Klasa A - lubelska - grupa Lublin I - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ruch Popkowice 13 37 12 1 0 65 - 10
2. Stok Zakrzówek 13 30 10 0 3 33 - 12 1 3 1 0 0 5 - 2
3. LZS Poniatowa Wieś 13 30 10 0 3 31 - 20 1 0 0 0 1 2 - 5
4. Orzeł Urzędów 13 20 6 2 5 30 - 22 1 3 1 0 0 4 - 0
5. LKS Potok Wielki 13 20 6 2 5 23 - 34 1 0 0 0 1 0 - 4
6. Perła Borzechów 13 19 6 1 6 31 - 34
7. Stal II Kraśnik 13 18 5 3 5 32 - 24
8. LKS Gościeradów 13 16 5 1 7 22 - 24 2 6 2 0 0 12 - 4
9. Iskra Krzemień 13 16 5 1 7 32 - 36 2 3 1 0 1 5 - 6
10. Unia Wilkołaz 13 16 5 1 7 37 - 33 2 0 0 0 2 4 - 11
11. Tęcza Kraśnik 13 12 3 3 7 31 - 44 1 1 0 1 0 4 - 4
12. LKS Kowalin 13 12 3 3 7 36 - 35 1 1 0 1 0 4 - 4
13. Płomień Trzydnik Duży 13 9 2 3 8 18 - 42
14. LKS Elżbieta 13 7 2 1 10 17 - 68


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
LKS Elżbieta 1 - 0 LKS Gościeradów 22 sierpnia 2021 - 11:00
LZS Poniatowa Wieś 3 - 0 Płomień Trzydnik Duży 21 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Potok Wielki 0 - 7 Stok Zakrzówek 22 sierpnia 2021 - 14:00
LKS Kowalin 2 - 3 Unia Wilkołaz 22 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Urzędów 3 - 0 Stal II Kraśnik 21 sierpnia 2021 - 12:00
Ruch Popkowice 8 - 2 Perła Borzechów 21 sierpnia 2021 - 17:15
Iskra Krzemień 0 - 3 Tęcza Kraśnik 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Stal II Kraśnik 4 - 3 LKS Kowalin 29 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Elżbieta 3 - 3 LKS Potok Wielki 28 sierpnia 2021 - 16:00
Stok Zakrzówek 1 - 2 Iskra Krzemień 28 sierpnia 2021 - 17:00
Unia Wilkołaz 0 - 3 Ruch Popkowice 28 sierpnia 2021 - 11:00
Perła Borzechów 2 - 3 LZS Poniatowa Wieś 29 sierpnia 2021 - 17:30
Tęcza Kraśnik 2 - 2 Orzeł Urzędów 29 sierpnia 2021 - 17:00
LKS Gościeradów 1 - 2 Płomień Trzydnik Duży 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Ruch Popkowice 3 - 2 Stal II Kraśnik 4 września 2021 - 11:30
LKS Kowalin 4 - 4 Tęcza Kraśnik 5 września 2021 - 16:00
LKS Potok Wielki 2 - 0 LKS Gościeradów 5 września 2021 - 14:00
Płomień Trzydnik Duży 1 - 1 Perła Borzechów 8 września 2021 - 17:00
Orzeł Urzędów 2 - 1 Stok Zakrzówek 5 września 2021 - 14:00
LZS Poniatowa Wieś 4 - 2 Unia Wilkołaz 4 września 2021 - 14:30
Iskra Krzemień 6 - 3 LKS Elżbieta 5 września 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Stok Zakrzówek 2 - 0 LKS Kowalin 11 września 2021 - 17:00
Unia Wilkołaz 8 - 0 Płomień Trzydnik Duży 12 września 2021 - 15:00
Stal II Kraśnik 3 - 0 LZS Poniatowa Wieś 12 września 2021 - 15:30
Tęcza Kraśnik 0 - 5 Ruch Popkowice 12 września 2021 - 16:00
LKS Potok Wielki 3 - 1 Iskra Krzemień 12 września 2021 - 14:00
LKS Elżbieta 0 - 8 Orzeł Urzędów 12 września 2021 - 11:00
LKS Gościeradów 0 - 3 Perła Borzechów 12 września 2021 - 14:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Ruch Popkowice 4 - 0 Stok Zakrzówek 11 listopada 2021 - 11:45
LZS Poniatowa Wieś 4 - 1 Tęcza Kraśnik 23 września 2021 - 16:30
Orzeł Urzędów 4 - 0 LKS Potok Wielki 19 września 2021 - 13:00
LKS Kowalin 10 - 1 LKS Elżbieta 19 września 2021 - 15:00
Płomień Trzydnik Duży 1 - 2 Stal II Kraśnik 29 września 2021 - 16:00
Perła Borzechów 2 - 4 Unia Wilkołaz 18 września 2021 - 17:00
LKS Gościeradów 4 - 2 Iskra Krzemień 19 września 2021 - 16:30
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
LKS Gościeradów 8 - 2 Unia Wilkołaz 25 września 2021 - 16:00
LKS Potok Wielki 3 - 2 LKS Kowalin 25 września 2021 - 16:00
Stal II Kraśnik 0 - 2 Perła Borzechów 25 września 2021 - 15:00
LKS Elżbieta 0 - 7 Ruch Popkowice 26 września 2021 - 11:00
Stok Zakrzówek 5 - 2 LZS Poniatowa Wieś 25 września 2021 - 16:00
Tęcza Kraśnik 2 - 2 Płomień Trzydnik Duży 26 września 2021 - 13:00
Iskra Krzemień 4 - 0 Orzeł Urzędów 26 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Ruch Popkowice 8 - 0 LKS Potok Wielki 2 października 2021 - 11:00
LZS Poniatowa Wieś 3 - 0 LKS Elżbieta 2 października 2021 - 11:00
LKS Kowalin 4 - 3 Iskra Krzemień 2 października 2021 - 16:00
Płomień Trzydnik Duży 0 - 1 Stok Zakrzówek 3 października 2021 - 14:00
Perła Borzechów 6 - 4 Tęcza Kraśnik 3 października 2021 - 16:00
Unia Wilkołaz 0 - 0 Stal II Kraśnik 2 października 2021 - 12:00
Orzeł Urzędów 1 - 2 LKS Gościeradów 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
LKS Elżbieta 0 - 3 Płomień Trzydnik Duży 10 października 2021 - 11:00
LKS Gościeradów 3 - 0 Stal II Kraśnik 9 października 2021 - 15:00
Stok Zakrzówek 3 - 1 Perła Borzechów 9 października 2021 - 16:00
Tęcza Kraśnik 4 - 3 Unia Wilkołaz 10 października 2021 - 12:00
Orzeł Urzędów 3 - 1 LKS Kowalin 10 października 2021 - 11:00
LKS Potok Wielki 0 - 1 LZS Poniatowa Wieś 10 października 2021 - 13:00
Iskra Krzemień 1 - 3 Ruch Popkowice 10 października 2021 - 15:00
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Ruch Popkowice 3 - 0 Orzeł Urzędów 16 października 2021 - 11:00
Perła Borzechów 3 - 2 LKS Elżbieta 17 października 2021 - 16:00
Płomień Trzydnik Duży 3 - 5 LKS Potok Wielki 17 października 2021 - 14:00
LZS Poniatowa Wieś 4 - 1 Iskra Krzemień 16 października 2021 - 11:00
Stal II Kraśnik 7 - 1 Tęcza Kraśnik 17 października 2021 - 14:00
LKS Kowalin 1 - 1 LKS Gościeradów 16 października 2021 - 16:00
Unia Wilkołaz 0 - 3 Stok Zakrzówek 17 października 2021 - 14:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
LKS Gościeradów 3 - 2 Tęcza Kraśnik 23 października 2021 - 15:00
Orzeł Urzędów 0 - 2 LZS Poniatowa Wieś 24 października 2021 - 11:00
LKS Elżbieta 1 - 10 Unia Wilkołaz 24 października 2021 - 11:00
LKS Kowalin 4 - 4 Ruch Popkowice 24 października 2021 - 14:00
Stok Zakrzówek 2 - 0 Stal II Kraśnik 23 października 2021 - 15:30
LKS Potok Wielki 2 - 0 Perła Borzechów 24 października 2021 - 13:00
Iskra Krzemień 4 - 3 Płomień Trzydnik Duży 24 października 2021 - 14:30
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Ruch Popkowice 3 - 0 LKS Gościeradów 30 października 2021 - 11:00
Unia Wilkołaz 0 - 3 LKS Potok Wielki 30 października 2021 - 11:00
Tęcza Kraśnik 1 - 3 Stok Zakrzówek 31 października 2021 - 12:00
Płomień Trzydnik Duży 2 - 2 Orzeł Urzędów 31 października 2021 - 13:00
Stal II Kraśnik 9 - 1 LKS Elżbieta 31 października 2021 - 13:00
Perła Borzechów 3 - 2 Iskra Krzemień 31 października 2021 - 14:00
LZS Poniatowa Wieś 2 - 1 LKS Kowalin 31 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
LKS Gościeradów 0 - 3 Stok Zakrzówek 6 listopada 2021 - 14:00
LKS Elżbieta 5 - 4 Tęcza Kraśnik 7 listopada 2021 - 11:00
Ruch Popkowice 5 - 1 LZS Poniatowa Wieś 7 listopada 2021 - 13:00
LKS Potok Wielki 2 - 2 Stal II Kraśnik 6 listopada 2021 - 14:00
Orzeł Urzędów 5 - 2 Perła Borzechów 7 listopada 2021 - 13:30
LKS Kowalin 4 - 1 Płomień Trzydnik Duży 7 listopada 2021 - 14:00
Iskra Krzemień 3 - 2 Unia Wilkołaz 7 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Płomień Trzydnik Duży 0 - 9 Ruch Popkowice 14 listopada 2021 - 13:00
Stal II Kraśnik 3 - 3 Iskra Krzemień 11 listopada 2021 - 17:00
Unia Wilkołaz 3 - 0 Orzeł Urzędów 13 listopada 2021 - 14:00
Perła Borzechów 4 - 0 LKS Kowalin 14 listopada 2021 - 13:30
Stok Zakrzówek 2 - 0 LKS Elżbieta 14 listopada 2021 - 13:00
Tęcza Kraśnik 3 - 0 LKS Potok Wielki 13 listopada 2021 - 14:00
LZS Poniatowa Wieś 2 - 0 LKS Gościeradów 13 listopada 2021 - 11:00
Kolejka 14 - 26/27. marca 2022 [szczegóły]  
LKS Gościeradów - LKS Elżbieta
Płomień Trzydnik Duży - LZS Poniatowa Wieś
Stok Zakrzówek - LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz - LKS Kowalin
Stal II Kraśnik - Orzeł Urzędów
Perła Borzechów - Ruch Popkowice
Tęcza Kraśnik - Iskra Krzemień
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
LKS Kowalin - Stal II Kraśnik
LKS Potok Wielki - LKS Elżbieta
Iskra Krzemień - Stok Zakrzówek
Ruch Popkowice - Unia Wilkołaz 2 kwietnia 2022 - 11:00
LZS Poniatowa Wieś - Perła Borzechów
Orzeł Urzędów - Tęcza Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży - LKS Gościeradów
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Stal II Kraśnik - Ruch Popkowice
Tęcza Kraśnik - LKS Kowalin
LKS Gościeradów - LKS Potok Wielki
Perła Borzechów - Płomień Trzydnik Duży
Stok Zakrzówek - Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz - LZS Poniatowa Wieś
LKS Elżbieta - Iskra Krzemień
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2022 [szczegóły]  
LKS Kowalin - Stok Zakrzówek 16 kwietnia 2022 - 11:00
Płomień Trzydnik Duży - Unia Wilkołaz 16 kwietnia 2022 - 11:00
LZS Poniatowa Wieś - Stal II Kraśnik 16 kwietnia 2022 - 11:00
Ruch Popkowice - Tęcza Kraśnik 16 kwietnia 2022 - 11:00
Iskra Krzemień - LKS Potok Wielki 16 kwietnia 2022 - 11:00
Orzeł Urzędów - LKS Elżbieta 16 kwietnia 2022 - 11:00
Perła Borzechów - LKS Gościeradów 16 kwietnia 2022 - 11:00
Kolejka 18 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Stok Zakrzówek - Ruch Popkowice
Tęcza Kraśnik - LZS Poniatowa Wieś
LKS Potok Wielki - Orzeł Urzędów
LKS Elżbieta - LKS Kowalin
Stal II Kraśnik - Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz - Perła Borzechów
Iskra Krzemień - LKS Gościeradów
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Unia Wilkołaz - LKS Gościeradów
LKS Kowalin - LKS Potok Wielki
Perła Borzechów - Stal II Kraśnik
Ruch Popkowice - LKS Elżbieta
LZS Poniatowa Wieś - Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży - Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów - Iskra Krzemień
Kolejka 20 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
LKS Potok Wielki - Ruch Popkowice
LKS Elżbieta - LZS Poniatowa Wieś
Iskra Krzemień - LKS Kowalin
Stok Zakrzówek - Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik - Perła Borzechów
Stal II Kraśnik - Unia Wilkołaz
LKS Gościeradów - Orzeł Urzędów
Kolejka 21 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Płomień Trzydnik Duży - LKS Elżbieta
Stal II Kraśnik - LKS Gościeradów
Perła Borzechów - Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz - Tęcza Kraśnik
LKS Kowalin - Orzeł Urzędów
LZS Poniatowa Wieś - LKS Potok Wielki
Ruch Popkowice - Iskra Krzemień
Kolejka 22 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Orzeł Urzędów - Ruch Popkowice
LKS Elżbieta - Perła Borzechów
LKS Potok Wielki - Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień - LZS Poniatowa Wieś
Tęcza Kraśnik - Stal II Kraśnik
LKS Gościeradów - LKS Kowalin
Stok Zakrzówek - Unia Wilkołaz
Kolejka 23 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Tęcza Kraśnik - LKS Gościeradów
LZS Poniatowa Wieś - Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz - LKS Elżbieta
Ruch Popkowice - LKS Kowalin
Stal II Kraśnik - Stok Zakrzówek
Perła Borzechów - LKS Potok Wielki
Płomień Trzydnik Duży - Iskra Krzemień
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
LKS Gościeradów - Ruch Popkowice
LKS Potok Wielki - Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek - Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów - Płomień Trzydnik Duży
LKS Elżbieta - Stal II Kraśnik
Iskra Krzemień - Perła Borzechów
LKS Kowalin - LZS Poniatowa Wieś
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Stok Zakrzówek - LKS Gościeradów 11 czerwca 2022 - 18:00
Tęcza Kraśnik - LKS Elżbieta 11 czerwca 2022 - 18:00
LZS Poniatowa Wieś - Ruch Popkowice 11 czerwca 2022 - 18:00
Stal II Kraśnik - LKS Potok Wielki 11 czerwca 2022 - 18:00
Perła Borzechów - Orzeł Urzędów 11 czerwca 2022 - 18:00
Płomień Trzydnik Duży - LKS Kowalin 11 czerwca 2022 - 18:00
Unia Wilkołaz - Iskra Krzemień 11 czerwca 2022 - 18:00
Kolejka 26 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Ruch Popkowice - Płomień Trzydnik Duży 18 czerwca 2022 - 18:00
Iskra Krzemień - Stal II Kraśnik 18 czerwca 2022 - 18:00
Orzeł Urzędów - Unia Wilkołaz 18 czerwca 2022 - 18:00
LKS Kowalin - Perła Borzechów 18 czerwca 2022 - 18:00
LKS Elżbieta - Stok Zakrzówek 18 czerwca 2022 - 18:00
LKS Potok Wielki - Tęcza Kraśnik 18 czerwca 2022 - 18:00
LKS Gościeradów - LZS Poniatowa Wieś 18 czerwca 2022 - 18:00