Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 5 |
AKS Strzegom |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 3 |
Apis Jędrzychowice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 3 |
Chrobry II Głogów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 - 0 |
Górnik Złotoryja |
15 sierpnia 2019
15.08 - 18:00 |
Orla Wąsosz |
2 - 2 |
Stal Chocianów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Odra Ścinawa |
6 - 2 |
Sparta Grębocice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 3 |
Sparta Rudna |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
2 - 1 |
Sparta Rudna |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
4 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 1 |
Odra Ścinawa |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Stal Chocianów |
3 - 2 |
Orkan Szczedrzykowice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 0 |
Orla Wąsosz |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
4 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 1 |
Kuźnia Jawor |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 1 |
KS Legnickie Pole |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
KS Legnickie Pole |
0 - 3 |
AKS Strzegom |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
6 - 2 |
Gryf Gryfów Śląski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 5 |
Apis Jędrzychowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 5 |
Chrobry II Głogów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 0 |
Górnik Złotoryja |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Odra Ścinawa |
5 - 0 |
Stal Chocianów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Sparta Rudna |
2 - 2 |
Sparta Grębocice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 0 |
Sparta Rudna |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Stal Chocianów |
2 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
0 - 3 |
Odra Ścinawa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 5 |
Apis Jędrzychowice |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 - 2 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
3 - 0 |
Kuźnia Jawor |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Kuźnia Jawor |
0 - 1 |
AKS Strzegom |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 3 |
KS Legnickie Pole |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 4 |
Apis Jędrzychowice |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 4 |
Chrobry II Głogów |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
0 - 0 |
Górnik Złotoryja |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Sparta Rudna |
5 - 0 |
Stal Chocianów |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
0 - 4 |
Karkonosze Jelenia Góra |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
2 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Stal Chocianów |
1 - 2 |
Sparta Grębocice |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 1 |
Sparta Rudna |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 0 |
Odra Ścinawa |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 - 2 |
Orkan Szczedrzykowice |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
5 - 2 |
Orla Wąsosz |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 3 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 1 |
AKS Strzegom |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
0 - 2 |
Kuźnia Jawor |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 0 |
KS Legnickie Pole |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Odra Ścinawa |
5 - 2 |
Gryf Gryfów Śląski |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 1 |
Apis Jędrzychowice |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Sparta Rudna |
2 - 2 |
Chrobry II Głogów |
22 września 2019
22.09 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 0 |
Górnik Złotoryja |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 - 0 |
Stal Chocianów |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
5 - 0 |
Stal Chocianów |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 0 |
Sparta Grębocice |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
9 - 1 |
Sparta Rudna |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 - 0 |
Prochowiczanka Prochowice |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
3 - 4 |
Odra Ścinawa |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kuźnia Jawor |
0 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
0 - 1 |
Orla Wąsosz |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Orla Wąsosz |
0 - 5 |
AKS Strzegom |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
0 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
1 - 1 |
Kuźnia Jawor |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 3 |
KS Legnickie Pole |
5 października 2019
5.10 - 12:00 |
Sparta Rudna |
5 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
2 - 1 |
Apis Jędrzychowice |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 - 0 |
Chrobry II Głogów |
5 października 2019
5.10 - 18:00 |
Stal Chocianów |
2 - 2 |
Górnik Złotoryja |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
0 - 3 |
Górnik Złotoryja |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
2 - 0 |
Stal Chocianów |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
0 - 3 |
Sparta Grębocice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
KS Legnickie Pole |
3 - 1 |
Sparta Rudna |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
2 - 1 |
Prochowiczanka Prochowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
1 - 3 |
Odra Ścinawa |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
2 - 0 |
Orkan Szczedrzykowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Orkan Szczedrzykowice |
3 - 0 |
AKS Strzegom |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
0 - 2 |
Orla Wąsosz |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Sparta Rudna |
4 - 2 |
Kuźnia Jawor |
19 października 2019
19.10 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
5 - 0 |
KS Legnickie Pole |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
7 - 1 |
Gryf Gryfów Śląski |
19 października 2019
19.10 - 18:00 |
Stal Chocianów |
0 - 5 |
Apis Jędrzychowice |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
0 - 1 |
Chrobry II Głogów |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
5 - 2 |
Chrobry II Głogów |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Apis Jędrzychowice |
0 - 3 |
Górnik Złotoryja |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 - 1 |
Stal Chocianów |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kuźnia Jawor |
1 - 1 |
Sparta Grębocice |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 - 1 |
Sparta Rudna |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Orla Wąsosz |
3 - 3 |
Prochowiczanka Prochowice |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 - 1 |
Odra Ścinawa |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Odra Ścinawa |
0 - 1 |
AKS Strzegom |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
2 - 2 |
Orkan Szczedrzykowice |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Sparta Rudna |
3 - 0 |
Orla Wąsosz |
2 listopada 2019
2.11 - 16:00 |
Sparta Grębocice |
3 - 1 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
9 - 0 |
Kuźnia Jawor |
2 listopada 2019
2.11 - 15:00 |
Stal Chocianów |
1 - 2 |
KS Legnickie Pole |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
1 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Chrobry II Głogów |
3 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
1 - 2 |
Apis Jędrzychowice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
1 - 1 |
Chrobry II Głogów |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
1 - 3 |
Górnik Złotoryja |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kuźnia Jawor |
5 - 1 |
Stal Chocianów |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
2 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Orla Wąsosz |
2 - 0 |
Sparta Grębocice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
1 - 2 |
Sparta Rudna |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Odra Ścinawa |
3 - 2 |
Prochowiczanka Prochowice |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Prochowiczanka Prochowice |
1 - 2 |
AKS Strzegom |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Sparta Rudna |
2 - 3 |
Odra Ścinawa |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Sparta Grębocice |
2 - 5 |
Orkan Szczedrzykowice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 1 |
Orla Wąsosz |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Stal Chocianów |
0 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
2 - 3 |
Kuźnia Jawor |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Chrobry II Głogów |
10 - 1 |
KS Legnickie Pole |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Apis Jędrzychowice |
3 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
4 - 0 |
Gryf Gryfów Śląski |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Apis Jędrzychowice |
7 - 0 |
KS Legnickie Pole |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
1 - 1 |
Kuźnia Jawor |
24 listopada 2019
24.11 - 11:00 |
Górnik Złotoryja |
4 - 0 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
24 listopada 2019
24.11 - 12:00 |
Stal Chocianów |
1 - 1 |
Orla Wąsosz |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 1 |
Orkan Szczedrzykowice |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Sparta Grębocice |
0 - 1 |
Odra Ścinawa |
23 listopada 2019
23.11 - 13:30 |
Sparta Rudna |
7 - 3 |
Prochowiczanka Prochowice |
24 listopada 2019
24.11 - 15:00 |
Kolejka 17 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Sparta Rudna |
- |
AKS Strzegom |
14 marca 2020
14.03 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Sparta Grębocice |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Stal Chocianów |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Orla Wąsosz |
- |
Górnik Złotoryja |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Chrobry II Głogów |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Apis Jędrzychowice |
14 marca 2020
14.03 - 16:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
14 marca 2020
14.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
KS Legnickie Pole |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Kuźnia Jawor |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Orla Wąsosz |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Stal Chocianów |
- |
Odra Ścinawa |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Sparta Rudna |
22 marca 2020
22.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Sparta Grębocice |
- |
AKS Strzegom |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
Sparta Rudna |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Stal Chocianów |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Górnik Złotoryja |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Chrobry II Głogów |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Orla Wąsosz |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
KS Legnickie Pole |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 20 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Kuźnia Jawor |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Orla Wąsosz |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Odra Ścinawa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Stal Chocianów |
- |
Sparta Rudna |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Sparta Grębocice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
AKS Strzegom |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Stal Chocianów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Sparta Rudna |
- |
Górnik Złotoryja |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Chrobry II Głogów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Apis Jędrzychowice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
12 kwietnia 2020
12.04 - 16:00 |
Orla Wąsosz |
- |
KS Legnickie Pole |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Kuźnia Jawor |
11 kwietnia 2020
11.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Orla Wąsosz |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Odra Ścinawa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Sparta Rudna |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
Sparta Grębocice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Stal Chocianów |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Stal Chocianów |
- |
AKS Strzegom |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Górnik Złotoryja |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Chrobry II Głogów |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Sparta Rudna |
- |
Apis Jędrzychowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
- |
KS Legnickie Pole |
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Kuźnia Jawor |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Orla Wąsosz |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 24 - 1. maja 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Orla Wąsosz |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Odra Ścinawa |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Sparta Rudna |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Sparta Grębocice |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
Stal Chocianów |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 3. maja 2020 [szczegóły] | |
Górnik Złotoryja |
- |
AKS Strzegom |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
- |
Chrobry II Głogów |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Apis Jędrzychowice |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
- |
KS Legnickie Pole |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Kuźnia Jawor |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Orla Wąsosz |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
- |
Odra Ścinawa |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Sparta Rudna |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Sparta Grębocice |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Stal Chocianów |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Górnik Złotoryja |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Chrobry II Głogów |
- |
AKS Strzegom |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
Apis Jędrzychowice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
KS Legnickie Pole |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Kuźnia Jawor |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Orla Wąsosz |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Odra Ścinawa |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
Orla Wąsosz |
- |
Sparta Rudna |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Sparta Grębocice |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Stal Chocianów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Górnik Złotoryja |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Apis Jędrzychowice |
- |
Chrobry II Głogów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Apis Jędrzychowice |
- |
AKS Strzegom |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Chrobry II Głogów |
- |
Gryf Gryfów Śląski |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Górnik Złotoryja |
- |
KS Legnickie Pole |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Stal Chocianów |
- |
Kuźnia Jawor |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
- |
Lotnik Jeżów Sudecki |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Sparta Grębocice |
- |
Orla Wąsosz |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
- |
Orkan Szczedrzykowice |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Prochowiczanka Prochowice |
- |
Odra Ścinawa |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
AKS Strzegom |
- |
Prochowiczanka Prochowice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Odra Ścinawa |
- |
Sparta Rudna |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Orkan Szczedrzykowice |
- |
Sparta Grębocice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Orla Wąsosz |
- |
Karkonosze Jelenia Góra |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Lotnik Jeżów Sudecki |
- |
Stal Chocianów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kuźnia Jawor |
- |
Górnik Złotoryja |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
KS Legnickie Pole |
- |
Chrobry II Głogów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Gryf Gryfów Śląski |
- |
Apis Jędrzychowice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
|