Klasa okręgowa - łódzka - grupa I - Łódź - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. ŁKS III Łódź 8 24 8 0 0 38 - 7
2. GKS Ksawerów 8 19 6 1 1 18 - 13
3. Orzeł Parzęczew 8 18 6 0 2 20 - 10
4. Stal Głowno 8 17 5 2 1 23 - 10
5. Termy Uniejów 8 15 5 0 3 16 - 11
6. Zawisza Rzgów 8 13 4 1 3 24 - 11
7. Ner Poddębice 8 13 4 1 3 20 - 14
8. Victoria Rąbień 8 13 4 1 3 18 - 19
9. Włókniarz Pabianice 8 12 4 0 4 16 - 12
10. SMS Łódź 8 10 3 1 4 15 - 16
11. KAS Konstantynów Łódzki 8 9 2 3 3 14 - 17
12. Włókniarz Zgierz 8 6 2 0 6 12 - 20
13. Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 6 2 0 6 10 - 27
14. Sazan Pęczniew 8 4 1 1 6 16 - 34
15. Nowosolna Łódź 8 4 1 1 6 12 - 33
16. Iskra Dobroń 8 3 1 0 7 13 - 31


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Termy Uniejów 1 - 2 GKS Ksawerów 19 sierpnia 2022 - 19:00
Stal Głowno 8 - 2 Iskra Dobroń 20 sierpnia 2022 - 16:00
Włókniarz Zgierz 2 - 1 KAS Konstantynów Łódzki 20 sierpnia 2022 - 17:00
Włókniarz Pabianice 1 - 2 Orzeł Parzęczew 20 sierpnia 2022 - 17:00
SMS Łódź 3 - 1 Victoria Rąbień 19 sierpnia 2022 - 20:00
Nowosolna Łódź 2 - 6 ŁKS III Łódź 20 sierpnia 2022 - 17:00
Zawisza Rzgów 7 - 0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia 2022 - 11:00
Sazan Pęczniew 4 - 2 Ner Poddębice 20 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
GKS Ksawerów 3 - 1 Stal Głowno 26 sierpnia 2022 - 18:00
Ner Poddębice 2 - 0 Termy Uniejów 28 sierpnia 2022 - 16:00
Victoria Rąbień 3 - 2 Sazan Pęczniew 26 sierpnia 2022 - 17:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 0 SMS Łódź 28 sierpnia 2022 - 11:00
Włókniarz Zgierz 0 - 1 Zawisza Rzgów 27 sierpnia 2022 - 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 2 - 2 Nowosolna Łódź 27 sierpnia 2022 - 17:00
Iskra Dobroń 0 - 1 Włókniarz Pabianice 27 sierpnia 2022 - 14:00
Orzeł Parzęczew 2 - 4 ŁKS III Łódź 27 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Nowosolna Łódź 0 - 6 Orzeł Parzęczew 31 sierpnia 2022 - 17:30
Zawisza Rzgów 2 - 2 KAS Konstantynów Łódzki 31 sierpnia 2022 - 17:30
SMS Łódź 2 - 1 Włókniarz Zgierz 31 sierpnia 2022 - 20:00
Sazan Pęczniew 1 - 5 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia 2022 - 17:30
Termy Uniejów 2 - 4 Victoria Rąbień 31 sierpnia 2022 - 19:00
Stal Głowno 1 - 1 Ner Poddębice 31 sierpnia 2022 - 17:30
Włókniarz Pabianice 1 - 2 GKS Ksawerów 31 sierpnia 2022 - 17:30
ŁKS III Łódź 4 - 0 Iskra Dobroń 31 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Termy Uniejów 4 września 2022 - 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 1 - 3 Orzeł Parzęczew 2 września 2022 - 19:30
Iskra Dobroń 4 - 2 Nowosolna Łódź 3 września 2022 - 15:00
GKS Ksawerów 0 - 5 ŁKS III Łódź 3 września 2022 - 14:00
Ner Poddębice 1 - 0 Włókniarz Pabianice 3 września 2022 - 16:00
Stal Głowno 3 - 3 Victoria Rąbień 3 września 2022 - 16:00
Włókniarz Zgierz 4 - 1 Sazan Pęczniew 3 września 2022 - 17:00
Zawisza Rzgów 4 - 1 SMS Łódź 3 września 2022 - 14:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Sazan Pęczniew 1 - 8 Zawisza Rzgów 10 września 2022 - 17:00
Termy Uniejów 4 - 2 Włókniarz Zgierz 9 września 2022 - 19:00
Stal Głowno 4 - 0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 września 2022 - 16:00
Włókniarz Pabianice 2 - 3 Victoria Rąbień 10 września 2022 - 16:00
ŁKS III Łódź 4 - 1 Ner Poddębice 10 września 2022 - 14:00
Nowosolna Łódź 1 - 5 GKS Ksawerów 8 września 2022 - 17:00
Orzeł Parzęczew 3 - 1 Iskra Dobroń 11 września 2022 - 15:00
SMS Łódź 4 - 1 KAS Konstantynów Łódzki 11 września 2022 - 11:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
GKS Ksawerów 2 - 1 Orzeł Parzęczew 17 września 2022 - 16:00
Ner Poddębice 6 - 1 Nowosolna Łódź 17 września 2022 - 16:00
Victoria Rąbień 0 - 3 ŁKS III Łódź 17 września 2022 - 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 5 Włókniarz Pabianice 17 września 2022 - 14:00
Włókniarz Zgierz 1 - 3 Stal Głowno 17 września 2022 - 16:00
Zawisza Rzgów 0 - 1 Termy Uniejów 17 września 2022 - 13:00
SMS Łódź 5 - 5 Sazan Pęczniew 18 września 2022 - 11:00
KAS Konstantynów Łódzki 3 - 1 Iskra Dobroń 16 września 2022 - 20:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Termy Uniejów 2 - 0 SMS Łódź 23 września 2022 - 19:00
Stal Głowno 2 - 0 Zawisza Rzgów 24 września 2022 - 16:00
Włókniarz Pabianice 2 - 1 Włókniarz Zgierz 24 września 2022 - 15:00
ŁKS III Łódź 6 - 1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 września 2022 - 17:00
Nowosolna Łódź 2 - 3 Victoria Rąbień 24 września 2022 - 16:00
Orzeł Parzęczew 1 - 0 Ner Poddębice 24 września 2022 - 15:00
Iskra Dobroń 2 - 3 GKS Ksawerów 24 września 2022 - 15:00
Sazan Pęczniew 2 - 3 KAS Konstantynów Łódzki 25 września 2022 - 15:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Zawisza Rzgów 2 - 4 Włókniarz Pabianice 1 października 2022 - 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 1 - 1 GKS Ksawerów 30 września 2022 - 20:00
Ner Poddębice 7 - 3 Iskra Dobroń 1 października 2022 - 15:00
Victoria Rąbień 1 - 2 Orzeł Parzęczew 1 października 2022 - 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Nowosolna Łódź 2 października 2022 - 11:00
Włókniarz Zgierz 1 - 6 ŁKS III Łódź 1 października 2022 - 15:00
SMS Łódź 0 - 1 Stal Głowno 2 października 2022 - 12:15
Sazan Pęczniew 0 - 4 Termy Uniejów 2 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Zawisza Rzgów - ŁKS III Łódź 8 października 2022 - 15:00
Nowosolna Łódź - Włókniarz Zgierz 8 października 2022 - 16:00
Orzeł Parzęczew - Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 października 2022 - 15:00
Iskra Dobroń - Victoria Rąbień 8 października 2022 - 15:00
Stal Głowno - Sazan Pęczniew 8 października 2022 - 15:00
GKS Ksawerów - Ner Poddębice 7 października 2022 - 19:00
Termy Uniejów - KAS Konstantynów Łódzki 7 października 2022 - 19:30
Włókniarz Pabianice - SMS Łódź 8 października 2022 - 15:30
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Zgierz - Orzeł Parzęczew 16 października 2022 - 11:00
Zawisza Rzgów - Nowosolna Łódź
SMS Łódź - ŁKS III Łódź 16 października 2022 - 11:00
Sazan Pęczniew - Włókniarz Pabianice 15 października 2022 - 15:00
Termy Uniejów - Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Iskra Dobroń 16 października 2022 - 11:00
KAS Konstantynów Łódzki - Ner Poddębice 14 października 2022 - 20:00
Victoria Rąbień - GKS Ksawerów 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Ner Poddębice - Victoria Rąbień 22 października 2022 - 15:00
Stal Głowno - KAS Konstantynów Łódzki 22 października 2022 - 15:00
Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów 22 października 2022 - 14:00
ŁKS III Łódź - Sazan Pęczniew
Nowosolna Łódź - SMS Łódź 22 października 2022 - 15:00
Orzeł Parzęczew - Zawisza Rzgów
Iskra Dobroń - Włókniarz Zgierz 22 października 2022 - 15:00
GKS Ksawerów - Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Sazan Pęczniew - Nowosolna Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Victoria Rąbień 28 października 2022 - 20:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Ner Poddębice
Włókniarz Zgierz - GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów - Iskra Dobroń
SMS Łódź - Orzeł Parzęczew 30 października 2022 - 10:00
Termy Uniejów - ŁKS III Łódź 29 października 2022 - 18:00
Stal Głowno - Włókniarz Pabianice
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
ŁKS III Łódź - Stal Głowno
Nowosolna Łódź - Termy Uniejów 5 listopada 2022 - 13:30
Orzeł Parzęczew - Sazan Pęczniew
Iskra Dobroń - SMS Łódź 5 listopada 2022 - 13:30
GKS Ksawerów - Zawisza Rzgów 5 listopada 2022 - 15:00
Ner Poddębice - Włókniarz Zgierz 5 listopada 2022 - 15:00
Victoria Rąbień - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice - KAS Konstantynów Łódzki 5 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Zgierz - Victoria Rąbień
Zawisza Rzgów - Ner Poddębice 12 listopada 2022 - 11:00
SMS Łódź - GKS Ksawerów 13 listopada 2022 - 11:00
Sazan Pęczniew - Iskra Dobroń
Termy Uniejów - Orzeł Parzęczew 11 listopada 2022 - 19:00
Stal Głowno - Nowosolna Łódź
Włókniarz Pabianice - ŁKS III Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Nowosolna Łódź - Włókniarz Pabianice 19 listopada 2022 - 13:00
Orzeł Parzęczew - Stal Głowno
Iskra Dobroń - Termy Uniejów 19 listopada 2022 - 13:00
GKS Ksawerów - Sazan Pęczniew 19 listopada 2022 - 15:00
Ner Poddębice - SMS Łódź 19 listopada 2022 - 15:00
Victoria Rąbień - Zawisza Rzgów 19 listopada 2022 - 13:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Zgierz
ŁKS III Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Kolejka 16 [szczegóły]  
GKS Ksawerów - Termy Uniejów
Iskra Dobroń - Stal Głowno
KAS Konstantynów Łódzki - Włókniarz Zgierz
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Pabianice
Victoria Rąbień - SMS Łódź
ŁKS III Łódź - Nowosolna Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Zawisza Rzgów
Ner Poddębice - Sazan Pęczniew
Kolejka 17 [szczegóły]  
Stal Głowno - GKS Ksawerów
Termy Uniejów - Ner Poddębice
Sazan Pęczniew - Victoria Rąbień
SMS Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza Rzgów - Włókniarz Zgierz
Nowosolna Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice - Iskra Dobroń
ŁKS III Łódź - Orzeł Parzęczew
Kolejka 18 [szczegóły]  
Orzeł Parzęczew - Nowosolna Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Zawisza Rzgów
Włókniarz Zgierz - SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Sazan Pęczniew
Victoria Rąbień - Termy Uniejów
Ner Poddębice - Stal Głowno
GKS Ksawerów - Włókniarz Pabianice
Iskra Dobroń - ŁKS III Łódź
Kolejka 19 [szczegóły]  
Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Orzeł Parzęczew - KAS Konstantynów Łódzki
Nowosolna Łódź - Iskra Dobroń
ŁKS III Łódź - GKS Ksawerów
Włókniarz Pabianice - Ner Poddębice
Stal Głowno - Victoria Rąbień
Sazan Pęczniew - Włókniarz Zgierz
SMS Łódź - Zawisza Rzgów
Kolejka 20 [szczegóły]  
Zawisza Rzgów - Sazan Pęczniew
Włókniarz Zgierz - Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Stal Głowno
Victoria Rąbień - Włókniarz Pabianice
Ner Poddębice - ŁKS III Łódź
GKS Ksawerów - Nowosolna Łódź
Iskra Dobroń - Orzeł Parzęczew
KAS Konstantynów Łódzki - SMS Łódź
Kolejka 21 [szczegóły]  
Orzeł Parzęczew - GKS Ksawerów
Nowosolna Łódź - Ner Poddębice
ŁKS III Łódź - Victoria Rąbień
Włókniarz Pabianice - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno - Włókniarz Zgierz
Termy Uniejów - Zawisza Rzgów
Sazan Pęczniew - SMS Łódź
Iskra Dobroń - KAS Konstantynów Łódzki
Kolejka 22 [szczegóły]  
SMS Łódź - Termy Uniejów
Zawisza Rzgów - Stal Głowno
Włókniarz Zgierz - Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki - ŁKS III Łódź
Victoria Rąbień - Nowosolna Łódź
Ner Poddębice - Orzeł Parzęczew
GKS Ksawerów - Iskra Dobroń
KAS Konstantynów Łódzki - Sazan Pęczniew
Kolejka 23 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów - KAS Konstantynów Łódzki
Iskra Dobroń - Ner Poddębice
Orzeł Parzęczew - Victoria Rąbień
Nowosolna Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki
ŁKS III Łódź - Włókniarz Zgierz
Stal Głowno - SMS Łódź
Termy Uniejów - Sazan Pęczniew
Kolejka 24 [szczegóły]  
Zawisza Rzgów - ŁKS III Łódź
Włókniarz Zgierz - Nowosolna Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Orzeł Parzęczew
Victoria Rąbień - Iskra Dobroń
Sazan Pęczniew - Stal Głowno
Ner Poddębice - GKS Ksawerów
KAS Konstantynów Łódzki - Termy Uniejów
SMS Łódź - Włókniarz Pabianice
Kolejka 25 [szczegóły]  
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Zgierz
Nowosolna Łódź - Zawisza Rzgów
ŁKS III Łódź - SMS Łódź
Włókniarz Pabianice - Sazan Pęczniew
Stal Głowno - Termy Uniejów
Iskra Dobroń - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Ner Poddębice - KAS Konstantynów Łódzki
GKS Ksawerów - Victoria Rąbień
Kolejka 26 [szczegóły]  
Victoria Rąbień - Ner Poddębice
KAS Konstantynów Łódzki - Stal Głowno
Termy Uniejów - Włókniarz Pabianice
Sazan Pęczniew - ŁKS III Łódź
SMS Łódź - Nowosolna Łódź
Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew
Włókniarz Zgierz - Iskra Dobroń
Sokół II Aleksandrów Łódzki - GKS Ksawerów
Kolejka 27 [szczegóły]  
Nowosolna Łódź - Sazan Pęczniew
Victoria Rąbień - KAS Konstantynów Łódzki
Ner Poddębice - Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Ksawerów - Włókniarz Zgierz
Iskra Dobroń - Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew - SMS Łódź
ŁKS III Łódź - Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice - Stal Głowno
Kolejka 28 [szczegóły]  
Stal Głowno - ŁKS III Łódź
Termy Uniejów - Nowosolna Łódź
Sazan Pęczniew - Orzeł Parzęczew
SMS Łódź - Iskra Dobroń
Zawisza Rzgów - GKS Ksawerów
Włókniarz Zgierz - Ner Poddębice
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Victoria Rąbień
KAS Konstantynów Łódzki - Włókniarz Pabianice
Kolejka 29 [szczegóły]  
Victoria Rąbień - Włókniarz Zgierz
Ner Poddębice - Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów - SMS Łódź
Iskra Dobroń - Sazan Pęczniew
Orzeł Parzęczew - Termy Uniejów
Nowosolna Łódź - Stal Głowno
ŁKS III Łódź - Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki - KAS Konstantynów Łódzki
Kolejka 30 [szczegóły]  
Włókniarz Pabianice - Nowosolna Łódź
Stal Głowno - Orzeł Parzęczew
Termy Uniejów - Iskra Dobroń
Sazan Pęczniew - GKS Ksawerów
SMS Łódź - Ner Poddębice
Zawisza Rzgów - Victoria Rąbień
Włókniarz Zgierz - Sokół II Aleksandrów Łódzki
KAS Konstantynów Łódzki - ŁKS III Łódź


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE