Kolejka 1 - 2/3. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
Nadwiślan Góra |
0 - 3 |
Znicz Pruszków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Limanovia Limanowa |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Wisła Puławy |
0 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Zagłębie Sosnowiec |
4 - 1 |
Stal Mielec |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 2 - 9/10. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Stal Mielec |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Błękitni Stargard |
4 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 3 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
MKS Kluczbork |
5 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Okocimski Brzesko |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
Legionovia Legionowo |
|
Stal Mielec |
0 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 4 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Stal Mielec |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Okocimski Brzesko |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 5 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 3 |
Nadwiślan Góra |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
Stal Mielec |
0 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Okocimski Brzesko |
2 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 6 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Okocimski Brzesko |
3 - 2 |
Stal Mielec |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 5 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Rozwój Katowice |
3 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Nadwiślan Góra |
3 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 7 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
MKS Kluczbork |
3 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 3 |
Rozwój Katowice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Stal Mielec |
0 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 8 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Stal Mielec |
3 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Raków Częstochowa |
5 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Kolejka 9 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | |
Górnik Wałbrzych |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Wisła Puławy |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Stal Mielec |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 10 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
Legionovia Legionowo |
|
Rozwój Katowice |
0 - 2 |
Stal Mielec |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
30 września 2014
30.09 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 3 |
Wisła Puławy |
|
Kolejka 11 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | |
Wisła Puławy |
3 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Stal Mielec |
1 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
Kolejka 12 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Rozwój Katowice |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Stal Mielec |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Wisła Puławy |
0 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Kolejka 13 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | |
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Stal Mielec |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Okocimski Brzesko |
2 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 14 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Rozwój Katowice |
4 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Stal Mielec |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Wisła Puławy |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 15 - 2. listopada 2014 [szczegóły] | |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Stal Mielec |
3 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Okocimski Brzesko |
1 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 16 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Górnik Wałbrzych |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Stal Mielec |
|
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 17 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Stal Mielec |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 4 |
Wisła Puławy |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Rozwój Katowice |
5 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Kolejka 18 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Stal Mielec |
0 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 19 - 29/30. listopada 2014 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Stal Mielec |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Wisła Puławy |
5 - 1 |
Błękitni Stargard |
22 kwietnia 2015
22.04 |
Górnik Wałbrzych |
1 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
4 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Kolejka 20 - 7/8. marca 2015 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
3 - 3 |
Stal Mielec |
|
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Nadwiślan Góra |
3 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Rozwój Katowice |
1 - 5 |
Stal Stalowa Wola |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
8 kwietnia 2015
8.04 |
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Okocimski Brzesko |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 21 - 14/15. marca 2015 [szczegóły] | |
Stal Mielec |
3 - 3 |
Znicz Pruszków |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Okocimski Brzesko |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
MKS Kluczbork |
0 - 4 |
Limanovia Limanowa |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 22 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Znicz Pruszków |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Limanovia Limanowa |
3 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
Stal Mielec |
|
Kolejka 23 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
|
Stal Mielec |
5 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
MKS Kluczbork |
0 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Górnik Wałbrzych |
3 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 24 - 4. kwietnia 2015 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
5 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Stal Mielec |
|
Okocimski Brzesko |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Kolejka 25 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | |
Okocimski Brzesko |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 1 |
Stal Mielec |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Wisła Puławy |
4 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Górnik Wałbrzych |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 26 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 4 |
Wisła Puławy |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Nadwiślan Góra |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Stal Mielec |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Kolejka 27 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | |
Błękitni Stargard |
3 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Okocimski Brzesko |
2 - 0 |
Limanovia Limanowa |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Stal Mielec |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Kolejka 28 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 1 |
Stal Mielec |
|
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Limanovia Limanowa |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 29 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | |
Limanovia Limanowa |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Okocimski Brzesko |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Stal Mielec |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 2 |
Górnik Wałbrzych |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Kolejka 30 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Stal Mielec |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 4 |
Legionovia Legionowo |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Limanovia Limanowa |
|
Kolejka 31 - 20. maja 2015 [szczegóły] | |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Limanovia Limanowa |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Okocimski Brzesko |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Mielec |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Puszcza Niepołomice |
5 - 0 |
Górnik Wałbrzych |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Kolejka 32 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Wisła Puławy |
0 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Górnik Wałbrzych |
0 - 1 |
Stal Mielec |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Nadwiślan Góra |
4 - 1 |
Limanovia Limanowa |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 33 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | |
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Raków Częstochowa |
0 - 4 |
Nadwiślan Góra |
|
Limanovia Limanowa |
4 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Okocimski Brzesko |
3 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Górnik Wałbrzych |
|
Stal Mielec |
4 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 34 - 7. czerwca 2015 [szczegóły] | |
Znicz Pruszków |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
MKS Kluczbork |
3 - 2 |
Stal Mielec |
|
Wisła Puławy |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Górnik Wałbrzych |
2 - 2 |
Okocimski Brzesko |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Limanovia Limanowa |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 3 |
Rozwój Katowice |
|
|