Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2020/2021



   Finał - 2. maja 2021 [szczegóły]
Raków Częstochowa 2 - 1 Arka Gdynia 2 maja 2021 - 16:00




   1/2 finału - 21. kwietnia 2021 [szczegóły]
Cracovia Kraków 1 - 2 Raków Częstochowa 14 kwietnia 2021 - 17:30
Arka Gdynia 0 - 0 Piast Gliwice 7 kwietnia 2021 - 17:30
po dogrywce, karne 4-3




   1/4 finału - 3. marca 2021 [szczegóły]
Puszcza Niepołomice 2 - 5 Arka Gdynia 2 marca 2021 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Cracovia Kraków 3 marca 2021 - 17:30
Lech Poznań 0 - 2 Raków Częstochowa 2 marca 2021 - 20:30
Legia Warszawa 1 - 2 Piast Gliwice 3 marca 2021 - 20:30




   1/8 finału - 10. lutego 2021 [szczegóły]
Pogoń Szczecin 1 - 2 Piast Gliwice 10 lutego 2021 - 17:30
Raków Częstochowa 4 - 2 Górnik Zabrze 10 lutego 2021 - 20:30
Zagłębie Lubin 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 lutego 2021 - 17:30
po dogrywce, karne 5-6
Puszcza Niepołomice 3 - 1 Lechia Gdańsk 9 lutego 2021 - 14:30
Arka Gdynia 2 - 1 Górnik Łęczna 16 lutego 2021 - 18:00
Warta Poznań 0 - 1 Cracovia Kraków 9 lutego 2021 - 17:30
Radomiak Radom 0 - 0 Lech Poznań 11 lutego 2021 - 20:30
po dogrywce, karne 3-4
ŁKS Łódź 2 - 3 Legia Warszawa 9 lutego 2021 - 20:30


   1/16 finału - 28. października 2020 [szczegóły]
Wisła Płock 1 - 1 Pogoń Szczecin 20 listopada 2020 - 12:30
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Lechia Gdańsk 17 listopada 2020 - 17:40
Znicz Pruszków 2 - 3 Lech Poznań 2 listopada 2020 - 20:00
GKS Jastrzębie 0 - 2 Puszcza Niepołomice 4 listopada 2020 - 12:30
Garbarnia Kraków 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 października 2020 - 12:30
po dogrywce, karne 3-4
Arka Gdynia 2 - 0 Korona Kielce 4 listopada 2020 - 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Górnik Zabrze 30 października 2020 - 18:00
Stal Mielec 1 - 1 Piast Gliwice 2 grudnia 2020 - 17:40
po dogrywce, karne 3-4
Widzew Łódź 0 - 1 Legia Warszawa 25 listopada 2020 - 17:40
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Cracovia Kraków 14 listopada 2020 - 12:30
Unia Janikowo 0 - 2 ŁKS Łódź 31 października 2020 - 13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 2 Raków Częstochowa 30 października 2020 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 1 Radomiak Radom 31 października 2020 - 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 4 Zagłębie Lubin 1 grudnia 2020 - 17:40
po dogrywce
Ślęza Wrocław 0 - 2 Górnik Łęczna 3 listopada 2020 - 12:30
Sokół Ostróda 1 - 3 Warta Poznań 30 października 2020 - 18:00
po dogrywce


   II runda - 13/14. sierpnia 2020 [szczegóły]
Odra Opole 1 - 3 Lech Poznań 15 sierpnia 2020 - 20:30
GKS Bełchatów 1 - 6 Legia Warszawa 14 sierpnia 2020 - 20:30
Chrobry Głogów 1 - 2 Cracovia Kraków 16 sierpnia 2020 - 17:30
po dogrywce
Resovia Rzeszów 0 - 4 Piast Gliwice 15 sierpnia 2020 - 16:30
Ślęza Wrocław 2 - 1 Wigry Suwałki 13 sierpnia 2020 - 16:00
Polonia Nysa 1 - 3 Górnik Łęczna 2 września 2020 - 16:00
Górnik Polkowice 0 - 5 Arka Gdynia 23 sierpnia 2020 - 12:40
KKS Kalisz 0 - 3 Korona Kielce 15 sierpnia 2020 - 16:00
vo, na boisku 2-0
Unia Skierniewice 0 - 4 Widzew Łódź 15 sierpnia 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 0 GKS Katowice 22 sierpnia 2020 - 12:00
Unia Janikowo 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia 2020 - 16:00
Podhale Nowy Targ 0 - 5 Pogoń Szczecin 2 września 2020 - 16:00
Błękitni Stargard 3 - 3 Warta Poznań 16 sierpnia 2020 - 16:00
po dogrywce, karne 4-5
Stomil Olsztyn 2 - 3 GKS Jastrzębie 22 sierpnia 2020 - 19:45
Radomiak Radom 4 - 0 Miedź Legnica 22 sierpnia 2020 - 14:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Znicz Pruszków 14 sierpnia 2020 - 16:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Tychy 1 - 2 Wisła Płock 15 sierpnia 2020 - 19:00
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 13 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łódź 2 - 2 Śląsk Wrocław 16 sierpnia 2020 - 20:30
po dogrywce, karne 4-1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Zagłębie Lubin 13 sierpnia 2020 - 16:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 Raków Częstochowa 25 sierpnia 2020 - 20:30
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Pogoń Siedlce 2 września 2020 - 16:00
Stal Stalowa Wola 0 - 4 Lechia Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 16:30
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Puszcza Niepołomice 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 3 Sokół Ostróda 15 sierpnia 2020 - 14:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia 2020 - 20:30
Bytovia Bytów 0 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 sierpnia 2020 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Wisła Kraków 15 sierpnia 2020 - 19:29
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2020 - 19:30
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Lech II Poznań 22 sierpnia 2020 - 16:00
Karpaty Krosno 0 - 2 Stal Mielec 15 sierpnia 2020 - 16:00


   Runda wstępna - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły]
Górnik Polkowice 3 - 0 Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek Totolotek Puchar Polski
Błękitni Stargard 2 - 0 Legionovia Legionowo 8 sierpnia 2020 - 13:00
Lech II Poznań 3 - 2 Elana Toruń 8 sierpnia 2020 - 12:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Stal Stalowa Wola 9 sierpnia 2020 - 16:30