Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Krokus Kwiatkowice |
2 - 7 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Sokół Krzywa |
3 - 1 |
Orlik Okmiany |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Sparta Parszowice |
5 - 1 |
Chojnowianka Chojnów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Unia Szklary Górne |
1 - 1 |
Górnik II Lubin |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Kolejarz Miłkowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-3 |
Huzar Raszówka |
1 - 7 |
Unia Miłoradzice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
Iskra II Kochlice |
5 - 0 |
Rataj Paszowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
3 - 1 |
Sparta Rudna |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orlik Okmiany |
1 - 8 |
Iskra II Kochlice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
6 - 2 |
Rataj Paszowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
3 - 3 |
Sokół Krzywa |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Sparta Rudna |
3 - 3 |
Unia Szklary Górne |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Huzar Raszówka |
0 - 5 |
Sparta Parszowice |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2 - 2 |
Olimpia Olszanica |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Górnik II Lubin |
2 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Chojnowianka Chojnów |
- |
Lubiatowianka Lubiatów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
anulowany, było 6-2 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
8 - 2 |
Górnik II Lubin |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Sparta Parszowice |
1 - 1 |
Unia Miłoradzice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
21 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
0 - 10 |
Sparta Rudna |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 3 |
Orlik Okmiany |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Unia Szklary Górne |
3 - 2 |
Kolejarz Miłkowice |
14 września 2022
14.09 - 17:30 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Huzar Raszówka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-4 |
Olimpia Olszanica |
1 - 3 |
Chojnowianka Chojnów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Sparta Parszowice |
- |
Lubiatowianka Lubiatów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
anulowany, było 4-0 |
Huzar Raszówka |
1 - 0 |
Olimpia Olszanica |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Sparta Rudna |
2 - 1 |
Sokół Krzywa |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Unia Miłoradzice |
6 - 1 |
Orlik Okmiany |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Górnik II Lubin |
2 - 6 |
Iskra II Kochlice |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
5 - 1 |
Rataj Paszowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Chojnowianka Chojnów |
7 - 0 |
Unia Szklary Górne |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
5 - 4 |
Kolejarz Miłkowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Unia Miłoradzice |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
anulowany, było 1-3 |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 4 |
Chojnowianka Chojnów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Rataj Paszowice |
5 - 1 |
Górnik II Lubin |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Orlik Okmiany |
4 - 2 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Unia Szklary Górne |
3 - 1 |
Huzar Raszówka |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Iskra II Kochlice |
1 - 3 |
Sparta Rudna |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
1 - 4 |
Sparta Parszowice |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Sparta Parszowice |
3 - 1 |
Unia Szklary Górne |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Sparta Rudna |
10 - 1 |
Rataj Paszowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Olimpia Olszanica |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
anulowany, było 3-2 |
Kolejarz Miłkowice |
1 - 2 |
Iskra II Kochlice |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Górnik II Lubin |
13 - 0 |
Orlik Okmiany |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Huzar Raszówka |
3 - 0 |
Krokus Kwiatkowice |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
10 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Chojnowianka Chojnów |
2 - 0 |
Sokół Krzywa |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
5 - 1 |
Huzar Raszówka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Iskra II Kochlice |
0 - 5 |
Chojnowianka Chojnów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 8 |
Sparta Rudna |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Krokus Kwiatkowice |
0 - 7 |
Sparta Parszowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Rataj Paszowice |
3 - 3 |
Kolejarz Miłkowice |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1 - 2 |
Górnik II Lubin |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Unia Szklary Górne |
- |
Lubiatowianka Lubiatów |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
anulowany, było 4-0 |
Olimpia Olszanica |
1 - 4 |
Unia Miłoradzice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Unia Miłoradzice |
2 - 3 |
Górnik II Lubin |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Krokus Kwiatkowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
anulowany, było 3-3 |
Chojnowianka Chojnów |
11 - 0 |
Rataj Paszowice |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Huzar Raszówka |
4 - 2 |
Iskra II Kochlice |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
3 - 1 |
Sokół Krzywa |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
2 - 2 |
Orlik Okmiany |
1 października 2022
1.10 - 17:00 |
Sparta Rudna |
8 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
0 - 2 |
Unia Szklary Górne |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
- |
Lubiatowianka Lubiatów |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 |
Rataj Paszowice |
8 - 0 |
Huzar Raszówka |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
2 - 8 |
Sparta Parszowice |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0 - 6 |
Kolejarz Miłkowice |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 7 |
Chojnowianka Chojnów |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 1 |
Olimpia Olszanica |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Unia Szklary Górne |
4 - 4 |
Unia Miłoradzice |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Górnik II Lubin |
5 - 4 |
Sparta Rudna |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Huzar Raszówka |
10 - 0 |
Orlik Okmiany |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Lubiatowianka Lubiatów |
- |
Iskra II Kochlice |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
anulowany, było 0-3 |
Unia Miłoradzice |
1 - 5 |
Sparta Rudna |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Sparta Parszowice |
5 - 2 |
Rataj Paszowice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Chojnowianka Chojnów |
12 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
4 - 0 |
Górnik II Lubin |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Unia Szklary Górne |
2 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
1 - 6 |
Sokół Krzywa |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
1 - 0 |
Unia Szklary Górne |
22 października 2022
22.10 - 16:00 |
Iskra II Kochlice |
5 - 2 |
Olimpia Olszanica |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
3 - 4 |
Huzar Raszówka |
22 października 2022
22.10 - 16:00 |
Sparta Rudna |
11 - 4 |
Kolejarz Miłkowice |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
3 - 2 |
Unia Miłoradzice |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Orlik Okmiany |
0 - 7 |
Sparta Parszowice |
23 października 2022
23.10 - 16:00 |
vo, na boisku 1-7 |
Górnik II Lubin |
0 - 6 |
Chojnowianka Chojnów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Pauza: Rataj Paszowice, |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 1 |
Sokół Krzywa |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Unia Szklary Górne |
3 - 2 |
Iskra II Kochlice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Chojnowianka Chojnów |
3 - 4 |
Sparta Rudna |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Huzar Raszówka |
7 - 0 |
Górnik II Lubin |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
2 - 4 |
Kolejarz Miłkowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Sparta Parszowice |
10 - 1 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Olimpia Olszanica |
1 - 2 |
Rataj Paszowice |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Pauza: Orlik Okmiany, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Sparta Rudna |
6 - 0 |
Huzar Raszówka |
5 listopada 2022
5.11 - 16:00 |
Iskra II Kochlice |
4 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Sokół Krzywa |
4 - 0 |
Unia Miłoradzice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 8 |
Unia Szklary Górne |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Górnik II Lubin |
1 - 8 |
Sparta Parszowice |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 3 |
Olimpia Olszanica |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
0 - 6 |
Chojnowianka Chojnów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Pauza: Grom Gromadzyń-Wielowieś, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
0 - 1 |
Iskra II Kochlice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Huzar Raszówka |
2 - 4 |
Kolejarz Miłkowice |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Unia Szklary Górne |
11 - 2 |
Orlik Okmiany |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
1 - 1 |
Sparta Rudna |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Unia Miłoradzice |
1 - 7 |
Chojnowianka Chojnów |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
9 - 3 |
Rataj Paszowice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Olimpia Olszanica |
4 - 1 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Pauza: Górnik II Lubin, |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Rataj Paszowice |
1 - 5 |
Sokół Krzywa |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Górnik II Lubin |
3 - 2 |
Olimpia Olszanica |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Chojnowianka Chojnów |
13 - 1 |
Huzar Raszówka |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
4 - 2 |
Sparta Parszowice |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 0 |
Krokus Kwiatkowice |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
5 - 4 |
Unia Miłoradzice |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0 - 10 |
Unia Szklary Górne |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
vo, na boisku 1-10 |
Pauza: Sparta Rudna, |
Kolejka 16 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
3 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Orlik Okmiany |
0 - 8 |
Sokół Krzywa |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Chojnowianka Chojnów |
5 - 1 |
Sparta Parszowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Górnik II Lubin |
0 - 8 |
Unia Szklary Górne |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Unia Miłoradzice |
5 - 2 |
Huzar Raszówka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 1 |
Iskra II Kochlice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Sparta Rudna |
6 - 2 |
Olimpia Olszanica |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Pauza: Kolejarz Miłkowice, |
Kolejka 17 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Iskra II Kochlice |
7 - 3 |
Orlik Okmiany |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 1 |
Unia Miłoradzice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Sokół Krzywa |
3 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Unia Szklary Górne |
2 - 3 |
Sparta Rudna |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
4 - 0 |
Huzar Raszówka |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
2 - 2 |
Kolejarz Miłkowice |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
7 - 1 |
Górnik II Lubin |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Pauza: Chojnowianka Chojnów, |
Kolejka 18 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Górnik II Lubin |
4 - 2 |
Sokół Krzywa |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
0 - 3 |
Sparta Parszowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1 - 4 |
Iskra II Kochlice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Sparta Rudna |
3 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 3 |
Rataj Paszowice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
5 - 1 |
Unia Szklary Górne |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Chojnowianka Chojnów |
9 - 1 |
Olimpia Olszanica |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Pauza: Huzar Raszówka, |
Kolejka 19 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Olimpia Olszanica |
5 - 2 |
Huzar Raszówka |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 1 |
Kolejarz Miłkowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Sokół Krzywa |
1 - 4 |
Sparta Rudna |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Orlik Okmiany |
0 - 11 |
Unia Miłoradzice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
vo, na boisku 1-11 |
Iskra II Kochlice |
4 - 2 |
Górnik II Lubin |
9 maja 2023
9.05 - 17:30 |
Rataj Paszowice |
1 - 4 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Unia Szklary Górne |
2 - 4 |
Chojnowianka Chojnów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Pauza: Sparta Parszowice, |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Kolejarz Miłkowice |
4 - 4 |
Sokół Krzywa |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Chojnowianka Chojnów |
7 - 4 |
Krokus Kwiatkowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Górnik II Lubin |
4 - 2 |
Rataj Paszowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
9 - 2 |
Orlik Okmiany |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Huzar Raszówka |
6 - 3 |
Unia Szklary Górne |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Sparta Rudna |
3 - 0 |
Iskra II Kochlice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Sparta Parszowice |
3 - 0 |
Olimpia Olszanica |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Pauza: Unia Miłoradzice, |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia Szklary Górne |
- |
Sparta Parszowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Rataj Paszowice |
0 - 0 |
Sparta Rudna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
1 - 2 |
Kolejarz Miłkowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Orlik Okmiany |
1 - 5 |
Górnik II Lubin |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Krokus Kwiatkowice |
1 - 1 |
Huzar Raszówka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0 - 4 |
Unia Miłoradzice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Sokół Krzywa |
0 - 13 |
Chojnowianka Chojnów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Pauza: Olimpia Olszanica, |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Huzar Raszówka |
3 - 0 |
Sokół Krzywa |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Chojnowianka Chojnów |
12 - 0 |
Iskra II Kochlice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Sparta Rudna |
11 - 0 |
Orlik Okmiany |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Sparta Parszowice |
3 - 2 |
Krokus Kwiatkowice |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
3 - 0 |
Rataj Paszowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Górnik II Lubin |
2 - 2 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
9 - 2 |
Olimpia Olszanica |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Pauza: Unia Szklary Górne, |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Górnik II Lubin |
1 - 6 |
Unia Miłoradzice |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 8 |
Chojnowianka Chojnów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Iskra II Kochlice |
2 - 3 |
Huzar Raszówka |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Sokół Krzywa |
1 - 1 |
Sparta Parszowice |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Orlik Okmiany |
0 - 7 |
Kolejarz Miłkowice |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
2 - 3 |
Sparta Rudna |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Unia Szklary Górne |
4 - 2 |
Olimpia Olszanica |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Pauza: Krokus Kwiatkowice, |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Huzar Raszówka |
3 - 0 |
Rataj Paszowice |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
8 - 0 |
Iskra II Kochlice |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
1 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Chojnowianka Chojnów |
15 - 0 |
Orlik Okmiany |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Olimpia Olszanica |
5 - 3 |
Krokus Kwiatkowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Unia Miłoradzice |
4 - 2 |
Unia Szklary Górne |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Sparta Rudna |
6 - 2 |
Górnik II Lubin |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
Pauza: Sokół Krzywa, |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Orlik Okmiany |
0 - 11 |
Huzar Raszówka |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Sparta Rudna |
3 - 5 |
Unia Miłoradzice |
21 maja 2023
21.05 - 18:00 |
Rataj Paszowice |
4 - 4 |
Sparta Parszowice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0 - 7 |
Chojnowianka Chojnów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Górnik II Lubin |
0 - 6 |
Kolejarz Miłkowice |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
2 - 3 |
Unia Szklary Górne |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Sokół Krzywa |
5 - 1 |
Olimpia Olszanica |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Pauza: Iskra II Kochlice, |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Szklary Górne |
5 - 1 |
Sokół Krzywa |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Olimpia Olszanica |
3 - 3 |
Iskra II Kochlice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Huzar Raszówka |
5 - 0 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Kolejarz Miłkowice |
3 - 2 |
Sparta Rudna |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Unia Miłoradzice |
1 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Sparta Parszowice |
3 - 0 |
Orlik Okmiany |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Chojnowianka Chojnów |
3 - 0 |
Górnik II Lubin |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Pauza: Rataj Paszowice, |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
1 - 3 |
Krokus Kwiatkowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Iskra II Kochlice |
1 - 2 |
Unia Szklary Górne |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Sparta Rudna |
2 - 7 |
Chojnowianka Chojnów |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Górnik II Lubin |
2 - 2 |
Huzar Raszówka |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
3 - 2 |
Unia Miłoradzice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
1 - 1 |
Sparta Parszowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:30 |
Rataj Paszowice |
7 - 1 |
Olimpia Olszanica |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Pauza: Orlik Okmiany, |
Kolejka 28 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Huzar Raszówka |
4 - 5 |
Sparta Rudna |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
3 - 2 |
Iskra II Kochlice |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Unia Miłoradzice |
3 - 0 |
Sokół Krzywa |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Unia Szklary Górne |
2 - 5 |
Rataj Paszowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
7 - 1 |
Górnik II Lubin |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Olimpia Olszanica |
5 - 1 |
Orlik Okmiany |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Chojnowianka Chojnów |
3 - 0 |
Kolejarz Miłkowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Pauza: Grom Gromadzyń-Wielowieś, |
Kolejka 29 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra II Kochlice |
2 - 4 |
Sokół Krzywa |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Kolejarz Miłkowice |
5 - 0 |
Huzar Raszówka |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Orlik Okmiany |
- |
Unia Szklary Górne |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Sparta Rudna |
3 - 2 |
Sparta Parszowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:00 |
Chojnowianka Chojnów |
9 - 5 |
Unia Miłoradzice |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Rataj Paszowice |
1 - 1 |
Krokus Kwiatkowice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
0 - 2 |
Olimpia Olszanica |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Pauza: Górnik II Lubin, |
Kolejka 30 - 24/25. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sokół Krzywa |
2 - 2 |
Rataj Paszowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 16:00 |
Olimpia Olszanica |
1 - 1 |
Górnik II Lubin |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Huzar Raszówka |
0 - 10 |
Chojnowianka Chojnów |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Sparta Parszowice |
3 - 3 |
Kolejarz Miłkowice |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Krokus Kwiatkowice |
4 - 3 |
Orlik Okmiany |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Unia Miłoradzice |
8 - 1 |
Iskra II Kochlice |
24 czerwca 2023
24.06 - 15:00 |
Unia Szklary Górne |
4 - 3 |
Grom Gromadzyń-Wielowieś |
25 czerwca 2023
25.06 - 14:00 |
Pauza: Sparta Rudna, . |
|