Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Orlicz Suchedniów |
0 - 2 |
Zdrój Busko Zdrój |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
GKS Rudki |
1 - 1 |
Pogoń 1945 Staszów |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Naprzód Jędrzejów |
1 - 1 |
Partyzant Radoszyce |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Star Starachowice |
0 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:30 |
Neptun Końskie |
1 - 4 |
GKS Nowiny |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Alit Ożarów |
0 - 0 |
Wierna Małogoszcz |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:30 |
Nida Pińczów |
0 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
Czarni Połaniec |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 2 |
ŁKS Łagów |
11 sierpnia 2019
11.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
0 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 0 |
Nida Pińczów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
2 - 0 |
ŁKS Łagów |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
GKS Nowiny |
2 - 1 |
Alit Ożarów |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Łysica Bodzentyn |
0 - 0 |
Neptun Końskie |
15 sierpnia 2019
15.08 - 13:00 |
Partyzant Radoszyce |
1 - 4 |
Star Starachowice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
2 - 1 |
Naprzód Jędrzejów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
0 - 1 |
Czarni Połaniec |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
2 - 3 |
GKS Rudki |
14 sierpnia 2019
14.08 - 17:30 |
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
GKS Rudki |
3 - 6 |
Zdrój Busko Zdrój |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
8 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
2 - 2 |
Pogoń 1945 Staszów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Star Starachowice |
3 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Neptun Końskie |
1 - 0 |
Partyzant Radoszyce |
18 sierpnia 2019
18.08 - 15:00 |
Alit Ożarów |
1 - 3 |
Łysica Bodzentyn |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 2 |
GKS Nowiny |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Nida Pińczów |
1 - 0 |
Wierna Małogoszcz |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
3 - 2 |
Lubrzanka Kajetanów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
5 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
GKS Nowiny |
4 - 1 |
Nida Pińczów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
2 - 3 |
ŁKS Łagów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Partyzant Radoszyce |
5 - 1 |
Alit Ożarów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 0 |
Neptun Końskie |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
3 - 0 |
Star Starachowice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
1 - 0 |
Naprzód Jędrzejów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
GKS Rudki |
0 - 0 |
Czarni Połaniec |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 28. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Czarni Połaniec |
1 - 0 |
Zdrój Busko Zdrój |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Star Starachowice |
1 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Neptun Końskie |
3 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Alit Ożarów |
1 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
6 - 0 |
Partyzant Radoszyce |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Nida Pińczów |
0 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
0 - 0 |
GKS Nowiny |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
3 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
GKS Rudki |
1 - 3 |
Naprzód Jędrzejów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
1 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
GKS Nowiny |
3 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 5 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Partyzant Radoszyce |
1 - 3 |
Nida Pińczów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 2 |
ŁKS Łagów |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
4 - 1 |
Alit Ożarów |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
2 - 2 |
Neptun Końskie |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
GKS Rudki |
1 - 2 |
Star Starachowice |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
4 - 2 |
Czarni Połaniec |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Naprzód Jędrzejów |
2 - 0 |
Zdrój Busko Zdrój |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Star Starachowice |
2 - 3 |
Czarni Połaniec |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Neptun Końskie |
2 - 3 |
GKS Rudki |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Alit Ożarów |
5 - 3 |
Orlicz Suchedniów |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
8 września 2019
8.09 - 16:30 |
Nida Pińczów |
2 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
0 - 0 |
Partyzant Radoszyce |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
2 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Wierna Małogoszcz |
2 - 3 |
GKS Nowiny |
6 września 2019
6.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
0 - 1 |
GKS Nowiny |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Łysica Bodzentyn |
2 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Partyzant Radoszyce |
3 - 3 |
Lubrzanka Kajetanów |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 0 |
Nida Pińczów |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
1 - 3 |
ŁKS Łagów |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
GKS Rudki |
1 - 0 |
Alit Ożarów |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Czarni Połaniec |
3 - 0 |
Neptun Końskie |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Naprzód Jędrzejów |
0 - 4 |
Star Starachowice |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Star Starachowice |
1 - 1 |
Zdrój Busko Zdrój |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Neptun Końskie |
2 - 1 |
Naprzód Jędrzejów |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Alit Ożarów |
1 - 3 |
Czarni Połaniec |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
5 - 0 |
GKS Rudki |
22 września 2019
22.09 - 16:00 |
Nida Pińczów |
3 - 3 |
Orlicz Suchedniów |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
3 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 3 |
Spartakus Daleszyce |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Wierna Małogoszcz |
2 - 2 |
Partyzant Radoszyce |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
GKS Nowiny |
4 - 1 |
Łysica Bodzentyn |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
1 - 2 |
Łysica Bodzentyn |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Partyzant Radoszyce |
0 - 2 |
GKS Nowiny |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Spartakus Daleszyce |
1 - 2 |
Wierna Małogoszcz |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
1 - 3 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
GKS Rudki |
1 - 2 |
Nida Pińczów |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 0 |
ŁKS Łagów |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Naprzód Jędrzejów |
0 - 4 |
Alit Ożarów |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Star Starachowice |
2 - 0 |
Neptun Końskie |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Neptun Końskie |
3 - 3 |
Zdrój Busko Zdrój |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Alit Ożarów |
2 - 3 |
Star Starachowice |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
6 - 0 |
Naprzód Jędrzejów |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Nida Pińczów |
0 - 1 |
Czarni Połaniec |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
4 - 0 |
GKS Rudki |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
2 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Wierna Małogoszcz |
1 - 4 |
Pogoń 1945 Staszów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
GKS Nowiny |
2 - 2 |
Spartakus Daleszyce |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Łysica Bodzentyn |
3 - 1 |
Partyzant Radoszyce |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
3 - 2 |
Partyzant Radoszyce |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Spartakus Daleszyce |
0 - 0 |
Łysica Bodzentyn |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
1 - 4 |
GKS Nowiny |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Orlicz Suchedniów |
3 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
GKS Rudki |
2 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Czarni Połaniec |
0 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Naprzód Jędrzejów |
6 - 0 |
Nida Pińczów |
13 października 2019
13.10 - 15:00 |
Star Starachowice |
2 - 0 |
ŁKS Łagów |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Neptun Końskie |
3 - 1 |
Alit Ożarów |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Alit Ożarów |
5 - 0 |
Zdrój Busko Zdrój |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
ŁKS Łagów |
3 - 2 |
Neptun Końskie |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Nida Pińczów |
1 - 2 |
Star Starachowice |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 0 |
Naprzód Jędrzejów |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
0 - 0 |
Czarni Połaniec |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 0 |
GKS Rudki |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
GKS Nowiny |
0 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 3 |
Pogoń 1945 Staszów |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Partyzant Radoszyce |
6 - 2 |
Spartakus Daleszyce |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
1 - 1 |
Spartakus Daleszyce |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
3 - 1 |
Partyzant Radoszyce |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Orlicz Suchedniów |
0 - 4 |
Łysica Bodzentyn |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
GKS Rudki |
3 - 3 |
GKS Nowiny |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Czarni Połaniec |
1 - 1 |
Wierna Małogoszcz |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Naprzód Jędrzejów |
0 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Star Starachowice |
2 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Neptun Końskie |
1 - 0 |
Nida Pińczów |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Alit Ożarów |
0 - 4 |
ŁKS Łagów |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
ŁKS Łagów |
2 - 0 |
Zdrój Busko Zdrój |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Nida Pińczów |
3 - 2 |
Alit Ożarów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 1 |
Neptun Końskie |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
1 - 0 |
Star Starachowice |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 2 |
Naprzód Jędrzejów |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
GKS Nowiny |
0 - 2 |
Czarni Połaniec |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
1 - 0 |
GKS Rudki |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Partyzant Radoszyce |
1 - 2 |
Orlicz Suchedniów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Spartakus Daleszyce |
2 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
3 - 0 |
Pogoń 1945 Staszów |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Orlicz Suchedniów |
3 - 3 |
Spartakus Daleszyce |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
GKS Rudki |
0 - 0 |
Partyzant Radoszyce |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Czarni Połaniec |
3 - 2 |
Łysica Bodzentyn |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Naprzód Jędrzejów |
2 - 6 |
GKS Nowiny |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Star Starachowice |
1 - 4 |
Wierna Małogoszcz |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Neptun Końskie |
3 - 1 |
Lubrzanka Kajetanów |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Alit Ożarów |
3 - 1 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
ŁKS Łagów |
2 - 0 |
Nida Pińczów |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Nida Pińczów |
0 - 2 |
Zdrój Busko Zdrój |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 - 1 |
ŁKS Łagów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
3 - 1 |
Alit Ożarów |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
Wierna Małogoszcz |
5 - 1 |
Neptun Końskie |
16 listopada 2019
16.11 - 11:00 |
GKS Nowiny |
3 - 2 |
Star Starachowice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
2 - 1 |
Naprzód Jędrzejów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Partyzant Radoszyce |
2 - 2 |
Czarni Połaniec |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Spartakus Daleszyce |
2 - 2 |
GKS Rudki |
16 listopada 2019
16.11 - 12:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 1 |
Orlicz Suchedniów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Czarni Połaniec |
2 - 0 |
Spartakus Daleszyce |
8 marca 2020
8.03 - 14:30 |
ŁKS Łagów |
2 - 0 |
Lubrzanka Kajetanów |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Zdrój Busko Zdrój |
2 - 0 |
Orlicz Suchedniów |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
2 - 3 |
GKS Rudki |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Partyzant Radoszyce |
0 - 0 |
Naprzód Jędrzejów |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Łysica Bodzentyn |
6 - 0 |
Star Starachowice |
8 marca 2020
8.03 - 11:00 |
GKS Nowiny |
2 - 0 |
Neptun Końskie |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Wierna Małogoszcz |
3 - 1 |
Alit Ożarów |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
2 - 2 |
Nida Pińczów |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Nida Pińczów |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Wierna Małogoszcz |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Alit Ożarów |
- |
GKS Nowiny |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Neptun Końskie |
- |
Łysica Bodzentyn |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Star Starachowice |
- |
Partyzant Radoszyce |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Spartakus Daleszyce |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
GKS Rudki |
- |
Orlicz Suchedniów |
15 marca 2020
15.03 - 14:00 |
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
GKS Rudki |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Czarni Połaniec |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Naprzód Jędrzejów |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Star Starachowice |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
Neptun Końskie |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Alit Ożarów |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
GKS Nowiny |
- |
ŁKS Łagów |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Nida Pińczów |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Wierna Małogoszcz |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Nida Pińczów |
- |
GKS Nowiny |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Łysica Bodzentyn |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Alit Ożarów |
- |
Partyzant Radoszyce |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Neptun Końskie |
- |
Spartakus Daleszyce |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Star Starachowice |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Orlicz Suchedniów |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
Czarni Połaniec |
- |
GKS Rudki |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Naprzód Jędrzejów |
- |
GKS Rudki |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Czarni Połaniec |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Star Starachowice |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Neptun Końskie |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Alit Ożarów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
ŁKS Łagów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Nida Pińczów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
GKS Nowiny |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Czarni Połaniec |
- |
Naprzód Jędrzejów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
GKS Nowiny |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Łysica Bodzentyn |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Nida Pińczów |
- |
Partyzant Radoszyce |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Spartakus Daleszyce |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Alit Ożarów |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Neptun Końskie |
- |
Orlicz Suchedniów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Star Starachowice |
- |
GKS Rudki |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Naprzód Jędrzejów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Star Starachowice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
GKS Rudki |
- |
Neptun Końskie |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Alit Ożarów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
ŁKS Łagów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Nida Pińczów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
GKS Nowiny |
- |
Wierna Małogoszcz |
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 |
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
GKS Nowiny |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Łysica Bodzentyn |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Partyzant Radoszyce |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Spartakus Daleszyce |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Nida Pińczów |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Orlicz Suchedniów |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Alit Ożarów |
- |
GKS Rudki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Neptun Końskie |
- |
Czarni Połaniec |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Star Starachowice |
- |
Naprzód Jędrzejów |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Kolejka 26 - 1. maja 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Star Starachowice |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Neptun Końskie |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Alit Ożarów |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
GKS Rudki |
- |
ŁKS Łagów |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Nida Pińczów |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
Wierna Małogoszcz |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
GKS Nowiny |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Kolejka 27 - 3. maja 2020 [szczegóły] | |
Łysica Bodzentyn |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
GKS Nowiny |
- |
Partyzant Radoszyce |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Spartakus Daleszyce |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Orlicz Suchedniów |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Nida Pińczów |
- |
GKS Rudki |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Czarni Połaniec |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Alit Ożarów |
- |
Naprzód Jędrzejów |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Neptun Końskie |
- |
Star Starachowice |
3 maja 2020
3.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Neptun Końskie |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Star Starachowice |
- |
Alit Ożarów |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
ŁKS Łagów |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Nida Pińczów |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
GKS Rudki |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Wierna Małogoszcz |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
GKS Nowiny |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
Łysica Bodzentyn |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 13. maja 2020 [szczegóły] | |
Partyzant Radoszyce |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Spartakus Daleszyce |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
GKS Nowiny |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Orlicz Suchedniów |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
GKS Rudki |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Czarni Połaniec |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Nida Pińczów |
- |
Naprzód Jędrzejów |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
ŁKS Łagów |
- |
Star Starachowice |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Alit Ożarów |
- |
Neptun Końskie |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Kolejka 30 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Alit Ożarów |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Neptun Końskie |
- |
ŁKS Łagów |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Star Starachowice |
- |
Nida Pińczów |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
GKS Rudki |
- |
Wierna Małogoszcz |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
GKS Nowiny |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Łysica Bodzentyn |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Partyzant Radoszyce |
17 maja 2020
17.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Spartakus Daleszyce |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Orlicz Suchedniów |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
GKS Nowiny |
- |
GKS Rudki |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Czarni Połaniec |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Naprzód Jędrzejów |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Star Starachowice |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Nida Pińczów |
- |
Neptun Końskie |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Alit Ożarów |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
ŁKS Łagów |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Alit Ożarów |
- |
Nida Pińczów |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Neptun Końskie |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Star Starachowice |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Wierna Małogoszcz |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
- |
GKS Nowiny |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
GKS Rudki |
- |
Łysica Bodzentyn |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Partyzant Radoszyce |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Spartakus Daleszyce |
31 maja 2020
31.05 - 17:00 |
Kolejka 33 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Pogoń 1945 Staszów |
- |
Zdrój Busko Zdrój |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Spartakus Daleszyce |
- |
Orlicz Suchedniów |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Partyzant Radoszyce |
- |
GKS Rudki |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Łysica Bodzentyn |
- |
Czarni Połaniec |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
GKS Nowiny |
- |
Naprzód Jędrzejów |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Wierna Małogoszcz |
- |
Star Starachowice |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Lubrzanka Kajetanów |
- |
Neptun Końskie |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Granat Skarżysko-Kamienna |
- |
Alit Ożarów |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Nida Pińczów |
- |
ŁKS Łagów |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Busko Zdrój |
- |
Nida Pińczów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
ŁKS Łagów |
- |
Granat Skarżysko-Kamienna |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Alit Ożarów |
- |
Lubrzanka Kajetanów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Neptun Końskie |
- |
Wierna Małogoszcz |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Star Starachowice |
- |
GKS Nowiny |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Naprzód Jędrzejów |
- |
Łysica Bodzentyn |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Czarni Połaniec |
- |
Partyzant Radoszyce |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
GKS Rudki |
- |
Spartakus Daleszyce |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Orlicz Suchedniów |
- |
Pogoń 1945 Staszów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
|