IV liga - wielkopolska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Swarzędz 29 65 21 2 6 66 - 21
2. Nielba Wągrowiec 30 61 18 7 5 55 - 32
3. Kotwica Kórnik 29 57 16 9 4 57 - 34
4. Mieszko Gniezno 30 55 16 7 7 62 - 41
5. Huragan Pobiedziska 30 50 16 2 12 48 - 36
6. LKS Gołuchów 29 49 14 7 8 48 - 42
7. Centra Ostrów Wielkopolski 29 44 14 2 13 76 - 54 2 3 1 0 1 6 - 3
8. Victoria Września 30 44 13 5 12 41 - 61 2 3 1 0 1 3 - 6
9. Obra Kościan 29 43 12 7 10 48 - 36 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Iskra Szydłowo 30 43 12 7 11 63 - 62 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 41 11 8 10 46 - 36
12. Korona Piaski 29 40 12 4 13 39 - 44
13. KKS II Kalisz 29 37 10 7 12 49 - 51
14. Warta Międzychód 29 36 10 6 13 61 - 63
15. SKP Słupca 29 33 9 6 14 48 - 50
16. Olimpia Koło 30 32 9 5 16 32 - 45
17. Polonia Kępno 29 30 8 6 15 41 - 59
18. Victoria Ostrzeszów 29 15 4 3 22 31 - 81
19. Górnik Konin 30 12 4 0 26 18 - 81
20. Wilki Wilczyn (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna Wilki Wilczyn wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 1 - 3 Nielba Wągrowiec 31 lipca 2021 - 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 KKS II Kalisz 30 lipca 2021 - 18:30
Warta Międzychód 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 lipca 2021 - 13:00
Korona Piaski 1 - 1 LKS Gołuchów 31 lipca 2021 - 17:00
Victoria Ostrzeszów 0 - 2 Polonia Kępno 31 lipca 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 0 Unia Swarzędz 31 lipca 2021 - 17:00
SKP Słupca - Wilki Wilczyn 31 lipca 2021 - 18:00
anulowany, było 2-3
Kotwica Kórnik 1 - 3 Obra Kościan 31 lipca 2021 - 10:00
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Victoria Września 18 sierpnia 2021 - 18:30
Olimpia Koło 2 - 0 Górnik Konin 1 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 sierpnia 2021 - 13:00
LKS Gołuchów 2 - 2 Kotwica Kórnik 7 sierpnia 2021 - 15:00
Victoria Września 4 - 3 SKP Słupca 7 sierpnia 2021 - 16:00
Polonia Kępno 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 7 sierpnia 2021 - 17:00
Obra Kościan 2 - 2 Warta Międzychód 7 sierpnia 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Olimpia Koło 7 sierpnia 2021 - 17:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Iskra Szydłowo 7 sierpnia 2021 - 17:00
Górnik Konin 0 - 1 Huragan Pobiedziska 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wilki Wilczyn - Victoria Ostrzeszów 7 sierpnia 2021 - 18:00
anulowany, było 0-2
KKS II Kalisz 3 - 1 Korona Piaski 8 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 2 - 3 Unia Swarzędz 14 sierpnia 2021 - 12:00
Olimpia Koło 0 - 2 Mieszko Gniezno 14 sierpnia 2021 - 15:00
Warta Międzychód 2 - 4 LKS Gołuchów 14 sierpnia 2021 - 13:00
Kotwica Kórnik 0 - 0 KKS II Kalisz 14 sierpnia 2021 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 1 Obra Kościan 14 sierpnia 2021 - 17:00
Korona Piaski 0 - 3 Polonia Kępno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Victoria Ostrzeszów 2 - 3 Victoria Września 14 sierpnia 2021 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Wilki Wilczyn 14 sierpnia 2021 - 18:00
anulowany, było 2-1
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Nielba Wągrowiec 14 sierpnia 2021 - 16:00
SKP Słupca 4 - 1 Górnik Konin 15 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 3 - 1 Olimpia Koło 21 sierpnia 2021 - 13:00
Unia Swarzędz 2 - 3 Obra Kościan 21 sierpnia 2021 - 13:00
LKS Gołuchów 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 sierpnia 2021 - 15:00
Victoria Września 3 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 Huragan Pobiedziska 21 sierpnia 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 SKP Słupca 21 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Kępno 2 - 2 Kotwica Kórnik 21 sierpnia 2021 - 13:00
Wilki Wilczyn - Korona Piaski 21 sierpnia 2021 - 16:00
anulowany, było 2-3
Górnik Konin 0 - 2 Victoria Ostrzeszów 21 sierpnia 2021 - 15:00
KKS II Kalisz 0 - 2 Warta Międzychód 21 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Olimpia Koło 1 - 3 Unia Swarzędz 28 sierpnia 2021 - 15:00
Warta Międzychód 4 - 3 Polonia Kępno 29 sierpnia 2021 - 13:00
Obra Kościan 2 - 2 LKS Gołuchów 22 września 2021 - 19:00
SKP Słupca 1 - 0 Mieszko Gniezno 28 sierpnia 2021 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 - 2 KKS II Kalisz 28 sierpnia 2021 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 5 - 0 Górnik Konin 28 sierpnia 2021 - 17:00
Korona Piaski 1 - 2 Victoria Września 28 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Pobiedziska 2 - 1 Iskra Szydłowo 29 sierpnia 2021 - 15:00
Kotwica Kórnik - Wilki Wilczyn 28 sierpnia 2021 - 12:00
anulowany, było 4-1
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Nielba Wągrowiec 27 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 4 - 2 SKP Słupca 4 września 2021 - 13:00
Olimpia Koło 0 - 3 Huragan Pobiedziska 4 września 2021 - 15:00
Polonia Kępno 1 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 września 2021 - 16:00
Victoria Września 1 - 6 Kotwica Kórnik 4 września 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 Victoria Ostrzeszów 4 września 2021 - 17:00
LKS Gołuchów 0 - 3 Unia Swarzędz 3 września 2021 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski 4 września 2021 - 16:00
KKS II Kalisz 2 - 1 Obra Kościan 5 września 2021 - 11:00
Górnik Konin 1 - 2 Korona Piaski 4 września 2021 - 17:00
Wilki Wilczyn - Warta Międzychód 2 września 2021 - 17:30
anulowany, było 1-5
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Warta Międzychód 1 - 2 Victoria Września 12 września 2021 - 14:00
LKS Gołuchów 5 - 3 KKS II Kalisz 11 września 2021 - 16:00
Polonia Kępno 0 - 3 Obra Kościan 11 września 2021 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Wilki Wilczyn 11 września 2021 - 16:30
anulowany, było 3-1
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Mieszko Gniezno 11 września 2021 - 17:00
SKP Słupca 0 - 1 Olimpia Koło 11 września 2021 - 17:00
Korona Piaski 0 - 1 Nielba Wągrowiec 11 września 2021 - 16:00
Kotwica Kórnik 3 - 0 Górnik Konin 11 września 2021 - 16:00
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Unia Swarzędz 10 września 2021 - 18:00
Victoria Ostrzeszów 1 - 0 Iskra Szydłowo 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 0 - 1 KKS II Kalisz 18 września 2021 - 13:00
Olimpia Koło 3 - 1 Victoria Ostrzeszów 18 września 2021 - 15:00
Polonia Kępno 1 - 3 LKS Gołuchów 18 września 2021 - 16:00
Victoria Września 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 września 2021 - 16:00
Mieszko Gniezno 7 - 2 Korona Piaski 18 września 2021 - 16:00
Wilki Wilczyn - Obra Kościan 18 września 2021 - 17:00
anulowany, było 3-3
Górnik Konin 2 - 1 Warta Międzychód 18 września 2021 - 17:00
Iskra Szydłowo 2 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 18 września 2021 - 16:00
Huragan Pobiedziska 2 - 2 SKP Słupca 18 września 2021 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Kotwica Kórnik 18 września 2021 - 14:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Warta Międzychód 1 - 2 Nielba Wągrowiec 26 września 2021 - 11:00
SKP Słupca 1 - 2 Unia Swarzędz 25 września 2021 - 16:00
Obra Kościan 6 - 0 Victoria Września 25 września 2021 - 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Olimpia Koło 25 września 2021 - 16:00
Korona Piaski 1 - 3 Iskra Szydłowo 25 września 2021 - 15:00
Victoria Ostrzeszów 1 - 3 Huragan Pobiedziska 25 września 2021 - 13:00
KKS II Kalisz 3 - 0 Polonia Kępno 26 września 2021 - 11:00
Kotwica Kórnik 2 - 2 Mieszko Gniezno 25 września 2021 - 16:00
LKS Gołuchów - Wilki Wilczyn 26 września 2021 - 15:00
anulowany, było 3-1
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 1 Górnik Konin 25 września 2021 - 10:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 2 - 0 Kotwica Kórnik 2 października 2021 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Polonia Kępno 2 października 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno 3 - 2 Warta Międzychód 2 października 2021 - 14:00
Olimpia Koło 2 - 1 Korona Piaski 2 października 2021 - 11:00
SKP Słupca 5 - 0 Victoria Ostrzeszów 2 października 2021 - 14:30
Victoria Września 2 - 2 LKS Gołuchów 2 października 2021 - 16:00
Górnik Konin 0 - 4 Obra Kościan 2 października 2021 - 16:00
Wilki Wilczyn - KKS II Kalisz 2 października 2021 - 13:00
anulowany, było 2-0
Nielba Wągrowiec 1 - 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 października 2021 - 13:00
Huragan Pobiedziska 0 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 2 października 2021 - 11:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Warta Międzychód 4 - 4 Iskra Szydłowo 9 października 2021 - 14:00
Polonia Kępno - Wilki Wilczyn 9 października 2021 - 13:00
anulowany, było 0-3
LKS Gołuchów 1 - 0 Górnik Konin 9 października 2021 - 15:00
Obra Kościan 1 - 0 Nielba Wągrowiec 9 października 2021 - 14:00
SKP Słupca 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 9 października 2021 - 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 4 Mieszko Gniezno 9 października 2021 - 15:00
Korona Piaski 0 - 1 Huragan Pobiedziska 9 października 2021 - 15:00
Kotwica Kórnik 3 - 2 Olimpia Koło 9 października 2021 - 14:00
KKS II Kalisz 7 - 1 Victoria Września 10 października 2021 - 11:00
Victoria Ostrzeszów 0 - 5 Unia Swarzędz 9 października 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 października 2021 - 13:00
Unia Swarzędz - Wilki Wilczyn 16 października 2021 - 13:00
anulowany, było 4-1
Mieszko Gniezno 1 - 1 Obra Kościan 16 października 2021 - 14:00
SKP Słupca 0 - 4 Korona Piaski 16 października 2021 - 15:00
Victoria Września 2 - 2 Polonia Kępno 16 października 2021 - 15:00
Olimpia Koło 1 - 0 Warta Międzychód 16 października 2021 - 15:00
Victoria Ostrzeszów 1 - 4 Centra Ostrów Wielkopolski 16 października 2021 - 16:00
Górnik Konin 0 - 1 KKS II Kalisz 16 października 2021 - 16:00
Kotwica Kórnik 2 - 3 Huragan Pobiedziska 16 października 2021 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 LKS Gołuchów 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 1 - 2 Mieszko Gniezno 23 października 2021 - 13:00
Obra Kościan 2 - 1 Iskra Szydłowo 23 października 2021 - 14:00
Warta Międzychód 5 - 1 Huragan Pobiedziska 23 października 2021 - 14:00
Korona Piaski 4 - 2 Victoria Ostrzeszów 23 października 2021 - 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 4 Unia Swarzędz 23 października 2021 - 15:00
Polonia Kępno 2 - 0 Górnik Konin 23 października 2021 - 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 3 Olimpia Koło 23 października 2021 - 15:00
Wilki Wilczyn - Victoria Września 23 października 2021 - 14:30
anulowany, było 0-1
KKS II Kalisz 1 - 1 Nielba Wągrowiec 23 października 2021 - 12:00
Kotwica Kórnik 3 - 1 SKP Słupca 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 6 - 1 LKS Gołuchów 30 października 2021 - 13:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Victoria Września 30 października 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 KKS II Kalisz 30 października 2021 - 14:00
Korona Piaski 2 - 5 Centra Ostrów Wielkopolski 30 października 2021 - 15:00
Olimpia Koło 1 - 0 Obra Kościan 30 października 2021 - 14:00
SKP Słupca 1 - 2 Warta Międzychód 30 października 2021 - 15:00
Górnik Konin - Wilki Wilczyn 30 października 2021 - 15:00
anulowany, było 1-2
Victoria Ostrzeszów 1 - 1 Kotwica Kórnik 30 października 2021 - 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Huragan Pobiedziska 30 października 2021 - 14:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Polonia Kępno 30 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 SKP Słupca 6 listopada 2021 - 13:00
Warta Międzychód 4 - 3 Victoria Ostrzeszów 6 listopada 2021 - 13:00
LKS Gołuchów 1 - 0 Olimpia Koło 6 listopada 2021 - 13:00
Korona Piaski 1 - 0 Unia Swarzędz 6 listopada 2021 - 13:00
Obra Kościan 2 - 1 Huragan Pobiedziska 6 listopada 2021 - 17:00
Victoria Września 0 - 2 Górnik Konin 6 listopada 2021 - 13:00
Polonia Kępno 2 - 5 Mieszko Gniezno 6 listopada 2021 - 14:00
KKS II Kalisz 3 - 4 Iskra Szydłowo 7 listopada 2021 - 11:00
Wilki Wilczyn - Nielba Wągrowiec 6 listopada 2021 - 11:00
anulowany, było 0-0
Kotwica Kórnik 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 6 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
SKP Słupca 2 - 0 Obra Kościan 11 listopada 2021 - 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Warta Międzychód 11 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Koło 1 - 1 KKS II Kalisz 11 listopada 2021 - 13:00
Korona Piaski 1 - 2 Kotwica Kórnik 11 listopada 2021 - 13:00
Iskra Szydłowo 4 - 1 Polonia Kępno 11 listopada 2021 - 13:00
Mieszko Gniezno - Wilki Wilczyn 11 listopada 2021 - 14:00
anulowany, było 3-4
Unia Swarzędz 9 - 0 Górnik Konin 11 listopada 2021 - 13:00
Huragan Pobiedziska 0 - 1 LKS Gołuchów 11 listopada 2021 - 13:30
Victoria Ostrzeszów 2 - 2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada 2021 - 13:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Victoria Września 11 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Victoria Września 1 - 2 Mieszko Gniezno 14 listopada 2021 - 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 14 listopada 2021 - 13:00
Obra Kościan 2 - 0 Victoria Ostrzeszów 14 listopada 2021 - 16:00
LKS Gołuchów 2 - 2 SKP Słupca 14 listopada 2021 - 13:00
Warta Międzychód 1 - 2 Korona Piaski 14 listopada 2021 - 13:00
Kotwica Kórnik 2 - 0 Unia Swarzędz 14 listopada 2021 - 12:00
Wilki Wilczyn - Iskra Szydłowo 14 listopada 2021 - 14:00
anulowany, było 2-3
KKS II Kalisz 0 - 2 Huragan Pobiedziska 14 listopada 2021 - 11:00
Polonia Kępno 2 - 1 Olimpia Koło 4 grudnia 2021 - 13:00
Górnik Konin 1 - 5 Nielba Wągrowiec 14 listopada 2021 - 13:30
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
SKP Słupca 4 - 0 KKS II Kalisz 20 listopada 2021 - 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 8 - 2 Obra Kościan 20 listopada 2021 - 12:00
Mieszko Gniezno 3 - 2 Górnik Konin 20 listopada 2021 - 13:00
Iskra Szydłowo 2 - 4 Victoria Września 20 listopada 2021 - 11:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Nielba Wągrowiec 20 listopada 2021 - 13:00
Korona Piaski 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 listopada 2021 - 13:00
Olimpia Koło - Wilki Wilczyn 12 grudnia 2021 - 11:00
anulowany, było 3-0
Kotwica Kórnik 4 - 2 Warta Międzychód 20 listopada 2021 - 12:00
Huragan Pobiedziska 6 - 3 Polonia Kępno 20 listopada 2021 - 13:00
Victoria Ostrzeszów 1 - 3 LKS Gołuchów 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 27 listopada 2021 - 11:00
Warta Międzychód 1 - 2 Unia Swarzędz 27 listopada 2021 - 12:00
Obra Kościan 0 - 1 Korona Piaski 27 listopada 2021 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 2 Kotwica Kórnik 27 listopada 2021 - 13:00
Victoria Września 1 - 1 Olimpia Koło 27 listopada 2021 - 13:00
Górnik Konin 2 - 4 Iskra Szydłowo 27 listopada 2021 - 13:00
KKS II Kalisz 2 - 0 Victoria Ostrzeszów 28 listopada 2021 - 11:00
Polonia Kępno 1 - 2 SKP Słupca 11 grudnia 2021 - 13:00
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Mieszko Gniezno 27 listopada 2021 - 12:00
Wilki Wilczyn - Huragan Pobiedziska 27 listopada 2021 - 13:30
anulowany, było 2-4
Kolejka 20 - 5/6. marca 2022 [szczegóły]  
Nielba Wągrowiec 2 - 3 Iskra Szydłowo 5 marca 2022 - 14:00
KKS II Kalisz 5 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 6 marca 2022 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 - 1 Warta Międzychód 5 marca 2022 - 15:00
LKS Gołuchów 1 - 1 Korona Piaski 5 marca 2022 - 14:00
Polonia Kępno 3 - 0 Victoria Ostrzeszów 5 marca 2022 - 14:00
Unia Swarzędz 3 - 0 Mieszko Gniezno 5 marca 2022 - 13:00
Obra Kościan 0 - 1 Kotwica Kórnik 5 marca 2022 - 15:00
Victoria Września 0 - 2 Huragan Pobiedziska 5 marca 2022 - 15:00
Górnik Konin 0 - 2 Olimpia Koło 5 marca 2022 - 15:00
Pauza: SKP Słupca,
Kolejka 21 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Unia Swarzędz 12 marca 2022 - 15:00
Kotwica Kórnik 3 - 0 LKS Gołuchów 12 marca 2022 - 12:00
SKP Słupca 0 - 1 Victoria Września 12 marca 2022 - 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 1 Polonia Kępno 12 marca 2022 - 12:00
Warta Międzychód 1 - 1 Obra Kościan 12 marca 2022 - 14:00
Olimpia Koło 0 - 0 Nielba Wągrowiec 12 marca 2022 - 14:00
Iskra Szydłowo 1 - 7 Mieszko Gniezno 12 marca 2022 - 13:00
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Górnik Konin 12 marca 2022 - 15:00
Korona Piaski 0 - 0 KKS II Kalisz 13 marca 2022 - 15:30
Pauza: Victoria Ostrzeszów,
Kolejka 22 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 2 - 0 Iskra Szydłowo 19 marca 2022 - 13:00
Mieszko Gniezno 5 - 0 Olimpia Koło 19 marca 2022 - 14:00
LKS Gołuchów 3 - 0 Warta Międzychód 19 marca 2022 - 14:00
KKS II Kalisz 1 - 1 Kotwica Kórnik 20 marca 2022 - 12:00
Obra Kościan 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 marca 2022 - 15:00
Polonia Kępno 0 - 2 Korona Piaski 19 marca 2022 - 14:00
Victoria Września 3 - 0 Victoria Ostrzeszów 19 marca 2022 - 15:00
Nielba Wągrowiec 3 - 0 Huragan Pobiedziska 19 marca 2022 - 14:00
Górnik Konin 0 - 1 SKP Słupca 19 marca 2022 - 15:00
Pauza: Centra Ostrów Wielkopolski,
Kolejka 23 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Olimpia Koło 1 - 1 Iskra Szydłowo 26 marca 2022 - 13:00
Obra Kościan 0 - 1 Unia Swarzędz 26 marca 2022 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 LKS Gołuchów 26 marca 2022 - 15:30
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 0 Victoria Września 26 marca 2022 - 15:00
Huragan Pobiedziska 3 - 0 Mieszko Gniezno 26 marca 2022 - 15:00
SKP Słupca 0 - 1 Nielba Wągrowiec 26 marca 2022 - 14:00
Kotwica Kórnik 2 - 1 Polonia Kępno 26 marca 2022 - 16:00
Victoria Ostrzeszów 0 - 2 Górnik Konin 26 marca 2022 - 15:00
Warta Międzychód 3 - 3 KKS II Kalisz 26 marca 2022 - 14:00
Pauza: Korona Piaski,
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 2 - 1 Olimpia Koło 2 kwietnia 2022 - 13:00
Polonia Kępno 3 - 3 Warta Międzychód 2 kwietnia 2022 - 15:00
LKS Gołuchów 1 - 0 Obra Kościan 2 kwietnia 2022 - 14:00
Mieszko Gniezno 2 - 2 SKP Słupca 2 kwietnia 2022 - 14:00
KKS II Kalisz 1 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 kwietnia 2022 - 11:00
Górnik Konin 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 2 kwietnia 2022 - 17:00
Victoria Września 1 - 0 Korona Piaski 2 kwietnia 2022 - 16:00
Iskra Szydłowo 1 - 0 Huragan Pobiedziska 2 kwietnia 2022 - 14:00
Nielba Wągrowiec 6 - 0 Victoria Ostrzeszów 2 kwietnia 2022 - 14:00
Pauza: Kotwica Kórnik,
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
SKP Słupca 1 - 1 Iskra Szydłowo 9 kwietnia 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Olimpia Koło 9 kwietnia 2022 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Polonia Kępno 9 kwietnia 2022 - 14:00
Kotwica Kórnik 0 - 2 Victoria Września 9 kwietnia 2022 - 12:00
Victoria Ostrzeszów 4 - 0 Mieszko Gniezno 9 kwietnia 2022 - 15:00
Unia Swarzędz 2 - 1 LKS Gołuchów 9 kwietnia 2022 - 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Nielba Wągrowiec 9 kwietnia 2022 - 15:00
Obra Kościan 2 - 1 KKS II Kalisz 9 kwietnia 2022 - 17:00
Korona Piaski 3 - 1 Górnik Konin 9 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Warta Międzychód,
Kolejka 26 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Victoria Września 3 - 1 Warta Międzychód 16 kwietnia 2022 - 16:00
KKS II Kalisz 1 - 2 LKS Gołuchów 16 kwietnia 2022 - 11:00
Obra Kościan 1 - 2 Polonia Kępno 16 kwietnia 2022 - 17:00
Mieszko Gniezno 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 16 kwietnia 2022 - 12:00
Olimpia Koło 1 - 1 SKP Słupca 16 kwietnia 2022 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Korona Piaski 16 kwietnia 2022 - 14:00
Górnik Konin 0 - 2 Kotwica Kórnik 16 kwietnia 2022 - 12:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Huragan Pobiedziska 16 kwietnia 2022 - 11:00
Iskra Szydłowo 3 - 3 Victoria Ostrzeszów 15 kwietnia 2022 - 17:00
Pauza: Tarnovia Tarnowo Podgórne,
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
KKS II Kalisz 0 - 3 Unia Swarzędz 24 kwietnia 2022 - 14:00
Victoria Ostrzeszów 1 - 0 Olimpia Koło 23 kwietnia 2022 - 14:00
LKS Gołuchów 0 - 1 Polonia Kępno 23 kwietnia 2022 - 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 0 Victoria Września 23 kwietnia 2022 - 17:00
Korona Piaski 1 - 3 Mieszko Gniezno 23 kwietnia 2022 - 16:00
Warta Międzychód 6 - 0 Górnik Konin 23 kwietnia 2022 - 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 6 - 3 Iskra Szydłowo 23 kwietnia 2022 - 15:00
SKP Słupca 1 - 2 Huragan Pobiedziska 23 kwietnia 2022 - 14:00
Kotwica Kórnik 2 - 2 Nielba Wągrowiec 23 kwietnia 2022 - 16:00
Pauza: Obra Kościan,
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Warta Międzychód 30 kwietnia 2022 - 11:00
Unia Swarzędz 3 - 1 SKP Słupca 30 kwietnia 2022 - 13:00
Victoria Września 0 - 5 Obra Kościan 30 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia Koło 3 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia 2022 - 15:00
Iskra Szydłowo 2 - 1 Korona Piaski 30 kwietnia 2022 - 14:00
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Victoria Ostrzeszów 29 kwietnia 2022 - 19:00
Polonia Kępno 1 - 1 KKS II Kalisz 29 kwietnia 2022 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Kotwica Kórnik 30 kwietnia 2022 - 12:00
Górnik Konin 0 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 kwietnia 2022 - 17:00
Pauza: LKS Gołuchów,
Kolejka 29 - 3. maja 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 0 Iskra Szydłowo 3 maja 2022 - 16:00
Polonia Kępno 0 - 4 Unia Swarzędz 3 maja 2022 - 13:00
Warta Międzychód 2 - 1 Mieszko Gniezno 3 maja 2022 - 12:00
Korona Piaski 1 - 0 Olimpia Koło 3 maja 2022 - 11:00
Victoria Ostrzeszów 3 - 4 SKP Słupca 3 maja 2022 - 15:00
LKS Gołuchów 2 - 1 Victoria Września 3 maja 2022 - 12:00
Obra Kościan 2 - 0 Górnik Konin 3 maja 2022 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 2 Nielba Wągrowiec 3 maja 2022 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Huragan Pobiedziska 3 maja 2022 - 11:00
Pauza: KKS II Kalisz,
Kolejka 30 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 3 - 3 Warta Międzychód 7 maja 2022 - 14:00
Górnik Konin 1 - 3 LKS Gołuchów 7 maja 2022 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Obra Kościan 7 maja 2022 - 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 6 - 3 SKP Słupca 7 maja 2022 - 17:00
Mieszko Gniezno 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 maja 2022 - 11:00
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Korona Piaski 7 maja 2022 - 16:00
Olimpia Koło 1 - 2 Kotwica Kórnik 7 maja 2022 - 15:00
Victoria Września 2 - 1 KKS II Kalisz 7 maja 2022 - 16:00
Unia Swarzędz 4 - 0 Victoria Ostrzeszów 7 maja 2022 - 13:00
Pauza: Polonia Kępno,
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Iskra Szydłowo 14 maja 2022 - 17:00
Obra Kościan 0 - 0 Mieszko Gniezno 14 maja 2022 - 17:00
Korona Piaski 2 - 1 SKP Słupca 14 maja 2022 - 16:00
Polonia Kępno 2 - 0 Victoria Września 14 maja 2022 - 16:00
Warta Międzychód 2 - 1 Olimpia Koło 14 maja 2022 - 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 7 - 1 Victoria Ostrzeszów 14 maja 2022 - 13:00
KKS II Kalisz 4 - 0 Górnik Konin 15 maja 2022 - 11:00
Huragan Pobiedziska 2 - 3 Kotwica Kórnik 14 maja 2022 - 16:00
LKS Gołuchów 1 - 2 Nielba Wągrowiec 14 maja 2022 - 14:00
Pauza: Unia Swarzędz,
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Mieszko Gniezno - LKS Gołuchów 21 maja 2022 - 11:00
Iskra Szydłowo - Obra Kościan 21 maja 2022 - 13:00
Huragan Pobiedziska - Warta Międzychód 21 maja 2022 - 16:00
Victoria Ostrzeszów - Korona Piaski 21 maja 2022 - 17:00
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski 21 maja 2022 - 13:00
Górnik Konin - Polonia Kępno 21 maja 2022 - 13:00
Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 maja 2022 - 12:00
Nielba Wągrowiec - KKS II Kalisz 21 maja 2022 - 15:00
SKP Słupca - Kotwica Kórnik 21 maja 2022 - 11:00
Pauza: Victoria Września,
Kolejka 33 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
LKS Gołuchów - Iskra Szydłowo 28 maja 2022 - 12:00
Victoria Września - Unia Swarzędz 28 maja 2022 - 16:00
KKS II Kalisz - Mieszko Gniezno 29 maja 2022 - 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski 28 maja 2022 - 13:00
Obra Kościan - Olimpia Koło 28 maja 2022 - 17:00
Warta Międzychód - SKP Słupca 28 maja 2022 - 14:00
Kotwica Kórnik - Victoria Ostrzeszów 28 maja 2022 - 14:00
Huragan Pobiedziska - Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 maja 2022 - 16:00
Polonia Kępno - Nielba Wągrowiec 28 maja 2022 - 13:00
Pauza: Górnik Konin,
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
SKP Słupca - Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 czerwca 2022 - 11:00
Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód 4 czerwca 2022 - 16:00
Olimpia Koło - LKS Gołuchów 4 czerwca 2022 - 15:00
Unia Swarzędz - Korona Piaski 4 czerwca 2022 - 13:00
Huragan Pobiedziska - Obra Kościan 4 czerwca 2022 - 16:00
Górnik Konin - Victoria Września 4 czerwca 2022 - 17:00
Mieszko Gniezno - Polonia Kępno 1 czerwca 2022 - 17:00
Iskra Szydłowo - KKS II Kalisz 4 czerwca 2022 - 10:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik 4 czerwca 2022 - 13:00
Pauza: Nielba Wągrowiec,
Kolejka 35 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Obra Kościan - SKP Słupca 11 czerwca 2022 - 17:00
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski 11 czerwca 2022 - 14:00
KKS II Kalisz - Olimpia Koło 11 czerwca 2022 - 11:00
Kotwica Kórnik - Korona Piaski 11 czerwca 2022 - 16:00
Polonia Kępno - Iskra Szydłowo 11 czerwca 2022 - 11:00
Górnik Konin - Unia Swarzędz 11 czerwca 2022 - 17:00
LKS Gołuchów - Huragan Pobiedziska 12 czerwca 2022 - 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Ostrzeszów 11 czerwca 2022 - 17:00
Victoria Września - Nielba Wągrowiec 11 czerwca 2022 - 16:00
Pauza: Mieszko Gniezno,
Kolejka 36 - 16. czerwca 2022 [szczegóły]  
Mieszko Gniezno - Victoria Września 16 czerwca 2022 - 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 czerwca 2022 - 12:00
Victoria Ostrzeszów - Obra Kościan 16 czerwca 2022 - 15:00
SKP Słupca - LKS Gołuchów 16 czerwca 2022 - 17:00
Korona Piaski - Warta Międzychód 16 czerwca 2022 - 17:00
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik 16 czerwca 2022 - 13:00
Huragan Pobiedziska - KKS II Kalisz 16 czerwca 2022 - 16:00
Olimpia Koło - Polonia Kępno 16 czerwca 2022 - 11:00
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 16 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Iskra Szydłowo,
Kolejka 37 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
KKS II Kalisz - SKP Słupca 19 czerwca 2022 - 11:00
Obra Kościan - Centra Ostrów Wielkopolski 19 czerwca 2022 - 17:00
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 19 czerwca 2022 - 17:00
Victoria Września - Iskra Szydłowo 19 czerwca 2022 - 16:00
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 19 czerwca 2022 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Korona Piaski 19 czerwca 2022 - 17:00
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik 19 czerwca 2022 - 14:00
Polonia Kępno - Huragan Pobiedziska 19 czerwca 2022 - 16:00
LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów 19 czerwca 2022 - 12:00
Pauza: Olimpia Koło,
Kolejka 38 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły]  
Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów 25 czerwca 2022 - 17:00
Unia Swarzędz - Warta Międzychód 25 czerwca 2022 - 17:00
Korona Piaski - Obra Kościan 25 czerwca 2022 - 17:00
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 czerwca 2022 - 17:00
Olimpia Koło - Victoria Września 25 czerwca 2022 - 17:00
Iskra Szydłowo - Górnik Konin 25 czerwca 2022 - 17:00
Victoria Ostrzeszów - KKS II Kalisz 25 czerwca 2022 - 17:00
SKP Słupca - Polonia Kępno 25 czerwca 2022 - 17:00
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 25 czerwca 2022 - 17:00
Pauza: Huragan Pobiedziska, .
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE