Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tarpan Mrocza |
0 - 1 |
Cis Cekcyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Wisła Gruczno |
3 - 1 |
GLKS Dobrcz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Piaski Bydgoszcz |
4 - 3 |
Victoria Niemcz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Sparta Przysiersk |
4 - 3 |
Rawys Raciąż |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
1 - 0 |
Tucholanka Tuchola |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
1 - 2 |
Grom Osie |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
3 - 0 |
Gwiazda Bydgoszcz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Pauza: Grom Więcbork, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 - 2 |
Grom Więcbork |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Grom Osie |
3 - 3 |
Fala Świekatowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Tucholanka Tuchola |
2 - 1 |
Kamionka Kamień Krajeński |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Rawys Raciąż |
2 - 7 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Victoria Niemcz |
4 - 0 |
Sparta Przysiersk |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
2 - 4 |
Piaski Bydgoszcz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Tarpan Mrocza |
1 - 1 |
Wisła Gruczno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Pauza: Cis Cekcyn, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisła Gruczno |
4 - 1 |
Cis Cekcyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Piaski Bydgoszcz |
2 - 0 |
Tarpan Mrocza |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:30 |
Sparta Przysiersk |
4 - 2 |
GLKS Dobrcz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
5 - 0 |
Victoria Niemcz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
1 - 5 |
Rawys Raciąż |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
2 - 2 |
Tucholanka Tuchola |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Grom Więcbork |
1 - 1 |
Grom Osie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Gwiazda Bydgoszcz, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
2 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Tucholanka Tuchola |
3 - 0 |
Grom Więcbork |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Rawys Raciąż |
6 - 1 |
Fala Świekatowo |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Victoria Niemcz |
1 - 1 |
Kamionka Kamień Krajeński |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 6 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Tarpan Mrocza |
1 - 3 |
Sparta Przysiersk |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Wisła Gruczno |
1 - 2 |
Piaski Bydgoszcz |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: Grom Osie, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Piaski Bydgoszcz |
5 - 0 |
Cis Cekcyn |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Sparta Przysiersk |
2 - 0 |
Wisła Gruczno |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
1 - 0 |
Tarpan Mrocza |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Kamionka Kamień Krajeński |
5 - 1 |
GLKS Dobrcz |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Fala Świekatowo |
2 - 0 |
Victoria Niemcz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Grom Więcbork |
0 - 2 |
Rawys Raciąż |
12 września 2020
12.09 - 10:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
1 - 2 |
Grom Osie |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Tucholanka Tuchola, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
1 - 3 |
Grom Osie |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Tucholanka Tuchola |
0 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Victoria Niemcz |
5 - 2 |
Grom Więcbork |
19 września 2020
19.09 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 5 |
Fala Świekatowo |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Tarpan Mrocza |
0 - 1 |
Kamionka Kamień Krajeński |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Wisła Gruczno |
2 - 5 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Piaski Bydgoszcz |
0 - 4 |
Sparta Przysiersk |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Pauza: Rawys Raciąż, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Przysiersk |
5 - 2 |
Cis Cekcyn |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
2 - 1 |
Piaski Bydgoszcz |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
4 - 1 |
Wisła Gruczno |
26 września 2020
26.09 - 15:45 |
Fala Świekatowo |
6 - 1 |
Tarpan Mrocza |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Grom Więcbork |
3 - 6 |
GLKS Dobrcz |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 - 3 |
Rawys Raciąż |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Grom Osie |
1 - 1 |
Tucholanka Tuchola |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Victoria Niemcz, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
1 - 0 |
Tucholanka Tuchola |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Rawys Raciąż |
6 - 2 |
Grom Osie |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Victoria Niemcz |
6 - 0 |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Tarpan Mrocza |
0 - 4 |
Grom Więcbork |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Wisła Gruczno |
0 - 1 |
Fala Świekatowo |
3 października 2020
3.10 - 16:30 |
Piaski Bydgoszcz |
3 - 6 |
Kamionka Kamień Krajeński |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Sparta Przysiersk |
0 - 0 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: GLKS Dobrcz, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 0 |
Cis Cekcyn |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
0 - 0 |
Sparta Przysiersk |
10 października 2020
10.10 - 11:30 |
Fala Świekatowo |
2 - 3 |
Piaski Bydgoszcz |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Grom Więcbork |
5 - 1 |
Wisła Gruczno |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
5 - 1 |
GLKS Dobrcz |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Grom Osie |
4 - 0 |
Victoria Niemcz |
10 października 2020
10.10 - 11:15 |
Tucholanka Tuchola |
1 - 3 |
Rawys Raciąż |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Pauza: Tarpan Mrocza, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
6 - 7 |
Rawys Raciąż |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Victoria Niemcz |
0 - 0 |
Tucholanka Tuchola |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
0 - 2 |
Grom Osie |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Tarpan Mrocza |
0 - 4 |
Gwiazda Bydgoszcz |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Piaski Bydgoszcz |
6 - 4 |
Grom Więcbork |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Sparta Przysiersk |
0 - 1 |
Fala Świekatowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
2 - 2 |
Kamionka Kamień Krajeński |
11 listopada 2020
11.11 - 14:30 |
Pauza: Wisła Gruczno, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Kamionka Kamień Krajeński |
3 - 1 |
Cis Cekcyn |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Fala Świekatowo |
1 - 1 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Grom Więcbork |
3 - 1 |
Sparta Przysiersk |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
4 - 1 |
Wisła Gruczno |
24 października 2020
24.10 - 16:00 |
Grom Osie |
3 - 2 |
Tarpan Mrocza |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Tucholanka Tuchola |
1 - 3 |
GLKS Dobrcz |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Rawys Raciąż |
13 - 0 |
Victoria Niemcz |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Piaski Bydgoszcz, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
1 - 4 |
Victoria Niemcz |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GLKS Dobrcz |
5 - 4 |
Rawys Raciąż |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tarpan Mrocza |
1 - 1 |
Tucholanka Tuchola |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wisła Gruczno |
1 - 1 |
Grom Osie |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Piaski Bydgoszcz |
0 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 0 |
Grom Więcbork |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Kamionka Kamień Krajeński |
1 - 1 |
Fala Świekatowo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Sparta Przysiersk, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Fala Świekatowo |
0 - 1 |
Cis Cekcyn |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Grom Więcbork |
2 - 1 |
Kamionka Kamień Krajeński |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 - 1 |
Sparta Przysiersk |
7 listopada 2020
7.11 - 16:00 |
Grom Osie |
2 - 1 |
Piaski Bydgoszcz |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Tucholanka Tuchola |
2 - 4 |
Wisła Gruczno |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Rawys Raciąż |
4 - 2 |
Tarpan Mrocza |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Victoria Niemcz |
2 - 0 |
GLKS Dobrcz |
7 listopada 2020
7.11 - 18:00 |
Pauza: LKS Dąbrowa Chełmińska, |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
3 - 1 |
GLKS Dobrcz |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Tarpan Mrocza |
3 - 3 |
Victoria Niemcz |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Wisła Gruczno |
2 - 1 |
Rawys Raciąż |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Piaski Bydgoszcz |
1 - 6 |
Tucholanka Tuchola |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Sparta Przysiersk |
1 - 0 |
Grom Osie |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
1 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Fala Świekatowo |
1 - 2 |
Grom Więcbork |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pauza: Kamionka Kamień Krajeński, |
Kolejka 15 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Grom Więcbork |
2 - 1 |
Cis Cekcyn |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
2 - 2 |
Kamionka Kamień Krajeński |
21 listopada 2020
21.11 - 16:00 |
Grom Osie |
3 - 0 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Tucholanka Tuchola |
1 - 2 |
Sparta Przysiersk |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Rawys Raciąż |
3 - 1 |
Piaski Bydgoszcz |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Victoria Niemcz |
4 - 2 |
Wisła Gruczno |
21 listopada 2020
21.11 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
3 - 1 |
Tarpan Mrocza |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Pauza: Fala Świekatowo, |
Kolejka 16 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 4 |
Tarpan Mrocza |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
GLKS Dobrcz |
5 - 0 |
Wisła Gruczno |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Victoria Niemcz |
4 - 0 |
Piaski Bydgoszcz |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Rawys Raciąż |
6 - 0 |
Sparta Przysiersk |
14 marca 2021
14.03 - 13:30 |
Tucholanka Tuchola |
3 - 1 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Grom Osie |
4 - 0 |
Kamionka Kamień Krajeński |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
2 - 0 |
Fala Świekatowo |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Pauza: Grom Więcbork, |
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
1 - 2 |
Sparta Przysiersk |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Piaski Bydgoszcz |
1 - 3 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Wisła Gruczno |
0 - 0 |
Kamionka Kamień Krajeński |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Tarpan Mrocza |
2 - 2 |
Fala Świekatowo |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
GLKS Dobrcz |
3 - 0 |
Grom Więcbork |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Rawys Raciąż |
4 - 3 |
Gwiazda Bydgoszcz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Tucholanka Tuchola |
3 - 2 |
Grom Osie |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Pauza: Victoria Niemcz, |
Kolejka 23 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Tucholanka Tuchola |
8 - 0 |
Cis Cekcyn |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Grom Osie |
2 - 2 |
Rawys Raciąż |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
1 - 1 |
Victoria Niemcz |
1 maja 2021
1.05 - 15:45 |
Grom Więcbork |
1 - 1 |
Tarpan Mrocza |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
0 - 0 |
Wisła Gruczno |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
6 - 0 |
Piaski Bydgoszcz |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
5 - 1 |
Sparta Przysiersk |
12 maja 2021
12.05 - 16:30 |
Pauza: GLKS Dobrcz, |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 5 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Sparta Przysiersk |
0 - 2 |
Kamionka Kamień Krajeński |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Piaski Bydgoszcz |
1 - 2 |
Fala Świekatowo |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Wisła Gruczno |
4 - 0 |
Grom Więcbork |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 0 |
Gwiazda Bydgoszcz |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Victoria Niemcz |
0 - 3 |
Grom Osie |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Rawys Raciąż |
2 - 2 |
Tucholanka Tuchola |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Pauza: Tarpan Mrocza, |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Rawys Raciąż |
12 - 1 |
Cis Cekcyn |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Tucholanka Tuchola |
4 - 1 |
Victoria Niemcz |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Grom Osie |
0 - 3 |
GLKS Dobrcz |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
2 - 0 |
Tarpan Mrocza |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Grom Więcbork |
4 - 1 |
Piaski Bydgoszcz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
3 - 1 |
Sparta Przysiersk |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
1 - 3 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Wisła Gruczno, |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 7 |
Kamionka Kamień Krajeński |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
2 - 0 |
Fala Świekatowo |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Sparta Przysiersk |
4 - 2 |
Grom Więcbork |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Wisła Gruczno |
1 - 1 |
Gwiazda Bydgoszcz |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Tarpan Mrocza |
1 - 0 |
Grom Osie |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 2 |
Tucholanka Tuchola |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Victoria Niemcz |
0 - 11 |
Rawys Raciąż |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Piaski Bydgoszcz, |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Victoria Niemcz |
3 - 0 |
Cis Cekcyn |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Rawys Raciąż |
7 - 1 |
GLKS Dobrcz |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Tucholanka Tuchola |
2 - 4 |
Tarpan Mrocza |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Grom Osie |
4 - 0 |
Wisła Gruczno |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 - 0 |
Piaski Bydgoszcz |
29 maja 2021
29.05 - 18:30 |
Grom Więcbork |
0 - 2 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
0 - 2 |
Kamionka Kamień Krajeński |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Pauza: Sparta Przysiersk, |
Kolejka 28 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 3 |
Fala Świekatowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
0 - 0 |
Grom Więcbork |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Sparta Przysiersk |
1 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:00 |
Piaski Bydgoszcz |
2 - 2 |
Grom Osie |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:00 |
Wisła Gruczno |
4 - 4 |
Tucholanka Tuchola |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Tarpan Mrocza |
3 - 0 |
Rawys Raciąż |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 0 |
Victoria Niemcz |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: LKS Dąbrowa Chełmińska, |
Kolejka 29 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GLKS Dobrcz |
3 - 0 |
Cis Cekcyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Victoria Niemcz |
1 - 0 |
Tarpan Mrocza |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Rawys Raciąż |
5 - 1 |
Wisła Gruczno |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Tucholanka Tuchola |
6 - 2 |
Piaski Bydgoszcz |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Grom Osie |
4 - 5 |
Sparta Przysiersk |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Gwiazda Bydgoszcz |
2 - 2 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Grom Więcbork |
4 - 3 |
Fala Świekatowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pauza: Kamionka Kamień Krajeński, |
Kolejka 17 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grom Więcbork |
0 - 0 |
Gwiazda Bydgoszcz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Fala Świekatowo |
1 - 3 |
Grom Osie |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
1 - 0 |
Tucholanka Tuchola |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 1 |
Rawys Raciąż |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Sparta Przysiersk |
2 - 3 |
Victoria Niemcz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Piaski Bydgoszcz |
2 - 1 |
GLKS Dobrcz |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Wisła Gruczno |
3 - 2 |
Tarpan Mrocza |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Cis Cekcyn, |
Kolejka 30 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 3 |
Grom Więcbork |
|
Kamionka Kamień Krajeński |
3 - 2 |
Gwiazda Bydgoszcz |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 1 |
Grom Osie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Sparta Przysiersk |
2 - 5 |
Tucholanka Tuchola |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Piaski Bydgoszcz |
3 - 2 |
Rawys Raciąż |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Wisła Gruczno |
4 - 3 |
Victoria Niemcz |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Tarpan Mrocza |
1 - 1 |
GLKS Dobrcz |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Pauza: Fala Świekatowo, |
Kolejka 18 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 3 |
Wisła Gruczno |
|
Tarpan Mrocza |
10 - 0 |
Piaski Bydgoszcz |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
2 - 1 |
Sparta Przysiersk |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Victoria Niemcz |
1 - 0 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Rawys Raciąż |
5 - 2 |
Kamionka Kamień Krajeński |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Tucholanka Tuchola |
7 - 4 |
Fala Świekatowo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Grom Osie |
3 - 2 |
Grom Więcbork |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Pauza: Gwiazda Bydgoszcz, |
Kolejka 19 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Bydgoszcz |
3 - 0 |
Cis Cekcyn |
|
Grom Więcbork |
4 - 1 |
Tucholanka Tuchola |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
0 - 1 |
Rawys Raciąż |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
4 - 0 |
Victoria Niemcz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
2 - 1 |
GLKS Dobrcz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sparta Przysiersk |
2 - 4 |
Tarpan Mrocza |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Piaski Bydgoszcz |
0 - 2 |
Wisła Gruczno |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pauza: Grom Osie, |
Kolejka 20 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Cis Cekcyn |
0 - 3 |
Piaski Bydgoszcz |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Wisła Gruczno |
4 - 1 |
Sparta Przysiersk |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Tarpan Mrocza |
1 - 3 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
GLKS Dobrcz |
1 - 3 |
Kamionka Kamień Krajeński |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Victoria Niemcz |
2 - 4 |
Fala Świekatowo |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Rawys Raciąż |
6 - 7 |
Grom Więcbork |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:00 |
Grom Osie |
3 - 0 |
Gwiazda Bydgoszcz |
23 czerwca 2021
23.06 - 19:00 |
Pauza: Tucholanka Tuchola, |
Kolejka 21 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grom Osie |
3 - 0 |
Cis Cekcyn |
|
Gwiazda Bydgoszcz |
1 - 5 |
Tucholanka Tuchola |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
Grom Więcbork |
7 - 2 |
Victoria Niemcz |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Fala Świekatowo |
0 - 3 |
GLKS Dobrcz |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Kamionka Kamień Krajeński |
3 - 2 |
Tarpan Mrocza |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
LKS Dąbrowa Chełmińska |
3 - 1 |
Wisła Gruczno |
20 maja 2021
20.05 - 18:00 |
Sparta Przysiersk |
5 - 1 |
Piaski Bydgoszcz |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: Rawys Raciąż, . |
|