Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
1 - 3 |
Orzeł Wałcz |
7 sierpnia 2021
7.08 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
4 - 0 |
Rasel Dygowo |
7 sierpnia 2021
7.08 - 15:00 |
Ina Goleniów |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
7 sierpnia 2021
7.08 - 11:00 |
Hutnik Szczecin |
4 - 0 |
Błękitni II Stargard |
7 sierpnia 2021
7.08 - 12:00 |
Dąb Dębno |
4 - 2 |
Chemik Police |
8 sierpnia 2021
8.08 - 16:00 |
Wieża Postomino |
1 - 1 |
Sokół Karlino |
7 sierpnia 2021
7.08 - 14:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
2 - 2 |
Biali Sądów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
Zefir Wyszewo |
2 - 2 |
Darłovia Darłowo |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:30 |
Olimp Gościno |
0 - 5 |
Vineta Wolin |
7 sierpnia 2021
7.08 - 11:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
7 sierpnia 2021
7.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
4 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:00 |
Chemik Police |
2 - 6 |
Hutnik Szczecin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Orzeł Wałcz |
0 - 1 |
Gwardia Koszalin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Leśnik Manowo |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:30 |
Darłovia Darłowo |
4 - 2 |
Olimp Gościno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 0 |
Zefir Wyszewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 2 |
Ina Goleniów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Sokół Karlino |
2 - 3 |
Dąb Dębno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
0 - 2 |
Wieża Postomino |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Biali Sądów |
3 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Jeziorak Załom Szczecin |
1 - 1 |
MKP Szczecinek |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Ina Goleniów |
4 - 6 |
Chemik Police |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 4 |
Orzeł Wałcz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Wieża Postomino |
1 - 5 |
Biali Sądów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Dąb Dębno |
4 - 0 |
Rasel Dygowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 2 |
Sokół Karlino |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Zefir Wyszewo |
5 - 4 |
Błękitni II Stargard |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Olimp Gościno |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
2 - 2 |
Darłovia Darłowo |
19 sierpnia 2021
19.08 - 18:30 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Vineta Wolin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
1 - 1 |
Wieża Postomino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 2 |
Gwardia Koszalin |
27 sierpnia 2021
27.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Leśnik Manowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 0 |
Olimp Gościno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Chemik Police |
3 - 0 |
Zefir Wyszewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Sokół Karlino |
2 - 0 |
Ina Goleniów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Biali Sądów |
2 - 4 |
Dąb Dębno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
3 - 1 |
Hutnik Szczecin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Orzeł Wałcz |
3 - 1 |
Vineta Wolin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 2 |
Jeziorak Załom Szczecin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły] | |
Jeziorak Załom Szczecin |
0 - 2 |
Orzeł Wałcz |
1 września 2021
1.09 - 18:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 1 |
Sokół Karlino |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Ina Goleniów |
5 - 3 |
Rasel Dygowo |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Leśnik Manowo |
2 - 2 |
Błękitni II Stargard |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Olimp Gościno |
3 - 2 |
Chemik Police |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Hutnik Szczecin |
1 - 1 |
Biali Sądów |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Wieża Postomino |
7 - 1 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Dąb Dębno |
4 - 3 |
MKP Szczecinek |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Darłovia Darłowo |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
1 września 2021
1.09 - 17:30 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
0 - 3 |
Hutnik Szczecin |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 1 |
Wieża Postomino |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 4 |
Dąb Dębno |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Orzeł Wałcz |
0 - 2 |
Darłovia Darłowo |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
Vineta Wolin |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 4 |
Gwardia Koszalin |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Chemik Police |
4 - 1 |
Leśnik Manowo |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Sokół Karlino |
0 - 1 |
Olimp Gościno |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
2 - 1 |
Zefir Wyszewo |
5 września 2021
5.09 - 17:30 |
Biali Sądów |
5 - 1 |
Ina Goleniów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Gwardia Koszalin |
2 - 0 |
Chemik Police |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
Błękitni II Stargard |
11 września 2021
11.09 - 15:30 |
Wieża Postomino |
1 - 1 |
Orzeł Wałcz |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Dąb Dębno |
4 - 1 |
Jeziorak Załom Szczecin |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
3 - 1 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Ina Goleniów |
0 - 5 |
MKP Szczecinek |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 3 |
Biali Sądów |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Olimp Gościno |
2 - 1 |
Rasel Dygowo |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Leśnik Manowo |
4 - 1 |
Sokół Karlino |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
6 - 0 |
Zefir Wyszewo |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 5 |
Hutnik Szczecin |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Błękitni II Stargard |
2 - 2 |
Darłovia Darłowo |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Chemik Police |
0 - 7 |
Vineta Wolin |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Sokół Karlino |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
17 września 2021
17.09 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
1 - 3 |
Leśnik Manowo |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Biali Sądów |
3 - 0 |
Olimp Gościno |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 2 |
Ina Goleniów |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Orzeł Wałcz |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wieża Postomino |
3 - 4 |
Dąb Dębno |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dębno |
3 - 1 |
Orzeł Wałcz |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 0 |
Wieża Postomino |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Ina Goleniów |
0 - 3 |
Jeziorak Załom Szczecin |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 2 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Olimp Gościno |
1 - 4 |
MKP Szczecinek |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Leśnik Manowo |
1 - 1 |
Biali Sądów |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
7 - 1 |
Rasel Dygowo |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Sokół Karlino |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 2 |
Chemik Police |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 0 |
Błękitni II Stargard |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
3 - 2 |
Leśnik Manowo |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
3 - 3 |
Zefir Wyszewo |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
2 - 3 |
Olimp Gościno |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Biali Sądów |
4 - 2 |
Gwardia Koszalin |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Rasel Dygowo |
0 - 7 |
Vineta Wolin |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Sokół Karlino |
3 - 1 |
Darłovia Darłowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Chemik Police |
3 - 4 |
Flota Świnoujście |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Dąb Dębno |
3 - 2 |
Hutnik Szczecin |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Orzeł Wałcz |
4 - 2 |
Błękitni II Stargard |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Wieża Postomino |
2 - 1 |
Ina Goleniów |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Darłovia Darłowo |
2 - 1 |
Rasel Dygowo |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 2 |
Orzeł Wałcz |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Ina Goleniów |
1 - 2 |
Dąb Dębno |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Zefir Wyszewo |
0 - 2 |
Wieża Postomino |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Olimp Gościno |
3 - 2 |
Jeziorak Załom Szczecin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Leśnik Manowo |
1 - 3 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
MKP Szczecinek |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Biali Sądów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
5 - 0 |
Sokół Karlino |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Błękitni II Stargard |
1 - 2 |
Chemik Police |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
2 - 2 |
Vineta Wolin |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
4 - 2 |
Leśnik Manowo |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Dąb Dębno |
5 - 0 |
Zefir Wyszewo |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 6 |
Gwardia Koszalin |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Orzeł Wałcz |
5 - 1 |
Chemik Police |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Sokół Karlino |
3 - 3 |
Błękitni II Stargard |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Rasel Dygowo |
0 - 8 |
Flota Świnoujście |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 1 |
Ina Goleniów |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
Biali Sądów |
5 - 0 |
Darłovia Darłowo |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Wieża Postomino |
1 - 0 |
Olimp Gościno |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Błękitni II Stargard |
2 - 3 |
Rasel Dygowo |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Ina Goleniów |
2 - 1 |
Orzeł Wałcz |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Zefir Wyszewo |
0 - 3 |
Hutnik Szczecin |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Olimp Gościno |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 5 |
Wieża Postomino |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Flota Świnoujście |
5 - 1 |
Biali Sądów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Gwardia Koszalin |
4 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Chemik Police |
4 - 2 |
Sokół Karlino |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 2 |
MKP Szczecinek |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
3 - 3 |
Flota Świnoujście |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 4 |
Vineta Wolin |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 4 |
Darłovia Darłowo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Orzeł Wałcz |
2 - 1 |
Sokół Karlino |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Rasel Dygowo |
5 - 0 |
Chemik Police |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Biali Sądów |
2 - 0 |
Błękitni II Stargard |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Wieża Postomino |
1 - 0 |
Gwardia Koszalin |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Dąb Dębno |
1 - 3 |
Leśnik Manowo |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 0 |
Olimp Gościno |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Ina Goleniów |
1 - 1 |
Zefir Wyszewo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Olimp Gościno |
1 - 1 |
Ina Goleniów |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 2 |
Orzeł Wałcz |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 3 |
MKP Szczecinek |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Chemik Police |
2 - 1 |
Biali Sądów |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Sokół Karlino |
4 - 3 |
Rasel Dygowo |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Darłovia Darłowo |
6 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Wieża Postomino |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Flota Świnoujście |
7 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
2 - 1 |
Hutnik Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Jeziorak Załom Szczecin |
0 - 4 |
Flota Świnoujście |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
MKP Szczecinek |
2 - 3 |
Chemik Police |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Dąb Dębno |
0 - 2 |
Vineta Wolin |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Zefir Wyszewo |
3 - 3 |
Olimp Gościno |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 2 |
Ina Goleniów |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 0 |
Gwardia Koszalin |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Wieża Postomino |
0 - 1 |
Darłovia Darłowo |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
3 - 3 |
Błękitni II Stargard |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Biali Sądów |
5 - 1 |
Sokół Karlino |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Orzeł Wałcz |
1 - 1 |
Rasel Dygowo |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Karlino |
0 - 3 |
MKP Szczecinek |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Olimp Gościno |
5 - 1 |
Orzeł Wałcz |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
1 - 0 |
Zefir Wyszewo |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Ina Goleniów |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Vineta Wolin |
2 - 1 |
Hutnik Szczecin |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 0 |
Dąb Dębno |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 0 |
Wieża Postomino |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 2 |
Jeziorak Załom Szczecin |
14 listopada 2021
14.11 - 16:30 |
Chemik Police |
6 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Rasel Dygowo |
0 - 0 |
Biali Sądów |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Jeziorak Załom Szczecin |
3 - 3 |
Chemik Police |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
MKP Szczecinek |
5 - 1 |
Rasel Dygowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Orzeł Wałcz |
0 - 1 |
Biali Sądów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Olimp Gościno |
4 - 0 |
Leśnik Manowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 3 |
Gwardia Koszalin |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Ina Goleniów |
1 - 3 |
Vineta Wolin |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 0 |
Darłovia Darłowo |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Dąb Dębno |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
21 listopada 2021
21.11 - 13:30 |
Wieża Postomino |
3 - 2 |
Błękitni II Stargard |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 1 |
Sokół Karlino |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
Rasel Dygowo |
1 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
28 listopada 2021
28.11 - 12:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Wieża Postomino |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Sokół Karlino |
2 - 2 |
Jeziorak Załom Szczecin |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Biali Sądów |
1 - 3 |
MKP Szczecinek |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 2 |
Dąb Dębno |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Hutnik Szczecin |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Darłovia Darłowo |
3 - 0 |
Ina Goleniów |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Zefir Wyszewo |
0 - 1 |
Vineta Wolin |
28 listopada 2021
28.11 - 12:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 1 |
Olimp Gościno |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
1 - 3 |
Orzeł Wałcz |
19 lutego 2022
19.02 - 11:00 |
Kolejka 20 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
3 - 3 |
MKP Szczecinek |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
6 - 3 |
Jeziorak Załom Szczecin |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
7 - 2 |
Ina Goleniów |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 1 |
Hutnik Szczecin |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Chemik Police |
1 - 2 |
Dąb Dębno |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Sokół Karlino |
0 - 1 |
Wieża Postomino |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Biali Sądów |
1 - 2 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
6 marca 2022
6.03 - 13:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 0 |
Zefir Wyszewo |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Vineta Wolin |
3 - 0 |
Olimp Gościno |
5 marca 2022
5.03 - 12:30 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Leśnik Manowo |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Kolejka 21 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 2 |
MKP Szczecinek |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
3 - 3 |
Chemik Police |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Orzeł Wałcz |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 3 |
Vineta Wolin |
12 marca 2022
12.03 - 11:00 |
Olimp Gościno |
3 - 0 |
Darłovia Darłowo |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Zefir Wyszewo |
2 - 2 |
Flota Świnoujście |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Ina Goleniów |
1 - 2 |
Błękitni II Stargard |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Dąb Dębno |
0 - 1 |
Sokół Karlino |
13 marca 2022
13.03 - 16:00 |
Wieża Postomino |
1 - 0 |
Rasel Dygowo |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
1 - 2 |
Biali Sądów |
13 marca 2022
13.03 - 18:30 |
Kolejka 22 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
4 - 2 |
Jeziorak Załom Szczecin |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Chemik Police |
3 - 0 |
Ina Goleniów |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Orzeł Wałcz |
5 - 1 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Biali Sądów |
1 - 0 |
Wieża Postomino |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Rasel Dygowo |
1 - 1 |
Dąb Dębno |
19 marca 2022
19.03 - 13:30 |
Sokół Karlino |
0 - 3 |
Hutnik Szczecin |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
6 - 1 |
Zefir Wyszewo |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Olimp Gościno |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 3 |
Leśnik Manowo |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Gwardia Koszalin |
19 marca 2022
19.03 - 12:30 |
Kolejka 23 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Wieża Postomino |
1 - 2 |
MKP Szczecinek |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Gwardia Koszalin |
4 - 1 |
Darłovia Darłowo |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 2 |
Flota Świnoujście |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Olimp Gościno |
1 - 1 |
Błękitni II Stargard |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zefir Wyszewo |
0 - 0 |
Chemik Police |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Ina Goleniów |
5 - 0 |
Sokół Karlino |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Dąb Dębno |
3 - 2 |
Biali Sądów |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
1 - 2 |
Rasel Dygowo |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Vineta Wolin |
2 - 1 |
Orzeł Wałcz |
26 marca 2022
26.03 - 12:30 |
Jeziorak Załom Szczecin |
3 - 2 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
2 - 1 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Sokół Karlino |
1 - 0 |
Zefir Wyszewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Rasel Dygowo |
4 - 1 |
Ina Goleniów |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
3 - 2 |
Leśnik Manowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:30 |
Chemik Police |
4 - 2 |
Olimp Gościno |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Biali Sądów |
3 - 1 |
Hutnik Szczecin |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
0 - 3 |
Wieża Postomino |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
MKP Szczecinek |
4 - 0 |
Dąb Dębno |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 1 |
Vineta Wolin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
0 - 4 |
Gwardia Koszalin |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Hutnik Szczecin |
4 - 0 |
MKP Szczecinek |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Wieża Postomino |
5 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Dąb Dębno |
7 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
1 - 1 |
Orzeł Wałcz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Gwardia Koszalin |
4 - 0 |
Błękitni II Stargard |
8 kwietnia 2022
8.04 - 17:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 0 |
Chemik Police |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Olimp Gościno |
1 - 0 |
Sokół Karlino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Zefir Wyszewo |
3 - 3 |
Rasel Dygowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Ina Goleniów |
4 - 3 |
Biali Sądów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 26 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Chemik Police |
2 - 1 |
Gwardia Koszalin |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 0 |
Darłovia Darłowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 2 |
Vineta Wolin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Orzeł Wałcz |
1 - 3 |
Wieża Postomino |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
0 - 0 |
Dąb Dębno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
2 - 3 |
Hutnik Szczecin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
MKP Szczecinek |
3 - 3 |
Ina Goleniów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Biali Sądów |
2 - 0 |
Zefir Wyszewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
1 - 1 |
Olimp Gościno |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Sokół Karlino |
3 - 3 |
Leśnik Manowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zefir Wyszewo |
1 - 11 |
MKP Szczecinek |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Darłovia Darłowo |
3 - 1 |
Błękitni II Stargard |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Chemik Police |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:30 |
Gwardia Koszalin |
5 - 1 |
Sokół Karlino |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 0 |
Rasel Dygowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Olimp Gościno |
2 - 0 |
Biali Sądów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Ina Goleniów |
2 - 3 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 0 |
Orzeł Wałcz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Dąb Dębno |
1 - 1 |
Wieża Postomino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
3 - 2 |
Dąb Dębno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Wieża Postomino |
0 - 0 |
Hutnik Szczecin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 5 |
Ina Goleniów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
2 - 1 |
Zefir Wyszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
MKP Szczecinek |
5 - 1 |
Olimp Gościno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Biali Sądów |
3 - 1 |
Leśnik Manowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Rasel Dygowo |
1 - 2 |
Gwardia Koszalin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Sokół Karlino |
0 - 7 |
Vineta Wolin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Chemik Police |
1 - 0 |
Darłovia Darłowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
vo, na boisku 0-1 |
Kolejka 29 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Leśnik Manowo |
1 - 4 |
MKP Szczecinek |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 1 |
Jeziorak Załom Szczecin |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Olimp Gościno |
3 - 1 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
3 maja 2022
3.05 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 2 |
Biali Sądów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Vineta Wolin |
3 - 1 |
Rasel Dygowo |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
3 - 0 |
Sokół Karlino |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Chemik Police |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Hutnik Szczecin |
1 - 2 |
Dąb Dębno |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
1 - 1 |
Orzeł Wałcz |
3 maja 2022
3.05 - 17:30 |
Ina Goleniów |
1 - 1 |
Wieża Postomino |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Rasel Dygowo |
3 - 0 |
Darłovia Darłowo |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Orzeł Wałcz |
0 - 1 |
Hutnik Szczecin |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Dąb Dębno |
1 - 2 |
Ina Goleniów |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Wieża Postomino |
4 - 2 |
Zefir Wyszewo |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 6 |
Olimp Gościno |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 0 |
Leśnik Manowo |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
MKP Szczecinek |
0 - 4 |
Gwardia Koszalin |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Biali Sądów |
2 - 2 |
Vineta Wolin |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Sokół Karlino |
0 - 4 |
Flota Świnoujście |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Chemik Police |
5 - 1 |
Błękitni II Stargard |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
MKP Szczecinek |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Leśnik Manowo |
4 - 5 |
Jeziorak Załom Szczecin |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Zefir Wyszewo |
1 - 3 |
Dąb Dębno |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Chemik Police |
7 - 3 |
Orzeł Wałcz |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 1 |
Sokół Karlino |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Rasel Dygowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Ina Goleniów |
0 - 3 |
Hutnik Szczecin |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 4 |
Biali Sądów |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Olimp Gościno |
2 - 3 |
Wieża Postomino |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Rasel Dygowo |
3 - 0 |
Błękitni II Stargard |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Orzeł Wałcz |
0 - 2 |
Ina Goleniów |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
6 - 0 |
Zefir Wyszewo |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Dąb Dębno |
2 - 1 |
Olimp Gościno |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Wieża Postomino |
4 - 1 |
Leśnik Manowo |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Biali Sądów |
1 - 4 |
Flota Świnoujście |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 5 |
Gwardia Koszalin |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Sokół Karlino |
1 - 3 |
Chemik Police |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
0 - 4 |
Vineta Wolin |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
MKP Szczecinek |
5 - 3 |
Darłovia Darłowo |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Kolejka 33 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Flota Świnoujście |
7 - 1 |
MKP Szczecinek |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Darłovia Darłowo |
1 - 0 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Sokół Karlino |
2 - 0 |
Orzeł Wałcz |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Rasel Dygowo |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 2 |
Biali Sądów |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Gwardia Koszalin |
1 - 1 |
Wieża Postomino |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Leśnik Manowo |
3 - 1 |
Dąb Dębno |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Olimp Gościno |
2 - 1 |
Hutnik Szczecin |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Zefir Wyszewo |
0 - 5 |
Ina Goleniów |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Ina Goleniów |
3 - 1 |
Olimp Gościno |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Orzeł Wałcz |
1 - 0 |
Zefir Wyszewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
MKP Szczecinek |
1 - 6 |
Błękitni II Stargard |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Biali Sądów |
3 - 5 |
Chemik Police |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Rasel Dygowo |
4 - 3 |
Sokół Karlino |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 0 |
Darłovia Darłowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Wieża Postomino |
3 - 3 |
Vineta Wolin |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Dąb Dębno |
2 - 2 |
Gwardia Koszalin |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 1 |
Leśnik Manowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Kolejka 35 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Flota Świnoujście |
3 - 0 |
Jeziorak Załom Szczecin |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Chemik Police |
3 - 3 |
MKP Szczecinek |
10 czerwca 2022
10.06 - 17:00 |
Vineta Wolin |
6 - 0 |
Dąb Dębno |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Olimp Gościno |
3 - 0 |
Zefir Wyszewo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Ina Goleniów |
1 - 1 |
Leśnik Manowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Gwardia Koszalin |
3 - 3 |
Hutnik Szczecin |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Darłovia Darłowo |
0 - 3 |
Wieża Postomino |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 1 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Sokół Karlino |
1 - 8 |
Biali Sądów |
11 czerwca 2022
11.06 - 12:00 |
Rasel Dygowo |
3 - 1 |
Orzeł Wałcz |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Kolejka 36 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
5 - 0 |
Sokół Karlino |
16 czerwca 2022
16.06 - 13:00 |
Orzeł Wałcz |
3 - 1 |
Olimp Gościno |
16 czerwca 2022
16.06 - 12:00 |
Zefir Wyszewo |
3 - 0 |
Leśnik Manowo |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Ina Goleniów |
3 - 2 |
Gwardia Koszalin |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Hutnik Szczecin |
1 - 3 |
Vineta Wolin |
16 czerwca 2022
16.06 - 12:00 |
Dąb Dębno |
2 - 0 |
Darłovia Darłowo |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Wieża Postomino |
0 - 1 |
Flota Świnoujście |
16 czerwca 2022
16.06 - 14:00 |
Jeziorak Załom Szczecin |
2 - 3 |
Błękitni II Stargard |
16 czerwca 2022
16.06 - 13:00 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
3 - 3 |
Chemik Police |
16 czerwca 2022
16.06 - 12:00 |
Biali Sądów |
3 - 1 |
Rasel Dygowo |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Kolejka 37 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Chemik Police |
3 - 3 |
Jeziorak Załom Szczecin |
19 czerwca 2022
19.06 - 12:00 |
Rasel Dygowo |
3 - 1 |
MKP Szczecinek |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Biali Sądów |
0 - 0 |
Orzeł Wałcz |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
1 - 3 |
Olimp Gościno |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Gwardia Koszalin |
2 - 2 |
Zefir Wyszewo |
19 czerwca 2022
19.06 - 12:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Ina Goleniów |
19 czerwca 2022
19.06 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 1 |
Hutnik Szczecin |
19 czerwca 2022
19.06 - 12:00 |
Flota Świnoujście |
9 - 0 |
Dąb Dębno |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Błękitni II Stargard |
5 - 3 |
Wieża Postomino |
18 czerwca 2022
18.06 - 14:30 |
Sokół Karlino |
0 - 2 |
Pogoń Połczyn Zdrój |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Kolejka 38 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Połczyn Zdrój |
1 - 1 |
Rasel Dygowo |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Wieża Postomino |
0 - 3 |
Chemik Police |
22 czerwca 2022
22.06 - 18:30 |
Jeziorak Załom Szczecin |
3 - 0 |
Sokół Karlino |
|
MKP Szczecinek |
4 - 2 |
Biali Sądów |
25 czerwca 2022
25.06 - 12:00 |
Dąb Dębno |
2 - 2 |
Błękitni II Stargard |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Hutnik Szczecin |
1 - 4 |
Flota Świnoujście |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Ina Goleniów |
2 - 2 |
Darłovia Darłowo |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Vineta Wolin |
6 - 0 |
Zefir Wyszewo |
25 czerwca 2022
25.06 - 17:00 |
Olimp Gościno |
3 - 3 |
Gwardia Koszalin |
25 czerwca 2022
25.06 - 14:00 |
Orzeł Wałcz |
1 - 6 |
Leśnik Manowo |
25 czerwca 2022
25.06 - 11:00 |
|