IV liga - zachodniopomorska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wybrzeże Rewalskie Rewal 34 92 30 2 2 120 - 35
2. Gwardia Koszalin 34 87 27 6 1 118 - 20
3. Bałtyk Koszalin 34 86 28 2 4 106 - 23
4. Kluczevia Stargard 34 81 26 3 5 120 - 30
5. Biali Sądów 34 58 17 7 10 74 - 58
6. Ina Goleniów 34 57 17 6 11 84 - 64
7. Iskierka Szczecin 34 46 12 10 12 65 - 57 2 4 1 1 0 6 - 2
8. Błękitni II Stargard 34 46 13 7 14 56 - 67 2 1 0 1 1 2 - 6
9. Rasel Dygowo 34 43 11 10 13 47 - 72
10. Olimp Gościno 34 41 12 5 17 56 - 76
11. Darłovia Darłowo 34 37 11 4 19 55 - 74
12. Mechanik Bobolice 34 36 11 3 20 53 - 96 2 3 1 0 1 4 - 3
13. MKP Szczecinek 34 36 10 6 18 53 - 83 2 3 1 0 1 3 - 4
14. Chemik Police 34 34 8 10 16 50 - 67
15. Orzeł Wałcz 34 30 8 6 20 44 - 86
16. Wieża Postomino 34 24 7 3 24 38 - 98
17. Unia Dolice 34 19 6 1 27 28 - 90
18. Odra Chojna 34 18 5 3 26 29 - 100


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 5 - 0 Wieża Postomino 5 sierpnia 2023 - 12:00
Darłovia Darłowo 2 - 0 Mechanik Bobolice 5 sierpnia 2023 - 16:00
Ina Goleniów 0 - 1 Rasel Dygowo 5 sierpnia 2023 - 16:00
Iskierka Szczecin 0 - 4 Kluczevia Stargard 5 sierpnia 2023 - 12:00
Odra Chojna 1 - 1 Błękitni II Stargard 5 sierpnia 2023 - 17:00
Olimp Gościno 0 - 2 MKP Szczecinek 5 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Wałcz 0 - 4 Gwardia Koszalin 5 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Dolice 0 - 2 Biali Sądów 5 sierpnia 2023 - 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 Chemik Police 5 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 sierpnia 2023 - 12:00
Biali Sądów 5 - 4 Ina Goleniów 12 sierpnia 2023 - 16:00
Błękitni II Stargard 2 - 0 Orzeł Wałcz 12 sierpnia 2023 - 18:00
Chemik Police 1 - 2 Iskierka Szczecin 11 sierpnia 2023 - 18:30
Kluczevia Stargard 6 - 1 Darłovia Darłowo 12 sierpnia 2023 - 15:00
Mechanik Bobolice 2 - 0 Unia Dolice 13 sierpnia 2023 - 15:00
MKP Szczecinek 3 - 0 Odra Chojna 12 sierpnia 2023 - 16:00
Rasel Dygowo 5 - 0 Olimp Gościno 12 sierpnia 2023 - 17:00
Wieża Postomino 0 - 9 Gwardia Koszalin 12 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo 2 - 4 Chemik Police 19 sierpnia 2023 - 15:00
Gwardia Koszalin 7 - 0 Błękitni II Stargard 19 sierpnia 2023 - 17:00
Ina Goleniów 5 - 1 Mechanik Bobolice 20 sierpnia 2023 - 16:00
Iskierka Szczecin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 19 sierpnia 2023 - 12:00
Odra Chojna 1 - 3 Rasel Dygowo 19 sierpnia 2023 - 16:00
Olimp Gościno 0 - 3 Biali Sądów 19 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Wałcz 4 - 2 MKP Szczecinek 19 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Dolice 2 - 1 Kluczevia Stargard 19 sierpnia 2023 - 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 1 Wieża Postomino 19 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Darłovia Darłowo 26 sierpnia 2023 - 12:00
Biali Sądów 4 - 0 Odra Chojna 26 sierpnia 2023 - 13:00
Chemik Police 2 - 1 Unia Dolice 26 sierpnia 2023 - 12:00
Kluczevia Stargard 4 - 1 Ina Goleniów 26 sierpnia 2023 - 15:00
Mechanik Bobolice 2 - 1 Olimp Gościno 26 sierpnia 2023 - 16:00
MKP Szczecinek 0 - 7 Gwardia Koszalin 26 sierpnia 2023 - 16:00
Rasel Dygowo 3 - 0 Orzeł Wałcz 26 sierpnia 2023 - 11:00
Wieża Postomino 2 - 0 Błękitni II Stargard 26 sierpnia 2023 - 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 Iskierka Szczecin 25 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard 2 - 1 MKP Szczecinek 2 września 2023 - 18:00
Darłovia Darłowo 1 - 7 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 września 2023 - 17:00
Gwardia Koszalin 4 - 1 Rasel Dygowo 2 września 2023 - 17:00
Ina Goleniów 3 - 3 Chemik Police 2 września 2023 - 17:00
Iskierka Szczecin 4 - 0 Wieża Postomino 2 września 2023 - 13:00
Odra Chojna 1 - 4 Mechanik Bobolice 2 września 2023 - 16:00
Olimp Gościno 1 - 7 Kluczevia Stargard 2 września 2023 - 15:00
Orzeł Wałcz 2 - 2 Biali Sądów 2 września 2023 - 17:00
Unia Dolice 0 - 6 Bałtyk Koszalin 2 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 5 - 2 Ina Goleniów 9 września 2023 - 12:00
Biali Sądów 0 - 7 Gwardia Koszalin 9 września 2023 - 15:00
Chemik Police 1 - 2 Olimp Gościno 9 września 2023 - 13:00
Iskierka Szczecin 4 - 0 Darłovia Darłowo 9 września 2023 - 13:00
Kluczevia Stargard 6 - 0 Odra Chojna 9 września 2023 - 15:00
Mechanik Bobolice 3 - 1 Orzeł Wałcz 9 września 2023 - 16:00
Rasel Dygowo 1 - 2 Błękitni II Stargard 9 września 2023 - 13:00
Wieża Postomino 0 - 3 MKP Szczecinek 9 września 2023 - 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 Unia Dolice 9 września 2023 - 13:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard 1 - 2 Biali Sądów 16 września 2023 - 18:00
Darłovia Darłowo 2 - 1 Wieża Postomino 16 września 2023 - 15:30
Gwardia Koszalin 8 - 0 Mechanik Bobolice 16 września 2023 - 16:00
Ina Goleniów 0 - 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 września 2023 - 15:00
MKP Szczecinek 1 - 1 Rasel Dygowo 16 września 2023 - 15:00
Odra Chojna 0 - 0 Chemik Police 16 września 2023 - 16:00
Olimp Gościno 0 - 1 Bałtyk Koszalin 16 września 2023 - 15:00
Orzeł Wałcz 0 - 4 Kluczevia Stargard 16 września 2023 - 16:00
Unia Dolice 1 - 4 Iskierka Szczecin 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 4 - 1 Odra Chojna 23 września 2023 - 14:00
Biali Sądów 4 - 1 MKP Szczecinek 23 września 2023 - 12:00
Chemik Police 2 - 2 Orzeł Wałcz 23 września 2023 - 13:00
Darłovia Darłowo 5 - 0 Unia Dolice 23 września 2023 - 15:00
Iskierka Szczecin 2 - 2 Ina Goleniów 23 września 2023 - 12:00
Kluczevia Stargard 1 - 1 Gwardia Koszalin 23 września 2023 - 15:00
Mechanik Bobolice 0 - 3 Błękitni II Stargard 24 września 2023 - 15:00
Wieża Postomino 1 - 2 Rasel Dygowo 23 września 2023 - 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Olimp Gościno 23 września 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Błękitni II Stargard 1 - 3 Kluczevia Stargard 30 września 2023 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Chemik Police 30 września 2023 - 16:00
Ina Goleniów 2 - 0 Darłovia Darłowo 30 września 2023 - 15:00
MKP Szczecinek 1 - 3 Mechanik Bobolice 30 września 2023 - 15:00
Odra Chojna 1 - 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 września 2023 - 13:00
Olimp Gościno 2 - 4 Iskierka Szczecin 30 września 2023 - 15:00
Orzeł Wałcz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 30 września 2023 - 16:00
Rasel Dygowo 3 - 3 Biali Sądów 30 września 2023 - 12:00
Unia Dolice 0 - 2 Wieża Postomino 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Gwardia Koszalin 7 października 2023 - 16:00
Chemik Police 2 - 3 Błękitni II Stargard 7 października 2023 - 12:00
Darłovia Darłowo 0 - 4 Olimp Gościno 7 października 2023 - 15:00
Iskierka Szczecin 0 - 1 Odra Chojna 7 października 2023 - 12:00
Kluczevia Stargard 6 - 0 MKP Szczecinek 8 października 2023 - 13:00
Mechanik Bobolice 0 - 6 Rasel Dygowo 7 października 2023 - 13:00
Unia Dolice 0 - 2 Ina Goleniów 7 października 2023 - 15:00
Wieża Postomino 2 - 4 Biali Sądów 7 października 2023 - 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Orzeł Wałcz 7 października 2023 - 14:00
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Biali Sądów 6 - 0 Mechanik Bobolice 14 października 2023 - 13:00
Błękitni II Stargard 0 - 1 Bałtyk Koszalin 15 października 2023 - 15:30
Gwardia Koszalin 1 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 października 2023 - 15:00
Wieża Postomino 1 - 5 Ina Goleniów 14 października 2023 - 12:00
MKP Szczecinek 1 - 1 Chemik Police 14 października 2023 - 14:00
Odra Chojna 1 - 0 Darłovia Darłowo 14 października 2023 - 14:00
Olimp Gościno 4 - 0 Unia Dolice 14 października 2023 - 14:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Iskierka Szczecin 14 października 2023 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 1 Kluczevia Stargard 14 października 2023 - 12:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 3 - 1 MKP Szczecinek 21 października 2023 - 12:00
Chemik Police 2 - 1 Rasel Dygowo 21 października 2023 - 12:00
Darłovia Darłowo 1 - 2 Orzeł Wałcz 21 października 2023 - 14:00
Ina Goleniów 2 - 0 Olimp Gościno 21 października 2023 - 14:00
Iskierka Szczecin 0 - 3 Gwardia Koszalin 21 października 2023 - 13:00
Kluczevia Stargard 4 - 0 Biali Sądów 21 października 2023 - 13:30
Unia Dolice 0 - 1 Odra Chojna 21 października 2023 - 11:00
Wieża Postomino 2 - 2 Mechanik Bobolice 21 października 2023 - 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 Błękitni II Stargard 21 października 2023 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Biali Sądów 2 - 1 Chemik Police 28 października 2023 - 13:00
Błękitni II Stargard 0 - 4 Iskierka Szczecin 28 października 2023 - 17:00
Gwardia Koszalin 4 - 0 Darłovia Darłowo 28 października 2023 - 14:00
Mechanik Bobolice 3 - 2 Kluczevia Stargard 28 października 2023 - 13:00
MKP Szczecinek 3 - 6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 października 2023 - 14:00
Ina Goleniów 2 - 1 Odra Chojna 28 października 2023 - 12:00
Olimp Gościno 4 - 0 Wieża Postomino 28 października 2023 - 11:00
Orzeł Wałcz 2 - 3 Unia Dolice 28 października 2023 - 14:00
Rasel Dygowo 0 - 3 Bałtyk Koszalin 28 października 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 7 - 0 Biali Sądów 4 listopada 2023 - 13:00
Chemik Police 1 - 4 Mechanik Bobolice 4 listopada 2023 - 13:00
Darłovia Darłowo 3 - 0 Błękitni II Stargard 4 listopada 2023 - 14:00
Ina Goleniów 5 - 0 Orzeł Wałcz 4 listopada 2023 - 13:00
Iskierka Szczecin 1 - 1 MKP Szczecinek 4 listopada 2023 - 13:00
Olimp Gościno 1 - 1 Odra Chojna 4 listopada 2023 - 13:00
Unia Dolice 0 - 3 Gwardia Koszalin 4 listopada 2023 - 13:30
Wieża Postomino 0 - 3 Kluczevia Stargard 24 lutego 2024 - 13:30
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 Rasel Dygowo 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Biali Sądów 0 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 listopada 2023 - 12:00
Błękitni II Stargard 1 - 2 Unia Dolice 12 listopada 2023 - 12:00
Gwardia Koszalin 2 - 0 Ina Goleniów 11 listopada 2023 - 13:00
Kluczevia Stargard 2 - 1 Chemik Police 11 listopada 2023 - 13:30
Mechanik Bobolice 0 - 2 Bałtyk Koszalin 11 listopada 2023 - 11:00
MKP Szczecinek 3 - 1 Darłovia Darłowo 11 listopada 2023 - 13:00
Odra Chojna 3 - 1 Wieża Postomino 11 listopada 2023 - 13:00
Orzeł Wałcz 2 - 4 Olimp Gościno 11 listopada 2023 - 13:00
Rasel Dygowo 0 - 0 Iskierka Szczecin 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 16 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Kluczevia Stargard 18 listopada 2023 - 13:00
Darłovia Darłowo 1 - 2 Rasel Dygowo 18 listopada 2023 - 13:00
Ina Goleniów 4 - 0 Błękitni II Stargard 18 listopada 2023 - 12:00
Iskierka Szczecin 3 - 1 Biali Sądów 18 listopada 2023 - 19:00
Odra Chojna 4 - 2 Orzeł Wałcz 18 listopada 2023 - 13:00
Olimp Gościno 1 - 4 Gwardia Koszalin 18 listopada 2023 - 13:00
Unia Dolice 3 - 4 MKP Szczecinek 18 listopada 2023 - 13:00
Chemik Police 1 - 1 Wieża Postomino 18 listopada 2023 - 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 0 Mechanik Bobolice 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Biali Sądów 4 - 2 Darłovia Darłowo 25 listopada 2023 - 13:00
Błękitni II Stargard 5 - 0 Olimp Gościno 25 listopada 2023 - 16:00
Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Koszalin 24 lutego 2024 - 13:00
Gwardia Koszalin 7 - 2 Odra Chojna 25 listopada 2023 - 13:00
Kluczevia Stargard 1 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 listopada 2023 - 19:30
Mechanik Bobolice 2 - 2 Iskierka Szczecin 25 lutego 2024 - 12:30
Ina Goleniów 4 - 3 MKP Szczecinek 24 lutego 2024 - 12:00
Orzeł Wałcz 2 - 0 Wieża Postomino 25 listopada 2023 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 0 Unia Dolice 25 listopada 2023 - 15:00
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Wieża Postomino 0 - 5 Bałtyk Koszalin 2 marca 2024 - 13:00
Mechanik Bobolice 1 - 3 Darłovia Darłowo 2 marca 2024 - 14:00
Rasel Dygowo 1 - 1 Ina Goleniów 2 marca 2024 - 13:00
Kluczevia Stargard 2 - 0 Iskierka Szczecin 2 marca 2024 - 13:00
Błękitni II Stargard 4 - 0 Odra Chojna 3 marca 2024 - 13:00
MKP Szczecinek 1 - 2 Olimp Gościno 2 marca 2024 - 14:00
Gwardia Koszalin 3 - 0 Orzeł Wałcz 3 marca 2024 - 11:00
Biali Sądów 3 - 0 Unia Dolice 2 marca 2024 - 15:30
Chemik Police 3 - 6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 marca 2024 - 12:00
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 Bałtyk Koszalin 9 marca 2024 - 13:00
Ina Goleniów 2 - 2 Biali Sądów 9 marca 2024 - 12:00
Orzeł Wałcz 0 - 1 Błękitni II Stargard 9 marca 2024 - 14:00
Iskierka Szczecin 1 - 1 Chemik Police 9 marca 2024 - 14:30
Darłovia Darłowo 2 - 4 Kluczevia Stargard 9 marca 2024 - 14:00
Unia Dolice 3 - 1 Mechanik Bobolice 10 marca 2024 - 13:00
Odra Chojna 2 - 3 MKP Szczecinek 9 marca 2024 - 14:00
Olimp Gościno 0 - 0 Rasel Dygowo 10 marca 2024 - 17:30
Gwardia Koszalin 3 - 0 Wieża Postomino 10 marca 2024 - 11:00
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Chemik Police 1 - 1 Darłovia Darłowo 16 marca 2024 - 13:00
Błękitni II Stargard 1 - 3 Gwardia Koszalin 17 marca 2024 - 13:00
Mechanik Bobolice 2 - 1 Ina Goleniów 16 marca 2024 - 14:00
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Iskierka Szczecin 16 marca 2024 - 12:00
Rasel Dygowo 3 - 2 Odra Chojna 16 marca 2024 - 15:00
Biali Sądów 2 - 2 Olimp Gościno 16 marca 2024 - 15:30
MKP Szczecinek 2 - 1 Orzeł Wałcz 16 marca 2024 - 14:00
Kluczevia Stargard 4 - 1 Unia Dolice 16 marca 2024 - 13:00
Wieża Postomino 3 - 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 marca 2024 - 13:00
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo 1 - 2 Bałtyk Koszalin 23 marca 2024 - 14:00
Odra Chojna 1 - 3 Biali Sądów 23 marca 2024 - 14:00
Unia Dolice 1 - 1 Chemik Police 23 marca 2024 - 20:00
Ina Goleniów 1 - 2 Kluczevia Stargard 23 marca 2024 - 14:00
Olimp Gościno 6 - 4 Mechanik Bobolice 23 marca 2024 - 14:00
Gwardia Koszalin 2 - 1 MKP Szczecinek 23 marca 2024 - 14:00
Orzeł Wałcz 1 - 1 Rasel Dygowo 23 marca 2024 - 15:00
Błękitni II Stargard 3 - 0 Wieża Postomino 23 marca 2024 - 17:00
Iskierka Szczecin 2 - 4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 marca 2024 - 14:30
Kolejka 22 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 1 - 1 Błękitni II Stargard 30 marca 2024 - 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 Darłovia Darłowo 30 marca 2024 - 13:00
Rasel Dygowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 30 marca 2024 - 13:00
Chemik Police 1 - 1 Ina Goleniów 30 marca 2024 - 13:00
Wieża Postomino 1 - 2 Iskierka Szczecin 30 marca 2024 - 11:00
Mechanik Bobolice 3 - 2 Odra Chojna 30 marca 2024 - 13:00
Kluczevia Stargard 4 - 0 Olimp Gościno 30 marca 2024 - 14:30
Biali Sądów 1 - 1 Orzeł Wałcz 30 marca 2024 - 13:00
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Unia Dolice 30 marca 2024 - 13:00
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Ina Goleniów 1 - 4 Bałtyk Koszalin 6 kwietnia 2024 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 1 Biali Sądów 6 kwietnia 2024 - 15:00
Olimp Gościno 3 - 0 Chemik Police 6 kwietnia 2024 - 14:00
Darłovia Darłowo 0 - 0 Iskierka Szczecin 6 kwietnia 2024 - 14:00
Odra Chojna 1 - 8 Kluczevia Stargard 6 kwietnia 2024 - 14:00
Orzeł Wałcz 2 - 1 Mechanik Bobolice 6 kwietnia 2024 - 16:00
Błękitni II Stargard 1 - 1 Rasel Dygowo 6 kwietnia 2024 - 18:00
MKP Szczecinek 2 - 2 Wieża Postomino 6 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Dolice 0 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Biali Sądów 0 - 1 Błękitni II Stargard 13 kwietnia 2024 - 12:00
Wieża Postomino 0 - 1 Darłovia Darłowo 13 kwietnia 2024 - 13:00
Mechanik Bobolice 0 - 2 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2024 - 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 Ina Goleniów 13 kwietnia 2024 - 13:00
Rasel Dygowo 2 - 2 MKP Szczecinek 13 kwietnia 2024 - 12:00
Chemik Police 3 - 0 Odra Chojna 13 kwietnia 2024 - 12:00
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Olimp Gościno 13 kwietnia 2024 - 13:00
Kluczevia Stargard 9 - 1 Orzeł Wałcz 13 kwietnia 2024 - 13:00
Iskierka Szczecin 1 - 0 Unia Dolice 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Odra Chojna 0 - 1 Bałtyk Koszalin 20 kwietnia 2024 - 15:00
MKP Szczecinek 0 - 2 Biali Sądów 20 kwietnia 2024 - 15:00
Orzeł Wałcz 3 - 1 Chemik Police 20 kwietnia 2024 - 16:00
Unia Dolice 0 - 2 Darłovia Darłowo 20 kwietnia 2024 - 13:00
Ina Goleniów 4 - 3 Iskierka Szczecin 20 kwietnia 2024 - 16:00
Gwardia Koszalin 2 - 1 Kluczevia Stargard 20 kwietnia 2024 - 16:00
Błękitni II Stargard 4 - 2 Mechanik Bobolice 20 kwietnia 2024 - 18:00
Rasel Dygowo 1 - 0 Wieża Postomino 20 kwietnia 2024 - 11:00
Olimp Gościno 0 - 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Kluczevia Stargard 4 - 1 Błękitni II Stargard 27 kwietnia 2024 - 15:00
Chemik Police 0 - 0 Gwardia Koszalin 15 maja 2024 - 18:00
Darłovia Darłowo 1 - 2 Ina Goleniów 27 kwietnia 2024 - 15:00
Mechanik Bobolice 1 - 2 MKP Szczecinek 27 kwietnia 2024 - 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 Odra Chojna 27 kwietnia 2024 - 13:00
Iskierka Szczecin 2 - 4 Olimp Gościno 27 kwietnia 2024 - 16:30
Bałtyk Koszalin 5 - 0 Orzeł Wałcz 27 kwietnia 2024 - 12:00
Biali Sądów 1 - 2 Rasel Dygowo 27 kwietnia 2024 - 12:00
Wieża Postomino 2 - 1 Unia Dolice 27 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 27 - 1. maja 2024 [szczegóły]  
Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Koszalin 1 maja 2024 - 17:00
Błękitni II Stargard 6 - 2 Chemik Police 1 maja 2024 - 11:00
Olimp Gościno 0 - 1 Darłovia Darłowo 1 maja 2024 - 11:00
Odra Chojna 0 - 1 Iskierka Szczecin 1 maja 2024 - 12:30
MKP Szczecinek 0 - 3 Kluczevia Stargard 1 maja 2024 - 14:00
Rasel Dygowo 2 - 2 Mechanik Bobolice 1 maja 2024 - 11:00
Ina Goleniów 4 - 1 Unia Dolice 1 maja 2024 - 11:00
Biali Sądów 6 - 1 Wieża Postomino 1 maja 2024 - 13:00
Orzeł Wałcz 0 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 maja 2024 - 13:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Mechanik Bobolice 0 - 1 Biali Sądów 4 maja 2024 - 16:00
Bałtyk Koszalin 5 - 1 Błękitni II Stargard 4 maja 2024 - 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 Gwardia Koszalin 4 maja 2024 - 13:00
Ina Goleniów 1 - 2 Wieża Postomino 4 maja 2024 - 16:00
Chemik Police 5 - 0 MKP Szczecinek 4 maja 2024 - 13:00
Darłovia Darłowo 10 - 1 Odra Chojna 4 maja 2024 - 15:00
Unia Dolice 2 - 3 Olimp Gościno 4 maja 2024 - 12:00
Iskierka Szczecin 1 - 3 Orzeł Wałcz 4 maja 2024 - 13:00
Kluczevia Stargard 4 - 0 Rasel Dygowo 4 maja 2024 - 15:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
MKP Szczecinek 0 - 2 Bałtyk Koszalin 11 maja 2024 - 16:00
Rasel Dygowo 0 - 2 Chemik Police 11 maja 2024 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 2 Darłovia Darłowo 11 maja 2024 - 17:00
Olimp Gościno 1 - 4 Ina Goleniów 11 maja 2024 - 17:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Iskierka Szczecin 11 maja 2024 - 17:00
Biali Sądów 1 - 2 Kluczevia Stargard 11 maja 2024 - 12:00
Odra Chojna 0 - 1 Unia Dolice 11 maja 2024 - 16:00
Mechanik Bobolice 1 - 2 Wieża Postomino 11 maja 2024 - 16:00
Błękitni II Stargard 1 - 1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 maja 2024 - 19:15
Kolejka 30 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Chemik Police 2 - 1 Biali Sądów 18 maja 2024 - 12:00
Iskierka Szczecin 2 - 2 Błękitni II Stargard 18 maja 2024 - 11:00
Darłovia Darłowo 0 - 3 Gwardia Koszalin 18 maja 2024 - 15:30
Kluczevia Stargard 5 - 1 Mechanik Bobolice 18 maja 2024 - 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 MKP Szczecinek 18 maja 2024 - 14:00
Odra Chojna 0 - 4 Ina Goleniów 18 maja 2024 - 14:00
Wieża Postomino 0 - 1 Olimp Gościno 18 maja 2024 - 13:00
Unia Dolice 0 - 2 Orzeł Wałcz 18 maja 2024 - 14:00
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Rasel Dygowo 18 maja 2024 - 12:00
Kolejka 31 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Biali Sądów 3 - 1 Bałtyk Koszalin 25 maja 2024 - 13:00
Mechanik Bobolice 2 - 1 Chemik Police 25 maja 2024 - 15:00
Błękitni II Stargard 2 - 2 Darłovia Darłowo 24 maja 2024 - 19:00
Orzeł Wałcz 3 - 4 Ina Goleniów 25 maja 2024 - 17:00
MKP Szczecinek 1 - 3 Iskierka Szczecin 25 maja 2024 - 16:00
Odra Chojna 0 - 5 Olimp Gościno 25 maja 2024 - 16:00
Gwardia Koszalin 8 - 2 Unia Dolice 25 maja 2024 - 17:00
Kluczevia Stargard 7 - 1 Wieża Postomino 25 maja 2024 - 15:00
Rasel Dygowo 0 - 7 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 maja 2024 - 14:00
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Biali Sądów 30 maja 2024 - 17:30
Unia Dolice 1 - 2 Błękitni II Stargard 30 maja 2024 - 18:30
Ina Goleniów 2 - 2 Gwardia Koszalin 1 czerwca 2024 - 16:00
Chemik Police 0 - 3 Kluczevia Stargard 30 maja 2024 - 11:00
Bałtyk Koszalin 3 - 1 Mechanik Bobolice 1 czerwca 2024 - 12:00
Darłovia Darłowo 2 - 5 MKP Szczecinek 2 czerwca 2024 - 11:00
Wieża Postomino 4 - 0 Odra Chojna 1 czerwca 2024 - 16:00
Olimp Gościno 2 - 2 Orzeł Wałcz 2 czerwca 2024 - 17:00
Iskierka Szczecin 9 - 1 Rasel Dygowo 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Kluczevia Stargard 0 - 2 Bałtyk Koszalin 8 czerwca 2024 - 15:00
Rasel Dygowo 0 - 5 Darłovia Darłowo 8 czerwca 2024 - 14:00
Błękitni II Stargard 2 - 4 Ina Goleniów 9 czerwca 2024 - 13:00
Biali Sądów 3 - 0 Iskierka Szczecin 8 czerwca 2024 - 12:00
Orzeł Wałcz 1 - 0 Odra Chojna 8 czerwca 2024 - 14:00
Gwardia Koszalin 5 - 0 Olimp Gościno 6 czerwca 2024 - 18:00
MKP Szczecinek 2 - 0 Unia Dolice 8 czerwca 2024 - 16:00
Wieża Postomino 0 - 4 Chemik Police 8 czerwca 2024 - 16:00
Mechanik Bobolice 2 - 5 Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 czerwca 2024 - 14:00
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Darłovia Darłowo 1 - 1 Biali Sądów 15 czerwca 2024 - 12:00
Olimp Gościno 2 - 2 Błękitni II Stargard 15 czerwca 2024 - 15:00
Bałtyk Koszalin 5 - 1 Chemik Police 15 czerwca 2024 - 16:00
Odra Chojna 0 - 1 Gwardia Koszalin 15 czerwca 2024 - 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 Kluczevia Stargard 15 czerwca 2024 - 16:00
Iskierka Szczecin 2 - 3 Mechanik Bobolice 15 czerwca 2024 - 16:00
MKP Szczecinek 1 - 3 Ina Goleniów 15 czerwca 2024 - 16:00
Wieża Postomino 6 - 2 Orzeł Wałcz 15 czerwca 2024 - 16:00
Unia Dolice 3 - 0 Rasel Dygowo
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE