Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 3 |
Stal II Mielec |
11 sierpnia 2019
11.08 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 sierpnia 2019
10.08 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 0 |
Karpaty Krosno |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
1 - 0 |
Piast Tuczempy |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 0 |
KS Pilzno |
9 sierpnia 2019
9.08 - 19:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 2 |
Igloopol Dębica |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 1 |
Izolator Boguchwała |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
2 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
Partyzant Targowiska |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
KS Pilzno |
3 - 1 |
Polonia Przemyśl |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
5 - 1 |
Ekoball Sanok |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 0 |
KS Wiązownica |
14 sierpnia 2019
14.08 - 18:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 0 |
Korona Rzeszów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 4 |
Głogovia Głogów Małopolski |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
3 - 1 |
Start Pruchnik |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Start Pruchnik |
0 - 7 |
Stal II Mielec |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
2 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Karpaty Krosno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 1 |
Piast Tuczempy |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:30 |
JKS 1909 Jarosław |
3 - 2 |
KS Pilzno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 0 |
Igloopol Dębica |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 3 |
Izolator Boguchwała |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
2 - 0 |
Izolator Boguchwała |
4 września 2019
4.09 - 17:30 |
Igloopol Dębica |
5 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
KS Pilzno |
0 - 2 |
Partyzant Targowiska |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 1 |
Polonia Przemyśl |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 3 |
Ekoball Sanok |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 6 |
KS Wiązownica |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 1 |
Korona Rzeszów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 10:30 |
Start Pruchnik |
1 - 5 |
Głogovia Głogów Małopolski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 28. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 3 |
Stal II Mielec |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:30 |
Korona Rzeszów |
2 - 1 |
Start Pruchnik |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:30 |
KS Wiązownica |
3 - 2 |
Stal II Stalowa Wola |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:30 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
28 sierpnia 2019
28.08 - 16:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 1 |
Piast Tuczempy |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
3 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
5 - 1 |
KS Pilzno |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
Igloopol Dębica |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:30 |
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
3 - 1 |
Igloopol Dębica |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
KS Pilzno |
1 - 1 |
Izolator Boguchwała |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 1 |
Partyzant Targowiska |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 2 |
Ekoball Sanok |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 5 |
KS Wiązownica |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 2 |
Korona Rzeszów |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Korona Rzeszów |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 0 |
Start Pruchnik |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
3 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
4 września 2019
4.09 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Partyzant Targowiska |
2 - 1 |
Karpaty Krosno |
6 września 2019
6.09 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 0 |
Piast Tuczempy |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
KS Pilzno |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
4 - 1 |
KS Pilzno |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Błękitni Ropczyce |
3 - 0 |
Igloopol Dębica |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 3 |
Izolator Boguchwała |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 2 |
Partyzant Targowiska |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
2 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 5 |
Polonia Przemyśl |
15 września 2019
15.09 - 12:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 0 |
Ekoball Sanok |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 3 |
KS Wiązownica |
14 września 2019
14.09 - 16:30 |
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
KS Wiązownica |
3 - 0 |
Stal II Mielec |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Korona Rzeszów |
20 września 2019
20.09 - 19:30 |
Polonia Przemyśl |
0 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
JKS 1909 Jarosław |
4 - 0 |
Start Pruchnik |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
4 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
20 września 2019
20.09 - 16:30 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
Piast Tuczempy |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
KS Pilzno |
1 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
1 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
4 - 1 |
KS Pilzno |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 0 |
Igloopol Dębica |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 2 |
Izolator Boguchwała |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 6 |
Wisłok Wiśniowa |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Start Pruchnik |
0 - 1 |
Partyzant Targowiska |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 1 |
Polonia Przemyśl |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Ekoball Sanok |
27 września 2019
27.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Ekoball Sanok |
1 - 3 |
Stal II Mielec |
4 października 2019
4.10 - 19:00 |
Polonia Przemyśl |
4 - 1 |
KS Wiązownica |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 1 |
Korona Rzeszów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
6 października 2019
6.10 - 15:30 |
Wisłok Wiśniowa |
3 - 0 |
Start Pruchnik |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
KS Pilzno |
2 - 5 |
Karpaty Krosno |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
Piast Tuczempy |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
2 - 2 |
Piast Tuczempy |
12 października 2019
12.10 - 10:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 1 |
KS Pilzno |
13 października 2019
13.10 - 15:30 |
Stal II Stalowa Wola |
3 - 3 |
Igloopol Dębica |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 2 |
Izolator Boguchwała |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Korona Rzeszów |
0 - 0 |
Partyzant Targowiska |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
KS Wiązownica |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
18 października 2019
18.10 - 19:00 |
Partyzant Targowiska |
0 - 3 |
KS Wiązownica |
18 października 2019
18.10 - 15:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 2 |
Korona Rzeszów |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 0 |
Start Pruchnik |
19 października 2019
19.10 - 15:30 |
KS Pilzno |
4 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 1 |
Karpaty Krosno |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 0 |
Piast Tuczempy |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Stal II Stalowa Wola |
0 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Start Pruchnik |
1 - 2 |
KS Pilzno |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Igloopol Dębica |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Korona Rzeszów |
2 - 0 |
Izolator Boguchwała |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
KS Wiązownica |
2 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Ekoball Sanok |
2 - 0 |
Partyzant Targowiska |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
JKS 1909 Jarosław |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 1 |
Stal II Mielec |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Partyzant Targowiska |
1 - 1 |
Polonia Przemyśl |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Wisłok Wiśniowa |
0 - 2 |
Ekoball Sanok |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 5 |
KS Wiązownica |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
Korona Rzeszów |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
KS Pilzno |
0 - 4 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 1 |
Start Pruchnik |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Piast Tuczempy |
4 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
3 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
10 listopada 2019
10.11 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Start Pruchnik |
0 - 3 |
Piast Tuczempy |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Korona Rzeszów |
3 - 1 |
KS Pilzno |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
KS Wiązownica |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 1 |
Izolator Boguchwała |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 0 |
Partyzant Targowiska |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Partyzant Targowiska |
0 - 3 |
Stal II Mielec |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Wisłok Wiśniowa |
0 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 1 |
Polonia Przemyśl |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 2 |
Ekoball Sanok |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
KS Pilzno |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 0 |
Korona Rzeszów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Karpaty Krosno |
5 - 0 |
Start Pruchnik |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
9 - 0 |
Stal II Stalowa Wola |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
3 - 1 |
Stal II Stalowa Wola |
7 marca 2020
7.03 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 1 |
Start Pruchnik |
7 marca 2020
7.03 - 14:30 |
Karpaty Krosno |
1 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Piast Tuczempy |
4 - 1 |
Korona Rzeszów |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
KS Wiązownica |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
KS Pilzno |
1 - 3 |
Ekoball Sanok |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 0 |
Polonia Przemyśl |
7 marca 2020
7.03 - 14:30 |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
JKS 1909 Jarosław |
7 marca 2020
7.03 - 11:30 |
Wisłok Wiśniowa |
4 - 0 |
Partyzant Targowiska |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Stal II Mielec |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Izolator Boguchwała |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Igloopol Dębica |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
KS Pilzno |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Błękitni Ropczyce |
13 marca 2020
13.03 - 19:00 |
KS Wiązownica |
- |
Piast Tuczempy |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Karpaty Krosno |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Start Pruchnik |
- |
Stal II Stalowa Wola |
14 marca 2020
14.03 - 14:30 |
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Start Pruchnik |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
22 marca 2020
22.03 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Korona Rzeszów |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Karpaty Krosno |
- |
KS Wiązownica |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Ekoball Sanok |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Polonia Przemyśl |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
KS Pilzno |
- |
JKS 1909 Jarosław |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Partyzant Targowiska |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Wisłok Wiśniowa |
21 marca 2020
21.03 - 14:30 |
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
- |
Stal II Mielec |
28 marca 2020
28.03 - 11:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Igloopol Dębica |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
KS Pilzno |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Błękitni Ropczyce |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
Piast Tuczempy |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Karpaty Krosno |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
KS Wiązownica |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
29 marca 2020
29.03 - 14:30 |
Korona Rzeszów |
- |
Stal II Stalowa Wola |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Start Pruchnik |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Start Pruchnik |
- |
Korona Rzeszów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
KS Wiązownica |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Ekoball Sanok |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
- |
Polonia Przemyśl |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Piast Tuczempy |
- |
JKS 1909 Jarosław |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:30 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Partyzant Targowiska |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:30 |
KS Pilzno |
- |
Wisłok Wiśniowa |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Izolator Boguchwała |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Igloopol Dębica |
- |
Stal II Mielec |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
KS Pilzno |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Błękitni Ropczyce |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Piast Tuczempy |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Karpaty Krosno |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Polonia Przemyśl |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Stal II Stalowa Wola |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
KS Wiązownica |
- |
Start Pruchnik |
12 kwietnia 2020
12.04 - 15:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Korona Rzeszów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
KS Wiązownica |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Start Pruchnik |
- |
Ekoball Sanok |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Polonia Przemyśl |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
JKS 1909 Jarosław |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:30 |
Karpaty Krosno |
- |
Partyzant Targowiska |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Wisłok Wiśniowa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Izolator Boguchwała |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
KS Pilzno |
- |
Igloopol Dębica |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
KS Pilzno |
- |
Stal II Mielec |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Błękitni Ropczyce |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Piast Tuczempy |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Karpaty Krosno |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:30 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Stal II Stalowa Wola |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
Start Pruchnik |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
KS Wiązownica |
- |
Korona Rzeszów |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Kolejka 26 - 29. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
KS Wiązownica |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Ekoball Sanok |
29 kwietnia 2020
29.04 - 18:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Polonia Przemyśl |
29 kwietnia 2020
29.04 - 16:00 |
Start Pruchnik |
- |
JKS 1909 Jarosław |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:30 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Partyzant Targowiska |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Wisłok Wiśniowa |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
- |
Izolator Boguchwała |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Igloopol Dębica |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
KS Pilzno |
29 kwietnia 2020
29.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Ropczyce |
- |
Stal II Mielec |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
KS Pilzno |
- |
Piast Tuczempy |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Karpaty Krosno |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 maja 2020
3.05 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Stal II Stalowa Wola |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Start Pruchnik |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
Korona Rzeszów |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
- |
KS Wiązownica |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Ekoball Sanok |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
KS Wiązownica |
- |
Polonia Przemyśl |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
- |
JKS 1909 Jarosław |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Partyzant Targowiska |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Start Pruchnik |
- |
Wisłok Wiśniowa |
10 maja 2020
10.05 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Izolator Boguchwała |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Igloopol Dębica |
9 maja 2020
9.05 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
- |
KS Pilzno |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Błękitni Ropczyce |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Piast Tuczempy |
- |
Stal II Mielec |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Karpaty Krosno |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
KS Pilzno |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
17 maja 2020
17.05 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Stal II Stalowa Wola |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Start Pruchnik |
16 maja 2020
16.05 - 14:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Korona Rzeszów |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
KS Wiązownica |
- |
JKS 1909 Jarosław |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
Ekoball Sanok |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Polonia Przemyśl |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Ekoball Sanok |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
KS Wiązownica |
- |
Partyzant Targowiska |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Wisłok Wiśniowa |
23 maja 2020
23.05 - 18:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Izolator Boguchwała |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Start Pruchnik |
- |
Igloopol Dębica |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
KS Pilzno |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Błękitni Ropczyce |
23 maja 2020
23.05 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
- |
Piast Tuczempy |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Kolejka 31 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Karpaty Krosno |
- |
Stal II Mielec |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Stal II Stalowa Wola |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
KS Pilzno |
- |
Start Pruchnik |
31 maja 2020
31.05 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Korona Rzeszów |
30 maja 2020
30.05 - 14:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
KS Wiązownica |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
Ekoball Sanok |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Polonia Przemyśl |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 3. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
JKS 1909 Jarosław |
3 czerwca 2020
3.06 - 16:30 |
Polonia Przemyśl |
- |
Partyzant Targowiska |
3 czerwca 2020
3.06 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Wisłok Wiśniowa |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
KS Wiązownica |
- |
Izolator Boguchwała |
3 czerwca 2020
3.06 - 18:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Igloopol Dębica |
3 czerwca 2020
3.06 - 18:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
KS Pilzno |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Start Pruchnik |
- |
Błękitni Ropczyce |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:30 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Piast Tuczempy |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Karpaty Krosno |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:30 |
Kolejka 33 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
- |
Stal II Mielec |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
- |
Stal II Stalowa Wola |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
- |
Start Pruchnik |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
- |
Głogovia Głogów Małopolski |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
KS Pilzno |
- |
Korona Rzeszów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
- |
KS Wiązownica |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
- |
Ekoball Sanok |
6 czerwca 2020
6.06 - 14:30 |
Wisłok Wiśniowa |
- |
Polonia Przemyśl |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Partyzant Targowiska |
- |
JKS 1909 Jarosław |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Stal II Mielec |
- |
Partyzant Targowiska |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
- |
Wisłok Wiśniowa |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
- |
Izolator Boguchwała |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
- |
Igloopol Dębica |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
KS Wiązownica |
- |
KS Pilzno |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Korona Rzeszów |
- |
Błękitni Ropczyce |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
- |
Piast Tuczempy |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Start Pruchnik |
- |
Karpaty Krosno |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Stal II Stalowa Wola |
- |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|