IV liga - zachodniopomorska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Vineta Wolin 31 81 26 3 2 87 - 15
2. Flota Świnoujście 31 77 24 5 2 96 - 20
3. Gwardia Koszalin 31 69 21 6 4 70 - 21
4. Dąb Dębno 31 56 17 5 9 69 - 49
5. MKP Szczecinek 31 54 16 6 9 90 - 57
6. Biali Sądów 31 53 16 5 10 70 - 45 2 6 2 0 0 6 - 1
7. Wieża Postomino 31 53 15 8 8 55 - 36 2 0 0 0 2 1 - 6
8. Hutnik Szczecin 31 50 14 8 9 60 - 37
9. Chemik Police 31 48 14 6 11 72 - 68
10. Orzeł Wałcz 31 44 12 8 11 57 - 55
11. Olimp Gościno 31 41 12 5 14 52 - 65
12. Darłovia Darłowo 31 36 10 6 15 43 - 56
13. Rasel Dygowo 31 33 9 6 16 48 - 75 1 3 1 0 0 3 - 2
14. Błękitni II Stargard 31 33 9 6 16 60 - 78 1 0 0 0 1 2 - 3
15. Ina Goleniów 31 32 9 5 17 51 - 78
16. Jeziorak Załom Szczecin 31 28 7 7 17 53 - 89
17. Leśnik Manowo 31 24 6 6 19 39 - 68
18. Sokół Karlino 31 23 5 8 18 33 - 79
19. Pogoń Połczyn Zdrój 31 21 6 3 22 36 - 96
20. Zefir Wyszewo 31 13 1 10 20 32 - 86


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 19

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 1 - 3 Orzeł Wałcz 7 sierpnia 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 4 - 0 Rasel Dygowo 7 sierpnia 2021 - 15:00
Ina Goleniów 0 - 3 Flota Świnoujście 7 sierpnia 2021 - 11:00
Hutnik Szczecin 4 - 0 Błękitni II Stargard 7 sierpnia 2021 - 12:00
Dąb Dębno 4 - 2 Chemik Police 8 sierpnia 2021 - 16:00
Wieża Postomino 1 - 1 Sokół Karlino 7 sierpnia 2021 - 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 Biali Sądów 7 sierpnia 2021 - 16:00
Zefir Wyszewo 2 - 2 Darłovia Darłowo 7 sierpnia 2021 - 18:30
Olimp Gościno 0 - 5 Vineta Wolin 7 sierpnia 2021 - 11:00
Leśnik Manowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 4 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 14 sierpnia 2021 - 13:00
Chemik Police 2 - 6 Hutnik Szczecin 14 sierpnia 2021 - 12:00
Orzeł Wałcz 0 - 1 Gwardia Koszalin 14 sierpnia 2021 - 18:00
Vineta Wolin 2 - 0 Leśnik Manowo 15 sierpnia 2021 - 16:30
Darłovia Darłowo 4 - 2 Olimp Gościno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 0 Zefir Wyszewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni II Stargard 4 - 2 Ina Goleniów 14 sierpnia 2021 - 16:00
Sokół Karlino 2 - 3 Dąb Dębno 14 sierpnia 2021 - 17:00
Rasel Dygowo 0 - 2 Wieża Postomino 14 sierpnia 2021 - 11:00
Biali Sądów 3 - 0 Jeziorak Załom Szczecin 15 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Załom Szczecin 1 - 1 MKP Szczecinek 21 sierpnia 2021 - 15:00
Ina Goleniów 4 - 6 Chemik Police 21 sierpnia 2021 - 11:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Orzeł Wałcz 21 sierpnia 2021 - 14:00
Wieża Postomino 1 - 5 Biali Sądów 21 sierpnia 2021 - 14:00
Dąb Dębno 4 - 0 Rasel Dygowo 22 sierpnia 2021 - 15:00
Hutnik Szczecin 2 - 2 Sokół Karlino 21 sierpnia 2021 - 12:00
Zefir Wyszewo 5 - 4 Błękitni II Stargard 21 sierpnia 2021 - 15:00
Olimp Gościno 0 - 3 Flota Świnoujście 21 sierpnia 2021 - 14:00
Leśnik Manowo 2 - 2 Darłovia Darłowo 19 sierpnia 2021 - 18:30
Gwardia Koszalin 1 - 0 Vineta Wolin 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 1 - 1 Wieża Postomino 28 sierpnia 2021 - 13:00
Darłovia Darłowo 0 - 2 Gwardia Koszalin 27 sierpnia 2021 - 17:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Leśnik Manowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Błękitni II Stargard 4 - 0 Olimp Gościno 29 sierpnia 2021 - 15:00
Chemik Police 3 - 0 Zefir Wyszewo 28 sierpnia 2021 - 12:00
Sokół Karlino 2 - 0 Ina Goleniów 29 sierpnia 2021 - 17:00
Biali Sądów 2 - 4 Dąb Dębno 28 sierpnia 2021 - 17:00
Rasel Dygowo 3 - 1 Hutnik Szczecin 28 sierpnia 2021 - 15:00
Orzeł Wałcz 3 - 1 Vineta Wolin 28 sierpnia 2021 - 18:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 Jeziorak Załom Szczecin 28 sierpnia 2021 - 15:00
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Załom Szczecin 0 - 2 Orzeł Wałcz 1 września 2021 - 18:00
Zefir Wyszewo 1 - 1 Sokół Karlino 1 września 2021 - 17:30
Ina Goleniów 5 - 3 Rasel Dygowo 1 września 2021 - 17:30
Leśnik Manowo 2 - 2 Błękitni II Stargard 1 września 2021 - 17:30
Olimp Gościno 3 - 2 Chemik Police 1 września 2021 - 17:30
Hutnik Szczecin 1 - 1 Biali Sądów 1 września 2021 - 17:30
Wieża Postomino 7 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój 1 września 2021 - 17:30
Dąb Dębno 4 - 3 MKP Szczecinek 1 września 2021 - 17:30
Vineta Wolin 3 - 0 Darłovia Darłowo 1 września 2021 - 17:30
Gwardia Koszalin 0 - 0 Flota Świnoujście 1 września 2021 - 17:30
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 0 - 3 Hutnik Szczecin 4 września 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 2 - 1 Wieża Postomino 4 września 2021 - 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Dąb Dębno 4 września 2021 - 15:00
Orzeł Wałcz 0 - 2 Darłovia Darłowo 4 września 2021 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 1 Vineta Wolin 4 września 2021 - 17:00
Błękitni II Stargard 0 - 4 Gwardia Koszalin 4 września 2021 - 16:00
Chemik Police 4 - 1 Leśnik Manowo 4 września 2021 - 12:00
Sokół Karlino 0 - 1 Olimp Gościno 4 września 2021 - 17:00
Rasel Dygowo 2 - 1 Zefir Wyszewo 5 września 2021 - 17:30
Biali Sądów 5 - 1 Ina Goleniów 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin 2 - 0 Chemik Police 11 września 2021 - 11:00
Darłovia Darłowo 0 - 3 Flota Świnoujście 11 września 2021 - 12:00
Vineta Wolin 4 - 0 Błękitni II Stargard 11 września 2021 - 15:30
Wieża Postomino 1 - 1 Orzeł Wałcz 11 września 2021 - 14:00
Dąb Dębno 4 - 1 Jeziorak Załom Szczecin 12 września 2021 - 15:00
Hutnik Szczecin 3 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój 11 września 2021 - 12:00
Ina Goleniów 0 - 5 MKP Szczecinek 11 września 2021 - 16:00
Zefir Wyszewo 1 - 3 Biali Sądów 11 września 2021 - 16:00
Olimp Gościno 2 - 1 Rasel Dygowo 11 września 2021 - 11:00
Leśnik Manowo 4 - 1 Sokół Karlino 11 września 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 6 - 0 Zefir Wyszewo 18 września 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 2 - 5 Hutnik Szczecin 18 września 2021 - 15:00
Błękitni II Stargard 2 - 2 Darłovia Darłowo 19 września 2021 - 11:00
Chemik Police 0 - 7 Vineta Wolin 18 września 2021 - 12:00
Sokół Karlino 0 - 0 Gwardia Koszalin 17 września 2021 - 17:00
Rasel Dygowo 1 - 3 Leśnik Manowo 18 września 2021 - 11:00
Biali Sądów 3 - 0 Olimp Gościno 18 września 2021 - 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 Ina Goleniów 18 września 2021 - 14:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Flota Świnoujście 18 września 2021 - 16:00
Wieża Postomino 3 - 4 Dąb Dębno 18 września 2021 - 14:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Dąb Dębno 3 - 1 Orzeł Wałcz 26 września 2021 - 15:00
Hutnik Szczecin 0 - 0 Wieża Postomino 25 września 2021 - 12:00
Ina Goleniów 0 - 3 Jeziorak Załom Szczecin 25 września 2021 - 15:00
Zefir Wyszewo 1 - 2 Pogoń Połczyn Zdrój 25 września 2021 - 16:00
Olimp Gościno 1 - 4 MKP Szczecinek 25 września 2021 - 15:00
Leśnik Manowo 1 - 1 Biali Sądów 25 września 2021 - 11:00
Gwardia Koszalin 7 - 1 Rasel Dygowo 25 września 2021 - 11:00
Vineta Wolin 2 - 0 Sokół Karlino 25 września 2021 - 11:00
Darłovia Darłowo 2 - 2 Chemik Police 25 września 2021 - 12:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Błękitni II Stargard 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 3 - 2 Leśnik Manowo 2 października 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 3 - 3 Zefir Wyszewo 2 października 2021 - 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 Olimp Gościno 2 października 2021 - 14:00
Biali Sądów 4 - 2 Gwardia Koszalin 2 października 2021 - 15:00
Rasel Dygowo 0 - 7 Vineta Wolin 2 października 2021 - 16:00
Sokół Karlino 3 - 1 Darłovia Darłowo 2 października 2021 - 16:00
Chemik Police 3 - 4 Flota Świnoujście 2 października 2021 - 12:00
Dąb Dębno 3 - 2 Hutnik Szczecin 3 października 2021 - 15:00
Orzeł Wałcz 4 - 2 Błękitni II Stargard 2 października 2021 - 12:00
Wieża Postomino 2 - 1 Ina Goleniów 2 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo 2 - 1 Rasel Dygowo 9 października 2021 - 12:00
Hutnik Szczecin 2 - 2 Orzeł Wałcz 9 października 2021 - 12:00
Ina Goleniów 1 - 2 Dąb Dębno 9 października 2021 - 13:00
Zefir Wyszewo 0 - 2 Wieża Postomino 9 października 2021 - 13:00
Olimp Gościno 3 - 2 Jeziorak Załom Szczecin 9 października 2021 - 15:00
Leśnik Manowo 1 - 3 Pogoń Połczyn Zdrój 9 października 2021 - 11:00
Gwardia Koszalin 3 - 1 MKP Szczecinek 9 października 2021 - 15:00
Vineta Wolin 2 - 0 Biali Sądów 9 października 2021 - 15:00
Flota Świnoujście 5 - 0 Sokół Karlino 9 października 2021 - 15:00
Błękitni II Stargard 1 - 2 Chemik Police 9 października 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 2 - 2 Vineta Wolin 16 października 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 4 - 2 Leśnik Manowo 16 października 2021 - 14:00
Dąb Dębno 5 - 0 Zefir Wyszewo 17 października 2021 - 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 6 Gwardia Koszalin 16 października 2021 - 14:00
Orzeł Wałcz 5 - 1 Chemik Police 16 października 2021 - 15:00
Sokół Karlino 3 - 3 Błękitni II Stargard 16 października 2021 - 15:00
Rasel Dygowo 0 - 8 Flota Świnoujście 16 października 2021 - 15:00
Hutnik Szczecin 0 - 1 Ina Goleniów 16 października 2021 - 12:00
Biali Sądów 5 - 0 Darłovia Darłowo 17 października 2021 - 15:00
Wieża Postomino 1 - 0 Olimp Gościno 16 października 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard 2 - 3 Rasel Dygowo 24 października 2021 - 15:00
Ina Goleniów 2 - 1 Orzeł Wałcz 23 października 2021 - 14:00
Zefir Wyszewo 0 - 3 Hutnik Szczecin 23 października 2021 - 12:00
Olimp Gościno 0 - 0 Dąb Dębno 23 października 2021 - 15:00
Leśnik Manowo 0 - 5 Wieża Postomino 23 października 2021 - 11:00
Flota Świnoujście 5 - 1 Biali Sądów 23 października 2021 - 15:00
Gwardia Koszalin 4 - 0 Jeziorak Załom Szczecin 23 października 2021 - 14:00
Chemik Police 4 - 2 Sokół Karlino 23 października 2021 - 12:00
Vineta Wolin 4 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 23 października 2021 - 15:00
Darłovia Darłowo 0 - 2 MKP Szczecinek 23 października 2021 - 12:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 3 - 3 Flota Świnoujście 30 października 2021 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 2 - 4 Vineta Wolin 30 października 2021 - 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Darłovia Darłowo 30 października 2021 - 14:00
Orzeł Wałcz 2 - 1 Sokół Karlino 30 października 2021 - 14:00
Rasel Dygowo 5 - 0 Chemik Police 30 października 2021 - 14:00
Biali Sądów 2 - 0 Błękitni II Stargard 30 października 2021 - 14:00
Wieża Postomino 1 - 0 Gwardia Koszalin 30 października 2021 - 14:00
Dąb Dębno 1 - 3 Leśnik Manowo 31 października 2021 - 14:00
Hutnik Szczecin 2 - 0 Olimp Gościno 30 października 2021 - 12:00
Ina Goleniów 1 - 1 Zefir Wyszewo 30 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Olimp Gościno 1 - 1 Ina Goleniów 6 listopada 2021 - 14:00
Zefir Wyszewo 1 - 2 Orzeł Wałcz 6 listopada 2021 - 13:00
Błękitni II Stargard 4 - 3 MKP Szczecinek 7 listopada 2021 - 11:00
Chemik Police 2 - 1 Biali Sądów 6 listopada 2021 - 12:00
Sokół Karlino 4 - 3 Rasel Dygowo 6 listopada 2021 - 12:00
Darłovia Darłowo 6 - 0 Jeziorak Załom Szczecin 6 listopada 2021 - 12:00
Vineta Wolin 3 - 0 Wieża Postomino 6 listopada 2021 - 14:30
Flota Świnoujście 7 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 6 listopada 2021 - 14:00
Gwardia Koszalin 0 - 0 Dąb Dębno 6 listopada 2021 - 13:00
Leśnik Manowo 2 - 1 Hutnik Szczecin 6 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Załom Szczecin 0 - 4 Flota Świnoujście 11 listopada 2021 - 14:00
MKP Szczecinek 2 - 3 Chemik Police 11 listopada 2021 - 13:00
Dąb Dębno 0 - 2 Vineta Wolin 11 listopada 2021 - 14:00
Zefir Wyszewo 3 - 3 Olimp Gościno 11 listopada 2021 - 12:00
Leśnik Manowo 0 - 2 Ina Goleniów 11 listopada 2021 - 11:00
Hutnik Szczecin 0 - 0 Gwardia Koszalin 11 listopada 2021 - 13:30
Wieża Postomino 0 - 1 Darłovia Darłowo 11 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 3 Błękitni II Stargard 11 listopada 2021 - 13:00
Biali Sądów 5 - 1 Sokół Karlino 11 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Rasel Dygowo 11 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Sokół Karlino 0 - 3 MKP Szczecinek 14 listopada 2021 - 14:00
Olimp Gościno 5 - 1 Orzeł Wałcz 14 listopada 2021 - 13:00
Leśnik Manowo 1 - 0 Zefir Wyszewo 14 listopada 2021 - 11:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Ina Goleniów 14 listopada 2021 - 12:00
Vineta Wolin 2 - 1 Hutnik Szczecin 14 listopada 2021 - 12:00
Darłovia Darłowo 2 - 0 Dąb Dębno 14 listopada 2021 - 12:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Wieża Postomino 14 listopada 2021 - 13:00
Błękitni II Stargard 4 - 2 Jeziorak Załom Szczecin 14 listopada 2021 - 16:30
Chemik Police 6 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 14 listopada 2021 - 12:00
Rasel Dygowo 0 - 0 Biali Sądów 14 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Załom Szczecin 3 - 3 Chemik Police 20 listopada 2021 - 13:00
MKP Szczecinek 5 - 1 Rasel Dygowo 20 listopada 2021 - 13:00
Orzeł Wałcz 0 - 1 Biali Sądów 20 listopada 2021 - 13:00
Olimp Gościno 4 - 0 Leśnik Manowo 20 listopada 2021 - 13:00
Zefir Wyszewo 1 - 3 Gwardia Koszalin 20 kwietnia 2022 - 17:30
Ina Goleniów 1 - 3 Vineta Wolin 20 listopada 2021 - 13:00
Hutnik Szczecin 2 - 0 Darłovia Darłowo 20 listopada 2021 - 11:00
Dąb Dębno 0 - 3 Flota Świnoujście 21 listopada 2021 - 13:30
Wieża Postomino 3 - 2 Błękitni II Stargard 20 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 Sokół Karlino 20 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły]  
Rasel Dygowo 1 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 28 listopada 2021 - 12:00
Chemik Police 1 - 1 Wieża Postomino 27 listopada 2021 - 12:00
Sokół Karlino 2 - 2 Jeziorak Załom Szczecin 27 listopada 2021 - 13:00
Biali Sądów 1 - 3 MKP Szczecinek 27 listopada 2021 - 11:00
Błękitni II Stargard 4 - 2 Dąb Dębno 27 listopada 2021 - 13:00
Flota Świnoujście 4 - 1 Hutnik Szczecin 27 listopada 2021 - 12:00
Darłovia Darłowo 3 - 0 Ina Goleniów 27 listopada 2021 - 12:00
Zefir Wyszewo 0 - 1 Vineta Wolin 28 listopada 2021 - 12:00
Gwardia Koszalin 3 - 1 Olimp Gościno 27 listopada 2021 - 13:00
Leśnik Manowo 1 - 3 Orzeł Wałcz 19 lutego 2022 - 11:00
Kolejka 20 - 5/6. marca 2022 [szczegóły]  
Orzeł Wałcz 3 - 3 MKP Szczecinek 5 marca 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 6 - 3 Jeziorak Załom Szczecin 5 marca 2022 - 13:00
Flota Świnoujście 7 - 2 Ina Goleniów 5 marca 2022 - 15:00
Błękitni II Stargard 0 - 1 Hutnik Szczecin 5 marca 2022 - 12:00
Chemik Police 1 - 2 Dąb Dębno 5 marca 2022 - 12:00
Sokół Karlino 0 - 1 Wieża Postomino 5 marca 2022 - 12:00
Biali Sądów 1 - 2 Pogoń Połczyn Zdrój 6 marca 2022 - 13:00
Darłovia Darłowo 0 - 0 Zefir Wyszewo 5 marca 2022 - 13:00
Vineta Wolin 3 - 0 Olimp Gościno 5 marca 2022 - 12:30
Gwardia Koszalin 1 - 0 Leśnik Manowo 5 marca 2022 - 14:00
Kolejka 21 - 12/13. marca 2022 [szczegóły]  
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 MKP Szczecinek 12 marca 2022 - 15:00
Hutnik Szczecin 3 - 3 Chemik Police 12 marca 2022 - 14:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Orzeł Wałcz 12 marca 2022 - 14:00
Leśnik Manowo 0 - 3 Vineta Wolin 12 marca 2022 - 11:00
Olimp Gościno 3 - 0 Darłovia Darłowo 12 marca 2022 - 15:00
Zefir Wyszewo 2 - 2 Flota Świnoujście 12 marca 2022 - 14:00
Ina Goleniów 1 - 2 Błękitni II Stargard 12 marca 2022 - 14:00
Dąb Dębno 0 - 1 Sokół Karlino 13 marca 2022 - 16:00
Wieża Postomino 1 - 0 Rasel Dygowo 12 marca 2022 - 14:00
Jeziorak Załom Szczecin 1 - 2 Biali Sądów 13 marca 2022 - 18:30
Kolejka 22 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 4 - 2 Jeziorak Załom Szczecin 19 marca 2022 - 14:00
Chemik Police 3 - 0 Ina Goleniów 19 marca 2022 - 12:00
Orzeł Wałcz 5 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój 19 marca 2022 - 13:00
Biali Sądów 1 - 0 Wieża Postomino 20 marca 2022 - 14:00
Rasel Dygowo 1 - 1 Dąb Dębno 19 marca 2022 - 13:30
Sokół Karlino 0 - 3 Hutnik Szczecin 19 marca 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard 6 - 1 Zefir Wyszewo 19 marca 2022 - 18:00
Flota Świnoujście 4 - 1 Olimp Gościno 19 marca 2022 - 15:00
Darłovia Darłowo 2 - 3 Leśnik Manowo 19 marca 2022 - 12:00
Vineta Wolin 2 - 0 Gwardia Koszalin 19 marca 2022 - 12:30
Kolejka 23 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
Wieża Postomino 1 - 2 MKP Szczecinek 27 marca 2022 - 14:00
Gwardia Koszalin 4 - 1 Darłovia Darłowo 26 marca 2022 - 16:00
Leśnik Manowo 0 - 2 Flota Świnoujście 26 marca 2022 - 15:00
Olimp Gościno 1 - 1 Błękitni II Stargard 26 marca 2022 - 15:00
Zefir Wyszewo 0 - 0 Chemik Police 26 marca 2022 - 12:00
Ina Goleniów 5 - 0 Sokół Karlino 26 marca 2022 - 14:00
Dąb Dębno 3 - 2 Biali Sądów 27 marca 2022 - 15:00
Hutnik Szczecin 1 - 2 Rasel Dygowo 27 marca 2022 - 14:00
Vineta Wolin 2 - 1 Orzeł Wałcz 26 marca 2022 - 12:30
Jeziorak Załom Szczecin 3 - 2 Pogoń Połczyn Zdrój 26 marca 2022 - 13:00
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Orzeł Wałcz 2 - 1 Jeziorak Załom Szczecin 2 kwietnia 2022 - 13:00
Sokół Karlino 1 - 0 Zefir Wyszewo 2 kwietnia 2022 - 15:00
Rasel Dygowo 4 - 1 Ina Goleniów 2 kwietnia 2022 - 13:00
Błękitni II Stargard 3 - 2 Leśnik Manowo 3 kwietnia 2022 - 15:30
Chemik Police 4 - 2 Olimp Gościno 2 kwietnia 2022 - 12:00
Biali Sądów 3 - 1 Hutnik Szczecin 3 kwietnia 2022 - 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 Wieża Postomino 2 kwietnia 2022 - 14:00
MKP Szczecinek 4 - 0 Dąb Dębno 2 kwietnia 2022 - 13:00
Darłovia Darłowo 0 - 1 Vineta Wolin 2 kwietnia 2022 - 12:00
Flota Świnoujście 0 - 4 Gwardia Koszalin 2 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Hutnik Szczecin 4 - 0 MKP Szczecinek 9 kwietnia 2022 - 12:00
Wieża Postomino 5 - 0 Jeziorak Załom Szczecin 9 kwietnia 2022 - 15:00
Dąb Dębno 7 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 10 kwietnia 2022 - 16:00
Darłovia Darłowo 1 - 1 Orzeł Wałcz 9 kwietnia 2022 - 11:00
Vineta Wolin 1 - 0 Flota Świnoujście 9 kwietnia 2022 - 16:00
Gwardia Koszalin 4 - 0 Błękitni II Stargard 8 kwietnia 2022 - 17:00
Leśnik Manowo 0 - 0 Chemik Police 9 kwietnia 2022 - 11:00
Olimp Gościno 1 - 0 Sokół Karlino 9 kwietnia 2022 - 15:00
Zefir Wyszewo 3 - 3 Rasel Dygowo 9 kwietnia 2022 - 12:00
Ina Goleniów 4 - 3 Biali Sądów 9 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 26 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Chemik Police 2 - 1 Gwardia Koszalin 15 kwietnia 2022 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Darłovia Darłowo 16 kwietnia 2022 - 13:00
Błękitni II Stargard 0 - 2 Vineta Wolin 16 kwietnia 2022 - 15:00
Orzeł Wałcz 1 - 3 Wieża Postomino 16 kwietnia 2022 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin 0 - 0 Dąb Dębno 16 kwietnia 2022 - 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 Hutnik Szczecin 16 kwietnia 2022 - 13:00
MKP Szczecinek 3 - 3 Ina Goleniów 16 kwietnia 2022 - 13:00
Biali Sądów 2 - 0 Zefir Wyszewo 16 kwietnia 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 1 Olimp Gościno 16 kwietnia 2022 - 13:00
Sokół Karlino 3 - 3 Leśnik Manowo 16 kwietnia 2022 - 13:00
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Zefir Wyszewo 1 - 11 MKP Szczecinek 23 kwietnia 2022 - 14:00
Hutnik Szczecin 0 - 0 Jeziorak Załom Szczecin 23 kwietnia 2022 - 12:00
Darłovia Darłowo 3 - 1 Błękitni II Stargard 23 kwietnia 2022 - 12:00
Vineta Wolin 2 - 0 Chemik Police 24 kwietnia 2022 - 12:30
Gwardia Koszalin 5 - 1 Sokół Karlino 23 kwietnia 2022 - 17:00
Leśnik Manowo 0 - 0 Rasel Dygowo 23 kwietnia 2022 - 11:00
Olimp Gościno 2 - 0 Biali Sądów 23 kwietnia 2022 - 13:00
Ina Goleniów 2 - 3 Pogoń Połczyn Zdrój 23 kwietnia 2022 - 15:00
Flota Świnoujście 4 - 0 Orzeł Wałcz 23 kwietnia 2022 - 17:00
Dąb Dębno 1 - 1 Wieża Postomino 24 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 28 - 30. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Orzeł Wałcz 3 - 2 Dąb Dębno 30 kwietnia 2022 - 15:00
Wieża Postomino 0 - 0 Hutnik Szczecin 30 kwietnia 2022 - 14:00
Jeziorak Załom Szczecin 2 - 5 Ina Goleniów 30 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 Zefir Wyszewo 30 kwietnia 2022 - 12:00
MKP Szczecinek 5 - 1 Olimp Gościno 30 kwietnia 2022 - 13:00
Biali Sądów 3 - 1 Leśnik Manowo 30 kwietnia 2022 - 11:00
Rasel Dygowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 30 kwietnia 2022 - 11:00
Sokół Karlino 0 - 7 Vineta Wolin 30 kwietnia 2022 - 15:00
Chemik Police 1 - 0 Darłovia Darłowo 30 kwietnia 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard 0 - 3 Flota Świnoujście 30 kwietnia 2022 - 16:30
vo, na boisku 0-1
Kolejka 29 - 3. maja 2022 [szczegóły]  
Leśnik Manowo 1 - 4 MKP Szczecinek 3 maja 2022 - 11:00
Zefir Wyszewo 1 - 1 Jeziorak Załom Szczecin 3 maja 2022 - 12:00
Olimp Gościno 3 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój 3 maja 2022 - 13:00
Gwardia Koszalin 3 - 2 Biali Sądów 3 maja 2022 - 17:00
Vineta Wolin 3 - 1 Rasel Dygowo 3 maja 2022 - 16:00
Darłovia Darłowo 3 - 0 Sokół Karlino 3 maja 2022 - 12:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Chemik Police 3 maja 2022 - 17:00
Hutnik Szczecin 1 - 2 Dąb Dębno 3 maja 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard 1 - 1 Orzeł Wałcz 3 maja 2022 - 17:30
Ina Goleniów 1 - 1 Wieża Postomino 3 maja 2022 - 17:00
Kolejka 30 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Rasel Dygowo 3 - 0 Darłovia Darłowo 7 maja 2022 - 13:00
Orzeł Wałcz 0 - 1 Hutnik Szczecin 7 maja 2022 - 15:00
Dąb Dębno 1 - 2 Ina Goleniów 8 maja 2022 - 15:00
Wieża Postomino 4 - 2 Zefir Wyszewo 7 maja 2022 - 14:00
Jeziorak Załom Szczecin 2 - 6 Olimp Gościno 7 maja 2022 - 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 Leśnik Manowo 7 maja 2022 - 14:00
MKP Szczecinek 0 - 4 Gwardia Koszalin 7 maja 2022 - 16:00
vo, na boisku 3-4
Biali Sądów 2 - 2 Vineta Wolin 7 maja 2022 - 16:00
Sokół Karlino 0 - 4 Flota Świnoujście 7 maja 2022 - 15:00
Chemik Police 5 - 1 Błękitni II Stargard 7 maja 2022 - 12:00
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Vineta Wolin 4 - 0 MKP Szczecinek 14 maja 2022 - 16:00
Leśnik Manowo 4 - 5 Jeziorak Załom Szczecin 14 maja 2022 - 16:00
Zefir Wyszewo 1 - 3 Dąb Dębno 14 maja 2022 - 12:00
Gwardia Koszalin 1 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój 14 maja 2022 - 17:00
Chemik Police 7 - 3 Orzeł Wałcz 14 maja 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard 4 - 1 Sokół Karlino 15 maja 2022 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 0 Rasel Dygowo 14 maja 2022 - 17:00
Ina Goleniów 0 - 3 Hutnik Szczecin 14 maja 2022 - 17:00
Darłovia Darłowo 0 - 4 Biali Sądów 14 maja 2022 - 12:00
Olimp Gościno 2 - 3 Wieża Postomino 14 maja 2022 - 11:00
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 21 maja 2022 - 13:00
Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 21 maja 2022 - 16:00
Hutnik Szczecin - Zefir Wyszewo 21 maja 2022 - 12:00
Dąb Dębno - Olimp Gościno 22 maja 2022 - 15:00
Wieża Postomino - Leśnik Manowo 21 maja 2022 - 14:00
Biali Sądów - Flota Świnoujście 22 maja 2022 - 14:00
Jeziorak Załom Szczecin - Gwardia Koszalin 21 maja 2022 - 16:00
Sokół Karlino - Chemik Police 21 maja 2022 - 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 21 maja 2022 - 14:00
MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo 21 maja 2022 - 13:00
Kolejka 33 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - MKP Szczecinek 28 maja 2022 - 17:00
Vineta Wolin - Jeziorak Załom Szczecin 29 maja 2022 - 15:00
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 28 maja 2022 - 12:00
Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 29 maja 2022 - 11:00
Chemik Police - Rasel Dygowo 28 maja 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 28 maja 2022 - 18:00
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino 28 maja 2022 - 17:00
Leśnik Manowo - Dąb Dębno 28 maja 2022 - 17:00
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 28 maja 2022 - 16:00
Zefir Wyszewo - Ina Goleniów 28 maja 2022 - 11:00
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Ina Goleniów - Olimp Gościno 4 czerwca 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz - Zefir Wyszewo 4 czerwca 2022 - 16:00
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard 4 czerwca 2022 - 13:00
Biali Sądów - Chemik Police 5 czerwca 2022 - 14:00
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 4 czerwca 2022 - 13:00
Jeziorak Załom Szczecin - Darłovia Darłowo 5 czerwca 2022 - 13:00
Wieża Postomino - Vineta Wolin 4 czerwca 2022 - 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Flota Świnoujście 4 czerwca 2022 - 17:00
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin 5 czerwca 2022 - 15:00
Hutnik Szczecin - Leśnik Manowo 4 czerwca 2022 - 12:00
Kolejka 35 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - Jeziorak Załom Szczecin 11 czerwca 2022 - 17:00
Chemik Police - MKP Szczecinek 10 czerwca 2022 - 17:00
Vineta Wolin - Dąb Dębno 11 czerwca 2022 - 16:00
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 11 czerwca 2022 - 17:00
Ina Goleniów - Leśnik Manowo 11 czerwca 2022 - 17:00
Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin 11 czerwca 2022 - 17:00
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 12 czerwca 2022 - 16:00
Błękitni II Stargard - Pogoń Połczyn Zdrój 11 czerwca 2022 - 18:00
Sokół Karlino - Biali Sądów 11 czerwca 2022 - 12:00
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz 11 czerwca 2022 - 13:00
Kolejka 36 - 16. czerwca 2022 [szczegóły]  
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 16 czerwca 2022 - 13:00
Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 16 czerwca 2022 - 17:00
Zefir Wyszewo - Leśnik Manowo
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 16 czerwca 2022 - 17:00
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 16 czerwca 2022 - 12:00
Dąb Dębno - Darłovia Darłowo 16 czerwca 2022 - 15:00
Wieża Postomino - Flota Świnoujście 16 czerwca 2022 - 14:00
Jeziorak Załom Szczecin - Błękitni II Stargard 16 czerwca 2022 - 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Chemik Police 16 czerwca 2022 - 17:00
Biali Sądów - Rasel Dygowo 16 czerwca 2022 - 11:00
Kolejka 37 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Chemik Police - Jeziorak Załom Szczecin 19 czerwca 2022 - 12:00
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 19 czerwca 2022 - 13:00
Biali Sądów - Orzeł Wałcz 19 czerwca 2022 - 14:00
Leśnik Manowo - Olimp Gościno 19 czerwca 2022 - 16:00
Gwardia Koszalin - Zefir Wyszewo 19 czerwca 2022 - 12:00
Vineta Wolin - Ina Goleniów 19 czerwca 2022 - 16:00
Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin 19 czerwca 2022 - 12:00
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 19 czerwca 2022 - 17:00
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino 19 czerwca 2022 - 13:00
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 19 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 38 - 25/26. czerwca 2022 [szczegóły]  
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 25 czerwca 2022 - 17:00
Wieża Postomino - Chemik Police 22 czerwca 2022 - 18:30
Jeziorak Załom Szczecin - Sokół Karlino 25 czerwca 2022 - 17:00
MKP Szczecinek - Biali Sądów 25 czerwca 2022 - 17:00
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 25 czerwca 2022 - 17:00
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 25 czerwca 2022 - 17:00
Ina Goleniów - Darłovia Darłowo 25 czerwca 2022 - 17:00
Vineta Wolin - Zefir Wyszewo 25 czerwca 2022 - 17:00
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin 25 czerwca 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz - Leśnik Manowo 25 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE