Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
4 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
24 sierpnia 2020
24.08 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 20:00 |
Wisła Płock |
1 - 1 |
Stal Mielec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Warta Poznań |
28 sierpnia 2020
28.08 - 18:00 |
Lech Poznań |
2 - 2 |
Wisła Płock |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Raków Częstochowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Legia Warszawa |
1 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
29 sierpnia 2020
29.08 - 20:00 |
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Stal Mielec |
0 - 2 |
Górnik Zabrze |
28 sierpnia 2020
28.08 - 20:30 |
Wisła Kraków |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
12 września 2020
12.09 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Stal Mielec |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
13 września 2020
13.09 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
11 września 2020
11.09 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 2 |
Wisła Kraków |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
14 września 2020
14.09 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
11 września 2020
11.09 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
3 - 3 |
Lech Poznań |
12 września 2020
12.09 - 20:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Warta Poznań |
20 września 2020
20.09 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 2 |
Stal Mielec |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Legia Warszawa |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
19 września 2020
19.09 - 20:00 |
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
21 września 2020
21.09 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 4 |
Raków Częstochowa |
18 września 2020
18.09 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
19 września 2020
19.09 - 17:30 |
Wisła Kraków |
0 - 3 |
Wisła Płock |
18 września 2020
18.09 - 20:30 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
25 września 2020
25.09 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
26 września 2020
26.09 - 20:00 |
Lech Poznań |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
16 grudnia 2020
16.12 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
26 września 2020
26.09 - 17:30 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
21 października 2020
21.10 - 18:00 |
Stal Mielec |
3 - 2 |
Piast Gliwice |
28 września 2020
28.09 - 18:00 |
Wisła Płock |
1 - 3 |
Warta Poznań |
25 września 2020
25.09 - 18:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 3 |
Legia Warszawa |
2 listopada 2020
2.11 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
3 października 2020
3.10 - 20:00 |
Piast Gliwice |
1 - 4 |
Lech Poznań |
4 października 2020
4.10 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Stal Mielec |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
30 października 2020
30.10 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Wisła Płock |
2 października 2020
2.10 - 18:00 |
Wisła Kraków |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
28 października 2020
28.10 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Cracovia Kraków |
2 października 2020
2.10 - 20:30 |
Kolejka 7 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Raków Częstochowa |
17 października 2020
17.10 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Lech Poznań |
17 października 2020
17.10 - 20:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
19 października 2020
19.10 - 20:30 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
18 października 2020
18.10 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 2 |
Warta Poznań |
19 października 2020
19.10 - 18:00 |
Stal Mielec |
0 - 6 |
Wisła Kraków |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Wisła Płock |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
18 października 2020
18.10 - 12:30 |
Kolejka 8 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
26 października 2020
26.10 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
23 października 2020
23.10 - 20:30 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
25 października 2020
25.10 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 2 |
Wisła Płock |
23 października 2020
23.10 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 20:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Stal Mielec |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
24 października 2020
24.10 - 17:30 |
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
7 listopada 2020
7.11 - 17:30 |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
20 listopada 2020
20.11 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Śląsk Wrocław |
20 listopada 2020
20.11 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Lech Poznań |
8 listopada 2020
8.11 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Zagłębie Lubin |
24 listopada 2020
24.11 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
8 listopada 2020
8.11 - 17:30 |
Stal Mielec |
0 - 1 |
Warta Poznań |
7 listopada 2020
7.11 - 15:00 |
Wisła Płock |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
2 grudnia 2020
2.12 - 18:00 |
Kolejka 10 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
21 listopada 2020
21.11 - 20:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
22 listopada 2020
22.11 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
5 - 2 |
Wisła Płock |
23 listopada 2020
23.11 - 20:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Stal Mielec |
21 listopada 2020
21.11 - 17:30 |
Lech Poznań |
3 - 3 |
Raków Częstochowa |
22 listopada 2020
22.11 - 12:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
23 listopada 2020
23.11 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
9 listopada 2020
9.11 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
7 listopada 2020
7.11 - 20:00 |
Kolejka 11 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
27 listopada 2020
27.11 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Lech Poznań |
30 listopada 2020
30.11 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
29 listopada 2020
29.11 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
28 listopada 2020
28.11 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Warta Poznań |
29 listopada 2020
29.11 - 15:00 |
Stal Mielec |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
28 listopada 2020
28.11 - 15:00 |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
28 listopada 2020
28.11 - 20:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
27 listopada 2020
27.11 - 18:00 |
Kolejka 12 - 5/6. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
4 grudnia 2020
4.12 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 3 |
Warta Poznań |
5 grudnia 2020
5.12 - 15:00 |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
6 grudnia 2020
6.12 - 17:30 |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
5 grudnia 2020
5.12 - 20:00 |
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
6 grudnia 2020
6.12 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Stal Mielec |
7 grudnia 2020
7.12 - 18:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
7 grudnia 2020
7.12 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
5 grudnia 2020
5.12 - 17:30 |
Kolejka 13 - 12/13. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
12 grudnia 2020
12.12 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Cracovia Kraków |
12 grudnia 2020
12.12 - 17:30 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
11 grudnia 2020
11.12 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Wisła Płock |
14 grudnia 2020
14.12 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 5 |
Piast Gliwice |
11 grudnia 2020
11.12 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
13 grudnia 2020
13.12 - 17:30 |
Stal Mielec |
1 - 1 |
Lech Poznań |
13 grudnia 2020
13.12 - 15:00 |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
12 grudnia 2020
12.12 - 20:00 |
Kolejka 14 - 19/20. grudnia 2020 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
19 grudnia 2020
19.12 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
20 grudnia 2020
20.12 - 17:30 |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
19 grudnia 2020
19.12 - 20:00 |
Legia Warszawa |
2 - 3 |
Stal Mielec |
18 grudnia 2020
18.12 - 20:30 |
Piast Gliwice |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
20 grudnia 2020
20.12 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
19 grudnia 2020
19.12 - 15:00 |
Wisła Płock |
4 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18 grudnia 2020
18.12 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Warta Poznań |
17 grudnia 2020
17.12 - 18:00 |
Kolejka 15 - 30/31. stycznia 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
30 stycznia 2021
30.01 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Lech Poznań |
30 stycznia 2021
30.01 - 20:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 2 |
Wisła Płock |
29 stycznia 2021
29.01 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
30 stycznia 2021
30.01 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Legia Warszawa |
31 stycznia 2021
31.01 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
29 stycznia 2021
29.01 - 20:30 |
Stal Mielec |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
1 lutego 2021
1.02 - 18:00 |
Wisła Kraków |
3 - 4 |
Piast Gliwice |
31 stycznia 2021
31.01 - 15:00 |
Kolejka 16 - 6/7. lutego 2021 [szczegóły] | |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
5 lutego 2021
5.02 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Warta Poznań |
5 lutego 2021
5.02 - 18:00 |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
6 lutego 2021
6.02 - 20:00 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
6 lutego 2021
6.02 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
7 lutego 2021
7.02 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
6 lutego 2021
6.02 - 17:30 |
Stal Mielec |
2 - 2 |
Wisła Płock |
4 marca 2021
4.03 - 20:30 |
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
7 lutego 2021
7.02 - 17:30 |
Kolejka 17 - 13/14. lutego 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
15 lutego 2021
15.02 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
13 lutego 2021
13.02 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Stal Mielec |
15 lutego 2021
15.02 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
14 lutego 2021
14.02 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
13 lutego 2021
13.02 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
13 lutego 2021
13.02 - 20:00 |
Wisła Płock |
1 - 0 |
Lech Poznań |
14 lutego 2021
14.02 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Wisła Kraków |
12 lutego 2021
12.02 - 20:30 |
Kolejka 18 - 20/21. lutego 2021 [szczegóły] | |
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
21 lutego 2021
21.02 - 15:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
21 lutego 2021
21.02 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
20 lutego 2021
20.02 - 20:00 |
Legia Warszawa |
5 - 2 |
Wisła Płock |
20 lutego 2021
20.02 - 15:00 |
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Warta Poznań |
22 lutego 2021
22.02 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
20 lutego 2021
20.02 - 17:30 |
Stal Mielec |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
19 lutego 2021
19.02 - 18:00 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
19 lutego 2021
19.02 - 20:30 |
Kolejka 19 - 27/28. lutego 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Lech Poznań |
26 lutego 2021
26.02 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
2 - 4 |
Zagłębie Lubin |
28 lutego 2021
28.02 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
27 lutego 2021
27.02 - 20:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
27 lutego 2021
27.02 - 17:30 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
26 lutego 2021
26.02 - 18:00 |
Stal Mielec |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
27 lutego 2021
27.02 - 15:00 |
Wisła Płock |
1 - 3 |
Wisła Kraków |
28 lutego 2021
28.02 - 12:30 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
28 lutego 2021
28.02 - 17:30 |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Wisła Płock |
8 marca 2021
8.03 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
6 marca 2021
6.03 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Stal Mielec |
7 marca 2021
7.03 - 12:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 1 |
Lech Poznań |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
6 marca 2021
6.03 - 20:00 |
Wisła Kraków |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
5 marca 2021
5.03 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
7 marca 2021
7.03 - 17:30 |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
12 marca 2021
12.03 - 18:00 |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
12 marca 2021
12.03 - 20:30 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
14 marca 2021
14.03 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
13 marca 2021
13.03 - 17:30 |
Legia Warszawa |
3 - 2 |
Warta Poznań |
13 marca 2021
13.03 - 20:00 |
Stal Mielec |
2 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
15 marca 2021
15.03 - 18:00 |
Wisła Płock |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Kolejka 22 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
21 marca 2021
21.03 - 12:30 |
Zagłębie Lubin |
0 - 4 |
Legia Warszawa |
21 marca 2021
21.03 - 17:30 |
Lech Poznań |
2 - 3 |
Jagiellonia Białystok |
20 marca 2021
20.03 - 20:00 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Cracovia Kraków |
19 marca 2021
19.03 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Lechia Gdańsk |
19 marca 2021
19.03 - 20:30 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
20 marca 2021
20.03 - 17:30 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Stal Mielec |
21 marca 2021
21.03 - 15:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Wisła Płock |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Kolejka 23 - 3/4. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Lech Poznań |
3 kwietnia 2021
3.04 - 20:00 |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Warta Poznań |
5 kwietnia 2021
5.04 - 12:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
5 kwietnia 2021
5.04 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Zagłębie Lubin |
5 kwietnia 2021
5.04 - 20:00 |
Legia Warszawa |
4 - 2 |
Pogoń Szczecin |
3 kwietnia 2021
3.04 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
5 kwietnia 2021
5.04 - 15:00 |
Stal Mielec |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
5 maja 2021
5.05 - 19:00 |
Wisła Płock |
0 - 1 |
Piast Gliwice |
3 kwietnia 2021
3.04 - 12:30 |
Kolejka 24 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Stal Mielec |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Cracovia Kraków |
9 kwietnia 2021
9.04 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
11 kwietnia 2021
11.04 - 15:00 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
11 kwietnia 2021
11.04 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
12 kwietnia 2021
12.04 - 18:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Wisła Płock |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
9 kwietnia 2021
9.04 - 20:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
10 kwietnia 2021
10.04 - 20:00 |
Kolejka 25 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
16 kwietnia 2021
16.04 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Legia Warszawa |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
18 kwietnia 2021
18.04 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
16 kwietnia 2021
16.04 - 18:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Lech Poznań |
17 kwietnia 2021
17.04 - 17:30 |
Stal Mielec |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
18 kwietnia 2021
18.04 - 12:30 |
Wisła Kraków |
0 - 1 |
Warta Poznań |
17 kwietnia 2021
17.04 - 20:00 |
Wisła Płock |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
18 kwietnia 2021
18.04 - 15:00 |
Kolejka 26 - 21. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
20 kwietnia 2021
20.04 - 18:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Wisła Płock |
21 kwietnia 2021
21.04 - 20:30 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
Stal Mielec |
21 kwietnia 2021
21.04 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 1 |
Wisła Kraków |
21 kwietnia 2021
21.04 - 18:00 |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
20 kwietnia 2021
20.04 - 20:30 |
Piast Gliwice |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
21 kwietnia 2021
21.04 - 20:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
20 kwietnia 2021
20.04 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
20 kwietnia 2021
20.04 - 20:30 |
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:30 |
Górnik Zabrze |
0 - 2 |
Wisła Płock |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Legia Warszawa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Lech Poznań |
23 kwietnia 2021
23.04 - 20:30 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
23 kwietnia 2021
23.04 - 18:00 |
Stal Mielec |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Wisła Kraków |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
24 kwietnia 2021
24.04 - 20:00 |
Kolejka 28 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 19:00 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Stal Mielec |
1 maja 2021
1.05 - 20:00 |
Legia Warszawa |
0 - 0 |
Wisła Kraków |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Piast Gliwice |
2 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Warta Poznań |
1 maja 2021
1.05 - 17:30 |
Wisła Płock |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
30 kwietnia 2021
30.04 - 20:30 |
Kolejka 29 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Warta Poznań |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
7 maja 2021
7.05 - 18:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
7 maja 2021
7.05 - 20:30 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Wisła Płock |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
10 maja 2021
10.05 - 18:00 |
Stal Mielec |
0 - 0 |
Legia Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 17:30 |
Wisła Kraków |
1 - 2 |
Lech Poznań |
8 maja 2021
8.05 - 20:00 |
Kolejka 30 - 15. maja 2021 [szczegóły] | |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Warta Poznań |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Piast Gliwice |
2 - 3 |
Wisła Kraków |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Pogoń Szczecin |
1 - 3 |
Raków Częstochowa |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Wisła Płock |
4 - 0 |
Zagłębie Lubin |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Stal Mielec |
16 maja 2021
16.05 - 17:30 |
|