Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2022/2023



   Finał - 2. maja 2023 [szczegóły]


   1/2 finału - 5. kwietnia 2023 [szczegóły]


   1/4 finału - 1. marca 2023 [szczegóły]


   1/8 finału - 9. listopada 2022 [szczegóły]




   1/16 finału - 19. października 2022 [szczegóły]
Górnik Łęczna - Korona Kielce 18 października 2022 - 19:15
KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 18 października 2022 - 18:30
Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 19 października 2022 - 19:15
Stal Mielec - Piast Gliwice 18 października 2022 - 17:30
Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom 20 października 2022 - 14:30
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 20 października 2022 - 17:30
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 19 października 2022 - 20:30
Resovia Rzeszów - Cracovia Kraków 19 października 2022 - 17:30
Wisła Płock - Legia Warszawa 18 października 2022 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 18 października 2022 - 14:30
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 18 października 2022 - 14:15
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 19 października 2022 - 18:00
Lechia Zielona Góra - Jagiellonia Białystok 12 października 2022 - 14:30
Motor Lublin - Zagłębie Lubin 19 października 2022 - 18:00
GKS Katowice - Górnik Zabrze 20 października 2022 - 20:30
Radunia Stężyca - Lechia Gdańsk 19 października 2022 - 14:30




   I runda - 31. sierpnia 2022 [szczegóły]
Pogoń Siedlce 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2022 - 16:00
Start Jełowa 0 - 4 Zagłębie Lubin 30 sierpnia 2022 - 17:30
Wieczysta Kraków 0 - 2 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2022 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Piast Gliwice 1 września 2022 - 16:30
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 sierpnia 2022 - 16:30
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 GKS Tychy 31 sierpnia 2022 - 19:00
Pogoń II Szczecin 0 - 2 GKS Katowice 31 sierpnia 2022 - 16:00
Odra Opole 0 - 1 Jagiellonia Białystok 1 września 2022 - 18:00
Resovia Rzeszów 1 - 0 Miedź Legnica 31 sierpnia 2022 - 19:05
Górnik Polkowice 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz 31 sierpnia 2022 - 18:00
ŁKS Łódź 2 - 2 Stal Mielec 31 sierpnia 2022 - 20:30
po dogrywce, karne 3-4
Stomil Olsztyn 1 - 3 Chrobry Głogów 30 sierpnia 2022 - 19:45
Stal Rzeszów 3 - 3 Korona Kielce 30 sierpnia 2022 - 19:00
po dogrywce, karne 6-7
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Olimpia Elbląg 30 sierpnia 2022 - 19:00
ŁKS Łagów 1 - 3 Cracovia Kraków 31 sierpnia 2022 - 16:30
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Puszcza Niepołomice 30 sierpnia 2022 - 16:30
GKS Wikielec 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec 30 sierpnia 2022 - 17:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Wisła Płock 31 sierpnia 2022 - 16:30
Legia II Warszawa 0 - 5 Wisła Kraków 30 sierpnia 2022 - 16:15
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 4 Śląsk Wrocław 31 sierpnia 2022 - 16:00
RKS Radomsko 0 - 3 Radomiak Radom 30 sierpnia 2022 - 16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 3 Legia Warszawa 30 sierpnia 2022 - 20:30
KKS Kalisz 5 - 5 Widzew Łódź 31 sierpnia 2022 - 18:15
po dogrywce, karne 4-3
GKS Jastrzębie 0 - 2 Warta Poznań 31 sierpnia 2022 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Motor Lublin 31 sierpnia 2022 - 16:00
Ruch Chorzów 0 - 1 Górnik Zabrze 1 września 2022 - 20:30
Arka Gdynia 0 - 0 Górnik Łęczna 1 września 2022 - 19:29
po dogrywce, karne 3-4
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Chełmianka Chełm 30 sierpnia 2022 - 16:30




   Runda wstępna - 27. lipca 2022 [szczegóły]
Górnik Polkowice 3 - 0 GKS Bełchatów
GKS Bełchatów wycofał się z rozgrywek
GKS Jastrzębie 4 - 1 Sokół Ostróda 27 lipca 2022 - 18:00
Stal Rzeszów 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 lipca 2022 - 19:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Hutnik Kraków 27 lipca 2022 - 19:30
po dogrywce
Ruch Chorzów 2 - 0 Znicz Pruszków 26 lipca 2022 - 19:20
Wigry Suwałki 0 - 4 KKS Kalisz 27 lipca 2022 - 17:00
Motor Lublin 4 - 2 Śląsk II Wrocław 26 lipca 2022 - 18:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Wisła Puławy 27 lipca 2022 - 18:00
Lech II Poznań 2 - 3 Pogoń Siedlce 27 lipca 2022 - 16:00
po dogrywce
Garbarnia Kraków 1 - 1 Olimpia Elbląg 27 lipca 2022 - 17:00
po dogrywce, karne 2-3


© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE