Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Lech Czaplinek |
0 - 0 |
Orzeł Wałcz |
10 sierpnia 2019
10.08 - 11:00 |
Olimp Gościno |
1 - 1 |
Rega Trzebiatów |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Ina Goleniów |
4 - 1 |
Gryf Kamień Pomorski |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Vineta Wolin |
10 sierpnia 2019
10.08 - 18:00 |
Iskierka Szczecin |
4 - 2 |
Kluczevia Stargard |
10 sierpnia 2019
10.08 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 6 |
Błękitni II Stargard |
10 sierpnia 2019
10.08 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
2 - 1 |
Sokół Karlino |
10 sierpnia 2019
10.08 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
1 - 2 |
Rasel Dygowo |
10 sierpnia 2019
10.08 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
3 - 1 |
MKP Szczecinek |
10 sierpnia 2019
10.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
1 - 1 |
MKP Szczecinek |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
2 - 0 |
Leśnik Manowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Sokół Karlino |
0 - 1 |
Darłovia Darłowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Błękitni II Stargard |
5 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Kluczevia Stargard |
2 - 5 |
Hutnik Szczecin |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Vineta Wolin |
2 - 2 |
Iskierka Szczecin |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
2 - 2 |
Flota Świnoujście |
17 sierpnia 2019
17.08 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 3 |
Ina Goleniów |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Lech Czaplinek |
1 - 2 |
Olimp Gościno |
17 sierpnia 2019
17.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Olimp Gościno |
0 - 2 |
Orzeł Wałcz |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Ina Goleniów |
0 - 1 |
Lech Czaplinek |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Rega Trzebiatów |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 2 |
Gryf Kamień Pomorski |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Hutnik Szczecin |
3 - 0 |
Vineta Wolin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
2 - 3 |
Kluczevia Stargard |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
4 - 1 |
Sokół Karlino |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
MKP Szczecinek |
1 - 0 |
Rasel Dygowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28. sierpnia 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
2 - 0 |
Rasel Dygowo |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Sokół Karlino |
1 - 1 |
MKP Szczecinek |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Błękitni II Stargard |
3 - 1 |
Leśnik Manowo |
6 listopada 2019
6.11 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
2 - 2 |
Darłovia Darłowo |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Vineta Wolin |
1 - 1 |
Sparta Węgorzyno |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
2 - 6 |
Hutnik Szczecin |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Rega Trzebiatów |
3 - 3 |
Iskierka Szczecin |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Lech Czaplinek |
0 - 1 |
Flota Świnoujście |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Olimp Gościno |
0 - 3 |
Ina Goleniów |
28 sierpnia 2019
28.08 - 18:00 |
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | |
Ina Goleniów |
2 - 1 |
Orzeł Wałcz |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
9 - 0 |
Olimp Gościno |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 3 |
Lech Czaplinek |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
5 - 0 |
Rega Trzebiatów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
1 - 1 |
Gryf Kamień Pomorski |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
3 - 2 |
Vineta Wolin |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
0 - 1 |
Kluczevia Stargard |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
MKP Szczecinek |
3 - 2 |
Błękitni II Stargard |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Rasel Dygowo |
4 - 3 |
Sokół Karlino |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
3 - 0 |
Sokół Karlino |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Błękitni II Stargard |
2 - 0 |
Rasel Dygowo |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
5 - 1 |
MKP Szczecinek |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Vineta Wolin |
5 - 0 |
Leśnik Manowo |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
1 - 1 |
Darłovia Darłowo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Lech Czaplinek |
0 - 0 |
Hutnik Szczecin |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Olimp Gościno |
2 - 2 |
Iskierka Szczecin |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Ina Goleniów |
1 - 3 |
Flota Świnoujście |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | |
Flota Świnoujście |
7 - 1 |
Orzeł Wałcz |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 1 |
Ina Goleniów |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
5 - 1 |
Olimp Gościno |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
4 - 4 |
Lech Czaplinek |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 2 |
Rega Trzebiatów |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
3 - 0 |
Gryf Kamień Pomorski |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
MKP Szczecinek |
0 - 3 |
Vineta Wolin |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Rasel Dygowo |
4 - 1 |
Kluczevia Stargard |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Sokół Karlino |
1 - 1 |
Błękitni II Stargard |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
0 - 1 |
Błękitni II Stargard |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kluczevia Stargard |
4 - 1 |
Sokół Karlino |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
Rasel Dygowo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
1 - 5 |
MKP Szczecinek |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Leśnik Manowo |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Lech Czaplinek |
1 - 0 |
Darłovia Darłowo |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Olimp Gościno |
2 - 2 |
Sparta Węgorzyno |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Ina Goleniów |
2 - 4 |
Hutnik Szczecin |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Flota Świnoujście |
5 - 1 |
Iskierka Szczecin |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | |
Iskierka Szczecin |
1 - 2 |
Orzeł Wałcz |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
0 - 4 |
Ina Goleniów |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
4 - 0 |
Olimp Gościno |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
4 - 1 |
Lech Czaplinek |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
MKP Szczecinek |
3 - 5 |
Rega Trzebiatów |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Rasel Dygowo |
0 - 3 |
Gryf Kamień Pomorski |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Sokół Karlino |
0 - 4 |
Vineta Wolin |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Błękitni II Stargard |
0 - 2 |
Kluczevia Stargard |
2 października 2019
2.10 - 17:00 |
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
2 - 3 |
Kluczevia Stargard |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Vineta Wolin |
2 - 0 |
Błękitni II Stargard |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
3 - 0 |
Sokół Karlino |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
0 - 1 |
Rasel Dygowo |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Lech Czaplinek |
0 - 2 |
MKP Szczecinek |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Olimp Gościno |
0 - 1 |
Leśnik Manowo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Ina Goleniów |
4 - 2 |
Darłovia Darłowo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 5 |
Hutnik Szczecin |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | |
Hutnik Szczecin |
4 - 0 |
Orzeł Wałcz |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Sparta Węgorzyno |
1 - 1 |
Iskierka Szczecin |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
1 - 3 |
Flota Świnoujście |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
2 - 1 |
Ina Goleniów |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
MKP Szczecinek |
1 - 1 |
Olimp Gościno |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
2 - 0 |
Lech Czaplinek |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Sokół Karlino |
0 - 2 |
Rega Trzebiatów |
12 października 2019
12.10 - 14:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 1 |
Gryf Kamień Pomorski |
13 października 2019
13.10 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
1 - 0 |
Vineta Wolin |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
3 - 1 |
Vineta Wolin |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
2 - 5 |
Kluczevia Stargard |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Błękitni II Stargard |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Lech Czaplinek |
2 - 1 |
Sokół Karlino |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Olimp Gościno |
0 - 0 |
Rasel Dygowo |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Ina Goleniów |
3 - 2 |
MKP Szczecinek |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Flota Świnoujście |
3 - 1 |
Leśnik Manowo |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 0 |
Darłovia Darłowo |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 3 |
Sparta Węgorzyno |
19 października 2019
19.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | |
Sparta Węgorzyno |
0 - 3 |
Orzeł Wałcz |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
2 - 1 |
Hutnik Szczecin |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
2 - 0 |
Iskierka Szczecin |
26 października 2019
26.10 - 12:00 |
MKP Szczecinek |
4 - 2 |
Flota Świnoujście |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
1 - 1 |
Ina Goleniów |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Sokół Karlino |
0 - 3 |
Olimp Gościno |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
1 - 1 |
Lech Czaplinek |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
Kluczevia Stargard |
0 - 3 |
Rega Trzebiatów |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Vineta Wolin |
4 - 0 |
Gryf Kamień Pomorski |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
0 - 0 |
Gryf Kamień Pomorski |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Vineta Wolin |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Lech Czaplinek |
3 - 3 |
Kluczevia Stargard |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Olimp Gościno |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Ina Goleniów |
8 - 0 |
Sokół Karlino |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Rasel Dygowo |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Iskierka Szczecin |
2 - 3 |
MKP Szczecinek |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Hutnik Szczecin |
2 - 0 |
Leśnik Manowo |
2 listopada 2019
2.11 - 16:00 |
Sparta Węgorzyno |
1 - 4 |
Darłovia Darłowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | |
Darłovia Darłowo |
3 - 1 |
Orzeł Wałcz |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
2 - 1 |
Sparta Węgorzyno |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
MKP Szczecinek |
3 - 1 |
Hutnik Szczecin |
9 listopada 2019
9.11 - 12:00 |
Rasel Dygowo |
2 - 1 |
Iskierka Szczecin |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Sokół Karlino |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
3 - 1 |
Ina Goleniów |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 |
Kluczevia Stargard |
3 - 1 |
Olimp Gościno |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Vineta Wolin |
1 - 0 |
Lech Czaplinek |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
2 - 0 |
Rega Trzebiatów |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
2 - 1 |
Rega Trzebiatów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Lech Czaplinek |
0 - 1 |
Gryf Kamień Pomorski |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Olimp Gościno |
1 - 1 |
Vineta Wolin |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Ina Goleniów |
4 - 1 |
Kluczevia Stargard |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Błękitni II Stargard |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Iskierka Szczecin |
1 - 3 |
Sokół Karlino |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Hutnik Szczecin |
1 - 1 |
Rasel Dygowo |
16 listopada 2019
16.11 - 17:00 |
Sparta Węgorzyno |
0 - 8 |
MKP Szczecinek |
16 listopada 2019
16.11 - 14:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Leśnik Manowo |
1 kwietnia 2020
1.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | |
Leśnik Manowo |
2 - 2 |
Orzeł Wałcz |
23 listopada 2019
23.11 - 11:00 |
MKP Szczecinek |
0 - 5 |
Darłovia Darłowo |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Rasel Dygowo |
7 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Sokół Karlino |
3 - 0 |
Hutnik Szczecin |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Błękitni II Stargard |
7 - 1 |
Iskierka Szczecin |
24 listopada 2019
24.11 - 11:00 |
Kluczevia Stargard |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Vineta Wolin |
1 - 1 |
Ina Goleniów |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
0 - 1 |
Olimp Gościno |
23 listopada 2019
23.11 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
2 - 1 |
Lech Czaplinek |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Kolejka 18 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
3 - 0 |
Lech Czaplinek |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Rega Trzebiatów |
1 - 1 |
Olimp Gościno |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
1 - 5 |
Ina Goleniów |
7 marca 2020
7.03 - 16:00 |
Vineta Wolin |
1 - 1 |
Flota Świnoujście |
8 marca 2020
8.03 - 15:00 |
Kluczevia Stargard |
3 - 2 |
Iskierka Szczecin |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
4 - 2 |
Hutnik Szczecin |
7 marca 2020
7.03 - 16:00 |
Sokół Karlino |
2 - 0 |
Sparta Węgorzyno |
7 marca 2020
7.03 - 11:00 |
Rasel Dygowo |
3 - 1 |
Darłovia Darłowo |
8 marca 2020
8.03 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
4 - 1 |
Leśnik Manowo |
7 marca 2020
7.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | |
MKP Szczecinek |
- |
Orzeł Wałcz |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Rasel Dygowo |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Sokół Karlino |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Błękitni II Stargard |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Kluczevia Stargard |
14 marca 2020
14.03 - 14:30 |
Iskierka Szczecin |
- |
Vineta Wolin |
14 marca 2020
14.03 - 17:30 |
Flota Świnoujście |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
14 marca 2020
14.03 - 15:00 |
Ina Goleniów |
- |
Rega Trzebiatów |
14 marca 2020
14.03 - 14:00 |
Olimp Gościno |
- |
Lech Czaplinek |
14 marca 2020
14.03 - 12:00 |
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Olimp Gościno |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Ina Goleniów |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
Flota Świnoujście |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Iskierka Szczecin |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Hutnik Szczecin |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Sparta Węgorzyno |
21 marca 2020
21.03 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Darłovia Darłowo |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Sokół Karlino |
- |
Leśnik Manowo |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Rasel Dygowo |
- |
MKP Szczecinek |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | |
Rasel Dygowo |
- |
Orzeł Wałcz |
29 marca 2020
29.03 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Sokół Karlino |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Błękitni II Stargard |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Kluczevia Stargard |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Vineta Wolin |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
28 marca 2020
28.03 - 12:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Rega Trzebiatów |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
- |
Lech Czaplinek |
28 marca 2020
28.03 - 16:00 |
Ina Goleniów |
- |
Olimp Gościno |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Ina Goleniów |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Olimp Gościno |
- |
Flota Świnoujście |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Iskierka Szczecin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
Hutnik Szczecin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Sparta Węgorzyno |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Darłovia Darłowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Leśnik Manowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
MKP Szczecinek |
4 kwietnia 2020
4.04 - 18:00 |
Sokół Karlino |
- |
Rasel Dygowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Sokół Karlino |
- |
Orzeł Wałcz |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
- |
Błękitni II Stargard |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Kluczevia Stargard |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Vineta Wolin |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Rega Trzebiatów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Lech Czaplinek |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Olimp Gościno |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
Flota Świnoujście |
- |
Ina Goleniów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Flota Świnoujście |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Ina Goleniów |
- |
Iskierka Szczecin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Olimp Gościno |
- |
Hutnik Szczecin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Sparta Węgorzyno |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
Darłovia Darłowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Leśnik Manowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
MKP Szczecinek |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Rasel Dygowo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Sokół Karlino |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 |
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | |
Błękitni II Stargard |
- |
Orzeł Wałcz |
25 kwietnia 2020
25.04 - 18:00 |
Sokół Karlino |
- |
Kluczevia Stargard |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Rasel Dygowo |
- |
Vineta Wolin |
26 kwietnia 2020
26.04 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Rega Trzebiatów |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Lech Czaplinek |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Olimp Gościno |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Ina Goleniów |
25 kwietnia 2020
25.04 - 12:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Flota Świnoujście |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:30 |
Kolejka 26 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Iskierka Szczecin |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
Flota Świnoujście |
- |
Hutnik Szczecin |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Ina Goleniów |
- |
Sparta Węgorzyno |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Olimp Gościno |
- |
Darłovia Darłowo |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Leśnik Manowo |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
MKP Szczecinek |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Rasel Dygowo |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Sokół Karlino |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Błękitni II Stargard |
|
Kolejka 27 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | |
Kluczevia Stargard |
- |
Orzeł Wałcz |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Vineta Wolin |
9 maja 2020
9.05 - 18:00 |
Sokół Karlino |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Rasel Dygowo |
- |
Rega Trzebiatów |
10 maja 2020
10.05 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Lech Czaplinek |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Olimp Gościno |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Ina Goleniów |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Flota Świnoujście |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Iskierka Szczecin |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Kolejka 28 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Hutnik Szczecin |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Sparta Węgorzyno |
16 maja 2020
16.05 - 16:30 |
Flota Świnoujście |
- |
Darłovia Darłowo |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
Ina Goleniów |
- |
Leśnik Manowo |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Olimp Gościno |
- |
MKP Szczecinek |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Rasel Dygowo |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
Sokół Karlino |
16 maja 2020
16.05 - 18:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Błękitni II Stargard |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Kluczevia Stargard |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | |
Vineta Wolin |
- |
Orzeł Wałcz |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Rega Trzebiatów |
23 maja 2020
23.05 - 18:00 |
Sokół Karlino |
- |
Lech Czaplinek |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Rasel Dygowo |
- |
Olimp Gościno |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Ina Goleniów |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Flota Świnoujście |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Iskierka Szczecin |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Hutnik Szczecin |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Kolejka 30 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Sparta Węgorzyno |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Darłovia Darłowo |
30 maja 2020
30.05 - 12:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Leśnik Manowo |
30 maja 2020
30.05 - 16:30 |
Flota Świnoujście |
- |
MKP Szczecinek |
30 maja 2020
30.05 - 18:00 |
Ina Goleniów |
- |
Rasel Dygowo |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Olimp Gościno |
- |
Sokół Karlino |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Błękitni II Stargard |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Rega Trzebiatów |
- |
Kluczevia Stargard |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Vineta Wolin |
30 maja 2020
30.05 - 14:00 |
Kolejka 31 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Orzeł Wałcz |
6 czerwca 2020
6.06 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Rega Trzebiatów |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Lech Czaplinek |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Olimp Gościno |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Sokół Karlino |
- |
Ina Goleniów |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Rasel Dygowo |
- |
Flota Świnoujście |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Iskierka Szczecin |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Hutnik Szczecin |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
Sparta Węgorzyno |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Kolejka 32 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Darłovia Darłowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Leśnik Manowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
MKP Szczecinek |
11 czerwca 2020
11.06 - 12:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Rasel Dygowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:30 |
Flota Świnoujście |
- |
Sokół Karlino |
11 czerwca 2020
11.06 - 18:00 |
Ina Goleniów |
- |
Błękitni II Stargard |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Olimp Gościno |
- |
Kluczevia Stargard |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Vineta Wolin |
|
Rega Trzebiatów |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Kolejka 33 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Rega Trzebiatów |
- |
Orzeł Wałcz |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Gryf Kamień Pomorski |
- |
Lech Czaplinek |
14 czerwca 2020
14.06 - 14:00 |
Vineta Wolin |
- |
Olimp Gościno |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Kluczevia Stargard |
- |
Ina Goleniów |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:00 |
Błękitni II Stargard |
- |
Flota Świnoujście |
14 czerwca 2020
14.06 - 11:00 |
Sokół Karlino |
- |
Iskierka Szczecin |
|
Rasel Dygowo |
- |
Hutnik Szczecin |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
MKP Szczecinek |
- |
Sparta Węgorzyno |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Leśnik Manowo |
- |
Darłovia Darłowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 11:00 |
Kolejka 34 - 20. czerwca 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wałcz |
- |
Leśnik Manowo |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Darłovia Darłowo |
- |
MKP Szczecinek |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Sparta Węgorzyno |
- |
Rasel Dygowo |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Hutnik Szczecin |
- |
Sokół Karlino |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Iskierka Szczecin |
- |
Błękitni II Stargard |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Flota Świnoujście |
- |
Kluczevia Stargard |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Ina Goleniów |
- |
Vineta Wolin |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Olimp Gościno |
- |
Gryf Kamień Pomorski |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
Lech Czaplinek |
- |
Rega Trzebiatów |
20 czerwca 2020
20.06 - 13:00 |
|