Kolejka 1 - 14. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 - 2 |
Drukarz Warszawa |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:00 |
Hutnik Warszawa |
3 - 2 |
KS Łomianki |
14 sierpnia 2019
14.08 - 20:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
7 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:00 |
Korona Ostrołęka |
1 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Świt Staroźreby |
2 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Ząbkovia Ząbki |
5 - 0 |
Wkra Żuromin |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
1 - 4 |
Huragan Wołomin |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 |
MKS Przasnysz |
3 - 2 |
Wisła II Płock |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
4 - 2 |
Wisła II Płock |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Huragan Wołomin |
1 - 0 |
MKS Przasnysz |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
3 - 3 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Pogoń II Siedlce |
5 - 2 |
Ząbkovia Ząbki |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
3 - 2 |
Świt Staroźreby |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 1 |
Korona Ostrołęka |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:00 |
KS Łomianki |
0 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 5 |
Hutnik Warszawa |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Hutnik Warszawa |
1 - 1 |
Drukarz Warszawa |
23 sierpnia 2019
23.08 - 19:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Korona Ostrołęka |
1 - 1 |
KS Łomianki |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Świt Staroźreby |
2 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
1 - 3 |
Pogoń II Siedlce |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
MKS Przasnysz |
0 - 0 |
Wkra Żuromin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wisła II Płock |
1 - 1 |
Huragan Wołomin |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
1 - 1 |
Huragan Wołomin |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
3 - 5 |
Wisła II Płock |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Pogoń II Siedlce |
1 - 1 |
MKS Przasnysz |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 - 2 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:30 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 7 |
Ząbkovia Ząbki |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
KS Łomianki |
2 - 0 |
Świt Staroźreby |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 2 |
Korona Ostrołęka |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Hutnik Warszawa |
1 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 - 1 |
Drukarz Warszawa |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Korona Ostrołęka |
0 - 3 |
Hutnik Warszawa |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Świt Staroźreby |
2 - 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
KS Łomianki |
2 - 0 |
Ząbkovia Ząbki |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
3 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
MKS Przasnysz |
0 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Wisła II Płock |
2 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Huragan Wołomin |
5 - 3 |
Wkra Żuromin |
7 września 2019
7.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
3 - 0 |
Wkra Żuromin |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Pogoń II Siedlce |
2 - 2 |
Huragan Wołomin |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
3 - 0 |
Wisła II Płock |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 4 |
MKS Przasnysz |
14 września 2019
14.09 - 16:30 |
KS Łomianki |
2 - 2 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Hutnik Warszawa |
2 - 1 |
Świt Staroźreby |
15 września 2019
15.09 - 16:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 - 1 |
Korona Ostrołęka |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Korona Ostrołęka |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Świt Staroźreby |
2 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
0 - 2 |
Hutnik Warszawa |
21 września 2019
21.09 - 20:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
1 - 2 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
MKS Przasnysz |
5 - 1 |
KS Łomianki |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Wisła II Płock |
4 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Huragan Wołomin |
3 - 1 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
2 - 0 |
Pogoń II Siedlce |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
6 - 1 |
Wkra Żuromin |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 4 |
Huragan Wołomin |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
KS Łomianki |
1 - 0 |
Wisła II Płock |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 - 4 |
MKS Przasnysz |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Hutnik Warszawa |
6 - 1 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
28 września 2019
28.09 - 15:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 4 |
Ząbkovia Ząbki |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Korona Ostrołęka |
1 - 0 |
Świt Staroźreby |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Świt Staroźreby |
0 - 1 |
Drukarz Warszawa |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 0 |
Korona Ostrołęka |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
3 - 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
MKS Przasnysz |
4 - 0 |
Hutnik Warszawa |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Wisła II Płock |
3 - 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Huragan Wołomin |
1 - 1 |
KS Łomianki |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
5 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Pogoń II Siedlce |
2 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
2 - 1 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
KS Łomianki |
3 - 1 |
Wkra Żuromin |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
1 - 1 |
Huragan Wołomin |
13 października 2019
13.10 - 15:30 |
Hutnik Warszawa |
3 - 0 |
Wisła II Płock |
12 października 2019
12.10 - 16:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 5 |
MKS Przasnysz |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Korona Ostrołęka |
2 - 6 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Świt Staroźreby |
1 - 3 |
Ząbkovia Ząbki |
12 października 2019
12.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Ząbkovia Ząbki |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
19 października 2019
19.10 - 14:30 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
2 - 2 |
Świt Staroźreby |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
MKS Przasnysz |
3 - 0 |
Korona Ostrołęka |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Wisła II Płock |
2 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Huragan Wołomin |
4 - 1 |
Hutnik Warszawa |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
2 - 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Pogoń II Siedlce |
1 - 2 |
KS Łomianki |
20 października 2019
20.10 - 16:30 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
7 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
4 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
KS Łomianki |
4 - 2 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Hutnik Warszawa |
5 - 0 |
Wkra Żuromin |
26 października 2019
26.10 - 16:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 - 0 |
Huragan Wołomin |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Korona Ostrołęka |
0 - 0 |
Wisła II Płock |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Świt Staroźreby |
0 - 2 |
MKS Przasnysz |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
6 - 0 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Makowianka Maków Mazowiecki |
1 - 1 |
Drukarz Warszawa |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
MKS Przasnysz |
1 - 1 |
Ząbkovia Ząbki |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Wisła II Płock |
1 - 1 |
Świt Staroźreby |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Huragan Wołomin |
3 - 0 |
Korona Ostrołęka |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
2 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pogoń II Siedlce |
4 - 2 |
Hutnik Warszawa |
3 listopada 2019
3.11 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 - 1 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 4 |
KS Łomianki |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
0 - 0 |
KS Łomianki |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
2 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Hutnik Warszawa |
0 - 3 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
9 listopada 2019
9.11 - 14:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 1 |
Pogoń II Siedlce |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Korona Ostrołęka |
2 - 2 |
Wkra Żuromin |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Świt Staroźreby |
0 - 3 |
Huragan Wołomin |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Ząbkovia Ząbki |
2 - 0 |
Wisła II Płock |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
0 - 0 |
MKS Przasnysz |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
MKS Przasnysz |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Wisła II Płock |
5 - 0 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Huragan Wołomin |
2 - 0 |
Ząbkovia Ząbki |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
4 - 0 |
Świt Staroźreby |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Pogoń II Siedlce |
0 - 1 |
Korona Ostrołęka |
17 listopada 2019
17.11 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 5 |
Hutnik Warszawa |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
KS Łomianki |
4 - 0 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
KS Łomianki |
- |
Hutnik Warszawa |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Świt Staroźreby |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Ząbkovia Ząbki |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Wisła II Płock |
- |
MKS Przasnysz |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Wisła II Płock |
- |
Drukarz Warszawa |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
MKS Przasnysz |
- |
Huragan Wołomin |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Wkra Żuromin |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Pogoń II Siedlce |
21 marca 2020
21.03 - 18:00 |
Świt Staroźreby |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
KS Łomianki |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
2 - 1 |
Hutnik Warszawa |
10 czerwca 2020
10.06 - 18:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
KS Łomianki |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Świt Staroźreby |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
Ząbkovia Ząbki |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
- |
MKS Przasnysz |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Wisła II Płock |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Huragan Wołomin |
2 - 0 |
Drukarz Warszawa |
13 czerwca 2020
13.06 - 18:00 |
Wisła II Płock |
- |
Wkra Żuromin |
5 kwietnia 2020
5.04 - 13:00 |
MKS Przasnysz |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Świt Staroźreby |
- |
KS Łomianki |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Hutnik Warszawa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
|
Hutnik Warszawa |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Świt Staroźreby |
|
Ząbkovia Ząbki |
- |
KS Łomianki |
10 kwietnia 2020
10.04 - 18:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
MKS Przasnysz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Wisła II Płock |
10 kwietnia 2020
10.04 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Huragan Wołomin |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Wkra Żuromin |
- |
Drukarz Warszawa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Pogoń II Siedlce |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Wisła II Płock |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
MKS Przasnysz |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
KS Łomianki |
|
Ząbkovia Ząbki |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Świt Staroźreby |
- |
Hutnik Warszawa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
|
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Świt Staroźreby |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
Ząbkovia Ząbki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
KS Łomianki |
- |
MKS Przasnysz |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Wisła II Płock |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
0 - 1 |
Huragan Wołomin |
10 czerwca 2020
10.06 - 18:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Wkra Żuromin |
26 kwietnia 2020
26.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Siedlce |
- |
Drukarz Warszawa |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Wisła II Płock |
- |
KS Łomianki |
|
MKS Przasnysz |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Hutnik Warszawa |
|
Ząbkovia Ząbki |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
|
Świt Staroźreby |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Świt Staroźreby |
|
Korona Ostrołęka |
- |
Ząbkovia Ząbki |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
MKS Przasnysz |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Wisła II Płock |
|
KS Łomianki |
- |
Huragan Wołomin |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Wkra Żuromin |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
Pogoń II Siedlce |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
1 - 2 |
Drukarz Warszawa |
17 czerwca 2020
17.06 - 18:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Wkra Żuromin |
- |
KS Łomianki |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Wisła II Płock |
- |
Hutnik Warszawa |
|
MKS Przasnysz |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Ząbkovia Ząbki |
- |
Świt Staroźreby |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Ząbkovia Ząbki |
|
Świt Staroźreby |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
MKS Przasnysz |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Wisła II Płock |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Hutnik Warszawa |
1 - 1 |
Huragan Wołomin |
17 czerwca 2020
17.06 - 18:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Wkra Żuromin |
|
KS Łomianki |
- |
Pogoń II Siedlce |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Kolejka 27 - 27. maja 2020 [szczegóły] | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Drukarz Warszawa |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
- |
KS Łomianki |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
27 maja 2020
27.05 - 17:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Hutnik Warszawa |
27 maja 2020
27.05 - 17:00 |
Huragan Wołomin |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Wisła II Płock |
- |
Korona Ostrołęka |
|
MKS Przasnysz |
- |
Świt Staroźreby |
|
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Ząbkovia Ząbki |
|
Kolejka 28 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
|
Ząbkovia Ząbki |
- |
MKS Przasnysz |
|
Świt Staroźreby |
- |
Wisła II Płock |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
Huragan Wołomin |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Wkra Żuromin |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
Pogoń II Siedlce |
29 maja 2020
29.05 - 18:30 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
KS Łomianki |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Kolejka 29 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
KS Łomianki |
- |
Drukarz Warszawa |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
- |
Podlasie Sokołów Podlaski |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
4 - 2 |
Hutnik Warszawa |
13 czerwca 2020
13.06 - 18:00 |
Pogoń II Siedlce |
- |
Nadnarwianka Pułtusk |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Wkra Żuromin |
- |
Korona Ostrołęka |
|
Huragan Wołomin |
- |
Świt Staroźreby |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Wisła II Płock |
- |
Ząbkovia Ząbki |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
MKS Przasnysz |
- |
Makowianka Maków Mazowiecki |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Drukarz Warszawa |
- |
MKS Przasnysz |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Makowianka Maków Mazowiecki |
- |
Wisła II Płock |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Ząbkovia Ząbki |
- |
Huragan Wołomin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Świt Staroźreby |
- |
Wkra Żuromin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Korona Ostrołęka |
- |
Pogoń II Siedlce |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Hutnik Warszawa |
- |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski |
- |
KS Łomianki |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|