IV liga - wielkopolska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nielba Wągrowiec 18 35 11 2 5 39 - 18
2. Noteć Czarnków 17 33 10 3 4 45 - 18 1 3 1 0 0 4 - 0
3. Centra Ostrów Wielkopolski 18 33 10 3 5 35 - 32 1 0 0 0 1 0 - 4
4. Mieszko Gniezno 17 28 8 4 5 37 - 28
5. Lipno Stęszew 17 26 6 8 3 31 - 22 2 4 1 1 0 4 - 1
6. Iskra Szydłowo 18 26 7 5 6 32 - 39 2 3 1 0 1 3 - 5
7. Victoria Września 17 26 6 8 3 24 - 20 2 1 0 1 1 1 - 2
8. Kotwica Kórnik 17 25 5 10 2 27 - 19
9. Korona Piaski 17 24 6 6 5 29 - 24 1 1 0 1 0 1 - 1
10. LKS Gołuchów 17 24 7 3 7 21 - 32 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Victoria Skarszew 18 22 6 4 8 31 - 39
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 21 6 3 8 28 - 33
13. Obra Kościan 16 19 5 4 7 21 - 30
14. Polonia Kępno 18 18 4 6 8 20 - 29 1 1 0 1 0 2 - 2
15. Polonia 1912 Leszno 18 18 4 6 8 23 - 27 1 1 0 1 0 2 - 2
16. Huragan Pobiedziska 17 16 4 4 9 26 - 32 1 3 1 0 0 2 - 0
17. Warta Międzychód 17 16 4 4 9 30 - 42 1 0 0 0 1 0 - 2
18. SKP Słupca 18 15 4 3 11 24 - 39


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Noteć Czarnków 0 - 0 Kotwica Kórnik 6 sierpnia 2022 - 15:00
Victoria Września 0 - 0 Lipno Stęszew 6 sierpnia 2022 - 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 0 Korona Piaski 6 sierpnia 2022 - 17:00
Iskra Szydłowo 2 - 0 Victoria Skarszew 21 września 2022 - 15:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Polonia Kępno 6 sierpnia 2022 - 11:00
Obra Kościan 0 - 3 Mieszko Gniezno 6 sierpnia 2022 - 17:00
SKP Słupca 2 - 0 Warta Międzychód 7 sierpnia 2022 - 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Polonia 1912 Leszno 6 sierpnia 2022 - 10:00
LKS Gołuchów 3 - 2 Huragan Pobiedziska 7 sierpnia 2022 - 12:00
Kolejka 2 - 13. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 5 - 1 Huragan Pobiedziska 12 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 LKS Gołuchów 13 sierpnia 2022 - 15:00
Warta Międzychód 0 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia 2022 - 18:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 SKP Słupca 12 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Kępno 1 - 2 Obra Kościan 13 sierpnia 2022 - 15:00
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Victoria Skarszew 13 sierpnia 2022 - 15:00
Korona Piaski 1 - 2 Iskra Szydłowo 13 sierpnia 2022 - 15:00
Lipno Stęszew 0 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 sierpnia 2022 - 15:00
Noteć Czarnków 1 - 2 Victoria Września 13 sierpnia 2022 - 15:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Victoria Września 1 - 1 Kotwica Kórnik 15 sierpnia 2022 - 17:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 3 Noteć Czarnków 15 sierpnia 2022 - 17:30
Iskra Szydłowo 1 - 4 Lipno Stęszew 15 sierpnia 2022 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 2 Korona Piaski 15 sierpnia 2022 - 17:30
Obra Kościan 4 - 1 Victoria Skarszew 15 sierpnia 2022 - 17:30
SKP Słupca 3 - 0 Polonia Kępno 15 sierpnia 2022 - 17:30
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2022 - 12:00
LKS Gołuchów 2 - 1 Warta Międzychód 15 sierpnia 2022 - 17:30
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 20 sierpnia 2022 - 16:00
Warta Międzychód 0 - 2 Huragan Pobiedziska 20 sierpnia 2022 - 14:00
Mieszko Gniezno 2 - 3 LKS Gołuchów 20 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Kępno 0 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia 2022 - 17:00
Victoria Skarszew 3 - 1 SKP Słupca 21 sierpnia 2022 - 11:00
Korona Piaski 1 - 1 Obra Kościan 20 sierpnia 2022 - 17:00
Lipno Stęszew 2 - 0 Nielba Wągrowiec 20 sierpnia 2022 - 18:00
Noteć Czarnków 8 - 0 Iskra Szydłowo 20 sierpnia 2022 - 15:00
Victoria Września 2 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 1 Kotwica Kórnik 27 sierpnia 2022 - 17:00
Iskra Szydłowo 2 - 1 Victoria Września 27 sierpnia 2022 - 13:00
Nielba Wągrowiec 1 - 3 Noteć Czarnków 27 sierpnia 2022 - 15:00
Obra Kościan 0 - 3 Lipno Stęszew 27 sierpnia 2022 - 17:00
SKP Słupca 1 - 4 Korona Piaski 26 sierpnia 2022 - 18:00
Centra Ostrów Wielkopolski 5 - 3 Victoria Skarszew 27 sierpnia 2022 - 13:00
LKS Gołuchów 1 - 1 Polonia Kępno 27 sierpnia 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Mieszko Gniezno 26 sierpnia 2022 - 19:00
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 Warta Międzychód 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 2 - 2 Warta Międzychód 3 września 2022 - 16:00
Mieszko Gniezno 3 - 2 Polonia 1912 Leszno 3 września 2022 - 17:00
Polonia Kępno 3 - 2 Huragan Pobiedziska 3 września 2022 - 13:00
Victoria Skarszew 0 - 1 LKS Gołuchów 4 września 2022 - 11:00
Korona Piaski 2 - 4 Centra Ostrów Wielkopolski 3 września 2022 - 17:00
Lipno Stęszew 3 - 3 SKP Słupca 3 września 2022 - 16:00
Noteć Czarnków 2 - 1 Obra Kościan 3 września 2022 - 15:00
Victoria Września 0 - 5 Nielba Wągrowiec 3 września 2022 - 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 - 1 Iskra Szydłowo 3 września 2022 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Iskra Szydłowo 0 - 0 Kotwica Kórnik 10 września 2022 - 16:00
Nielba Wągrowiec 6 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 września 2022 - 17:00
Obra Kościan 1 - 1 Victoria Września 10 września 2022 - 16:00
SKP Słupca 0 - 4 Noteć Czarnków 11 września 2022 - 13:30
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 4 Lipno Stęszew 10 września 2022 - 13:00
LKS Gołuchów 1 - 1 Korona Piaski 10 września 2022 - 14:00
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Victoria Skarszew 11 września 2022 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 2 Polonia Kępno 10 września 2022 - 15:00
Warta Międzychód 3 - 3 Mieszko Gniezno 10 września 2022 - 14:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 1 Mieszko Gniezno 31 sierpnia 2022 - 17:30
Polonia Kępno 1 - 2 Warta Międzychód 17 września 2022 - 16:00
Victoria Skarszew 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 18 września 2022 - 11:00
Korona Piaski 1 - 0 Huragan Pobiedziska 18 września 2022 - 17:00
Lipno Stęszew 0 - 2 LKS Gołuchów 18 września 2022 - 17:00
Noteć Czarnków 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 17 września 2022 - 13:00
Victoria Września 2 - 1 SKP Słupca 17 września 2022 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 2 Obra Kościan 17 września 2022 - 16:00
Iskra Szydłowo 0 - 3 Nielba Wągrowiec 17 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Kotwica Kórnik 24 września 2022 - 12:00
Obra Kościan 2 - 1 Iskra Szydłowo 24 września 2022 - 16:00
SKP Słupca 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 września 2022 - 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Victoria Września 24 września 2022 - 10:30
LKS Gołuchów 1 - 4 Noteć Czarnków 24 września 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 1 - 2 Lipno Stęszew 25 września 2022 - 15:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 3 Korona Piaski 24 września 2022 - 16:00
Warta Międzychód 6 - 0 Victoria Skarszew 24 września 2022 - 14:00
Mieszko Gniezno 4 - 1 Polonia Kępno 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 3 - 1 Polonia Kępno 1 października 2022 - 14:00
Victoria Skarszew 5 - 3 Mieszko Gniezno 2 października 2022 - 13:00
Korona Piaski 3 - 1 Warta Międzychód 1 października 2022 - 15:00
Lipno Stęszew 1 - 1 Polonia 1912 Leszno 1 października 2022 - 14:00
Noteć Czarnków 4 - 0 Huragan Pobiedziska 1 października 2022 - 14:00
Victoria Września 7 - 1 LKS Gołuchów 1 października 2022 - 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 października 2022 - 16:00
Iskra Szydłowo 5 - 1 SKP Słupca 1 października 2022 - 13:00
Nielba Wągrowiec 3 - 3 Obra Kościan 1 października 2022 - 13:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Obra Kościan 0 - 2 Kotwica Kórnik 8 października 2022 - 14:00
SKP Słupca 0 - 1 Nielba Wągrowiec 8 października 2022 - 14:30
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Iskra Szydłowo 8 października 2022 - 13:00
LKS Gołuchów 3 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 października 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Victoria Września 12 października 2022 - 19:00
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Noteć Czarnków 8 października 2022 - 15:00
Warta Międzychód 1 - 6 Lipno Stęszew 8 października 2022 - 14:00
Mieszko Gniezno 0 - 2 Korona Piaski 8 października 2022 - 15:00
Polonia Kępno 4 - 1 Victoria Skarszew 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 3 - 3 Victoria Skarszew 15 października 2022 - 14:00
Korona Piaski 0 - 0 Polonia Kępno 15 października 2022 - 14:00
Lipno Stęszew 0 - 4 Mieszko Gniezno 15 października 2022 - 15:00
Noteć Czarnków 5 - 1 Warta Międzychód 15 października 2022 - 14:00
Victoria Września 0 - 0 Polonia 1912 Leszno 15 października 2022 - 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 2 Huragan Pobiedziska 15 października 2022 - 15:00
Iskra Szydłowo 4 - 1 LKS Gołuchów 15 października 2022 - 13:00
Nielba Wągrowiec 4 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 października 2022 - 14:00
Obra Kościan 1 - 1 SKP Słupca 15 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
SKP Słupca 1 - 1 Kotwica Kórnik 22 października 2022 - 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Obra Kościan 22 października 2022 - 13:00
LKS Gołuchów 0 - 2 Nielba Wągrowiec 22 października 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 4 - 4 Iskra Szydłowo 22 października 2022 - 16:00
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 października 2022 - 14:30
Warta Międzychód 3 - 3 Victoria Września 22 października 2022 - 14:00
Mieszko Gniezno 3 - 1 Noteć Czarnków 22 października 2022 - 12:00
Polonia Kępno 1 - 1 Lipno Stęszew 22 października 2022 - 15:00
Victoria Skarszew 2 - 2 Korona Piaski 23 października 2022 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 4 Korona Piaski 29 października 2022 - 12:00
Lipno Stęszew 1 - 1 Victoria Skarszew 30 października 2022 - 13:00
Noteć Czarnków 1 - 2 Polonia Kępno 29 października 2022 - 14:00
Victoria Września 0 - 0 Mieszko Gniezno 29 października 2022 - 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 - 2 Warta Międzychód 29 października 2022 - 14:30
Iskra Szydłowo 2 - 0 Polonia 1912 Leszno 29 października 2022 - 14:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Huragan Pobiedziska 29 października 2022 - 14:00
Obra Kościan 2 - 0 LKS Gołuchów 29 października 2022 - 14:00
SKP Słupca 2 - 4 Centra Ostrów Wielkopolski 29 października 2022 - 11:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Kotwica Kórnik 5 listopada 2022 - 12:00
LKS Gołuchów 0 - 2 SKP Słupca 5 listopada 2022 - 14:00
Huragan Pobiedziska 4 - 1 Obra Kościan 5 listopada 2022 - 16:00
Polonia 1912 Leszno 1 - 3 Nielba Wągrowiec 6 listopada 2022 - 12:00
Warta Międzychód 2 - 2 Iskra Szydłowo 5 listopada 2022 - 13:00
Mieszko Gniezno 5 - 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 listopada 2022 - 13:00
Polonia Kępno 0 - 0 Victoria Września 5 listopada 2022 - 13:00
Victoria Skarszew 3 - 1 Noteć Czarnków 6 listopada 2022 - 14:00
Korona Piaski 2 - 2 Lipno Stęszew 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik 1 - 1 Lipno Stęszew 11 listopada 2022 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 1 Korona Piaski 12 listopada 2022 - 13:00
Victoria Września 2 - 1 Victoria Skarszew 12 listopada 2022 - 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 - 0 Polonia Kępno 12 listopada 2022 - 13:00
Iskra Szydłowo 2 - 1 Mieszko Gniezno 11 listopada 2022 - 13:00
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Warta Międzychód 12 listopada 2022 - 12:00
Obra Kościan 1 - 0 Polonia 1912 Leszno 12 listopada 2022 - 13:00
SKP Słupca 0 - 3 Huragan Pobiedziska 12 listopada 2022 - 13:30
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 LKS Gołuchów 11 listopada 2022 - 10:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
LKS Gołuchów 0 - 3 Kotwica Kórnik 19 listopada 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 19 listopada 2022 - 13:00
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 SKP Słupca 19 listopada 2022 - 12:00
Warta Międzychód - Obra Kościan 3 grudnia 2022 - 10:00
Mieszko Gniezno 2 - 0 Nielba Wągrowiec 19 listopada 2022 - 13:00
Polonia Kępno 1 - 1 Iskra Szydłowo 19 listopada 2022 - 13:00
Victoria Skarszew 1 - 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 listopada 2022 - 13:30
Korona Piaski 0 - 1 Victoria Września 19 listopada 2022 - 13:00
Lipno Stęszew 1 - 3 Noteć Czarnków 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 18 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Noteć Czarnków 26 listopada 2022 - 12:00
Lipno Stęszew - Victoria Września 26 listopada 2022 - 13:00
Korona Piaski - Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 listopada 2022 - 13:00
Victoria Skarszew 2 - 1 Iskra Szydłowo 27 listopada 2022 - 12:00
Polonia Kępno 1 - 3 Nielba Wągrowiec 26 listopada 2022 - 11:00
Mieszko Gniezno - Obra Kościan 26 listopada 2022 - 12:00
Warta Międzychód 3 - 2 SKP Słupca 26 listopada 2022 - 11:00
Polonia 1912 Leszno 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 27 listopada 2022 - 12:00
Huragan Pobiedziska - LKS Gołuchów 26 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 19 [szczegóły]  
Huragan Pobiedziska - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
SKP Słupca - Mieszko Gniezno
Obra Kościan - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Victoria Skarszew
Iskra Szydłowo - Korona Piaski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lipno Stęszew
Victoria Września - Noteć Czarnków
Kolejka 20 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Victoria Września
Noteć Czarnków - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lipno Stęszew - Iskra Szydłowo
Korona Piaski - Nielba Wągrowiec
Victoria Skarszew - Obra Kościan
Polonia Kępno - SKP Słupca
Mieszko Gniezno - Centra Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód - LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno - Huragan Pobiedziska
Kolejka 21 [szczegóły]  
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska - Warta Międzychód
LKS Gołuchów - Mieszko Gniezno
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno
SKP Słupca - Victoria Skarszew
Obra Kościan - Korona Piaski
Nielba Wągrowiec - Lipno Stęszew
Iskra Szydłowo - Noteć Czarnków
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września
Kolejka 22 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Iskra Szydłowo
Noteć Czarnków - Nielba Wągrowiec
Lipno Stęszew - Obra Kościan
Korona Piaski - SKP Słupca
Victoria Skarszew - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno - LKS Gołuchów
Mieszko Gniezno - Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód - Polonia 1912 Leszno
Kolejka 23 [szczegóły]  
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno - Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska - Polonia Kępno
LKS Gołuchów - Victoria Skarszew
Centra Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski
SKP Słupca - Lipno Stęszew
Obra Kościan - Noteć Czarnków
Nielba Wągrowiec - Victoria Września
Iskra Szydłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 24 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec
Victoria Września - Obra Kościan
Noteć Czarnków - SKP Słupca
Lipno Stęszew - Centra Ostrów Wielkopolski
Korona Piaski - LKS Gołuchów
Victoria Skarszew - Huragan Pobiedziska
Polonia Kępno - Polonia 1912 Leszno
Mieszko Gniezno - Warta Międzychód
Kolejka 25 [szczegóły]  
Mieszko Gniezno - Kotwica Kórnik
Warta Międzychód - Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno - Victoria Skarszew
Huragan Pobiedziska - Korona Piaski
LKS Gołuchów - Lipno Stęszew
Centra Ostrów Wielkopolski - Noteć Czarnków
SKP Słupca - Victoria Września
Obra Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec - Iskra Szydłowo
Kolejka 26 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec
Iskra Szydłowo - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - SKP Słupca
Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski
Noteć Czarnków - LKS Gołuchów
Lipno Stęszew - Huragan Pobiedziska
Korona Piaski - Polonia 1912 Leszno
Victoria Skarszew - Warta Międzychód
Polonia Kępno - Mieszko Gniezno
Kolejka 27 [szczegóły]  
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno - Victoria Skarszew
Warta Międzychód - Korona Piaski
Polonia 1912 Leszno - Lipno Stęszew
Huragan Pobiedziska - Noteć Czarnków
LKS Gołuchów - Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
SKP Słupca - Iskra Szydłowo
Obra Kościan - Nielba Wągrowiec
Kolejka 28 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Obra Kościan
Nielba Wągrowiec - SKP Słupca
Iskra Szydłowo - Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - LKS Gołuchów
Victoria Września - Huragan Pobiedziska
Noteć Czarnków - Polonia 1912 Leszno
Lipno Stęszew - Warta Międzychód
Korona Piaski - Mieszko Gniezno
Victoria Skarszew - Polonia Kępno
Kolejka 29 [szczegóły]  
Victoria Skarszew - Kotwica Kórnik
Polonia Kępno - Korona Piaski
Mieszko Gniezno - Lipno Stęszew
Warta Międzychód - Noteć Czarnków
Polonia 1912 Leszno - Victoria Września
Huragan Pobiedziska - Tarnovia Tarnowo Podgórne
LKS Gołuchów - Iskra Szydłowo
Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
SKP Słupca - Obra Kościan
Kolejka 30 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - SKP Słupca
Obra Kościan - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - LKS Gołuchów
Iskra Szydłowo - Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno
Victoria Września - Warta Międzychód
Noteć Czarnków - Mieszko Gniezno
Lipno Stęszew - Polonia Kępno
Korona Piaski - Victoria Skarszew
Kolejka 31 [szczegóły]  
Korona Piaski - Kotwica Kórnik
Victoria Skarszew - Lipno Stęszew
Polonia Kępno - Noteć Czarnków
Mieszko Gniezno - Victoria Września
Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno - Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska - Nielba Wągrowiec
LKS Gołuchów - Obra Kościan
Centra Ostrów Wielkopolski - SKP Słupca
Kolejka 32 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - Centra Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca - LKS Gołuchów
Obra Kościan - Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec - Polonia 1912 Leszno
Iskra Szydłowo - Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Mieszko Gniezno
Victoria Września - Polonia Kępno
Noteć Czarnków - Victoria Skarszew
Lipno Stęszew - Korona Piaski
Kolejka 33 [szczegóły]  
Lipno Stęszew - Kotwica Kórnik
Korona Piaski - Noteć Czarnków
Victoria Skarszew - Victoria Września
Polonia Kępno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno - Iskra Szydłowo
Warta Międzychód - Nielba Wągrowiec
Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan
Huragan Pobiedziska - SKP Słupca
LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 34 [szczegóły]  
Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski - Huragan Pobiedziska
SKP Słupca - Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan - Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec - Mieszko Gniezno
Iskra Szydłowo - Polonia Kępno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Skarszew
Victoria Września - Korona Piaski
Noteć Czarnków - Lipno Stęszew


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE