IV liga - zachodniopomorska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Flota Świnoujście 17 48 16 0 1 69 - 18
2. Kluczevia Stargard 16 40 13 1 2 41 - 12
3. Bałtyk Koszalin 16 37 12 1 3 53 - 14
4. Gwardia Koszalin 16 35 11 2 3 38 - 23
5. Iskierka Szczecin 16 31 10 1 5 25 - 22
6. Rasel Dygowo 16 26 7 5 4 28 - 27
7. Błękitni II Stargard 16 24 8 0 8 37 - 31
8. Wieża Postomino 17 23 6 5 6 35 - 34
9. MKP Szczecinek 16 20 6 2 8 30 - 42
10. Hutnik Szczecin 17 19 5 4 8 24 - 32 1 3 1 0 0 4 - 0
11. Chemik Police 16 19 6 1 9 22 - 39 1 0 0 0 1 0 - 4
12. Biali Sądów 16 18 5 3 8 27 - 32
13. Olimp Gościno 16 17 5 2 9 24 - 39 1 3 1 0 0 3 - 1
14. Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 17 5 2 9 27 - 31 1 0 0 0 1 1 - 3
15. Mechanik Bobolice 16 15 4 3 9 27 - 40
16. Orzeł Wałcz 16 12 3 3 10 26 - 41
17. Gavia Choszczno 17 9 2 3 12 21 - 56
18. Dąb Dębno 16 8 2 2 12 22 - 43


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Hutnik Szczecin 2 - 2 Dąb Dębno 6 sierpnia 2022 - 12:00
Iskierka Szczecin 2 - 1 Błękitni II Stargard 6 sierpnia 2022 - 12:00
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Chemik Police 6 sierpnia 2022 - 14:00
Kluczevia Stargard 6 - 0 Biali Sądów 6 sierpnia 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 1 Gwardia Koszalin 9 sierpnia 2022 - 18:00
Mechanik Bobolice 4 - 3 Wieża Postomino 6 sierpnia 2022 - 17:00
MKP Szczecinek 3 - 3 Olimp Gościno 6 sierpnia 2022 - 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 Flota Świnoujście 6 sierpnia 2022 - 15:00
Gavia Choszczno 1 - 4 Orzeł Wałcz 6 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Chemik Police 1 - 4 Gwardia Koszalin 13 sierpnia 2022 - 12:00
Biali Sądów 2 - 2 Rasel Dygowo 13 sierpnia 2022 - 17:00
Błękitni II Stargard 0 - 1 Kluczevia Stargard 13 sierpnia 2022 - 11:00
Olimp Gościno 1 - 2 Iskierka Szczecin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Wieża Postomino 4 - 1 MKP Szczecinek 13 sierpnia 2022 - 14:00
Dąb Dębno 4 - 1 Mechanik Bobolice 14 sierpnia 2022 - 15:00
Flota Świnoujście 5 - 0 Hutnik Szczecin 13 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz 3 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 sierpnia 2022 - 16:00
Bałtyk Koszalin 10 - 0 Gavia Choszczno 13 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Gavia Choszczno 2 - 1 Chemik Police 20 sierpnia 2022 - 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 Bałtyk Koszalin 20 sierpnia 2022 - 14:00
Hutnik Szczecin 4 - 0 Orzeł Wałcz 20 sierpnia 2022 - 16:00
Mechanik Bobolice 1 - 4 Flota Świnoujście 20 sierpnia 2022 - 17:00
MKP Szczecinek 5 - 3 Dąb Dębno 20 sierpnia 2022 - 14:00
Iskierka Szczecin 2 - 1 Wieża Postomino 20 sierpnia 2022 - 11:00
Olimp Gościno 0 - 3 Kluczevia Stargard 20 sierpnia 2022 - 11:00
Rasel Dygowo 2 - 1 Błękitni II Stargard 20 sierpnia 2022 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Biali Sądów 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Chemik Police 2 - 1 Biali Sądów 27 sierpnia 2022 - 12:00
Błękitni II Stargard 4 - 1 Gwardia Koszalin 27 sierpnia 2022 - 16:00
Olimp Gościno 0 - 4 Rasel Dygowo 27 sierpnia 2022 - 11:00
Wieża Postomino 2 - 2 Kluczevia Stargard 27 sierpnia 2022 - 14:00
Dąb Dębno 0 - 4 Iskierka Szczecin 28 sierpnia 2022 - 15:00
Flota Świnoujście 7 - 1 MKP Szczecinek 27 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Mechanik Bobolice 27 sierpnia 2022 - 16:00
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Hutnik Szczecin 27 sierpnia 2022 - 12:00
Gavia Choszczno 1 - 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 Chemik Police 31 sierpnia 2022 - 17:30
Biali Sądów 1 - 2 Błękitni II Stargard 31 sierpnia 2022 - 17:30
Gwardia Koszalin 4 - 2 Olimp Gościno 31 sierpnia 2022 - 17:30
Hutnik Szczecin 2 - 2 Gavia Choszczno 31 sierpnia 2022 - 17:30
Mechanik Bobolice 1 - 2 Bałtyk Koszalin 31 sierpnia 2022 - 17:30
MKP Szczecinek 5 - 3 Orzeł Wałcz 31 sierpnia 2022 - 17:30
Iskierka Szczecin 0 - 3 Flota Świnoujście 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kluczevia Stargard 2 - 0 Dąb Dębno 31 sierpnia 2022 - 17:30
Rasel Dygowo 3 - 2 Wieża Postomino 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 6 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Wieża Postomino 1 - 2 Gwardia Koszalin 3 września 2022 - 14:00
Dąb Dębno 1 - 2 Rasel Dygowo 4 września 2022 - 15:00
Flota Świnoujście 5 - 2 Kluczevia Stargard 3 września 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz 2 - 2 Iskierka Szczecin 3 września 2022 - 13:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 MKP Szczecinek 3 września 2022 - 11:00
Gavia Choszczno 4 - 1 Mechanik Bobolice 4 września 2022 - 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Hutnik Szczecin 3 września 2022 - 13:00
Olimp Gościno 0 - 3 Biali Sądów 3 września 2022 - 15:00
Chemik Police 0 - 5 Błękitni II Stargard 3 września 2022 - 12:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 1 - 0 Gavia Choszczno 10 września 2022 - 14:00
Iskierka Szczecin 2 - 1 Bałtyk Koszalin 10 września 2022 - 15:30
Kluczevia Stargard 3 - 1 Orzeł Wałcz 10 września 2022 - 14:00
Rasel Dygowo 0 - 4 Flota Świnoujście 11 września 2022 - 15:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Dąb Dębno 10 września 2022 - 17:00
Biali Sądów 1 - 2 Wieża Postomino 10 września 2022 - 14:00
Błękitni II Stargard 4 - 1 Olimp Gościno 11 września 2022 - 13:00
Hutnik Szczecin 4 - 0 Chemik Police 10 września 2022 - 12:00
Mechanik Bobolice 1 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 września 2022 - 17:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Dąb Dębno 2 - 2 Biali Sądów 18 września 2022 - 15:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Gwardia Koszalin 17 września 2022 - 17:00
Orzeł Wałcz 3 - 5 Rasel Dygowo 17 września 2022 - 14:00
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Kluczevia Stargard 17 września 2022 - 16:00
Gavia Choszczno 0 - 1 Iskierka Szczecin 17 września 2022 - 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 MKP Szczecinek 17 września 2022 - 13:00
Hutnik Szczecin 3 - 1 Mechanik Bobolice 17 września 2022 - 17:00
Chemik Police 2 - 0 Olimp Gościno 17 września 2022 - 12:00
Wieża Postomino 3 - 1 Błękitni II Stargard 17 września 2022 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Biali Sądów 1 - 4 Flota Świnoujście 24 września 2022 - 15:00
Mechanik Bobolice 5 - 2 Chemik Police 24 września 2022 - 16:00
MKP Szczecinek 2 - 3 Hutnik Szczecin 24 września 2022 - 14:00
Iskierka Szczecin 1 - 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 24 września 2022 - 15:30
Kluczevia Stargard 2 - 0 Gavia Choszczno 24 września 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 2 Bałtyk Koszalin 24 września 2022 - 13:00
Gwardia Koszalin 4 - 0 Orzeł Wałcz 24 września 2022 - 16:00
Błękitni II Stargard 2 - 1 Dąb Dębno 25 września 2022 - 13:00
Olimp Gościno 0 - 1 Wieża Postomino 24 września 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Flota Świnoujście 3 - 2 Błękitni II Stargard 1 października 2022 - 16:00
Gavia Choszczno 1 - 1 Rasel Dygowo 1 października 2022 - 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 Kluczevia Stargard 1 października 2022 - 13:00
Hutnik Szczecin 0 - 1 Iskierka Szczecin 1 października 2022 - 12:00
Mechanik Bobolice 1 - 1 MKP Szczecinek 1 października 2022 - 16:00
Chemik Police 1 - 1 Wieża Postomino 1 października 2022 - 12:00
Dąb Dębno 2 - 4 Olimp Gościno 2 października 2022 - 15:00
Orzeł Wałcz 1 - 2 Biali Sądów 1 października 2022 - 14:00
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Gwardia Koszalin 1 października 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Biali Sądów 0 - 2 Bałtyk Koszalin 9 października 2022 - 14:00
Błękitni II Stargard 5 - 1 Orzeł Wałcz 9 października 2022 - 11:00
Olimp Gościno 0 - 5 Flota Świnoujście 8 października 2022 - 14:00
Wieża Postomino 1 - 0 Dąb Dębno 8 października 2022 - 14:00
Kluczevia Stargard 4 - 0 Hutnik Szczecin 9 października 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 3 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 października 2022 - 11:00
Gavia Choszczno 2 - 3 Gwardia Koszalin 8 października 2022 - 15:00
Iskierka Szczecin 2 - 0 Mechanik Bobolice 8 października 2022 - 15:30
MKP Szczecinek 0 - 4 Chemik Police 8 października 2022 - 14:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Hutnik Szczecin 1 - 1 Rasel Dygowo 15 października 2022 - 12:00
Chemik Police 4 - 2 Dąb Dębno 15 października 2022 - 12:00
Flota Świnoujście 6 - 2 Wieża Postomino 16 października 2022 - 15:00
Orzeł Wałcz 1 - 2 Olimp Gościno 15 października 2022 - 13:00
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Błękitni II Stargard 15 października 2022 - 12:00
Gavia Choszczno 1 - 3 Biali Sądów 16 października 2022 - 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 2 Gwardia Koszalin 15 października 2022 - 13:00
Mechanik Bobolice 1 - 2 Kluczevia Stargard 15 października 2022 - 16:00
MKP Szczecinek 1 - 2 Iskierka Szczecin 15 października 2022 - 13:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Rasel Dygowo 1 - 2 Mechanik Bobolice 23 października 2022 - 15:00
Gwardia Koszalin 1 - 0 Hutnik Szczecin 23 października 2022 - 13:00
Biali Sądów 3 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 22 października 2022 - 13:00
Błękitni II Stargard 6 - 2 Gavia Choszczno 23 października 2022 - 13:00
Olimp Gościno 2 - 1 Bałtyk Koszalin 22 października 2022 - 14:30
Kluczevia Stargard 6 - 1 MKP Szczecinek 22 października 2022 - 13:00
Iskierka Szczecin 3 - 0 Chemik Police 22 października 2022 - 15:30
Wieża Postomino 0 - 0 Orzeł Wałcz 22 października 2022 - 14:00
Dąb Dębno 2 - 4 Flota Świnoujście 23 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 5 - 1 Wieża Postomino 29 października 2022 - 11:00
Chemik Police 0 - 2 Flota Świnoujście 29 października 2022 - 12:00
Orzeł Wałcz 5 - 0 Dąb Dębno 29 października 2022 - 13:00
Gavia Choszczno 3 - 3 Olimp Gościno 29 października 2022 - 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 Błękitni II Stargard 29 października 2022 - 13:00
Hutnik Szczecin 2 - 0 Biali Sądów 29 października 2022 - 12:00
Mechanik Bobolice 2 - 3 Gwardia Koszalin 29 października 2022 - 15:00
MKP Szczecinek 3 - 0 Rasel Dygowo 29 października 2022 - 13:00
Iskierka Szczecin 0 - 3 Kluczevia Stargard 29 października 2022 - 15:30
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin 3 - 1 MKP Szczecinek 5 listopada 2022 - 13:00
Biali Sądów 6 - 1 Mechanik Bobolice 6 listopada 2022 - 13:00
Błękitni II Stargard 3 - 0 Hutnik Szczecin 6 listopada 2022 - 11:00
vo, na boisku 2-0
Olimp Gościno 3 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 listopada 2022 - 13:00
Wieża Postomino 7 - 2 Gavia Choszczno 5 listopada 2022 - 14:00
Dąb Dębno 0 - 3 Bałtyk Koszalin 6 listopada 2022 - 14:00
Flota Świnoujście 4 - 0 Orzeł Wałcz 5 listopada 2022 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 0 Iskierka Szczecin 5 listopada 2022 - 13:00
Kluczevia Stargard 2 - 1 Chemik Police 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Gavia Choszczno 0 - 3 Dąb Dębno 11 listopada 2022 - 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 3 Wieża Postomino 12 listopada 2022 - 13:00
Hutnik Szczecin 0 - 3 Olimp Gościno 12 listopada 2022 - 12:00
Mechanik Bobolice 4 - 1 Błękitni II Stargard 12 listopada 2022 - 13:00
MKP Szczecinek 2 - 1 Biali Sądów 12 listopada 2022 - 13:00
Iskierka Szczecin 1 - 5 Gwardia Koszalin 11 listopada 2022 - 13:00
Kluczevia Stargard 2 - 0 Rasel Dygowo 12 listopada 2022 - 13:00
Chemik Police 2 - 1 Orzeł Wałcz 12 listopada 2022 - 12:00
Bałtyk Koszalin 6 - 3 Flota Świnoujście 12 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Biali Sądów - Iskierka Szczecin 19 listopada 2022 - 13:00
Błękitni II Stargard - MKP Szczecinek 20 listopada 2022 - 13:00
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 19 listopada 2022 - 12:30
Wieża Postomino 1 - 1 Hutnik Szczecin 19 listopada 2022 - 13:00
Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 20 listopada 2022 - 12:00
Flota Świnoujście 5 - 0 Gavia Choszczno 19 listopada 2022 - 12:00
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin 19 listopada 2022 - 13:00
Rasel Dygowo - Chemik Police 19 listopada 2022 - 13:00
Gwardia Koszalin - Kluczevia Stargard 19 listopada 2022 - 12:00
Kolejka 18 [szczegóły]  
Dąb Dębno - Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard - Iskierka Szczecin
Chemik Police - Bałtyk Koszalin
Biali Sądów - Kluczevia Stargard
Gwardia Koszalin - Rasel Dygowo
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice
Olimp Gościno - MKP Szczecinek
Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno
Kolejka 19 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin - Chemik Police
Rasel Dygowo - Biali Sądów
Kluczevia Stargard - Błękitni II Stargard
Iskierka Szczecin - Olimp Gościno
MKP Szczecinek - Wieża Postomino
Mechanik Bobolice - Dąb Dębno
Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Orzeł Wałcz
Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin
Kolejka 20 [szczegóły]  
Chemik Police - Gavia Choszczno
Bałtyk Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin
Flota Świnoujście - Mechanik Bobolice
Dąb Dębno - MKP Szczecinek
Wieża Postomino - Iskierka Szczecin
Olimp Gościno - Kluczevia Stargard
Błękitni II Stargard - Rasel Dygowo
Biali Sądów - Gwardia Koszalin
Kolejka 21 [szczegóły]  
Biali Sądów - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Błękitni II Stargard
Rasel Dygowo - Olimp Gościno
Kluczevia Stargard - Wieża Postomino
Iskierka Szczecin - Dąb Dębno
MKP Szczecinek - Flota Świnoujście
Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gavia Choszczno
Kolejka 22 [szczegóły]  
Chemik Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Błękitni II Stargard - Biali Sądów
Olimp Gościno - Gwardia Koszalin
Gavia Choszczno - Hutnik Szczecin
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice
Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek
Flota Świnoujście - Iskierka Szczecin
Dąb Dębno - Kluczevia Stargard
Wieża Postomino - Rasel Dygowo
Kolejka 23 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin - Wieża Postomino
Rasel Dygowo - Dąb Dębno
Kluczevia Stargard - Flota Świnoujście
Iskierka Szczecin - Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin
Mechanik Bobolice - Gavia Choszczno
Hutnik Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Biali Sądów - Olimp Gościno
Błękitni II Stargard - Chemik Police
Kolejka 24 [szczegóły]  
Gavia Choszczno - MKP Szczecinek
Bałtyk Koszalin - Iskierka Szczecin
Orzeł Wałcz - Kluczevia Stargard
Flota Świnoujście - Rasel Dygowo
Dąb Dębno - Gwardia Koszalin
Wieża Postomino - Biali Sądów
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard
Chemik Police - Hutnik Szczecin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mechanik Bobolice
Kolejka 25 [szczegóły]  
Biali Sądów - Dąb Dębno
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście
Rasel Dygowo - Orzeł Wałcz
Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
Iskierka Szczecin - Gavia Choszczno
MKP Szczecinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Mechanik Bobolice - Hutnik Szczecin
Olimp Gościno - Chemik Police
Błękitni II Stargard - Wieża Postomino
Kolejka 26 [szczegóły]  
Flota Świnoujście - Biali Sądów
Chemik Police - Mechanik Bobolice
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Szczecin
Gavia Choszczno - Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo
Orzeł Wałcz - Gwardia Koszalin
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard
Wieża Postomino - Olimp Gościno
Kolejka 27 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard - Flota Świnoujście
Rasel Dygowo - Gavia Choszczno
Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Iskierka Szczecin - Hutnik Szczecin
MKP Szczecinek - Mechanik Bobolice
Wieża Postomino - Chemik Police
Olimp Gościno - Dąb Dębno
Biali Sądów - Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin
Kolejka 28 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin - Biali Sądów
Orzeł Wałcz - Błękitni II Stargard
Flota Świnoujście - Olimp Gościno
Dąb Dębno - Wieża Postomino
Hutnik Szczecin - Kluczevia Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Rasel Dygowo
Gavia Choszczno - Gwardia Koszalin
Mechanik Bobolice - Iskierka Szczecin
Chemik Police - MKP Szczecinek
Kolejka 29 [szczegóły]  
Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin
Dąb Dębno - Chemik Police
Wieża Postomino - Flota Świnoujście
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
Błękitni II Stargard - Bałtyk Koszalin
Biali Sądów - Gavia Choszczno
Gwardia Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kluczevia Stargard - Mechanik Bobolice
Iskierka Szczecin - MKP Szczecinek
Kolejka 30 [szczegóły]  
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo
Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów
Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno
MKP Szczecinek - Kluczevia Stargard
Chemik Police - Iskierka Szczecin
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino
Flota Świnoujście - Dąb Dębno
Kolejka 31 [szczegóły]  
Wieża Postomino - Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście - Chemik Police
Dąb Dębno - Orzeł Wałcz
Olimp Gościno - Gavia Choszczno
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Biali Sądów - Hutnik Szczecin
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice
Rasel Dygowo - MKP Szczecinek
Kluczevia Stargard - Iskierka Szczecin
Kolejka 32 [szczegóły]  
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin
Mechanik Bobolice - Biali Sądów
Hutnik Szczecin - Błękitni II Stargard
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Olimp Gościno
Gavia Choszczno - Wieża Postomino
Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście
Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo
Chemik Police - Kluczevia Stargard
Kolejka 33 [szczegóły]  
Dąb Dębno - Gavia Choszczno
Wieża Postomino - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard - Mechanik Bobolice
Biali Sądów - MKP Szczecinek
Gwardia Koszalin - Iskierka Szczecin
Rasel Dygowo - Kluczevia Stargard
Orzeł Wałcz - Chemik Police
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin
Kolejka 34 [szczegóły]  
Iskierka Szczecin - Biali Sądów
MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno
Hutnik Szczecin - Wieża Postomino
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno
Gavia Choszczno - Flota Świnoujście
Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz
Chemik Police - Rasel Dygowo
Kluczevia Stargard - Gwardia Koszalin


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE