Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
0 - 2 |
Agroplon Głuszyna |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
LZS Skorogoszcz |
3 - 1 |
Unia Krapkowice |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
0 - 1 |
MKS Gogolin |
10 sierpnia 2019
10.08 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
0 - 3 |
Polonia Głubczyce |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
0 - 3 |
Swornica Czarnowąsy |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Polonia Nysa |
2 - 1 |
Małapanew Ozimek |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Porawie Większyce |
3 - 2 |
Piast Strzelce Opolskie |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Start Namysłów |
1 - 1 |
OKS Olesno |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
4 - 0 |
OKS Olesno |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
3 - 1 |
Start Namysłów |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
0 - 2 |
Porawie Większyce |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Swornica Czarnowąsy |
0 - 3 |
Polonia Nysa |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
8 - 0 |
Pogoń Prudnik |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
MKS Gogolin |
1 - 0 |
GKS Głuchołazy |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
2 - 1 |
Skalnik Gracze |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
3 - 2 |
LZS Skorogoszcz |
17 sierpnia 2019
17.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
LZS Skorogoszcz |
0 - 5 |
Agroplon Głuszyna |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Skalnik Gracze |
3 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 8 |
Unia Krapkowice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
1 - 5 |
MKS Gogolin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Polonia Nysa |
4 - 0 |
Polonia Głubczyce |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Porawie Większyce |
1 - 0 |
Swornica Czarnowąsy |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Start Namysłów |
0 - 2 |
Małapanew Ozimek |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
0 - 3 |
OKS Olesno |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
2 - 1 |
Piast Strzelce Opolskie |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
3 - 2 |
OKS Olesno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Swornica Czarnowąsy |
2 - 1 |
Start Namysłów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
1 - 4 |
Porawie Większyce |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
MKS Gogolin |
1 - 6 |
Polonia Nysa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
6 - 1 |
Pogoń Prudnik |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 3 |
GKS Głuchołazy |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
LZS Skorogoszcz |
0 - 2 |
Skalnik Gracze |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Skalnik Gracze |
1 - 2 |
Agroplon Głuszyna |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
3 - 2 |
LZS Skorogoszcz |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Pogoń Prudnik |
1 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Polonia Nysa |
4 - 1 |
Unia Krapkowice |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Porawie Większyce |
1 - 1 |
MKS Gogolin |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Start Namysłów |
1 - 3 |
Polonia Głubczyce |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Swornica Czarnowąsy |
2 - 2 |
OKS Olesno |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
2 - 3 |
Małapanew Ozimek |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
1 - 2 |
Małapanew Ozimek |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Swornica Czarnowąsy |
2 - 3 |
Piast Strzelce Opolskie |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Polonia Głubczyce |
5 - 0 |
OKS Olesno |
14 września 2019
14.09 - 16:30 |
MKS Gogolin |
1 - 0 |
Start Namysłów |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 0 |
Porawie Większyce |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 - 5 |
Polonia Nysa |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
LZS Skorogoszcz |
3 - 3 |
Pogoń Prudnik |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Skalnik Gracze |
4 - 1 |
GKS Głuchołazy |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
GKS Głuchołazy |
1 - 2 |
Agroplon Głuszyna |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Pogoń Prudnik |
2 - 2 |
Skalnik Gracze |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Polonia Nysa |
4 - 2 |
LZS Skorogoszcz |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Porawie Większyce |
0 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Start Namysłów |
0 - 4 |
Unia Krapkowice |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
MKS Gogolin |
2 - 1 |
OKS Olesno |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
1 - 5 |
Polonia Głubczyce |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Małapanew Ozimek |
4 - 0 |
Swornica Czarnowąsy |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
3 - 1 |
Swornica Czarnowąsy |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Polonia Głubczyce |
5 - 2 |
Małapanew Ozimek |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
MKS Gogolin |
1 - 2 |
Piast Strzelce Opolskie |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Unia Krapkowice |
3 - 1 |
OKS Olesno |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
3 - 0 |
Start Namysłów |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
LZS Skorogoszcz |
0 - 4 |
Porawie Większyce |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Skalnik Gracze |
0 - 2 |
Polonia Nysa |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 0 |
Pogoń Prudnik |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Pogoń Prudnik |
0 - 4 |
Agroplon Głuszyna |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Polonia Nysa |
5 - 1 |
GKS Głuchołazy |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Porawie Większyce |
5 - 0 |
Skalnik Gracze |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Start Namysłów |
1 - 0 |
LZS Skorogoszcz |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
5 - 2 |
OKS Olesno |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
5 - 2 |
Unia Krapkowice |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Małapanew Ozimek |
4 - 0 |
MKS Gogolin |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Swornica Czarnowąsy |
2 - 6 |
Polonia Głubczyce |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
1 - 1 |
Polonia Głubczyce |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
MKS Gogolin |
3 - 1 |
Swornica Czarnowąsy |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 0 |
Małapanew Ozimek |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 1 |
Piast Strzelce Opolskie |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
LZS Skorogoszcz |
2 - 0 |
OKS Olesno |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Skalnik Gracze |
2 - 0 |
Start Namysłów |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 4 |
Porawie Większyce |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
0 - 2 |
Polonia Nysa |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Polonia Nysa |
2 - 0 |
Agroplon Głuszyna |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Porawie Większyce |
3 - 2 |
Pogoń Prudnik |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Start Namysłów |
3 - 2 |
GKS Głuchołazy |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Skalnik Gracze |
3 - 2 |
OKS Olesno |
11 września 2019
11.09 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
2 - 1 |
LZS Skorogoszcz |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Małapanew Ozimek |
3 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Swornica Czarnowąsy |
0 - 1 |
Unia Krapkowice |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Polonia Głubczyce |
1 - 2 |
MKS Gogolin |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
3 - 0 |
MKS Gogolin |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Unia Krapkowice |
2 - 1 |
Polonia Głubczyce |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 - 0 |
Swornica Czarnowąsy |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
LZS Skorogoszcz |
1 - 3 |
Małapanew Ozimek |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Skalnik Gracze |
2 - 1 |
Piast Strzelce Opolskie |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
4 - 1 |
OKS Olesno |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Pogoń Prudnik |
0 - 1 |
Start Namysłów |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Polonia Nysa |
3 - 0 |
Porawie Większyce |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Porawie Większyce |
1 - 1 |
Agroplon Głuszyna |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Start Namysłów |
0 - 4 |
Polonia Nysa |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Pogoń Prudnik |
3 - 2 |
OKS Olesno |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
0 - 3 |
GKS Głuchołazy |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Małapanew Ozimek |
5 - 0 |
Skalnik Gracze |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Swornica Czarnowąsy |
1 - 2 |
LZS Skorogoszcz |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Polonia Głubczyce |
1 - 3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
MKS Gogolin |
1 - 0 |
Unia Krapkowice |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
1 - 2 |
Unia Krapkowice |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 - 0 |
MKS Gogolin |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
LZS Skorogoszcz |
2 - 2 |
Polonia Głubczyce |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Skalnik Gracze |
5 - 0 |
Swornica Czarnowąsy |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 2 |
Małapanew Ozimek |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Pogoń Prudnik |
1 - 2 |
Piast Strzelce Opolskie |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Polonia Nysa |
2 - 0 |
OKS Olesno |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Porawie Większyce |
2 - 0 |
Start Namysłów |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Start Namysłów |
0 - 7 |
Agroplon Głuszyna |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Porawie Większyce |
3 - 1 |
OKS Olesno |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
0 - 4 |
Polonia Nysa |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Małapanew Ozimek |
8 - 1 |
Pogoń Prudnik |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Swornica Czarnowąsy |
0 - 1 |
GKS Głuchołazy |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Polonia Głubczyce |
3 - 2 |
Skalnik Gracze |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
MKS Gogolin |
3 - 2 |
LZS Skorogoszcz |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Unia Krapkowice |
0 - 1 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
2 - 1 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Unia Krapkowice |
3 - 0 |
LZS Skorogoszcz |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
MKS Gogolin |
1 - 1 |
Skalnik Gracze |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Polonia Głubczyce |
3 - 1 |
GKS Głuchołazy |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Swornica Czarnowąsy |
1 - 1 |
Pogoń Prudnik |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Małapanew Ozimek |
2 - 2 |
Polonia Nysa |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
0 - 3 |
Porawie Większyce |
8 marca 2020
8.03 - 15:00 |
OKS Olesno |
2 - 1 |
Start Namysłów |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
OKS Olesno |
- |
Agroplon Głuszyna |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Start Namysłów |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Porawie Większyce |
- |
Małapanew Ozimek |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
Polonia Nysa |
- |
Swornica Czarnowąsy |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
- |
Polonia Głubczyce |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
MKS Gogolin |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Skalnik Gracze |
- |
Unia Krapkowice |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
LZS Skorogoszcz |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Skalnik Gracze |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Unia Krapkowice |
- |
GKS Głuchołazy |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
MKS Gogolin |
- |
Pogoń Prudnik |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Polonia Nysa |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Swornica Czarnowąsy |
- |
Porawie Większyce |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
Start Namysłów |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
OKS Olesno |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
Agroplon Głuszyna |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
OKS Olesno |
- |
Małapanew Ozimek |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Start Namysłów |
- |
Swornica Czarnowąsy |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Porawie Większyce |
- |
Polonia Głubczyce |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Polonia Nysa |
- |
MKS Gogolin |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Pogoń Prudnik |
- |
Unia Krapkowice |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
GKS Głuchołazy |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Skalnik Gracze |
- |
LZS Skorogoszcz |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
Skalnik Gracze |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
GKS Głuchołazy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Pogoń Prudnik |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Unia Krapkowice |
- |
Polonia Nysa |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
MKS Gogolin |
- |
Porawie Większyce |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Start Namysłów |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
OKS Olesno |
- |
Swornica Czarnowąsy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Małapanew Ozimek |
- |
Agroplon Głuszyna |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
Swornica Czarnowąsy |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
OKS Olesno |
- |
Polonia Głubczyce |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Start Namysłów |
- |
MKS Gogolin |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Porawie Większyce |
- |
Unia Krapkowice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Polonia Nysa |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Pogoń Prudnik |
- |
LZS Skorogoszcz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Skalnik Gracze |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kolejka 22 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
GKS Głuchołazy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Skalnik Gracze |
- |
Pogoń Prudnik |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
Polonia Nysa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Porawie Większyce |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Unia Krapkowice |
- |
Start Namysłów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
OKS Olesno |
- |
MKS Gogolin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Polonia Głubczyce |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Swornica Czarnowąsy |
- |
Małapanew Ozimek |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Kolejka 23 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Swornica Czarnowąsy |
- |
Agroplon Głuszyna |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
Polonia Głubczyce |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
MKS Gogolin |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
Unia Krapkowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Start Namysłów |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Porawie Większyce |
- |
LZS Skorogoszcz |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Polonia Nysa |
- |
Skalnik Gracze |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
- |
GKS Głuchołazy |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 24 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
Pogoń Prudnik |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Polonia Nysa |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Skalnik Gracze |
- |
Porawie Większyce |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
Start Namysłów |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
OKS Olesno |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Unia Krapkowice |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
MKS Gogolin |
- |
Małapanew Ozimek |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Swornica Czarnowąsy |
1 maja 2020
1.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Polonia Głubczyce |
- |
Agroplon Głuszyna |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Swornica Czarnowąsy |
- |
MKS Gogolin |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
Unia Krapkowice |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
LZS Skorogoszcz |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Start Namysłów |
- |
Skalnik Gracze |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Porawie Większyce |
- |
GKS Głuchołazy |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
- |
Pogoń Prudnik |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
Polonia Nysa |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
- |
Porawie Większyce |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Start Namysłów |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
Skalnik Gracze |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Małapanew Ozimek |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
- |
Swornica Czarnowąsy |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
MKS Gogolin |
- |
Polonia Głubczyce |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
MKS Gogolin |
- |
Agroplon Głuszyna |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Unia Krapkowice |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Swornica Czarnowąsy |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
LZS Skorogoszcz |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
Skalnik Gracze |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
GKS Głuchołazy |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Start Namysłów |
- |
Pogoń Prudnik |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Porawie Większyce |
- |
Polonia Nysa |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
Porawie Większyce |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Polonia Nysa |
- |
Start Namysłów |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
Pogoń Prudnik |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
- |
Małapanew Ozimek |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
Swornica Czarnowąsy |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Polonia Głubczyce |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
- |
MKS Gogolin |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Unia Krapkowice |
- |
Agroplon Głuszyna |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
MKS Gogolin |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
LZS Skorogoszcz |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Swornica Czarnowąsy |
- |
Skalnik Gracze |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Małapanew Ozimek |
- |
GKS Głuchołazy |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Piast Strzelce Opolskie |
- |
Pogoń Prudnik |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
Polonia Nysa |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Start Namysłów |
- |
Porawie Większyce |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Agroplon Głuszyna |
- |
Start Namysłów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
OKS Olesno |
- |
Porawie Większyce |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Polonia Nysa |
- |
Piast Strzelce Opolskie |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
- |
Małapanew Ozimek |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Swornica Czarnowąsy |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
- |
Polonia Głubczyce |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
LZS Skorogoszcz |
- |
MKS Gogolin |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
Unia Krapkowice |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|