1 |
Hutnik Szczecin |
0 - 6 |
Błękitni II Stargard |
+3 |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:00 (Sb) |
2 |
Błękitni II Stargard |
5 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Darłovia Darłowo |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
0 |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 (Sb) |
4 |
Błękitni II Stargard |
3 - 1 |
Leśnik Manowo |
+3 |
6 listopada 2019
6.11 - 17:00 (Śr) |
5 |
MKP Szczecinek |
3 - 2 |
Błękitni II Stargard |
0 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 (Sb) |
6 |
Błękitni II Stargard |
2 - 0 |
Rasel Dygowo |
+3 |
7 września 2019
7.09 - 17:00 (Sb) |
7 |
Sokół Karlino |
1 - 1 |
Błękitni II Stargard |
+1 |
14 września 2019
14.09 - 14:00 (Sb) |
8 |
Orzeł Wałcz |
0 - 1 |
Błękitni II Stargard |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 16:00 (Sb) |
9 |
Błękitni II Stargard |
0 - 2 |
Kluczevia Stargard |
0 |
2 października 2019
2.10 - 17:00 (Śr) |
10 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Błękitni II Stargard |
0 |
5 października 2019
5.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Błękitni II Stargard |
4 - 1 |
Gryf Kamień Pomorski |
+3 |
13 października 2019
13.10 - 17:00 (Nd) |
12 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Błękitni II Stargard |
0 |
19 października 2019
19.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
Błękitni II Stargard |
1 - 1 |
Lech Czaplinek |
+1 |
26 października 2019
26.10 - 16:00 (Sb) |
14 |
Olimp Gościno |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
0 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Błękitni II Stargard |
3 - 1 |
Ina Goleniów |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 (Sb) |
16 |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
0 |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 (Sb) |
17 |
Błękitni II Stargard |
7 - 1 |
Iskierka Szczecin |
+3 |
24 listopada 2019
24.11 - 11:00 (Nd) |
18 |
Błękitni II Stargard |
4 - 2 |
Hutnik Szczecin |
+3 |
7 marca 2020
7.03 - 16:00 (Sb) |
19 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Błękitni II Stargard |
|
14 marca 2020
14.03 - 15:00 (Sb) |
20 |
Błękitni II Stargard |
- |
Darłovia Darłowo |
|
21 marca 2020
21.03 - 16:00 (Sb) |
21 |
Leśnik Manowo |
- |
Błękitni II Stargard |
|
28 marca 2020
28.03 - 11:00 (Sb) |
22 |
Błękitni II Stargard |
- |
MKP Szczecinek |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 18:00 (Sb) |
23 |
Rasel Dygowo |
- |
Błękitni II Stargard |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 (Sb) |
24 |
Błękitni II Stargard |
- |
Sokół Karlino |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 (Nd) |
25 |
Błękitni II Stargard |
- |
Orzeł Wałcz |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 18:00 (Sb) |
26 |
Kluczevia Stargard |
- |
Błękitni II Stargard |
| 2/3. maja 2020 |
27 |
Błękitni II Stargard |
- |
Vineta Wolin |
|
9 maja 2020
9.05 - 18:00 (Sb) |
28 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Błękitni II Stargard |
|
16 maja 2020
16.05 - 14:00 (Sb) |
29 |
Błękitni II Stargard |
- |
Rega Trzebiatów |
|
23 maja 2020
23.05 - 18:00 (Sb) |
30 |
Lech Czaplinek |
- |
Błękitni II Stargard |
|
30 maja 2020
30.05 - 13:00 (Sb) |
31 |
Błękitni II Stargard |
- |
Olimp Gościno |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 (Sb) |
32 |
Ina Goleniów |
- |
Błękitni II Stargard |
|
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 (Cz) |
33 |
Błękitni II Stargard |
- |
Flota Świnoujście |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 11:00 (Nd) |
34 |
Iskierka Szczecin |
- |
Błękitni II Stargard |
|
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 (Sb) |