Kolejka 1 - 14. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Józefovia Józefów |
0 - 2 |
Radomiak II Radom |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
MKS Piaseczno |
3 - 3 |
Wilga Garwolin |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Proch Pionki |
1 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Victoria Sulejówek |
3 - 1 |
Mazur Karczew |
14 sierpnia 2019
14.08 - 19:00 |
KS Warka |
1 - 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 14:00 |
Znicz II Pruszków |
3 - 1 |
Unia Warszawa |
11 września 2019
11.09 - 20:30 |
KS Raszyn |
0 - 5 |
Błonianka Błonie |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:30 |
Oskar Przysucha |
3 - 2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
3 - 2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Błonianka Błonie |
3 - 1 |
Oskar Przysucha |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Unia Warszawa |
1 - 4 |
KS Raszyn |
18 września 2019
18.09 - 20:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 - 2 |
Znicz II Pruszków |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Mazur Karczew |
1 - 1 |
KS Warka |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Victoria Sulejówek |
1 - 2 |
Pilica Białobrzegi |
17 sierpnia 2019
17.08 - 19:00 |
Wilga Garwolin |
1 - 3 |
Proch Pionki |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 3 |
MKS Piaseczno |
17 sierpnia 2019
17.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
MKS Piaseczno |
1 - 2 |
Radomiak II Radom |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Proch Pionki |
1 - 1 |
Józefovia Józefów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Victoria Sulejówek |
3 - 4 |
Wilga Garwolin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
KS Warka |
1 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 4 |
Mazur Karczew |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
KS Raszyn |
2 - 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
23 sierpnia 2019
23.08 - 19:00 |
Oskar Przysucha |
0 - 0 |
Unia Warszawa |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Błonianka Błonie |
5 - 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
2 - 2 |
Błonianka Błonie |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Unia Warszawa |
1 - 4 |
Żyrardowianka Żyrardów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
5 - 2 |
Oskar Przysucha |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
Mazur Karczew |
1 - 0 |
KS Raszyn |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Znicz II Pruszków |
3 - 2 |
Pilica Białobrzegi |
1 września 2019
1.09 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
3 - 3 |
KS Warka |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 3 |
Victoria Sulejówek |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
MKS Piaseczno |
4 - 0 |
Proch Pionki |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Proch Pionki |
0 - 1 |
Radomiak II Radom |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Victoria Sulejówek |
1 - 3 |
MKS Piaseczno |
7 września 2019
7.09 - 19:00 |
KS Warka |
2 - 1 |
Józefovia Józefów |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 4 |
Wilga Garwolin |
8 września 2019
8.09 - 12:00 |
KS Raszyn |
3 - 2 |
Pilica Białobrzegi |
6 września 2019
6.09 - 19:00 |
Oskar Przysucha |
3 - 2 |
Mazur Karczew |
7 września 2019
7.09 - 16:30 |
Żyrardowianka Żyrardów |
1 - 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Błonianka Błonie |
5 - 0 |
Unia Warszawa |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
4 - 0 |
Unia Warszawa |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 - 0 |
Błonianka Błonie |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Mazur Karczew |
1 - 2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
4 - 4 |
Pilica Białobrzegi |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Wilga Garwolin |
2 - 1 |
KS Raszyn |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
2 - 1 |
Znicz II Pruszków |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
MKS Piaseczno |
6 - 1 |
KS Warka |
14 września 2019
14.09 - 16:30 |
Proch Pionki |
0 - 2 |
Victoria Sulejówek |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Victoria Sulejówek |
3 - 2 |
Radomiak II Radom |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
KS Warka |
3 - 2 |
Proch Pionki |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 2 |
MKS Piaseczno |
22 września 2019
22.09 - 11:30 |
KS Raszyn |
1 - 1 |
Józefovia Józefów |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
3 - 1 |
Wilga Garwolin |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
1 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Mazur Karczew |
0 - 3 |
Błonianka Błonie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Unia Warszawa |
0 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
21 września 2019
21.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
3 - 1 |
Mszczonowianka Mszczonów |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Mazur Karczew |
2 - 1 |
Unia Warszawa |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Pilica Białobrzegi |
2 - 2 |
Błonianka Błonie |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Wilga Garwolin |
4 - 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 2 |
Oskar Przysucha |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
MKS Piaseczno |
4 - 1 |
KS Raszyn |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Proch Pionki |
2 - 0 |
Znicz II Pruszków |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Victoria Sulejówek |
7 - 0 |
KS Warka |
28 września 2019
28.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
KS Warka |
1 - 1 |
Radomiak II Radom |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Victoria Sulejówek |
6 października 2019
6.10 - 11:45 |
KS Raszyn |
0 - 1 |
Proch Pionki |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Oskar Przysucha |
2 - 2 |
MKS Piaseczno |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
2 - 2 |
Józefovia Józefów |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Błonianka Błonie |
5 - 0 |
Wilga Garwolin |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Unia Warszawa |
0 - 3 |
Pilica Białobrzegi |
5 października 2019
5.10 - 16:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 - 1 |
Mazur Karczew |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
1 - 0 |
Mazur Karczew |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Pilica Białobrzegi |
2 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wilga Garwolin |
3 - 0 |
Unia Warszawa |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Józefovia Józefów |
0 - 3 |
Błonianka Błonie |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
MKS Piaseczno |
2 - 2 |
Żyrardowianka Żyrardów |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Proch Pionki |
1 - 1 |
Oskar Przysucha |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Victoria Sulejówek |
2 - 1 |
KS Raszyn |
12 października 2019
12.10 - 19:00 |
KS Warka |
0 - 0 |
Znicz II Pruszków |
12 października 2019
12.10 - 15:45 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Radomiak II Radom |
19 października 2019
19.10 - 19:30 |
KS Raszyn |
1 - 3 |
KS Warka |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Oskar Przysucha |
4 - 5 |
Victoria Sulejówek |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 - 2 |
Proch Pionki |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Błonianka Błonie |
1 - 4 |
MKS Piaseczno |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Unia Warszawa |
1 - 0 |
Józefovia Józefów |
19 października 2019
19.10 - 14:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 - 1 |
Wilga Garwolin |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Mazur Karczew |
1 - 2 |
Pilica Białobrzegi |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
1 - 0 |
Pilica Białobrzegi |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Wilga Garwolin |
2 - 1 |
Mazur Karczew |
26 października 2019
26.10 - 13:30 |
Józefovia Józefów |
2 - 0 |
Mszczonowianka Mszczonów |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
MKS Piaseczno |
2 - 2 |
Unia Warszawa |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Proch Pionki |
4 - 5 |
Błonianka Błonie |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Victoria Sulejówek |
4 - 1 |
Żyrardowianka Żyrardów |
26 października 2019
26.10 - 17:00 |
KS Warka |
0 - 4 |
Oskar Przysucha |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Znicz II Pruszków |
0 - 4 |
KS Raszyn |
26 października 2019
26.10 - 12:45 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
KS Raszyn |
0 - 0 |
Radomiak II Radom |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Oskar Przysucha |
2 - 1 |
Znicz II Pruszków |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
3 - 0 |
KS Warka |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Błonianka Błonie |
0 - 3 |
Victoria Sulejówek |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
Unia Warszawa |
0 - 0 |
Proch Pionki |
2 listopada 2019
2.11 - 14:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 - 3 |
MKS Piaseczno |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Mazur Karczew |
1 - 1 |
Józefovia Józefów |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pilica Białobrzegi |
2 - 0 |
Wilga Garwolin |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
3 - 1 |
Wilga Garwolin |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
1 - 5 |
Pilica Białobrzegi |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
MKS Piaseczno |
1 - 1 |
Mazur Karczew |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Proch Pionki |
1 - 2 |
Mszczonowianka Mszczonów |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Victoria Sulejówek |
3 - 0 |
Unia Warszawa |
8 listopada 2019
8.11 - 19:30 |
KS Warka |
0 - 3 |
Błonianka Błonie |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 0 |
Żyrardowianka Żyrardów |
10 listopada 2019
10.11 - 16:00 |
KS Raszyn |
0 - 4 |
Oskar Przysucha |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Oskar Przysucha |
1 - 1 |
Radomiak II Radom |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
0 - 2 |
KS Raszyn |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Błonianka Błonie |
4 - 1 |
Znicz II Pruszków |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Unia Warszawa |
1 - 3 |
KS Warka |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 - 1 |
Victoria Sulejówek |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Mazur Karczew |
2 - 0 |
Proch Pionki |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Pilica Białobrzegi |
2 - 3 |
MKS Piaseczno |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Wilga Garwolin |
1 - 0 |
Józefovia Józefów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
Józefovia Józefów |
15 marca 2020
15.03 - 11:00 |
Wilga Garwolin |
- |
MKS Piaseczno |
14 marca 2020
14.03 - 15:30 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Proch Pionki |
15 marca 2020
15.03 - 15:30 |
Mazur Karczew |
- |
Victoria Sulejówek |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
KS Warka |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Unia Warszawa |
- |
Znicz II Pruszków |
14 marca 2020
14.03 - 14:30 |
Błonianka Błonie |
- |
KS Raszyn |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Oskar Przysucha |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Radomiak II Radom |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Błonianka Błonie |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
KS Raszyn |
- |
Unia Warszawa |
19 marca 2020
19.03 - 19:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
KS Warka |
- |
Mazur Karczew |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Victoria Sulejówek |
21 marca 2020
21.03 - 15:30 |
Proch Pionki |
- |
Wilga Garwolin |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Józefovia Józefów |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
0 - 3 |
MKS Piaseczno |
20 czerwca 2020
20.06 - 11:00 |
Józefovia Józefów |
- |
Proch Pionki |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Victoria Sulejówek |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
KS Warka |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Mazur Karczew |
- |
Znicz II Pruszków |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
KS Raszyn |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Unia Warszawa |
- |
Oskar Przysucha |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Błonianka Błonie |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Błonianka Błonie |
3 - 0 |
Radomiak II Radom |
13 czerwca 2020
13.06 - 18:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Unia Warszawa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
|
KS Raszyn |
- |
Mazur Karczew |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Znicz II Pruszków |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
KS Warka |
- |
Wilga Garwolin |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Józefovia Józefów |
|
Proch Pionki |
- |
MKS Piaseczno |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:30 |
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
Proch Pionki |
10 kwietnia 2020
10.04 - 16:00 |
MKS Piaseczno |
4 - 2 |
Victoria Sulejówek |
13 czerwca 2020
13.06 - 18:00 |
Józefovia Józefów |
- |
KS Warka |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Znicz II Pruszków |
|
Pilica Białobrzegi |
- |
KS Raszyn |
|
Mazur Karczew |
- |
Oskar Przysucha |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
|
Unia Warszawa |
- |
Błonianka Błonie |
|
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Warszawa |
- |
Radomiak II Radom |
|
Błonianka Błonie |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Mazur Karczew |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Oskar Przysucha |
|
KS Raszyn |
- |
Wilga Garwolin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Józefovia Józefów |
|
KS Warka |
- |
MKS Piaseczno |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Proch Pionki |
|
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
0 - 3 |
Victoria Sulejówek |
17 czerwca 2020
17.06 - 18:00 |
Proch Pionki |
- |
KS Warka |
|
MKS Piaseczno |
- |
Znicz II Pruszków |
|
Józefovia Józefów |
- |
KS Raszyn |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Oskar Przysucha |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
|
Błonianka Błonie |
- |
Mazur Karczew |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Unia Warszawa |
|
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Radomiak II Radom |
|
Unia Warszawa |
- |
Mazur Karczew |
|
Błonianka Błonie |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Wilga Garwolin |
|
Oskar Przysucha |
- |
Józefovia Józefów |
|
KS Raszyn |
- |
MKS Piaseczno |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Proch Pionki |
|
KS Warka |
- |
Victoria Sulejówek |
|
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
KS Warka |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Znicz II Pruszków |
|
Proch Pionki |
- |
KS Raszyn |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Oskar Przysucha |
|
Józefovia Józefów |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Błonianka Błonie |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Unia Warszawa |
|
Mazur Karczew |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
|
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Mazur Karczew |
- |
Radomiak II Radom |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Pilica Białobrzegi |
|
Unia Warszawa |
- |
Wilga Garwolin |
|
Błonianka Błonie |
- |
Józefovia Józefów |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
MKS Piaseczno |
|
Oskar Przysucha |
- |
Proch Pionki |
|
KS Raszyn |
- |
Victoria Sulejówek |
|
Znicz II Pruszków |
- |
KS Warka |
|
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
Znicz II Pruszków |
|
KS Warka |
- |
KS Raszyn |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Oskar Przysucha |
|
Proch Pionki |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
MKS Piaseczno |
1 - 4 |
Błonianka Błonie |
17 czerwca 2020
17.06 - 18:00 |
Józefovia Józefów |
- |
Unia Warszawa |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
23 maja 2020
23.05 - 18:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Mazur Karczew |
|
Kolejka 27 - 27. maja 2020 [szczegóły] | |
Pilica Białobrzegi |
- |
Radomiak II Radom |
|
Mazur Karczew |
- |
Wilga Garwolin |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Józefovia Józefów |
|
Unia Warszawa |
- |
MKS Piaseczno |
|
Błonianka Błonie |
- |
Proch Pionki |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Victoria Sulejówek |
|
Oskar Przysucha |
- |
KS Warka |
|
KS Raszyn |
- |
Znicz II Pruszków |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Kolejka 28 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
KS Raszyn |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Oskar Przysucha |
|
KS Warka |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
|
Victoria Sulejówek |
1 - 2 |
Błonianka Błonie |
10 czerwca 2020
10.06 - 19:30 |
Proch Pionki |
- |
Unia Warszawa |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
|
Józefovia Józefów |
- |
Mazur Karczew |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Pilica Białobrzegi |
30 maja 2020
30.05 - 18:00 |
Kolejka 29 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Wilga Garwolin |
- |
Radomiak II Radom |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Józefovia Józefów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Mazur Karczew |
- |
MKS Piaseczno |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Proch Pionki |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Unia Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Błonianka Błonie |
- |
KS Warka |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Znicz II Pruszków |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Oskar Przysucha |
- |
KS Raszyn |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Radomiak II Radom |
- |
Oskar Przysucha |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
KS Raszyn |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Błonianka Błonie |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
KS Warka |
- |
Unia Warszawa |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Proch Pionki |
- |
Mazur Karczew |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Pilica Białobrzegi |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Józefovia Józefów |
- |
Wilga Garwolin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|