Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Nysa |
1 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Stal Brzeg |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 4 |
Zagłębie II Lubin |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 4 |
Ślęza Wrocław |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Piast Żmigród |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 3 |
MKS Kluczbork |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
5 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
2 - 4 |
Ruch Chorzów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: Polonia Bytom, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 4 |
Ruch Chorzów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 3 |
Polonia-Stal Świdnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Górnik II Zabrze |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Piast Żmigród |
0 - 3 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
14 października 2020
14.10 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
3 - 1 |
Miedź II Legnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 13:30 |
Polonia Bytom |
7 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
14 października 2020
14.10 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Stal Brzeg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Polonia Nysa |
0 - 5 |
ROW 1964 Rybnik |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Lechia Zielona Góra, |
Kolejka 3 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Stal Brzeg |
7 - 1 |
Polonia Nysa |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
2 września 2020
2.09 - 16:30 |
Miedź II Legnica |
2 - 3 |
Polonia Bytom |
30 września 2020
30.09 - 15:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
9 września 2020
9.09 - 16:30 |
Górnik II Zabrze |
1 - 3 |
Piast Żmigród |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
12 sierpnia 2020
12.08 - 19:20 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 3 |
Ruch Chorzów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Piast Żmigród |
1 - 1 |
Polonia-Stal Świdnica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
3 - 0 |
Górnik II Zabrze |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:00 |
Polonia Bytom |
3 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Miedź II Legnica |
14 października 2020
14.10 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Stal Brzeg |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Polonia Nysa, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Stal Brzeg |
3 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 - 1 |
Polonia Nysa |
21 października 2020
21.10 - 14:30 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
18 listopada 2020
18.11 - 13:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
2 - 5 |
Ślęza Wrocław |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 2 |
Piast Żmigród |
22 sierpnia 2020
22.08 - 19:20 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: ROW 1964 Rybnik, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Piast Żmigród |
1 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
6 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Polonia Bytom |
2 - 2 |
Górnik II Zabrze |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 3 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Polonia Nysa |
4 - 1 |
Miedź II Legnica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Stal Brzeg, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 2 |
Polonia Nysa |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Górnik II Zabrze |
4 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
6 września 2020
6.09 - 15:30 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
21 października 2020
21.10 - 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 |
Ślęza Wrocław |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
MKS Kluczbork |
7 - 2 |
Piast Żmigród |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: Foto-Higiena Gać, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
3 - 1 |
Piast Żmigród |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Ślęza Wrocław |
4 - 2 |
MKS Kluczbork |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Ruch Chorzów |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
4 - 2 |
Polonia-Stal Świdnica |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 3 |
Górnik II Zabrze |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Polonia Nysa |
0 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 4 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Stal Brzeg |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Gwarek Tarnowskie Góry |
4 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
4 - 0 |
Polonia Nysa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
20 września 2020
20.09 - 19:20 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Miedź II Legnica, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
2 - 2 |
Ślęza Wrocław |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
3 - 3 |
Piast Żmigród |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
4 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
26 września 2020
26.09 - 18:00 |
Polonia Nysa |
4 - 2 |
Polonia-Stal Świdnica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Górnik II Zabrze |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Stal Brzeg |
2 - 3 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 0 |
Miedź II Legnica |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Pauza: Pniówek Pawłowice Śląskie, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Miedź II Legnica |
2 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Górnik II Zabrze |
1 - 3 |
Stal Brzeg |
28 października 2020
28.10 - 14:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
7 października 2020
7.10 - 15:30 |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Polonia Nysa |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
3 października 2020
3.10 - 18:00 |
Piast Żmigród |
2 - 3 |
Polonia Bytom |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
0 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Polonia Bytom |
0 - 2 |
Ślęza Wrocław |
9 października 2020
9.10 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Piast Żmigród |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 - 0 |
MKS Kluczbork |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Polonia Nysa |
1 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Stal Brzeg |
5 - 1 |
Polonia-Stal Świdnica |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Górnik II Zabrze, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 3 |
Miedź II Legnica |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Górnik II Zabrze |
2 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
4 listopada 2020
4.11 - 13:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 2 |
Stal Brzeg |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Polonia Nysa |
17 października 2020
17.10 - 18:00 |
Piast Żmigród |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Pauza: Polonia-Stal Świdnica, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 5 |
Polonia Bytom |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Polonia Nysa |
1 - 2 |
Piast Żmigród |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
MKS Kluczbork |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Stal Brzeg |
0 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
5 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Miedź II Legnica |
2 - 1 |
Górnik II Zabrze |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Pauza: Ruch Chorzów, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 - 0 |
Miedź II Legnica |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
5 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 3 |
Stal Brzeg |
25 listopada 2020
25.11 - 17:00 |
Piast Żmigród |
6 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 2 |
Polonia Nysa |
18 listopada 2020
18.11 - 13:30 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pauza: Warta Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
3 - 4 |
Lechia Zielona Góra |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Polonia Nysa |
2 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Stal Brzeg |
1 - 4 |
Piast Żmigród |
18 listopada 2020
18.11 - 13:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
25 listopada 2020
25.11 - 13:00 |
Miedź II Legnica |
0 - 3 |
Ruch Chorzów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 1 |
Górnik II Zabrze |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Pauza: MKS Kluczbork, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik II Zabrze |
5 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 3 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
17 listopada 2020
17.11 - 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Miedź II Legnica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
MKS Kluczbork |
4 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
5 - 0 |
Stal Brzeg |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Polonia Bytom |
3 - 2 |
Polonia Nysa |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pauza: Piast Żmigród, |
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
2 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Polonia Nysa |
0 - 3 |
Lechia Zielona Góra |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Polonia Bytom |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Stal Brzeg |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
Piast Żmigród |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Górnik II Zabrze |
3 - 2 |
Polonia-Stal Świdnica |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: Ślęza Wrocław , |
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 5 |
Foto-Higiena Gać |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Górnik II Zabrze |
28 listopada 2020
28.11 - 18:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Piast Żmigród |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Polonia Nysa |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Pauza: Zagłębie II Lubin, |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
3 - 3 |
Polonia Nysa |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Stal Brzeg |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
3 - 0 |
Miedź II Legnica |
6 marca 2021
6.03 - 13:00 |
Piast Żmigród |
1 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
6 marca 2021
6.03 - 14:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 1 |
Górnik II Zabrze |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
6 marca 2021
6.03 - 17:00 |
Pauza: Polonia Bytom, |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Górnik II Zabrze |
3 - 0 |
MKS Kluczbork |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Piast Żmigród |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
13 marca 2021
13.03 - 12:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Stal Brzeg |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 4 |
Polonia Nysa |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Pauza: Lechia Zielona Góra, |
Kolejka 22 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Polonia Nysa |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Miedź II Legnica |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
20 marca 2021
20.03 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
5 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Piast Żmigród |
3 - 1 |
Górnik II Zabrze |
20 marca 2021
20.03 - 15:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Polonia-Stal Świdnica |
20 marca 2021
20.03 - 14:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
20 marca 2021
20.03 - 14:00 |
Pauza: Rekord Bielsko-Biała, |
Kolejka 23 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] | |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
27 marca 2021
27.03 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
4 - 1 |
MKS Kluczbork |
27 marca 2021
27.03 - 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 - 0 |
Piast Żmigród |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Górnik II Zabrze |
0 - 4 |
Ślęza Wrocław |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Polonia Bytom |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Miedź II Legnica |
0 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
27 marca 2021
27.03 - 12:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
27 marca 2021
27.03 - 15:30 |
Pauza: Polonia Nysa, |
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 4 |
Stal Brzeg |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Polonia Nysa |
0 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Miedź II Legnica |
1 kwietnia 2021
1.04 - 16:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 kwietnia 2021
3.04 - 13:00 |
Polonia Bytom |
3 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 kwietnia 2021
3.04 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 1 |
Górnik II Zabrze |
31 marca 2021
31.03 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
Polonia-Stal Świdnica |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Ruch Chorzów |
3 kwietnia 2021
3.04 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3 kwietnia 2021
3.04 - 16:00 |
Pauza: ROW 1964 Rybnik, |
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
10 kwietnia 2021
10.04 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Piast Żmigród |
10 kwietnia 2021
10.04 - 15:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 2 |
Ślęza Wrocław |
10 kwietnia 2021
10.04 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
4 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
0 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Miedź II Legnica |
0 - 0 |
Polonia Nysa |
10 kwietnia 2021
10.04 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
10 kwietnia 2021
10.04 - 16:00 |
Pauza: Stal Brzeg, |
Kolejka 26 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Stal Brzeg |
2 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:30 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 3 |
Miedź II Legnica |
16 kwietnia 2021
16.04 - 17:00 |
Polonia Nysa |
0 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Górnik II Zabrze |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:30 |
Polonia Bytom |
5 - 3 |
Polonia-Stal Świdnica |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
0 - 1 |
Ruch Chorzów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 15:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
17 kwietnia 2021
17.04 - 14:00 |
Piast Żmigród |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:30 |
Pauza: Foto-Higiena Gać, |
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
1 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 5 |
Ślęza Wrocław |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
24 kwietnia 2021
24.04 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 4 |
Lechia Zielona Góra |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
4 - 0 |
Polonia Nysa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 3 |
Stal Brzeg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry, |
Kolejka 28 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
3 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Stal Brzeg |
1 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
1 - 2 |
Górnik II Zabrze |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 - 3 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Ruch Chorzów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Polonia Bytom |
3 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 0 |
MKS Kluczbork |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 2 |
Piast Żmigród |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Pauza: Miedź II Legnica, |
Kolejka 29 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Ślęza Wrocław |
5 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Piast Żmigród |
0 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 4 |
Polonia Bytom |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 1 |
Polonia Nysa |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Górnik II Zabrze |
4 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Miedź II Legnica |
3 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
5 maja 2021
5.05 - 16:00 |
Pauza: Pniówek Pawłowice Śląskie, |
Kolejka 30 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
2 - 2 |
Miedź II Legnica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Stal Brzeg |
0 - 2 |
Górnik II Zabrze |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
1 - 2 |
Ruch Chorzów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Polonia Bytom |
2 - 1 |
Piast Żmigród |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój, |
Kolejka 31 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Zagłębie II Lubin |
6 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Polonia Bytom |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Piast Żmigród |
3 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 0 |
Polonia Nysa |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Ruch Chorzów |
5 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
2 - 6 |
Stal Brzeg |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 1 |
Miedź II Legnica |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Górnik II Zabrze, |
Kolejka 32 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
3 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 5 |
Górnik II Zabrze |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
1 - 3 |
Ruch Chorzów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Piast Żmigród |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 3 |
Ślęza Wrocław |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Polonia-Stal Świdnica, |
Kolejka 33 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Bytom |
5 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
8 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Piast Żmigród |
4 - 0 |
Polonia Nysa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Stal Brzeg |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
0 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
26 maja 2021
26.05 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 1 |
Miedź II Legnica |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: Ruch Chorzów, |
Kolejka 34 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
1 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 2 |
Górnik II Zabrze |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
3 - 1 |
Polonia-Stal Świdnica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Ruch Chorzów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Piast Żmigród |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
3 - 3 |
Ślęza Wrocław |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 4 |
Polonia Bytom |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Warta Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 35 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lechia Zielona Góra |
2 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Polonia Bytom |
3 - 0 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
3 - 1 |
Polonia Nysa |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Stal Brzeg |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Miedź II Legnica |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
3 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Górnik II Zabrze |
4 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: MKS Kluczbork, |
Kolejka 36 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
3 - 0 |
Górnik II Zabrze |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 0 |
Polonia-Stal Świdnica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 3 |
Ruch Chorzów |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
MKS Kluczbork |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Stal Brzeg |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 4 |
Zagłębie II Lubin |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Polonia Nysa |
2 - 2 |
Polonia Bytom |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Piast Żmigród, |
Kolejka 37 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
5 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 2 |
Polonia Nysa |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Polonia Bytom |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Piast Żmigród |
0 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 2 |
Miedź II Legnica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Polonia-Stal Świdnica |
1 - 0 |
Górnik II Zabrze |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Ślęza Wrocław , |
Kolejka 38 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
2 - 3 |
Polonia-Stal Świdnica |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 1 |
Ruch Chorzów |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
5 - 2 |
MKS Kluczbork |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
0 - 3 |
Piast Żmigród |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 2 |
Ślęza Wrocław |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Stal Brzeg |
3 - 2 |
Polonia Bytom |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Polonia Nysa |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Pauza: Zagłębie II Lubin, . |
|