Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
6 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
1 - 2 |
GKP Bogdaniec |
9 sierpnia 2020
9.08 - 18:00 |
Iskra Janczewo |
5 - 2 |
GKP Kłodawa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Wicher Staw |
0 - 6 |
Kosmos 78 Rudnica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
5 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Pauza: Feniks Ściechów, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Kosmos 78 Rudnica |
4 - 0 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 - 3 |
Wicher Staw |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GKP Kłodawa |
2 - 0 |
Złote Piaski Dzierżów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
GKP Bogdaniec |
0 - 4 |
Iskra Janczewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
1 - 7 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Trzcinna, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
SHR Wojcieszyce |
4 - 0 |
Feniks Ściechów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 2 |
KS Nowiny Wielkie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 1 |
GKP Bogdaniec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Wicher Staw |
2 - 5 |
GKP Kłodawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
3 - 2 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Orzeł Trzcinna |
5 - 4 |
Kosmos 78 Rudnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Pauza: Stilon II Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 4 |
Orzeł Trzcinna |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
GKP Kłodawa |
3 - 1 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
GKP Bogdaniec |
8 - 1 |
Wicher Staw |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
1 - 3 |
Iskra Janczewo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
SHR Wojcieszyce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: Kosmos 78 Rudnica, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Iskra Janczewo |
1 - 1 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
6 - 0 |
Feniks Ściechów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Wicher Staw |
0 - 7 |
KS Nowiny Wielkie |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
4 - 2 |
GKP Bogdaniec |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 0 |
GKP Kłodawa |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
9 - 3 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: SHR Wojcieszyce, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Kosmos 78 Rudnica |
6 - 2 |
GKP Kłodawa |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
GKP Bogdaniec |
1 - 5 |
Orzeł Trzcinna |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
5 - 1 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
7 - 3 |
Wicher Staw |
13 września 2020
13.09 - 17:30 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
5 - 2 |
Złote Piaski Dzierżów |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
SHR Wojcieszyce |
3 - 3 |
Iskra Janczewo |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Pauza: Iskra Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
1 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Wicher Staw |
0 - 12 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
12 - 2 |
Feniks Ściechów |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Orzeł Trzcinna |
4 - 2 |
KS Nowiny Wielkie |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
6 - 1 |
GKP Bogdaniec |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
0 - 5 |
GKP Kłodawa |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Pauza: Iskra Janczewo, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
GKP Bogdaniec |
9 - 1 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
4 - 0 |
Kosmos 78 Rudnica |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
2 - 7 |
Orzeł Trzcinna |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
3 - 4 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
6 - 1 |
Wicher Staw |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
3 - 2 |
Złote Piaski Dzierżów |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Pauza: GKP Kłodawa, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Wicher Staw |
0 - 9 |
Iskra Janczewo |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
vo, na boisku 1-9 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
2 - 2 |
SHR Wojcieszyce |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Orzeł Trzcinna |
1 - 2 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
4 - 2 |
Feniks Ściechów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 - 3 |
KS Nowiny Wielkie |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
0 - 1 |
GKP Bogdaniec |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: Złote Piaski Dzierżów, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 2 |
GKP Kłodawa |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Feniks Ściechów |
4 - 3 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
6 - 1 |
Kosmos 78 Rudnica |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
4 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 0 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 0 |
Wicher Staw |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Pauza: GKP Bogdaniec, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Lubniewiczanka Lubniewice |
3 - 2 |
Złote Piaski Dzierżów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 1 |
Iskra Janczewo |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
6 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
0 - 1 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
5 - 0 |
Feniks Ściechów |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
GKP Bogdaniec |
5 - 5 |
KS Nowiny Wielkie |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pauza: Wicher Staw, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
4 - 2 |
GKP Bogdaniec |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
5 - 2 |
GKP Kłodawa |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
7 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Iskra Janczewo |
1 - 2 |
Kosmos 78 Rudnica |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
5 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Wicher Staw |
0 - 13 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
vo, na boisku 3-14 |
Pauza: KS Nowiny Wielkie, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcinna |
11 - 1 |
Wicher Staw |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
10 - 0 |
Złote Piaski Dzierżów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 3 |
Iskra Janczewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GKP Kłodawa |
1 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GKP Bogdaniec |
1 - 8 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
KS Nowiny Wielkie |
3 - 0 |
Feniks Ściechów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Lubniewiczanka Lubniewice, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
2 - 2 |
Iskra Janczewo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:30 |
Feniks Ściechów |
1 - 2 |
Złote Piaski Dzierżów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
GKP Bogdaniec |
5 - 5 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
GKP Kłodawa |
2 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
0 - 6 |
Kosmos 78 Rudnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Pauza: SHR Wojcieszyce, |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
GKP Kłodawa |
2 - 3 |
Kosmos 78 Rudnica |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Orzeł Trzcinna |
1 - 2 |
GKP Bogdaniec |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
3 - 0 |
KS Nowiny Wielkie |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Wicher Staw |
0 - 3 |
Feniks Ściechów |
|
Złote Piaski Dzierżów |
0 - 4 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Pauza: Iskra Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 14 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 3 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
GKP Bogdaniec |
4 - 4 |
SHR Wojcieszyce |
5 maja 2021
5.05 - 18:30 |
GKP Kłodawa |
1 - 3 |
Iskra Janczewo |
5 maja 2021
5.05 - 18:30 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
Orzeł Trzcinna |
5 - 2 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Pauza: Feniks Ściechów, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
SHR Wojcieszyce |
1 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
Feniks Ściechów |
1 - 3 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
6 - 2 |
Orzeł Trzcinna |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
GKP Bogdaniec |
2 - 4 |
Kosmos 78 Rudnica |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
GKP Kłodawa |
5 - 3 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Pauza: Iskra Janczewo, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
5 - 5 |
GKP Bogdaniec |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
11 - 0 |
KS Nowiny Wielkie |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Orzeł Trzcinna |
7 - 1 |
Feniks Ściechów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
3 - 1 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Wicher Staw |
0 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
|
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 1 |
Iskra Janczewo |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Pauza: GKP Kłodawa, |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Iskra Janczewo |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
SHR Wojcieszyce |
2 - 4 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
8 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
1 - 2 |
Kosmos 78 Rudnica |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
5 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
GKP Bogdaniec |
3 - 2 |
GKP Kłodawa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Złote Piaski Dzierżów, |
Kolejka 15 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Lubniewiczanka Lubniewice |
1 - 3 |
Kosmos 78 Rudnica |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Wicher Staw |
0 - 3 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
|
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 3 |
GKP Kłodawa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Iskra Janczewo |
7 - 0 |
GKP Bogdaniec |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
SHR Wojcieszyce |
1 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:20 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Feniks Ściechów |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
Pauza: Orzeł Trzcinna, |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
GKP Kłodawa |
2 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
4 - 2 |
Feniks Ściechów |
29 maja 2021
29.05 - 17:30 |
Kosmos 78 Rudnica |
0 - 3 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
vo, na boisku 5-0 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
30 maja 2021
30.05 - 13:45 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
4 - 3 |
Iskra Janczewo |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Wicher Staw |
0 - 3 |
Złote Piaski Dzierżów |
|
Pauza: GKP Bogdaniec, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 0 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
6 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
SHR Wojcieszyce |
0 - 3 |
Kosmos 78 Rudnica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
vo, na boisku 7-0 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
8 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
2 - 4 |
GKP Kłodawa |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
4 - 5 |
GKP Bogdaniec |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Pauza: Wicher Staw, |
Kolejka 17 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcinna |
7 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
7 - 1 |
GKP Kłodawa |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Wicher Staw |
0 - 3 |
GKP Bogdaniec |
|
Złote Piaski Dzierżów |
4 - 2 |
KS Nowiny Wielkie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
7 - 0 |
Feniks Ściechów |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
SHR Wojcieszyce |
2 - 1 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Kosmos 78 Rudnica, |
Kolejka 16 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
3 - 4 |
SHR Wojcieszyce |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
KS Nowiny Wielkie |
3 - 2 |
Iskra Janczewo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GKP Bogdaniec |
1 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GKP Kłodawa |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
Iskra Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
0 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Stilon II Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 25 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKP Bogdaniec |
0 - 3 |
Feniks Ściechów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
GKP Kłodawa |
1 - 8 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 - 9 |
SHR Wojcieszyce |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Kosmos 78 Rudnica |
3 - 0 |
Iskra Janczewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Orzeł Trzcinna |
1 - 2 |
Złote Piaski Dzierżów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Lubniewiczanka Lubniewice |
3 - 0 |
Wicher Staw |
|
Pauza: KS Nowiny Wielkie, |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wicher Staw |
0 - 3 |
Orzeł Trzcinna |
|
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 3 |
Kosmos 78 Rudnica |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
8 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
SHR Wojcieszyce |
4 - 0 |
GKP Kłodawa |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
14 - 0 |
GKP Bogdaniec |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
3 - 0 |
KS Nowiny Wielkie |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: Lubniewiczanka Lubniewice, . |
|