IV liga - warmińsko-mazurska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Wikielec 15 36 11 3 1 41 - 12
2. Jeziorak Iława 15 30 9 3 3 42 - 21
3. Mamry Giżycko 15 28 9 1 5 33 - 25 3 6 2 0 1 5 - 6
4. Znicz Biała Piska 15 28 8 4 3 35 - 21 3 4 1 1 1 6 - 5
5. Granica Kętrzyn 15 28 8 4 3 31 - 17 3 4 1 1 1 6 - 5
6. Polonia Lidzbark Warmiński 15 28 9 1 5 44 - 23 3 3 1 0 2 8 - 9
7. Mrągowia Mrągowo 15 26 8 2 5 42 - 31
8. Olimpia II Elbląg 15 25 8 1 6 44 - 27
9. Tęcza Biskupiec 15 24 7 3 5 31 - 30
10. Rominta Gołdap 15 19 6 1 8 23 - 39
11. Polonia Iłowo 15 16 5 1 9 21 - 44
12. Motor Lubawa 15 14 3 5 7 22 - 36
13. Olimpia Olsztynek 15 13 4 1 10 17 - 36
14. DKS Dobre Miasto 15 12 3 3 9 26 - 35
15. Huragan Morąg 15 10 3 1 11 20 - 44
16. Pisa Barczewo 15 5 1 2 12 17 - 48


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 0 Polonia Iłowo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Olimpia Olsztynek 1 - 3 Pisa Barczewo 6 sierpnia 2022 - 17:00
Mamry Giżycko 4 - 1 Motor Lubawa 6 sierpnia 2022 - 14:00
GKS Wikielec 3 - 0 Huragan Morąg 6 sierpnia 2022 - 12:00
Olimpia II Elbląg 3 - 4 Jeziorak Iława 7 sierpnia 2022 - 17:00
Tęcza Biskupiec 0 - 2 Granica Kętrzyn 6 sierpnia 2022 - 16:00
Znicz Biała Piska 4 - 2 DKS Dobre Miasto 6 sierpnia 2022 - 17:00
Rominta Gołdap 0 - 3 Mrągowia Mrągowo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Motor Lubawa 2 - 1 Olimpia Olsztynek 13 sierpnia 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 0 Tęcza Biskupiec 13 sierpnia 2022 - 16:00
Jeziorak Iława 1 - 2 Mamry Giżycko 13 sierpnia 2022 - 15:00
Huragan Morąg 3 - 2 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia 2022 - 17:00
DKS Dobre Miasto 4 - 1 Rominta Gołdap 13 sierpnia 2022 - 13:00
Granica Kętrzyn 2 - 2 Znicz Biała Piska 13 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Iłowo 5 - 2 Pisa Barczewo 12 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Jeziorak Iława 20 sierpnia 2022 - 17:00
GKS Wikielec 2 - 0 DKS Dobre Miasto 20 sierpnia 2022 - 17:00
Mamry Giżycko 4 - 1 Huragan Morąg 20 sierpnia 2022 - 14:00
Pisa Barczewo 0 - 0 Motor Lubawa 20 sierpnia 2022 - 18:00
Rominta Gołdap 2 - 2 Granica Kętrzyn 20 sierpnia 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 3 - 1 Mrągowia Mrągowo 21 sierpnia 2022 - 17:00
Tęcza Biskupiec 0 - 3 Polonia Iłowo 20 sierpnia 2022 - 13:00
Znicz Biała Piska 4 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 7 - 2 Rominta Gołdap 27 sierpnia 2022 - 16:00
Jeziorak Iława 4 - 1 Pisa Barczewo 27 sierpnia 2022 - 17:00
Huragan Morąg 2 - 3 Olimpia Olsztynek 27 sierpnia 2022 - 17:00
Tęcza Biskupiec 2 - 2 Znicz Biała Piska 27 sierpnia 2022 - 18:00
Granica Kętrzyn 2 - 2 GKS Wikielec 27 sierpnia 2022 - 15:00
DKS Dobre Miasto 2 - 2 Olimpia II Elbląg 27 sierpnia 2022 - 13:00
Polonia Iłowo 1 - 1 Motor Lubawa 27 sierpnia 2022 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 0 - 3 Mamry Giżycko 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Motor Lubawa 1 - 1 Jeziorak Iława 3 września 2022 - 16:00
Olimpia Olsztynek 1 - 2 Mrągowia Mrągowo 3 września 2022 - 17:00
Pisa Barczewo 2 - 2 Huragan Morąg 3 września 2022 - 17:00
Mamry Giżycko 3 - 4 DKS Dobre Miasto 3 września 2022 - 14:00
Olimpia II Elbląg 3 - 2 Granica Kętrzyn 4 września 2022 - 17:00
Znicz Biała Piska 4 - 0 Polonia Iłowo 4 września 2022 - 17:00
Rominta Gołdap 0 - 2 Tęcza Biskupiec 3 września 2022 - 16:00
GKS Wikielec 3 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 3 września 2022 - 13:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 Olimpia II Elbląg 9 września 2022 - 19:00
Tęcza Biskupiec 1 - 2 GKS Wikielec 10 września 2022 - 16:00
Znicz Biała Piska 1 - 3 Rominta Gołdap 10 września 2022 - 14:00
Polonia Iłowo 1 - 3 Jeziorak Iława 11 września 2022 - 13:00
Huragan Morąg 2 - 5 Motor Lubawa 10 września 2022 - 16:30
Mrągowia Mrągowo 4 - 1 Pisa Barczewo 10 września 2022 - 16:00
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Olimpia Olsztynek 10 września 2022 - 13:00
Granica Kętrzyn 0 - 2 Mamry Giżycko 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 0 - 3 Granica Kętrzyn 17 września 2022 - 16:00
Motor Lubawa 2 - 5 Mrągowia Mrągowo 17 września 2022 - 16:00
Pisa Barczewo 0 - 6 DKS Dobre Miasto 17 września 2022 - 16:00
Rominta Gołdap 1 - 0 Polonia Iłowo 17 września 2022 - 16:00
GKS Wikielec 2 - 1 Znicz Biała Piska 17 września 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 1 - 3 Tęcza Biskupiec 18 września 2022 - 16:00
Mamry Giżycko 1 - 6 Polonia Lidzbark Warmiński 17 września 2022 - 18:00
Jeziorak Iława 5 - 1 Huragan Morąg 18 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 2 - 3 Motor Lubawa 24 września 2022 - 13:00
Polonia Iłowo 3 - 0 Huragan Morąg 24 września 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 5 Jeziorak Iława 24 września 2022 - 13:00
Granica Kętrzyn 2 - 1 Pisa Barczewo 24 września 2022 - 16:00
Olimpia Olsztynek 3 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 24 września 2022 - 14:00
Tęcza Biskupiec 5 - 2 Mamry Giżycko 24 września 2022 - 16:00
Znicz Biała Piska 2 - 1 Olimpia II Elbląg 24 września 2022 - 14:00
Rominta Gołdap 1 - 5 GKS Wikielec 24 września 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 0 - 3 Tęcza Biskupiec 1 października 2022 - 13:00
Motor Lubawa 1 - 1 Granica Kętrzyn 1 października 2022 - 15:00
Jeziorak Iława 5 - 2 DKS Dobre Miasto 1 października 2022 - 15:30
Huragan Morąg 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 1 października 2022 - 15:30
Mamry Giżycko 2 - 0 Znicz Biała Piska 1 października 2022 - 14:00
Pisa Barczewo 0 - 6 Polonia Lidzbark Warmiński 1 października 2022 - 15:30
GKS Wikielec 8 - 0 Polonia Iłowo 1 października 2022 - 13:00
Olimpia II Elbląg 4 - 1 Rominta Gołdap 2 października 2022 - 15:30
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 0 Motor Lubawa 8 października 2022 - 18:00
Znicz Biała Piska 3 - 2 Olimpia Olsztynek 8 października 2022 - 14:00
Polonia Iłowo 0 - 5 Mrągowia Mrągowo 9 października 2022 - 13:00
DKS Dobre Miasto 0 - 3 Huragan Morąg 8 października 2022 - 13:00
Granica Kętrzyn 0 - 1 Jeziorak Iława 9 października 2022 - 15:00
Tęcza Biskupiec 5 - 3 Pisa Barczewo 9 października 2022 - 18:00
Rominta Gołdap 3 - 2 Mamry Giżycko 8 października 2022 - 14:00
GKS Wikielec 3 - 1 Olimpia II Elbląg 8 października 2022 - 15:30
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Jeziorak Iława 1 - 3 Polonia Lidzbark Warmiński 15 października 2022 - 14:30
Motor Lubawa 2 - 3 Tęcza Biskupiec 15 października 2022 - 15:00
Olimpia Olsztynek 1 - 0 Rominta Gołdap 15 października 2022 - 15:00
Mrągowia Mrągowo 6 - 2 DKS Dobre Miasto 15 października 2022 - 13:00
Olimpia II Elbląg 6 - 1 Polonia Iłowo 16 października 2022 - 15:00
Mamry Giżycko 0 - 0 GKS Wikielec 15 października 2022 - 14:00
Pisa Barczewo 0 - 3 Znicz Biała Piska 15 października 2022 - 15:00
Huragan Morąg 0 - 3 Granica Kętrzyn 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Huragan Morąg 22 października 2022 - 13:00
GKS Wikielec 4 - 1 Olimpia Olsztynek 22 października 2022 - 15:00
Polonia Iłowo 2 - 0 DKS Dobre Miasto 22 października 2022 - 15:00
Granica Kętrzyn 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 22 października 2022 - 15:00
Tęcza Biskupiec 0 - 6 Jeziorak Iława 22 października 2022 - 17:00
Znicz Biała Piska 1 - 1 Motor Lubawa 22 października 2022 - 15:00
Rominta Gołdap 2 - 0 Pisa Barczewo 22 października 2022 - 15:00
Mamry Giżycko 0 - 2 Olimpia II Elbląg 22 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Motor Lubawa 3 - 4 Rominta Gołdap 29 października 2022 - 14:00
Jeziorak Iława 0 - 1 Znicz Biała Piska 29 października 2022 - 14:00
DKS Dobre Miasto 1 - 2 Granica Kętrzyn 29 października 2022 - 11:00
Huragan Morąg 1 - 3 Tęcza Biskupiec 29 października 2022 - 14:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 29 października 2022 - 13:00
Mamry Giżycko 6 - 2 Polonia Iłowo 29 października 2022 - 14:00
Olimpia II Elbląg 8 - 0 Olimpia Olsztynek 30 października 2022 - 13:00
Pisa Barczewo 2 - 3 GKS Wikielec 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 0 DKS Dobre Miasto 5 listopada 2022 - 17:00
Mamry Giżycko 1 - 0 Olimpia Olsztynek 5 listopada 2022 - 13:00
GKS Wikielec 2 - 0 Motor Lubawa 5 listopada 2022 - 13:00
Pisa Barczewo 2 - 4 Olimpia II Elbląg 5 listopada 2022 - 13:00
Polonia Iłowo 0 - 2 Granica Kętrzyn 5 listopada 2022 - 13:00
Tęcza Biskupiec 3 - 3 Mrągowia Mrągowo 5 listopada 2022 - 17:00
Znicz Biała Piska 5 - 1 Huragan Morąg 5 listopada 2022 - 13:00
Rominta Gołdap 0 - 4 Jeziorak Iława 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Jeziorak Iława 1 - 1 GKS Wikielec 12 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Olsztynek 2 - 3 Polonia Iłowo 12 listopada 2022 - 13:00
Pisa Barczewo 0 - 1 Mamry Giżycko 12 listopada 2022 - 13:00
Huragan Morąg 1 - 3 Rominta Gołdap 12 listopada 2022 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 Znicz Biała Piska 12 listopada 2022 - 13:00
Granica Kętrzyn 4 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 12 listopada 2022 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Tęcza Biskupiec 12 listopada 2022 - 13:00
Olimpia II Elbląg 3 - 0 Motor Lubawa 13 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Polonia Iłowo - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
Huragan Morąg - GKS Wikielec
Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto - Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo - Rominta Gołdap
Kolejka 17 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek - Motor Lubawa
GKS Wikielec - Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec - Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko - Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg - Huragan Morąg
Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto
Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo - Polonia Iłowo
Kolejka 18 [szczegóły]  
Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek
DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec
Huragan Morąg - Mamry Giżycko
Motor Lubawa - Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn - Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo - Tęcza Biskupiec
Polonia Lidzbark Warmiński - Znicz Biała Piska
Kolejka 19 [szczegóły]  
Rominta Gołdap - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - Jeziorak Iława
Olimpia Olsztynek - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec - Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg - DKS Dobre Miasto
Motor Lubawa - Polonia Iłowo
Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
Kolejka 20 [szczegóły]  
Jeziorak Iława - Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo - Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg - Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto - Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo - Znicz Biała Piska
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap
Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Wikielec
Kolejka 21 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Wikielec - Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap - Znicz Biała Piska
Jeziorak Iława - Polonia Iłowo
Motor Lubawa - Huragan Morąg
Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
Olimpia Olsztynek - DKS Dobre Miasto
Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
Kolejka 22 [szczegóły]  
Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
Polonia Iłowo - Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński - Mamry Giżycko
Huragan Morąg - Jeziorak Iława
Kolejka 23 [szczegóły]  
Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
Huragan Morąg - Polonia Iłowo
Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek - Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg - Znicz Biała Piska
GKS Wikielec - Rominta Gołdap
Kolejka 24 [szczegóły]  
Tęcza Biskupiec - Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto - Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Mamry Giżycko
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo
Polonia Iłowo - GKS Wikielec
Rominta Gołdap - Olimpia II Elbląg
Kolejka 25 [szczegóły]  
Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo - Polonia Iłowo
Huragan Morąg - DKS Dobre Miasto
Jeziorak Iława - Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec
Mamry Giżycko - Rominta Gołdap
Olimpia II Elbląg - GKS Wikielec
Kolejka 26 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński - Jeziorak Iława
Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
Rominta Gołdap - Olimpia Olsztynek
DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo
Polonia Iłowo - Olimpia II Elbląg
GKS Wikielec - Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska - Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
Kolejka 27 [szczegóły]  
Huragan Morąg - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec
DKS Dobre Miasto - Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa - Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo - Rominta Gołdap
Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko
Kolejka 28 [szczegóły]  
Rominta Gołdap - Motor Lubawa
Znicz Biała Piska - Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
Tęcza Biskupiec - Huragan Morąg
Polonia Lidzbark Warmiński - Mrągowia Mrągowo
Polonia Iłowo - Mamry Giżycko
Olimpia Olsztynek - Olimpia II Elbląg
GKS Wikielec - Pisa Barczewo
Kolejka 29 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - Mamry Giżycko
Motor Lubawa - GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg - Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn - Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
Jeziorak Iława - Rominta Gołdap
Kolejka 30 [szczegóły]  
GKS Wikielec - Jeziorak Iława
Polonia Iłowo - Olimpia Olsztynek
Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
Rominta Gołdap - Huragan Morąg
Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec - DKS Dobre Miasto
Motor Lubawa - Olimpia II Elbląg


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE