Centralna Liga Juniorów U-17 - grupa A - jesień - sezon 2020/2021

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Warszawa 14 33 10 3 1 44 - 17
2. Legia Warszawa 14 29 9 2 3 41 - 22
3. SMS Łódź 14 27 8 3 3 28 - 15
4. Jagiellonia Białystok AP 14 20 6 2 6 40 - 24
5. Ursus Warszawa 14 16 3 7 4 16 - 19
6. Znicz Pruszków 14 15 4 3 7 20 - 36
7. Escola Varsovia Warszawa 14 9 2 3 9 15 - 29
8. GKS Bełchatów 14 5 0 5 9 15 - 57


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Znicz Pruszków 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 16 sierpnia 2020 - 17:45
Ursus Warszawa 2 - 2 GKS Bełchatów 15 sierpnia 2020 - 12:00
Jagiellonia Białystok AP 4 - 5 Legia Warszawa 15 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Warszawa 1 - 1 SMS Łódź 14 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 3 - 0 SMS Łódź 22 sierpnia 2020 - 17:00
Legia Warszawa 1 - 1 Polonia Warszawa 22 sierpnia 2020 - 10:00
GKS Bełchatów 0 - 7 Jagiellonia Białystok AP 23 sierpnia 2020 - 12:00
Znicz Pruszków 3 - 3 Ursus Warszawa 23 sierpnia 2020 - 15:45
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły]  
Ursus Warszawa 1 - 0 Escola Varsovia Warszawa 29 sierpnia 2020 - 15:30
Jagiellonia Białystok AP 3 - 0 Znicz Pruszków 29 sierpnia 2020 - 15:00
Polonia Warszawa 7 - 3 GKS Bełchatów 29 sierpnia 2020 - 12:30
SMS Łódź 1 - 0 Legia Warszawa 29 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 0 - 3 Legia Warszawa 6 września 2020 - 14:45
GKS Bełchatów 0 - 6 SMS Łódź 6 września 2020 - 12:00
Znicz Pruszków 0 - 4 Polonia Warszawa 5 września 2020 - 17:00
Ursus Warszawa 3 - 3 Jagiellonia Białystok AP 5 września 2020 - 12:30
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły]  
Jagiellonia Białystok AP 3 - 2 Escola Varsovia Warszawa 12 września 2020 - 18:00
Polonia Warszawa 3 - 0 Ursus Warszawa 12 września 2020 - 14:30
SMS Łódź 0 - 3 Znicz Pruszków 12 września 2020 - 12:30
Legia Warszawa 5 - 0 GKS Bełchatów 12 września 2020 - 13:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 1 - 1 GKS Bełchatów 20 września 2020 - 15:00
Znicz Pruszków 0 - 6 Legia Warszawa 20 września 2020 - 19:00
Ursus Warszawa 0 - 1 SMS Łódź 19 września 2020 - 12:00
Jagiellonia Białystok AP 1 - 2 Polonia Warszawa 19 września 2020 - 12:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły]  
Polonia Warszawa 4 - 1 Escola Varsovia Warszawa 26 września 2020 - 12:30
SMS Łódź 2 - 1 Jagiellonia Białystok AP 26 września 2020 - 12:30
Legia Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa 26 września 2020 - 11:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Znicz Pruszków 27 września 2020 - 13:30
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Znicz Pruszków 4 października 2020 - 15:00
GKS Bełchatów 1 - 3 Ursus Warszawa 4 października 2020 - 15:00
Legia Warszawa 3 - 1 Jagiellonia Białystok AP 3 października 2020 - 13:00
SMS Łódź 2 - 0 Polonia Warszawa 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły]  
SMS Łódź 2 - 0 Escola Varsovia Warszawa 21 października 2020 - 12:00
Polonia Warszawa 6 - 3 Legia Warszawa 10 października 2020 - 10:00
Jagiellonia Białystok AP 8 - 0 GKS Bełchatów 11 października 2020 - 13:00
Ursus Warszawa 2 - 1 Znicz Pruszków 10 października 2020 - 12:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 0 - 0 Ursus Warszawa 18 października 2020 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 2 Jagiellonia Białystok AP 18 października 2020 - 13:45
GKS Bełchatów 1 - 4 Polonia Warszawa 18 października 2020 - 12:00
Legia Warszawa 1 - 3 SMS Łódź 17 października 2020 - 12:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły]  
Legia Warszawa 4 - 0 Escola Varsovia Warszawa 24 października 2020 - 11:00
SMS Łódź 6 - 0 GKS Bełchatów 24 października 2020 - 12:00
Polonia Warszawa 7 - 1 Znicz Pruszków 24 października 2020 - 12:15
Jagiellonia Białystok AP 1 - 1 Ursus Warszawa 24 października 2020 - 18:00
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 3 - 2 Jagiellonia Białystok AP 11 listopada 2020 - 15:00
Ursus Warszawa 0 - 0 Polonia Warszawa 30 października 2020 - 14:00
Znicz Pruszków 2 - 2 SMS Łódź 30 października 2020 - 14:00
GKS Bełchatów 3 - 3 Legia Warszawa 31 października 2020 - 12:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły]  
GKS Bełchatów 1 - 1 Escola Varsovia Warszawa 8 listopada 2020 - 13:30
Legia Warszawa 3 - 2 Znicz Pruszków 7 listopada 2020 - 11:00
SMS Łódź 0 - 0 Ursus Warszawa 7 listopada 2020 - 12:30
Polonia Warszawa 1 - 0 Jagiellonia Białystok AP 7 listopada 2020 - 17:00
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa 3 - 4 Polonia Warszawa 15 listopada 2020 - 16:45
Jagiellonia Białystok AP 4 - 2 SMS Łódź 14 listopada 2020 - 18:00
Ursus Warszawa 1 - 2 Legia Warszawa 14 listopada 2020 - 12:00
Znicz Pruszków 3 - 2 GKS Bełchatów 14 listopada 2020 - 13:30