Kolejka 1 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Ruda Śląska |
5 - 7 |
AZS UŚ Katowice |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 1 |
KS AZS UMCS Lublin |
26 września 2021
26.09 - 19:00 |
Unia Tarnów |
6 - 3 |
GKS Tychy |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
Futsal Nowiny |
2 - 0 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
25 września 2021
25.09 - 20:00 |
AZS UEK Kraków |
1 - 3 |
BSF Bochnia |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
GSF Gliwice |
2 - 3 |
Sośnica Gliwice |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
Kolejka 2 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
2 - 3 |
Sośnica Gliwice |
1 października 2021
1.10 - 20:00 |
BSF Bochnia |
5 - 0 |
GSF Gliwice |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
4 - 3 |
AZS UEK Kraków |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
GKS Tychy |
5 - 2 |
Futsal Nowiny |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
3 - 4 |
Unia Tarnów |
2 października 2021
2.10 - 20:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
6 - 2 |
Heiro Rzeszów |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 3 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Heiro Rzeszów |
3 - 4 |
AZS UŚ Katowice |
10 października 2021
10.10 - 17:00 |
Unia Tarnów |
3 - 2 |
Gwiazda Ruda Śląska |
10 października 2021
10.10 - 17:00 |
Futsal Nowiny |
10 - 4 |
KS AZS UMCS Lublin |
9 października 2021
9.10 - 19:00 |
AZS UEK Kraków |
1 - 4 |
GKS Tychy |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
GSF Gliwice |
1 - 3 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
11 grudnia 2021
11.12 - 18:00 |
Sośnica Gliwice |
0 - 8 |
BSF Bochnia |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Kolejka 4 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
0 - 4 |
BSF Bochnia |
16 października 2021
16.10 - 17:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
4 - 3 |
Sośnica Gliwice |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
GKS Tychy |
5 - 2 |
GSF Gliwice |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
2 - 6 |
AZS UEK Kraków |
17 października 2021
17.10 - 18:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
5 - 3 |
Futsal Nowiny |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Heiro Rzeszów |
3 - 3 |
Unia Tarnów |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
Kolejka 5 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Unia Tarnów |
1 - 7 |
AZS UŚ Katowice |
24 października 2021
24.10 - 17:00 |
Futsal Nowiny |
8 - 6 |
Heiro Rzeszów |
23 października 2021
23.10 - 19:00 |
AZS UEK Kraków |
1 - 2 |
Gwiazda Ruda Śląska |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
GSF Gliwice |
1 - 4 |
KS AZS UMCS Lublin |
24 października 2021
24.10 - 15:30 |
Sośnica Gliwice |
7 - 3 |
GKS Tychy |
22 października 2021
22.10 - 18:30 |
BSF Bochnia |
3 - 1 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
23 października 2021
23.10 - 17:30 |
Kolejka 6 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
0 - 7 |
AZS UŚ Katowice |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
GKS Tychy |
3 - 7 |
BSF Bochnia |
31 października 2021
31.10 - 17:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
1 - 5 |
Sośnica Gliwice |
30 października 2021
30.10 - 19:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
3 - 4 |
GSF Gliwice |
31 października 2021
31.10 - 16:00 |
Heiro Rzeszów |
2 - 1 |
AZS UEK Kraków |
31 października 2021
31.10 - 17:00 |
Unia Tarnów |
8 - 2 |
Futsal Nowiny |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
Kolejka 7 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Futsal Nowiny |
2 - 6 |
AZS UŚ Katowice |
6 listopada 2021
6.11 - 19:00 |
AZS UEK Kraków |
5 - 2 |
Unia Tarnów |
6 listopada 2021
6.11 - 20:00 |
GSF Gliwice |
3 - 7 |
Heiro Rzeszów |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Sośnica Gliwice |
5 - 6 |
Gwiazda Ruda Śląska |
5 listopada 2021
5.11 - 18:30 |
BSF Bochnia |
5 - 2 |
KS AZS UMCS Lublin |
7 listopada 2021
7.11 - 17:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
0 - 10 |
GKS Tychy |
6 listopada 2021
6.11 - 19:00 |
Kolejka 8 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
GKS Tychy |
0 - 4 |
AZS UŚ Katowice |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
2 - 3 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
2 - 6 |
BSF Bochnia |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Heiro Rzeszów |
4 - 4 |
Sośnica Gliwice |
14 listopada 2021
14.11 - 17:00 |
Unia Tarnów |
8 - 2 |
GSF Gliwice |
14 listopada 2021
14.11 - 17:00 |
Futsal Nowiny |
3 - 2 |
AZS UEK Kraków |
13 listopada 2021
13.11 - 19:00 |
Kolejka 9 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
AZS UEK Kraków |
4 - 2 |
AZS UŚ Katowice |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
GSF Gliwice |
7 - 2 |
Futsal Nowiny |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
Sośnica Gliwice |
3 - 2 |
Unia Tarnów |
21 listopada 2021
21.11 - 17:00 |
BSF Bochnia |
10 - 2 |
Heiro Rzeszów |
21 listopada 2021
21.11 - 20:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
2 - 3 |
Gwiazda Ruda Śląska |
21 listopada 2021
21.11 - 17:00 |
GKS Tychy |
2 - 3 |
KS AZS UMCS Lublin |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
Kolejka 10 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
5 - 1 |
KS AZS UMCS Lublin |
28 listopada 2021
28.11 - 16:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
4 - 1 |
GKS Tychy |
28 listopada 2021
28.11 - 14:00 |
Heiro Rzeszów |
5 - 4 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
27 listopada 2021
27.11 - 16:00 |
Unia Tarnów |
2 - 5 |
BSF Bochnia |
28 listopada 2021
28.11 - 17:00 |
Futsal Nowiny |
0 - 7 |
Sośnica Gliwice |
27 listopada 2021
27.11 - 19:00 |
AZS UEK Kraków |
6 - 1 |
GSF Gliwice |
27 listopada 2021
27.11 - 19:00 |
Kolejka 11 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] | |
GSF Gliwice |
1 - 2 |
AZS UŚ Katowice |
5 grudnia 2021
5.12 - 17:00 |
AZS UEK Kraków |
9 - 3 |
Sośnica Gliwice |
4 grudnia 2021
4.12 - 18:00 |
BSF Bochnia |
13 - 1 |
Futsal Nowiny |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
3 - 3 |
Unia Tarnów |
5 grudnia 2021
5.12 - 17:00 |
GKS Tychy |
4 - 1 |
Heiro Rzeszów |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
6 - 2 |
Gwiazda Ruda Śląska |
4 grudnia 2021
4.12 - 20:00 |
Kolejka 12 - 15/16. stycznia 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
6 - 4 |
Gwiazda Ruda Śląska |
15 stycznia 2022
15.01 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
8 - 4 |
Heiro Rzeszów |
16 stycznia 2022
16.01 - 19:00 |
GKS Tychy |
7 - 4 |
Unia Tarnów |
16 stycznia 2022
16.01 - 16:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
6 - 0 |
Futsal Nowiny |
15 stycznia 2022
15.01 - 18:00 |
BSF Bochnia |
6 - 3 |
AZS UEK Kraków |
15 stycznia 2022
15.01 - 18:00 |
Sośnica Gliwice |
11 - 1 |
GSF Gliwice |
16 stycznia 2022
16.01 - 17:00 |
Kolejka 13 - 22/23. stycznia 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
5 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
21 stycznia 2022
21.01 - 20:00 |
vo, na boisku 2-8 |
GSF Gliwice |
3 - 5 |
BSF Bochnia |
23 stycznia 2022
23.01 - 15:30 |
AZS UEK Kraków |
6 - 2 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
23 stycznia 2022
23.01 - 18:00 |
Futsal Nowiny |
5 - 2 |
GKS Tychy |
22 stycznia 2022
22.01 - 19:30 |
Unia Tarnów |
2 - 3 |
KS AZS UMCS Lublin |
23 stycznia 2022
23.01 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
6 - 3 |
Gwiazda Ruda Śląska |
23 stycznia 2022
23.01 - 17:00 |
Kolejka 14 - 29/30. stycznia 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
0 - 5 |
Heiro Rzeszów |
29 stycznia 2022
29.01 - 19:00 |
vo, na boisku 4-0 |
Gwiazda Ruda Śląska |
4 - 3 |
Unia Tarnów |
30 stycznia 2022
30.01 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
6 - 2 |
Futsal Nowiny |
30 stycznia 2022
30.01 - 18:00 |
GKS Tychy |
3 - 1 |
AZS UEK Kraków |
30 stycznia 2022
30.01 - 19:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
4 - 4 |
GSF Gliwice |
29 stycznia 2022
29.01 - 18:00 |
BSF Bochnia |
2 - 1 |
Sośnica Gliwice |
29 stycznia 2022
29.01 - 17:00 |
Kolejka 15 - 12/13. lutego 2022 [szczegóły] | |
BSF Bochnia |
5 - 0 |
AZS UŚ Katowice |
12 lutego 2022
12.02 - 15:00 |
vo, na boisku 3-0 |
Sośnica Gliwice |
7 - 2 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
12 lutego 2022
12.02 - 17:00 |
GSF Gliwice |
1 - 3 |
GKS Tychy |
12 lutego 2022
12.02 - 16:00 |
AZS UEK Kraków |
4 - 1 |
KS AZS UMCS Lublin |
12 lutego 2022
12.02 - 20:00 |
Futsal Nowiny |
1 - 10 |
Gwiazda Ruda Śląska |
12 lutego 2022
12.02 - 18:00 |
Unia Tarnów |
1 - 2 |
Heiro Rzeszów |
13 lutego 2022
13.02 - 17:00 |
Kolejka 16 - 19/20. lutego 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
0 - 5 |
Unia Tarnów |
20 lutego 2022
20.02 - 18:00 |
vo, na boisku 10-2 |
Heiro Rzeszów |
4 - 2 |
Futsal Nowiny |
20 lutego 2022
20.02 - 17:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
6 - 7 |
AZS UEK Kraków |
20 lutego 2022
20.02 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
2 - 2 |
GSF Gliwice |
20 lutego 2022
20.02 - 18:00 |
GKS Tychy |
3 - 1 |
Sośnica Gliwice |
20 lutego 2022
20.02 - 18:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
2 - 3 |
BSF Bochnia |
19 lutego 2022
19.02 - 17:00 |
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
8 - 3 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
5 marca 2022
5.03 - 16:00 |
BSF Bochnia |
4 - 3 |
GKS Tychy |
5 marca 2022
5.03 - 19:00 |
Sośnica Gliwice |
2 - 2 |
KS AZS UMCS Lublin |
6 marca 2022
6.03 - 17:30 |
GSF Gliwice |
3 - 5 |
Gwiazda Ruda Śląska |
5 marca 2022
5.03 - 16:00 |
AZS UEK Kraków |
3 - 4 |
Heiro Rzeszów |
6 marca 2022
6.03 - 18:00 |
Futsal Nowiny |
3 - 8 |
Unia Tarnów |
5 marca 2022
5.03 - 18:00 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
14 - 1 |
Futsal Nowiny |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
Unia Tarnów |
6 - 5 |
AZS UEK Kraków |
13 marca 2022
13.03 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
8 - 2 |
GSF Gliwice |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
4 - 4 |
Sośnica Gliwice |
13 marca 2022
13.03 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
2 - 7 |
BSF Bochnia |
23 marca 2022
23.03 - 20:00 |
GKS Tychy |
3 - 4 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
7 - 1 |
GKS Tychy |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
1 - 2 |
KS AZS UMCS Lublin |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
BSF Bochnia |
2 - 1 |
Gwiazda Ruda Śląska |
20 marca 2022
20.03 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
3 - 2 |
Heiro Rzeszów |
20 marca 2022
20.03 - 17:00 |
GSF Gliwice |
5 - 1 |
Unia Tarnów |
20 marca 2022
20.03 - 16:00 |
AZS UEK Kraków |
4 - 4 |
Futsal Nowiny |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
7 - 6 |
AZS UEK Kraków |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Futsal Nowiny |
2 - 4 |
GSF Gliwice |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Unia Tarnów |
3 - 4 |
Sośnica Gliwice |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
3 - 9 |
BSF Bochnia |
27 marca 2022
27.03 - 17:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
4 - 5 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
KS AZS UMCS Lublin |
3 - 3 |
GKS Tychy |
27 marca 2022
27.03 - 19:00 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS AZS UMCS Lublin |
0 - 1 |
AZS UŚ Katowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
GKS Tychy |
5 - 3 |
Gwiazda Ruda Śląska |
2 kwietnia 2022
2.04 - 19:00 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
6 - 2 |
Heiro Rzeszów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
BSF Bochnia |
9 - 3 |
Unia Tarnów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
13 - 4 |
Futsal Nowiny |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
GSF Gliwice |
3 - 10 |
AZS UEK Kraków |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:30 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
AZS UŚ Katowice |
2 - 2 |
GSF Gliwice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
5 - 8 |
AZS UEK Kraków |
8 kwietnia 2022
8.04 - 20:00 |
Futsal Nowiny |
0 - 11 |
BSF Bochnia |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Unia Tarnów |
6 - 6 |
FC 2016 Siemianowice Śląskie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Heiro Rzeszów |
4 - 7 |
GKS Tychy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Gwiazda Ruda Śląska |
5 - 4 |
KS AZS UMCS Lublin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
|