Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ułani Dragacz |
6 - 4 |
Tor Laskowice Pomorskie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Tęcza Wiąg |
7 - 2 |
Victoria Śliwice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Czarni Lniano |
3 - 0 |
Grom II Osie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pomorzanin II Serock |
0 - 2 |
Wisła Nowe |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
4 - 3 |
Gwiazda Bukowiec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Victoria II Niemcz |
3 - 5 |
Zryw Wielki Lubień |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 1 |
Zryw Wielki Lubień |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Gwiazda Bukowiec |
6 - 0 |
Victoria II Niemcz |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wisła Nowe |
3 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Grom II Osie |
4 - 1 |
Pomorzanin II Serock |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Victoria Śliwice |
3 - 1 |
Czarni Lniano |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Ułani Dragacz |
1 - 0 |
Tęcza Wiąg |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Wiąg |
4 - 0 |
Tor Laskowice Pomorskie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Czarni Lniano |
1 - 1 |
Ułani Dragacz |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 0 |
Victoria Śliwice |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
0 - 1 |
Grom II Osie |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Victoria II Niemcz |
4 - 2 |
Wisła Nowe |
12 września 2020
12.09 - 18:00 |
Zryw Wielki Lubień |
3 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 1 |
Gwiazda Bukowiec |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Wisła Nowe |
4 - 2 |
Zryw Wielki Lubień |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Grom II Osie |
4 - 1 |
Victoria II Niemcz |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 3 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Ułani Dragacz |
0 - 4 |
Pomorzanin II Serock |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Tęcza Wiąg |
10 - 2 |
Czarni Lniano |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Czarni Lniano |
4 - 2 |
Tor Laskowice Pomorskie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
1 - 0 |
Tęcza Wiąg |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 1 |
Ułani Dragacz |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Victoria II Niemcz |
3 - 6 |
Victoria Śliwice |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Zryw Wielki Lubień |
4 - 2 |
Grom II Osie |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Gwiazda Bukowiec |
1 - 3 |
Wisła Nowe |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
0 - 3 |
Wisła Nowe |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Grom II Osie |
2 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 2 |
Zryw Wielki Lubień |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Ułani Dragacz |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Tęcza Wiąg |
4 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Lniano |
1 - 3 |
Pomorzanin II Serock |
3 października 2020
3.10 - 16:30 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Pomorzanin II Serock |
1 - 3 |
Tor Laskowice Pomorskie |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 0 |
Czarni Lniano |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Tęcza Wiąg |
10 października 2020
10.10 - 18:00 |
Zryw Wielki Lubień |
6 - 0 |
Ułani Dragacz |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Gwiazda Bukowiec |
6 - 2 |
Victoria Śliwice |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Wisła Nowe |
4 - 0 |
Grom II Osie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 2 |
Grom II Osie |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 1 |
Wisła Nowe |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Tęcza Wiąg |
0 - 1 |
Zryw Wielki Lubień |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Czarni Lniano |
4 - 0 |
Victoria II Niemcz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pomorzanin II Serock |
1 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 1 |
Tor Laskowice Pomorskie |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Victoria II Niemcz |
9 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Zryw Wielki Lubień |
3 - 0 |
Czarni Lniano |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Gwiazda Bukowiec |
0 - 0 |
Tęcza Wiąg |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Wisła Nowe |
3 - 1 |
Ułani Dragacz |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Grom II Osie |
9 - 3 |
Victoria Śliwice |
24 października 2020
24.10 - 18:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 3 |
Victoria Śliwice |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Ułani Dragacz |
3 - 2 |
Grom II Osie |
8 listopada 2020
8.11 - 10:00 |
Tęcza Wiąg |
1 - 1 |
Wisła Nowe |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Czarni Lniano |
1 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 0 |
Zryw Wielki Lubień |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
3 - 1 |
Victoria II Niemcz |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Victoria II Niemcz |
3 - 1 |
Tor Laskowice Pomorskie |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Zryw Wielki Lubień |
4 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Gwiazda Bukowiec |
3 - 1 |
Pomorzanin II Serock |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Wisła Nowe |
3 - 1 |
Czarni Lniano |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Grom II Osie |
2 - 2 |
Tęcza Wiąg |
14 listopada 2020
14.11 - 18:00 |
Victoria Śliwice |
6 - 3 |
Ułani Dragacz |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 - 4 |
Tęcza Wiąg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
2 - 3 |
Czarni Lniano |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 5 |
Pomorzanin II Serock |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Grom II Osie |
0 - 4 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Wisła Nowe |
6 - 5 |
Victoria II Niemcz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Gwiazda Bukowiec |
5 - 2 |
Zryw Wielki Lubień |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Bukowiec |
0 - 0 |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Zryw Wielki Lubień |
1 - 1 |
Wisła Nowe |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Victoria II Niemcz |
2 - 2 |
Grom II Osie |
10 czerwca 2021
10.06 - 18:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 4 |
Victoria Śliwice |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
11 - 1 |
Ułani Dragacz |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Czarni Lniano |
1 - 1 |
Tęcza Wiąg |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 - 1 |
Czarni Lniano |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Tęcza Wiąg |
0 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Ułani Dragacz |
2 - 4 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Grom II Osie |
3 - 4 |
Zryw Wielki Lubień |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Wisła Nowe |
6 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
0 - 4 |
Tor Laskowice Pomorskie |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Gwiazda Bukowiec |
3 - 2 |
Grom II Osie |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Zryw Wielki Lubień |
2 - 2 |
Victoria Śliwice |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Victoria II Niemcz |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 0 |
Tęcza Wiąg |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
5 - 2 |
Czarni Lniano |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Czarni Lniano |
2 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Tęcza Wiąg |
5 - 4 |
Victoria II Niemcz |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 3 |
Zryw Wielki Lubień |
|
Victoria Śliwice |
1 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Grom II Osie |
2 - 4 |
Wisła Nowe |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
1 - 3 |
Tor Laskowice Pomorskie |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Wisła Nowe |
9 - 0 |
Victoria Śliwice |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Gwiazda Bukowiec |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Zryw Wielki Lubień |
2 - 1 |
Tęcza Wiąg |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Victoria II Niemcz |
3 - 2 |
Czarni Lniano |
29 maja 2021
29.05 - 14:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 3 |
Pomorzanin II Serock |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
2 - 4 |
Tęcza Wiąg |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Grom II Osie |
2 - 1 |
Czarni Lniano |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:30 |
Pomorzanin II Serock |
3 - 1 |
Wisła Nowe |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Gwiazda Bukowiec |
0 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Zryw Wielki Lubień |
4 - 0 |
Victoria II Niemcz |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:30 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pomorzanin II Serock |
6 - 0 |
Victoria II Niemcz |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Czarni Lniano |
0 - 1 |
Zryw Wielki Lubień |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Tęcza Wiąg |
3 - 4 |
Gwiazda Bukowiec |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 3 |
Wisła Nowe |
|
Victoria Śliwice |
1 - 1 |
Grom II Osie |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:00 |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Victoria Śliwice |
1 - 2 |
Tor Laskowice Pomorskie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Grom II Osie |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
|
Wisła Nowe |
2 - 4 |
Tęcza Wiąg |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Gwiazda Bukowiec |
3 - 4 |
Czarni Lniano |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Zryw Wielki Lubień |
4 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Victoria II Niemcz |
2 - 4 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
1 - 3 |
Zryw Wielki Lubień |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 4 |
Gwiazda Bukowiec |
20 czerwca 2021
20.06 - 10:00 |
Czarni Lniano |
4 - 2 |
Wisła Nowe |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Tęcza Wiąg |
12 - 3 |
Grom II Osie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 3 |
Victoria Śliwice |
|
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zryw Wielki Lubień |
1 - 2 |
Tor Laskowice Pomorskie |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:00 |
Victoria II Niemcz |
1 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
24 czerwca 2021
24.06 - 20:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
3 - 0 |
Wisła Nowe |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
4 - 1 |
Grom II Osie |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:30 |
Czarni Lniano |
2 - 0 |
Victoria Śliwice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Tęcza Wiąg |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
|
|