Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
1 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
31 lipca 2021
31.07 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 1 |
KKS II Kalisz |
30 lipca 2021
30.07 - 18:30 |
Warta Międzychód |
1 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
31 lipca 2021
31.07 - 13:00 |
Korona Piaski |
1 - 1 |
LKS Gołuchów |
31 lipca 2021
31.07 - 17:00 |
Victoria Ostrzeszów |
0 - 2 |
Polonia Kępno |
31 lipca 2021
31.07 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Unia Swarzędz |
31 lipca 2021
31.07 - 17:00 |
SKP Słupca |
- |
Wilki Wilczyn |
31 lipca 2021
31.07 - 18:00 |
anulowany, było 2-3 |
Kotwica Kórnik |
1 - 3 |
Obra Kościan |
31 lipca 2021
31.07 - 10:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 0 |
Victoria Września |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:30 |
Olimpia Koło |
2 - 0 |
Górnik Konin |
1 sierpnia 2021
1.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Swarzędz |
2 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
7 sierpnia 2021
7.08 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
2 - 2 |
Kotwica Kórnik |
7 sierpnia 2021
7.08 - 15:00 |
Victoria Września |
4 - 3 |
SKP Słupca |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
Polonia Kępno |
1 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Obra Kościan |
2 - 2 |
Warta Międzychód |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Iskra Szydłowo |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Victoria Ostrzeszów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
anulowany, było 0-2 |
KKS II Kalisz |
3 - 1 |
Korona Piaski |
8 sierpnia 2021
8.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
2 - 3 |
Unia Swarzędz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Olimpia Koło |
0 - 2 |
Mieszko Gniezno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Warta Międzychód |
2 - 4 |
LKS Gołuchów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:00 |
Kotwica Kórnik |
0 - 0 |
KKS II Kalisz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
3 - 1 |
Obra Kościan |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Korona Piaski |
0 - 3 |
Polonia Kępno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 3 |
Victoria Września |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
- |
Wilki Wilczyn |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
anulowany, było 2-1 |
Huragan Pobiedziska |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
SKP Słupca |
4 - 1 |
Górnik Konin |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
Olimpia Koło |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 3 |
Obra Kościan |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
2 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Victoria Września |
3 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
SKP Słupca |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Polonia Kępno |
2 - 2 |
Kotwica Kórnik |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Korona Piaski |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
anulowany, było 2-3 |
Górnik Konin |
0 - 2 |
Victoria Ostrzeszów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
KKS II Kalisz |
0 - 2 |
Warta Międzychód |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Koło |
1 - 3 |
Unia Swarzędz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Warta Międzychód |
4 - 3 |
Polonia Kępno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Obra Kościan |
2 - 2 |
LKS Gołuchów |
22 września 2021
22.09 - 19:00 |
SKP Słupca |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
9 - 2 |
KKS II Kalisz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
5 - 0 |
Górnik Konin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Korona Piaski |
1 - 2 |
Victoria Września |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 1 |
Iskra Szydłowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Kotwica Kórnik |
- |
Wilki Wilczyn |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
anulowany, było 4-1 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
4 - 2 |
SKP Słupca |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Olimpia Koło |
0 - 3 |
Huragan Pobiedziska |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Polonia Kępno |
1 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Victoria Września |
1 - 6 |
Kotwica Kórnik |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 3 |
Unia Swarzędz |
3 września 2021
3.09 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 3 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 1 |
Obra Kościan |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Górnik Konin |
1 - 2 |
Korona Piaski |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Warta Międzychód |
2 września 2021
2.09 - 17:30 |
anulowany, było 1-5 |
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Warta Międzychód |
1 - 2 |
Victoria Września |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
LKS Gołuchów |
5 - 3 |
KKS II Kalisz |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Polonia Kępno |
0 - 3 |
Obra Kościan |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
- |
Wilki Wilczyn |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
anulowany, było 3-1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
SKP Słupca |
0 - 1 |
Olimpia Koło |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Korona Piaski |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 0 |
Górnik Konin |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Huragan Pobiedziska |
1 - 2 |
Unia Swarzędz |
10 września 2021
10.09 - 18:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Unia Swarzędz |
0 - 1 |
KKS II Kalisz |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Olimpia Koło |
3 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Polonia Kępno |
1 - 3 |
LKS Gołuchów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Victoria Września |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Mieszko Gniezno |
7 - 2 |
Korona Piaski |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Obra Kościan |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
anulowany, było 3-3 |
Górnik Konin |
2 - 1 |
Warta Międzychód |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Iskra Szydłowo |
2 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 2 |
SKP Słupca |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Kotwica Kórnik |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Warta Międzychód |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
SKP Słupca |
1 - 2 |
Unia Swarzędz |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Obra Kościan |
6 - 0 |
Victoria Września |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
3 - 1 |
Olimpia Koło |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Korona Piaski |
1 - 3 |
Iskra Szydłowo |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 3 |
Huragan Pobiedziska |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 0 |
Polonia Kępno |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 2 |
Mieszko Gniezno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
- |
Wilki Wilczyn |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
anulowany, było 3-1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
4 - 1 |
Górnik Konin |
25 września 2021
25.09 - 10:00 |
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
2 - 0 |
Kotwica Kórnik |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 0 |
Polonia Kępno |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
3 - 2 |
Warta Międzychód |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
Korona Piaski |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
SKP Słupca |
5 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Victoria Września |
2 - 2 |
LKS Gołuchów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Górnik Konin |
0 - 4 |
Obra Kościan |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
KKS II Kalisz |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
anulowany, było 2-0 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 3 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Huragan Pobiedziska |
0 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Warta Międzychód |
4 - 4 |
Iskra Szydłowo |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Polonia Kępno |
- |
Wilki Wilczyn |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
anulowany, było 0-3 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
Górnik Konin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
SKP Słupca |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 4 |
Mieszko Gniezno |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Korona Piaski |
0 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 2 |
Olimpia Koło |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
7 - 1 |
Victoria Września |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Victoria Ostrzeszów |
0 - 5 |
Unia Swarzędz |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
- |
Wilki Wilczyn |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
anulowany, było 4-1 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Obra Kościan |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
SKP Słupca |
0 - 4 |
Korona Piaski |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Victoria Września |
2 - 2 |
Polonia Kępno |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Olimpia Koło |
1 - 0 |
Warta Międzychód |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 4 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
KKS II Kalisz |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 3 |
Huragan Pobiedziska |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
LKS Gołuchów |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Gołuchów |
1 - 2 |
Mieszko Gniezno |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Obra Kościan |
2 - 1 |
Iskra Szydłowo |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Warta Międzychód |
5 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Korona Piaski |
4 - 2 |
Victoria Ostrzeszów |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 4 |
Unia Swarzędz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Polonia Kępno |
2 - 0 |
Górnik Konin |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
0 - 3 |
Olimpia Koło |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Victoria Września |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
anulowany, było 0-1 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 1 |
SKP Słupca |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
6 - 1 |
LKS Gołuchów |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 0 |
Victoria Września |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
KKS II Kalisz |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Korona Piaski |
2 - 5 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Olimpia Koło |
1 - 0 |
Obra Kościan |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
SKP Słupca |
1 - 2 |
Warta Międzychód |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Górnik Konin |
- |
Wilki Wilczyn |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-2 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 1 |
Kotwica Kórnik |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 0 |
Huragan Pobiedziska |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Polonia Kępno |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
SKP Słupca |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Warta Międzychód |
4 - 3 |
Victoria Ostrzeszów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
Olimpia Koło |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Korona Piaski |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Obra Kościan |
2 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Victoria Września |
0 - 2 |
Górnik Konin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Polonia Kępno |
2 - 5 |
Mieszko Gniezno |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
3 - 4 |
Iskra Szydłowo |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Nielba Wągrowiec |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
anulowany, było 0-0 |
Kotwica Kórnik |
2 - 0 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
2 - 0 |
Obra Kościan |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 2 |
Warta Międzychód |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
KKS II Kalisz |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Korona Piaski |
1 - 2 |
Kotwica Kórnik |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Iskra Szydłowo |
4 - 1 |
Polonia Kępno |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
- |
Wilki Wilczyn |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
anulowany, było 3-4 |
Unia Swarzędz |
9 - 0 |
Górnik Konin |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Huragan Pobiedziska |
0 - 1 |
LKS Gołuchów |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Nielba Wągrowiec |
0 - 1 |
Victoria Września |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Victoria Września |
1 - 2 |
Mieszko Gniezno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
4 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
2 - 2 |
SKP Słupca |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Warta Międzychód |
1 - 2 |
Korona Piaski |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 0 |
Unia Swarzędz |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Iskra Szydłowo |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
anulowany, było 2-3 |
KKS II Kalisz |
0 - 2 |
Huragan Pobiedziska |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Polonia Kępno |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
4 grudnia 2021
4.12 - 13:00 |
Górnik Konin |
1 - 5 |
Nielba Wągrowiec |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
4 - 0 |
KKS II Kalisz |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
8 - 2 |
Obra Kościan |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Mieszko Gniezno |
3 - 2 |
Górnik Konin |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Iskra Szydłowo |
2 - 4 |
Victoria Września |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Korona Piaski |
2 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Olimpia Koło |
- |
Wilki Wilczyn |
12 grudnia 2021
12.12 - 11:00 |
anulowany, było 3-0 |
Kotwica Kórnik |
4 - 2 |
Warta Międzychód |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Huragan Pobiedziska |
6 - 3 |
Polonia Kępno |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 3 |
LKS Gołuchów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
LKS Gołuchów |
2 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Warta Międzychód |
1 - 2 |
Unia Swarzędz |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Obra Kościan |
0 - 1 |
Korona Piaski |
27 listopada 2021
27.11 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
0 - 2 |
Kotwica Kórnik |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Victoria Września |
1 - 1 |
Olimpia Koło |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Górnik Konin |
2 - 4 |
Iskra Szydłowo |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 |
Polonia Kępno |
1 - 2 |
SKP Słupca |
11 grudnia 2021
11.12 - 13:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Wilki Wilczyn |
- |
Huragan Pobiedziska |
27 listopada 2021
27.11 - 13:30 |
anulowany, było 2-4 |
Kolejka 20 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
Nielba Wągrowiec |
2 - 3 |
Iskra Szydłowo |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
5 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
6 marca 2022
6.03 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
6 - 1 |
Warta Międzychód |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 1 |
Korona Piaski |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Polonia Kępno |
3 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Obra Kościan |
0 - 1 |
Kotwica Kórnik |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Victoria Września |
0 - 2 |
Huragan Pobiedziska |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Górnik Konin |
0 - 2 |
Olimpia Koło |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Pauza: SKP Słupca, |
Kolejka 21 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 0 |
Unia Swarzędz |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kotwica Kórnik |
3 - 0 |
LKS Gołuchów |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
SKP Słupca |
0 - 1 |
Victoria Września |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 - 1 |
Polonia Kępno |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Warta Międzychód |
1 - 1 |
Obra Kościan |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Olimpia Koło |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 7 |
Mieszko Gniezno |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Huragan Pobiedziska |
3 - 0 |
Górnik Konin |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Korona Piaski |
0 - 0 |
KKS II Kalisz |
13 marca 2022
13.03 - 15:30 |
Pauza: Victoria Ostrzeszów, |
Kolejka 22 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Unia Swarzędz |
2 - 0 |
Iskra Szydłowo |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Mieszko Gniezno |
5 - 0 |
Olimpia Koło |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
LKS Gołuchów |
3 - 0 |
Warta Międzychód |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 1 |
Kotwica Kórnik |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Polonia Kępno |
0 - 2 |
Korona Piaski |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Victoria Września |
3 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
3 - 0 |
Huragan Pobiedziska |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
SKP Słupca |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pauza: Centra Ostrów Wielkopolski, |
Kolejka 23 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
Iskra Szydłowo |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Obra Kościan |
0 - 1 |
Unia Swarzędz |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
LKS Gołuchów |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
4 - 0 |
Victoria Września |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Huragan Pobiedziska |
3 - 0 |
Mieszko Gniezno |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
SKP Słupca |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 1 |
Polonia Kępno |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Victoria Ostrzeszów |
0 - 2 |
Górnik Konin |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Warta Międzychód |
3 - 3 |
KKS II Kalisz |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Pauza: Korona Piaski, |
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Unia Swarzędz |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Polonia Kępno |
3 - 3 |
Warta Międzychód |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 0 |
Obra Kościan |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
SKP Słupca |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Górnik Konin |
2 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Victoria Września |
1 - 0 |
Korona Piaski |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
Huragan Pobiedziska |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Nielba Wągrowiec |
6 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Pauza: Kotwica Kórnik, |
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
1 - 1 |
Iskra Szydłowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 0 |
Olimpia Koło |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 0 |
Polonia Kępno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
0 - 2 |
Victoria Września |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Victoria Ostrzeszów |
4 - 0 |
Mieszko Gniezno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 1 |
LKS Gołuchów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Obra Kościan |
2 - 1 |
KKS II Kalisz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Korona Piaski |
3 - 1 |
Górnik Konin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Pauza: Warta Międzychód, |
Kolejka 26 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Victoria Września |
3 - 1 |
Warta Międzychód |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
1 - 2 |
LKS Gołuchów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Obra Kościan |
1 - 2 |
Polonia Kępno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
SKP Słupca |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Korona Piaski |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Górnik Konin |
0 - 2 |
Kotwica Kórnik |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 3 |
Victoria Ostrzeszów |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Pauza: Tarnovia Tarnowo Podgórne, |
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KKS II Kalisz |
0 - 3 |
Unia Swarzędz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 0 |
Olimpia Koło |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
LKS Gołuchów |
0 - 1 |
Polonia Kępno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
0 - 0 |
Victoria Września |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Korona Piaski |
1 - 3 |
Mieszko Gniezno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Warta Międzychód |
6 - 0 |
Górnik Konin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
6 - 3 |
Iskra Szydłowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
SKP Słupca |
1 - 2 |
Huragan Pobiedziska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
2 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pauza: Obra Kościan, |
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Nielba Wągrowiec |
3 - 2 |
Warta Międzychód |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 1 |
SKP Słupca |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Victoria Września |
0 - 5 |
Obra Kościan |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Olimpia Koło |
3 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
2 - 1 |
Korona Piaski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
29 kwietnia 2022
29.04 - 19:00 |
Polonia Kępno |
1 - 1 |
KKS II Kalisz |
29 kwietnia 2022
29.04 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Kotwica Kórnik |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Górnik Konin |
0 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Pauza: LKS Gołuchów, |
Kolejka 29 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Kotwica Kórnik |
1 - 0 |
Iskra Szydłowo |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Polonia Kępno |
0 - 4 |
Unia Swarzędz |
3 maja 2022
3.05 - 13:00 |
Warta Międzychód |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Korona Piaski |
1 - 0 |
Olimpia Koło |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Victoria Ostrzeszów |
3 - 4 |
SKP Słupca |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
LKS Gołuchów |
2 - 1 |
Victoria Września |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Obra Kościan |
2 - 0 |
Górnik Konin |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Pauza: KKS II Kalisz, |
Kolejka 30 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
3 - 3 |
Warta Międzychód |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Górnik Konin |
1 - 3 |
LKS Gołuchów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Nielba Wągrowiec |
1 - 1 |
Obra Kościan |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
6 - 3 |
SKP Słupca |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Huragan Pobiedziska |
0 - 1 |
Korona Piaski |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Olimpia Koło |
1 - 2 |
Kotwica Kórnik |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Victoria Września |
2 - 1 |
KKS II Kalisz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Unia Swarzędz |
4 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Pauza: Polonia Kępno, |
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
1 - 1 |
Iskra Szydłowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Obra Kościan |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Korona Piaski |
2 - 1 |
SKP Słupca |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Polonia Kępno |
2 - 0 |
Victoria Września |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Warta Międzychód |
2 - 1 |
Olimpia Koło |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
7 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
KKS II Kalisz |
4 - 0 |
Górnik Konin |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Huragan Pobiedziska |
2 - 3 |
Kotwica Kórnik |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Pauza: Unia Swarzędz, |
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Mieszko Gniezno |
2 - 4 |
LKS Gołuchów |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 1 |
Obra Kościan |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Huragan Pobiedziska |
4 - 3 |
Warta Międzychód |
20 maja 2022
20.05 - 19:00 |
Victoria Ostrzeszów |
3 - 3 |
Korona Piaski |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Unia Swarzędz |
1 - 2 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Górnik Konin |
2 - 7 |
Polonia Kępno |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Olimpia Koło |
1 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 2 |
KKS II Kalisz |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
SKP Słupca |
2 - 5 |
Kotwica Kórnik |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Pauza: Victoria Września, |
Kolejka 33 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Gołuchów |
5 - 2 |
Iskra Szydłowo |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Victoria Września |
1 - 1 |
Unia Swarzędz |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
KKS II Kalisz |
2 - 2 |
Mieszko Gniezno |
27 maja 2022
27.05 - 18:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
0 - 1 |
Korona Piaski |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Obra Kościan |
3 - 2 |
Olimpia Koło |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Warta Międzychód |
0 - 3 |
SKP Słupca |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Kotwica Kórnik |
4 - 0 |
Victoria Ostrzeszów |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Huragan Pobiedziska |
4 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Polonia Kępno |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Pauza: Górnik Konin, |
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Victoria Ostrzeszów |
3 - 7 |
Warta Międzychód |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
LKS Gołuchów |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Unia Swarzędz |
6 - 0 |
Korona Piaski |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Huragan Pobiedziska |
3 - 2 |
Obra Kościan |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Górnik Konin |
1 - 2 |
Victoria Września |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 3 |
Polonia Kępno |
1 czerwca 2022
1.06 - 17:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 1 |
KKS II Kalisz |
4 czerwca 2022
4.06 - 10:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
1 - 2 |
Kotwica Kórnik |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Pauza: Nielba Wągrowiec, |
Kolejka 35 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Obra Kościan |
1 - 2 |
SKP Słupca |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Warta Międzychód |
1 - 4 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
10 czerwca 2022
10.06 - 19:00 |
KKS II Kalisz |
0 - 4 |
Olimpia Koło |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Kotwica Kórnik |
4 - 0 |
Korona Piaski |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Polonia Kępno |
1 - 3 |
Iskra Szydłowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Górnik Konin |
1 - 3 |
Unia Swarzędz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Gołuchów |
1 - 1 |
Huragan Pobiedziska |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:30 |
Victoria Września |
3 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Pauza: Mieszko Gniezno, |
Kolejka 36 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Mieszko Gniezno |
4 - 2 |
Victoria Września |
16 czerwca 2022
16.06 - 12:00 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
5 - 1 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
16 czerwca 2022
16.06 - 12:00 |
Victoria Ostrzeszów |
2 - 3 |
Obra Kościan |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
SKP Słupca |
2 - 1 |
LKS Gołuchów |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Korona Piaski |
3 - 0 |
Warta Międzychód |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Unia Swarzędz |
3 - 0 |
Kotwica Kórnik |
16 czerwca 2022
16.06 - 13:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Huragan Pobiedziska |
3 - 0 |
KKS II Kalisz |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
Polonia Kępno |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Nielba Wągrowiec |
4 - 1 |
Górnik Konin |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Pauza: Iskra Szydłowo, |
Kolejka 37 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KKS II Kalisz |
2 - 0 |
SKP Słupca |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Centra Ostrów Wielkopolski |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Górnik Konin |
1 - 7 |
Mieszko Gniezno |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Victoria Września |
2 - 0 |
Iskra Szydłowo |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Nielba Wągrowiec |
2 - 1 |
Unia Swarzędz |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
2 - 4 |
Korona Piaski |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Warta Międzychód |
3 - 3 |
Kotwica Kórnik |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Polonia Kępno |
2 - 0 |
Huragan Pobiedziska |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
LKS Gołuchów |
3 - 1 |
Victoria Ostrzeszów |
19 czerwca 2022
19.06 - 12:00 |
Pauza: Olimpia Koło, |
Kolejka 38 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Centra Ostrów Wielkopolski |
2 - 2 |
LKS Gołuchów |
25 czerwca 2022
25.06 - 13:00 |
Unia Swarzędz |
2 - 4 |
Warta Międzychód |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Korona Piaski |
0 - 1 |
Obra Kościan |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Kotwica Kórnik |
1 - 0 |
Tarnovia Tarnowo Podgórne |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Olimpia Koło |
2 - 2 |
Victoria Września |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Iskra Szydłowo |
6 - 0 |
Górnik Konin |
22 czerwca 2022
22.06 - 18:00 |
Victoria Ostrzeszów |
1 - 1 |
KKS II Kalisz |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
SKP Słupca |
0 - 0 |
Polonia Kępno |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Pauza: Huragan Pobiedziska, . |
|