Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 4 |
GKS II Tychy |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 3 |
LKS Czaniec |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
0 - 1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Spójnia Landek |
1 - 3 |
LKS Bełk |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
4 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 3 |
Unia Książenice |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
1 - 1 |
Unia Książenice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
5 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
LKS Bełk |
3 - 1 |
Beskid 09 Skoczów |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1 - 3 |
Spójnia Landek |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
5 - 1 |
Wilki Wilcza |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
LKS Czaniec |
1 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
GKS II Tychy |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
0 - 1 |
LKS Czaniec |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Spójnia Landek |
1 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
4 - 4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
4 - 0 |
LKS Bełk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
Kuźnia Ustroń |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Unia Książenice |
5 - 0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
3 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Kuźnia Ustroń |
2 - 3 |
Unia Książenice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
LKS Bełk |
3 - 3 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
3 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 0 |
Beskid 09 Skoczów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
LKS Czaniec |
0 - 0 |
Spójnia Landek |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4 - 2 |
Wilki Wilcza |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 2 |
GKS II Tychy |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Wilki Wilcza |
0 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Spójnia Landek |
1 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
0 - 2 |
LKS Czaniec |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
5 - 2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
7 września 2019
7.09 - 10:00 |
LKS Bełk |
2 - 4 |
Unia Książenice |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0 - 2 |
Kuźnia Ustroń |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
3 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
LKS Bełk |
3 - 4 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 0 |
Unia Książenice |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
LKS Czaniec |
1 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Beskid 09 Skoczów |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
Spójnia Landek |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 2 |
Wilki Wilcza |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Wilki Wilcza |
2 - 2 |
GKS II Tychy |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Spójnia Landek |
3 - 2 |
Drzewiarz Jasienica |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 5 |
Odra Wodzisław Śląski |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
LKS Czaniec |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Unia Książenice |
2 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0 - 4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 2 |
LKS Bełk |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
4 - 0 |
LKS Bełk |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 3 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
28 września 2019
28.09 - 11:30 |
LKS Czaniec |
1 - 0 |
Unia Książenice |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
28 września 2019
28.09 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
5 - 2 |
Beskid 09 Skoczów |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Wilki Wilcza |
1 - 0 |
Spójnia Landek |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Spójnia Landek |
0 - 1 |
GKS II Tychy |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Beskid 09 Skoczów |
1 - 3 |
Wilki Wilcza |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Polonia Łaziska Górne |
1 - 0 |
Drzewiarz Jasienica |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Unia Książenice |
5 - 3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
LKS Czaniec |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
2 - 3 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
LKS Bełk |
0 - 4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
3 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 - 2 |
LKS Bełk |
12 października 2019
12.10 - 11:30 |
LKS Czaniec |
0 - 1 |
Kuźnia Ustroń |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
13 października 2019
13.10 - 11:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Unia Książenice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Wilki Wilcza |
0 - 1 |
Polonia Łaziska Górne |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Spójnia Landek |
1 - 1 |
Beskid 09 Skoczów |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 4 |
GKS II Tychy |
23 października 2019
23.10 - 15:30 |
Polonia Łaziska Górne |
2 - 0 |
Spójnia Landek |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 0 |
Wilki Wilcza |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Unia Książenice |
4 - 5 |
Drzewiarz Jasienica |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
3 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
LKS Bełk |
2 - 0 |
LKS Czaniec |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
1 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
LKS Czaniec |
5 - 0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 1 |
LKS Bełk |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 0 |
Kuźnia Ustroń |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 2 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Wilki Wilcza |
0 - 2 |
Unia Książenice |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Spójnia Landek |
1 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Beskid 09 Skoczów |
3 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Polonia Łaziska Górne |
3 - 1 |
GKS II Tychy |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2 - 2 |
Beskid 09 Skoczów |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Unia Książenice |
2 - 0 |
Spójnia Landek |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2 - 2 |
Wilki Wilcza |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 2 |
Drzewiarz Jasienica |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
LKS Bełk |
1 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0 - 2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 - 1 |
LKS Czaniec |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
2 - 1 |
LKS Czaniec |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0 - 1 |
LKS Bełk |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Wilki Wilcza |
1 - 3 |
Kuźnia Ustroń |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Spójnia Landek |
2 - 1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Beskid 09 Skoczów |
6 - 1 |
Unia Książenice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Polonia Łaziska Górne |
0 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
10 listopada 2019
10.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0 - 4 |
GKS II Tychy |
16 listopada 2019
16.11 - 12:30 |
Unia Książenice |
0 - 0 |
Polonia Łaziska Górne |
17 listopada 2019
17.11 - 13:30 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3 - 2 |
Beskid 09 Skoczów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Kuźnia Ustroń |
1 - 2 |
Spójnia Landek |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
LKS Bełk |
2 - 0 |
Wilki Wilcza |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 - 3 |
Drzewiarz Jasienica |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
16 listopada 2019
16.11 - 18:00 |
LKS Czaniec |
2 - 0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
|
LKS Czaniec |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
|
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Drzewiarz Jasienica |
|
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
Wilki Wilcza |
|
LKS Bełk |
- |
Spójnia Landek |
|
Kuźnia Ustroń |
- |
Beskid 09 Skoczów |
|
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
Polonia Łaziska Górne |
|
Unia Książenice |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
|
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Unia Książenice |
- |
GKS II Tychy |
|
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
|
Polonia Łaziska Górne |
- |
Kuźnia Ustroń |
|
Beskid 09 Skoczów |
- |
LKS Bełk |
|
Spójnia Landek |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
|
Wilki Wilcza |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
|
Drzewiarz Jasienica |
- |
LKS Czaniec |
|
Odra Wodzisław Śląski |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
|
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
Drzewiarz Jasienica |
28 marca 2020
28.03 - 13:30 |
LKS Czaniec |
- |
Wilki Wilcza |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Spójnia Landek |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
Beskid 09 Skoczów |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
LKS Bełk |
- |
Polonia Łaziska Górne |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
Unia Książenice |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
GKS II Tychy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
Kuźnia Ustroń |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
LKS Bełk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Spójnia Landek |
- |
LKS Czaniec |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Drzewiarz Jasienica |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
- |
Wilki Wilcza |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
Spójnia Landek |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
LKS Czaniec |
- |
Beskid 09 Skoczów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Polonia Łaziska Górne |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Unia Książenice |
- |
LKS Bełk |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Kuźnia Ustroń |
- |
GKS II Tychy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
LKS Bełk |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
LKS Czaniec |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Spójnia Landek |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
- |
Drzewiarz Jasienica |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Wilki Wilcza |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
Spójnia Landek |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
- |
Beskid 09 Skoczów |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
Polonia Łaziska Górne |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
LKS Czaniec |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Unia Książenice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
LKS Bełk |
- |
Kuźnia Ustroń |
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
LKS Bełk |
- |
GKS II Tychy |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
LKS Czaniec |
1 maja 2020
1.05 - 11:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
Drzewiarz Jasienica |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Spójnia Landek |
- |
Wilki Wilcza |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Spójnia Landek |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Wilki Wilcza |
- |
Beskid 09 Skoczów |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
Polonia Łaziska Górne |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
Unia Książenice |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
LKS Czaniec |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Kuźnia Ustroń |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
LKS Bełk |
6 maja 2020
6.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
GKS II Tychy |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
LKS Bełk |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
LKS Czaniec |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
Drzewiarz Jasienica |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
Wilki Wilcza |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
Spójnia Landek |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Beskid 09 Skoczów |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Spójnia Landek |
- |
Polonia Łaziska Górne |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
Unia Książenice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
Kuźnia Ustroń |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
LKS Czaniec |
- |
LKS Bełk |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
GKS II Tychy |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
LKS Czaniec |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
LKS Bełk |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
Drzewiarz Jasienica |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
Wilki Wilcza |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
Spójnia Landek |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
Beskid 09 Skoczów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 27. maja 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
Polonia Łaziska Górne |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Spójnia Landek |
- |
Unia Książenice |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Wilki Wilcza |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
Kuźnia Ustroń |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
- |
LKS Bełk |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
LKS Czaniec |
- |
LKS Goczałkowice Zdrój |
27 maja 2020
27.05 - 18:00 |
Kolejka 29 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
LKS Czaniec |
- |
GKS II Tychy |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
LKS Bełk |
- |
Drzewiarz Jasienica |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
- |
Wilki Wilcza |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
- |
Spójnia Landek |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Unia Książenice |
- |
Beskid 09 Skoczów |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
- |
Polonia Łaziska Górne |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
GKS II Tychy |
- |
GKS Radziechowy-Wieprz |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Polonia Łaziska Górne |
- |
Unia Książenice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
- |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Spójnia Landek |
- |
Kuźnia Ustroń |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Wilki Wilcza |
- |
LKS Bełk |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
- |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
- |
Odra Wodzisław Śląski |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
- |
LKS Czaniec |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
|