 |
Olimpia II Elbląg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 - 3 |
Zatoka Braniewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
5 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Jeziorak Iława |
3 - 1 |
Stomil II Olsztyn |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 2 |
Mrągowia Mrągowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
2 - 0 |
Mamry Giżycko |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
2 - 2 |
Mazur Ełk |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Błękitni Orneta |
1 - 2 |
Motor Lubawa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
2 - 3 |
Granica Kętrzyn |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
2 - 1 |
Granica Kętrzyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Motor Lubawa |
1 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Mazur Ełk |
2 - 0 |
Błękitni Orneta |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
4 - 1 |
Pisa Barczewo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Mrągowia Mrągowo |
4 - 2 |
MKS Korsze |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Stomil II Olsztyn |
5 - 5 |
Olimpia Olsztynek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Jeziorak Iława |
7 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
6 - 1 |
Błękitni Pasym |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GSZS Rybno |
1 - 0 |
Warmia Olsztyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
1 - 1 |
Olimpia II Elbląg |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 4 |
GSZS Rybno |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Jeziorak Iława |
1 - 5 |
Zatoka Braniewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Olimpia Olsztynek |
6 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
4 - 3 |
Stomil II Olsztyn |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
0 - 1 |
Mrągowia Mrągowo |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
Błękitni Orneta |
2 - 1 |
Mamry Giżycko |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
2 - 1 |
Mazur Ełk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Granica Kętrzyn |
3 - 2 |
Motor Lubawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
0 - 2 |
Motor Lubawa |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Mazur Ełk |
3 - 1 |
Granica Kętrzyn |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
0 - 1 |
Mamry Giżycko |
7 października 2020
7.10 - 18:00 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 1 |
Błękitni Orneta |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 2 |
Pisa Barczewo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
3 - 4 |
Tęcza Biskupiec |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
3 - 2 |
Olimpia Olsztynek |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
GSZS Rybno |
1 - 1 |
Jeziorak Iława |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
2 - 1 |
Błękitni Pasym |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Kolejka 7 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Pasym |
1 - 2 |
Olimpia II Elbląg |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Jeziorak Iława |
5 - 0 |
Warmia Olsztyn |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 2 |
GSZS Rybno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
1 - 0 |
Zatoka Braniewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
3 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 1 |
Stomil II Olsztyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
2 - 1 |
Mrągowia Mrągowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Granica Kętrzyn |
3 - 4 |
Mamry Giżycko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Motor Lubawa |
1 - 0 |
Mazur Ełk |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Kolejka 8 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
2 - 0 |
Mazur Ełk |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Mamry Giżycko |
1 - 1 |
Motor Lubawa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Mrągowia Mrągowo |
0 - 0 |
Granica Kętrzyn |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 5 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Błękitni Orneta |
6 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
2 - 1 |
Pisa Barczewo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
GSZS Rybno |
1 - 1 |
MKS Korsze |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 2 |
Olimpia Olsztynek |
4 września 2020
4.09 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 4 |
Jeziorak Iława |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Jeziorak Iława |
4 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 3 |
Błękitni Pasym |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
MKS Korsze |
1 - 2 |
Warmia Olsztyn |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Pisa Barczewo |
4 - 0 |
GSZS Rybno |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Błękitni Orneta |
4 - 0 |
Zatoka Braniewo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
4 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Granica Kętrzyn |
4 - 0 |
Stomil II Olsztyn |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Motor Lubawa |
1 - 2 |
Mrągowia Mrągowo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Mazur Ełk |
0 - 2 |
Mamry Giżycko |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
4 - 1 |
Mamry Giżycko |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 2 |
Mazur Ełk |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 4 |
Motor Lubawa |
21 września 2020
21.09 - 16:30 |
Granica Kętrzyn |
2 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
1 - 2 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
GSZS Rybno |
0 - 3 |
Błękitni Orneta |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 3 |
Pisa Barczewo |
18 września 2020
18.09 - 16:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 2 |
MKS Korsze |
16 września 2020
16.09 - 16:30 |
Jeziorak Iława |
6 - 2 |
Olimpia Olsztynek |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Olsztynek |
3 - 6 |
Olimpia II Elbląg |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
MKS Korsze |
2 - 2 |
Jeziorak Iława |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
2 - 3 |
Błękitni Pasym |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Błękitni Orneta |
1 - 1 |
Warmia Olsztyn |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
9 - 2 |
GSZS Rybno |
25 września 2020
25.09 - 19:00 |
Granica Kętrzyn |
3 - 0 |
Zatoka Braniewo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Motor Lubawa |
3 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Mazur Ełk |
3 - 1 |
Stomil II Olsztyn |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
6 - 3 |
Mrągowia Mrągowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kolejka 12 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
0 - 3 |
Mrągowia Mrągowo |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Stomil II Olsztyn |
2 - 11 |
Mamry Giżycko |
4 października 2020
4.10 - 14:30 |
Mazur Ełk |
1 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
0 - 2 |
Motor Lubawa |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
GSZS Rybno |
2 - 3 |
Granica Kętrzyn |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
4 - 0 |
Warmia Olsztyn |
2 października 2020
2.10 - 18:00 |
Błękitni Pasym |
4 - 2 |
Błękitni Orneta |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Jeziorak Iława |
2 - 3 |
Pisa Barczewo |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 - 5 |
MKS Korsze |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
3 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Pisa Barczewo |
6 - 2 |
Olimpia Olsztynek |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Błękitni Orneta |
1 - 1 |
Jeziorak Iława |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
6 - 1 |
Błękitni Pasym |
10 października 2020
10.10 - 17:00 |
Granica Kętrzyn |
1 - 1 |
Warmia Olsztyn |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Motor Lubawa |
2 - 0 |
GSZS Rybno |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Mazur Ełk |
4 - 6 |
Zatoka Braniewo |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Mamry Giżycko |
8 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 0 |
Stomil II Olsztyn |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
0 - 0 |
Stomil II Olsztyn |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
1 - 2 |
Mamry Giżycko |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
GSZS Rybno |
1 - 2 |
Mazur Ełk |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 5 |
Motor Lubawa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 1 |
Granica Kętrzyn |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Jeziorak Iława |
2 - 2 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 2 |
Błękitni Orneta |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
MKS Korsze |
2 - 3 |
Pisa Barczewo |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Kolejka 15 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Pisa Barczewo |
2 - 4 |
Olimpia II Elbląg |
28 listopada 2020
28.11 - 12:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 2 |
MKS Korsze |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 - 1 |
Olimpia Olsztynek |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Granica Kętrzyn |
2 - 5 |
Jeziorak Iława |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Motor Lubawa |
2 - 0 |
Błękitni Pasym |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Mazur Ełk |
1 - 2 |
Warmia Olsztyn |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Mamry Giżycko |
3 - 2 |
GSZS Rybno |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Mrągowia Mrągowo |
2 - 1 |
Zatoka Braniewo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Kolejka 16 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
5 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
6 grudnia 2020
6.12 - 14:00 |
Zatoka Braniewo |
2 - 1 |
Stomil II Olsztyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GSZS Rybno |
0 - 4 |
Mrągowia Mrągowo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 6 |
Mamry Giżycko |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 0 |
Mazur Ełk |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Jeziorak Iława |
2 - 2 |
Motor Lubawa |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 5 |
Granica Kętrzyn |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
MKS Korsze |
2 - 2 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Pisa Barczewo |
0 - 0 |
Błękitni Orneta |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 17 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Orneta |
1 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
0 - 3 |
Pisa Barczewo |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Granica Kętrzyn |
0 - 1 |
MKS Korsze |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Motor Lubawa |
2 - 1 |
Olimpia Olsztynek |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Mazur Ełk |
4 - 1 |
Jeziorak Iława |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Mamry Giżycko |
6 - 0 |
Błękitni Pasym |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Mrągowia Mrągowo |
5 - 0 |
Warmia Olsztyn |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Stomil II Olsztyn |
0 - 0 |
GSZS Rybno |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Zatoka Braniewo |
6 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
7 - 0 |
Zatoka Braniewo |
15 listopada 2020
15.11 - 16:30 |
GSZS Rybno |
6 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Stomil II Olsztyn |
0 - 2 |
Warmia Olsztyn |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Mrągowia Mrągowo |
0 - 0 |
Błękitni Pasym |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Mamry Giżycko |
4 - 0 |
Jeziorak Iława |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Mazur Ełk |
2 - 0 |
Olimpia Olsztynek |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Motor Lubawa |
1 - 0 |
MKS Korsze |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Granica Kętrzyn |
3 - 1 |
Pisa Barczewo |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
3 - 0 |
Błękitni Orneta |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Lidzbark Warmiński |
4 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Błękitni Orneta |
1 - 1 |
Granica Kętrzyn |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 2 |
Motor Lubawa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
MKS Korsze |
1 - 0 |
Mazur Ełk |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Olimpia Olsztynek |
2 - 7 |
Mamry Giżycko |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Jeziorak Iława |
4 - 1 |
Mrągowia Mrągowo |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 2 |
Stomil II Olsztyn |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
GSZS Rybno |
2 - 2 |
Zatoka Braniewo |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
4 - 1 |
GSZS Rybno |
20 marca 2021
20.03 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
3 - 0 |
Warmia Olsztyn |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
31 marca 2021
31.03 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 1 |
Jeziorak Iława |
20 marca 2021
20.03 - 11:00 |
Mrągowia Mrągowo |
2 - 1 |
Olimpia Olsztynek |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Mamry Giżycko |
4 - 3 |
MKS Korsze |
20 marca 2021
20.03 - 12:00 |
Mazur Ełk |
2 - 2 |
Pisa Barczewo |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Motor Lubawa |
0 - 0 |
Błękitni Orneta |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Granica Kętrzyn |
1 - 3 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Granica Kętrzyn |
1 - 1 |
Olimpia II Elbląg |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
2 - 1 |
Motor Lubawa |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 0 |
Mazur Ełk |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 6 |
Mamry Giżycko |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
MKS Korsze |
2 - 4 |
Mrągowia Mrągowo |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 2 |
Stomil II Olsztyn |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Jeziorak Iława |
1 - 5 |
Tęcza Biskupiec |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 4 |
Zatoka Braniewo |
27 marca 2021
27.03 - 15:00 |
Warmia Olsztyn |
4 - 3 |
GSZS Rybno |
14 kwietnia 2021
14.04 - 17:30 |
Kolejka 22 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
0 - 1 |
Warmia Olsztyn |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:30 |
GSZS Rybno |
1 - 0 |
Błękitni Pasym |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
1 - 1 |
Jeziorak Iława |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:00 |
Olimpia Olsztynek |
0 - 4 |
Tęcza Biskupiec |
3 kwietnia 2021
3.04 - 15:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 2 |
MKS Korsze |
3 kwietnia 2021
3.04 - 11:00 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 1 |
Pisa Barczewo |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Mamry Giżycko |
1 - 1 |
Błękitni Orneta |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Mazur Ełk |
4 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Motor Lubawa |
1 - 3 |
Granica Kętrzyn |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Motor Lubawa |
2 - 1 |
Olimpia II Elbląg |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Granica Kętrzyn |
0 - 4 |
Mazur Ełk |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
3 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 3 |
Mrągowia Mrągowo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
3 - 2 |
Stomil II Olsztyn |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
MKS Korsze |
0 - 3 |
Tęcza Biskupiec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 2 |
Zatoka Braniewo |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Jeziorak Iława |
7 - 2 |
GSZS Rybno |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 1 |
Warmia Olsztyn |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Kolejka 24 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
2 - 2 |
Błękitni Pasym |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 5 |
Jeziorak Iława |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:00 |
GSZS Rybno |
3 - 3 |
Olimpia Olsztynek |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
2 - 2 |
MKS Korsze |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 1 |
Błękitni Orneta |
18 kwietnia 2021
18.04 - 11:00 |
Mrągowia Mrągowo |
4 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
1 - 0 |
Granica Kętrzyn |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Mazur Ełk |
1 - 1 |
Motor Lubawa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Mazur Ełk |
2 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Motor Lubawa |
0 - 1 |
Mamry Giżycko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Granica Kętrzyn |
1 - 0 |
Mrągowia Mrągowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
4 - 1 |
Stomil II Olsztyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Tęcza Biskupiec |
2 - 1 |
Błękitni Orneta |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
Pisa Barczewo |
2 - 0 |
Zatoka Braniewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
MKS Korsze |
4 - 0 |
GSZS Rybno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 1 |
Warmia Olsztyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Jeziorak Iława |
4 - 0 |
Błękitni Pasym |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
1 - 3 |
Jeziorak Iława |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 1 |
Olimpia Olsztynek |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
5 - 3 |
MKS Korsze |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:30 |
GSZS Rybno |
3 - 4 |
Pisa Barczewo |
1 maja 2021
1.05 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
1 - 0 |
Błękitni Orneta |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 4 |
Granica Kętrzyn |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Mrągowia Mrągowo |
1 - 3 |
Motor Lubawa |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
2 - 2 |
Mazur Ełk |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Mamry Giżycko |
5 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Mazur Ełk |
0 - 2 |
Mrągowia Mrągowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Motor Lubawa |
5 - 2 |
Stomil II Olsztyn |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Granica Kętrzyn |
0 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
2 - 0 |
Zatoka Braniewo |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Błękitni Orneta |
2 - 5 |
GSZS Rybno |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
7 - 3 |
Warmia Olsztyn |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
MKS Korsze |
2 - 1 |
Błękitni Pasym |
7 maja 2021
7.05 - 17:30 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 0 |
Jeziorak Iława |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
3 - 0 |
Olimpia Olsztynek |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Jeziorak Iława |
1 - 1 |
MKS Korsze |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
6 - 1 |
Pisa Barczewo |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
2 - 4 |
Błękitni Orneta |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
GSZS Rybno |
1 - 5 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
15 maja 2021
15.05 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
2 - 3 |
Granica Kętrzyn |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Motor Lubawa |
2 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
0 - 3 |
Mazur Ełk |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Mrągowia Mrągowo |
2 - 2 |
Mamry Giżycko |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Mrągowia Mrągowo |
2 - 0 |
Olimpia II Elbląg |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Mamry Giżycko |
6 - 0 |
Stomil II Olsztyn |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Mazur Ełk |
2 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Motor Lubawa |
3 - 0 |
Zatoka Braniewo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Granica Kętrzyn |
3 - 0 |
GSZS Rybno |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
2 - 6 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Błękitni Orneta |
2 - 2 |
Błękitni Pasym |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 4 |
Jeziorak Iława |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
MKS Korsze |
4 - 0 |
Olimpia Olsztynek |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
1 - 0 |
MKS Korsze |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 - 2 |
Pisa Barczewo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Jeziorak Iława |
2 - 1 |
Błękitni Orneta |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Błękitni Pasym |
3 - 2 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 2 |
Granica Kętrzyn |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
GSZS Rybno |
2 - 3 |
Motor Lubawa |
28 maja 2021
28.05 - 17:30 |
Zatoka Braniewo |
1 - 2 |
Mazur Ełk |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Mamry Giżycko |
4 - 1 |
Tęcza Biskupiec |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 2 |
Mrągowia Mrągowo |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 31 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Stomil II Olsztyn |
0 - 3 |
Olimpia II Elbląg |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Mrągowia Mrągowo |
3 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Mamry Giżycko |
1 - 0 |
Zatoka Braniewo |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Mazur Ełk |
3 - 0 |
GSZS Rybno |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
vo, na boisku 2-1 |
Motor Lubawa |
4 - 1 |
Warmia Olsztyn |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Granica Kętrzyn |
5 - 0 |
Błękitni Pasym |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
3 - 0 |
Jeziorak Iława |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Błękitni Orneta |
0 - 2 |
Olimpia Olsztynek |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Pisa Barczewo |
2 - 2 |
MKS Korsze |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
6 - 3 |
Pisa Barczewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
MKS Korsze |
4 - 2 |
Błękitni Orneta |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Olimpia Olsztynek |
1 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Jeziorak Iława |
3 - 0 |
Granica Kętrzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Błękitni Pasym |
1 - 1 |
Motor Lubawa |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 - 1 |
Mazur Ełk |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
GSZS Rybno |
0 - 3 |
Mamry Giżycko |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
0 - 1 |
Mrągowia Mrągowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Tęcza Biskupiec |
2 - 3 |
Stomil II Olsztyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
2 - 0 |
Tęcza Biskupiec |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Stomil II Olsztyn |
1 - 1 |
Zatoka Braniewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Mrągowia Mrągowo |
7 - 1 |
GSZS Rybno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Mamry Giżycko |
5 - 2 |
Warmia Olsztyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Mazur Ełk |
4 - 0 |
Błękitni Pasym |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Motor Lubawa |
4 - 1 |
Jeziorak Iława |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:30 |
Granica Kętrzyn |
3 - 0 |
Olimpia Olsztynek |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
5 - 0 |
MKS Korsze |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Błękitni Orneta |
2 - 2 |
Pisa Barczewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Olimpia II Elbląg |
3 - 0 |
Błękitni Orneta |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
3 - 1 |
Polonia Lidzbark Warmiński |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
MKS Korsze |
1 - 0 |
Granica Kętrzyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Olimpia Olsztynek |
3 - 0 |
Motor Lubawa |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Jeziorak Iława |
3 - 0 |
Mazur Ełk |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
2 - 3 |
Mamry Giżycko |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
1 - 4 |
Mrągowia Mrągowo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
GSZS Rybno |
3 - 2 |
Stomil II Olsztyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
3 - 2 |
Tęcza Biskupiec |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
|