Kolejka 28 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
- |
LKS Wiśniowa |
|
KS Walim |
- |
Górnik Wałbrzych |
|
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
- |
Orzeł Witoszów |
|
Zagłębie Wałbrzych |
- |
MKS Szczawno Zdrój |
|
Zieloni Mrowiny |
- |
Sudety Dziećmorowice |
|
Podgórze Wałbrzych |
- |
Herbapol Stanowice |
|
Włókniarz Głuszyca |
- |
Czarni Wałbrzych |
|
Górnik Boguszów-Gorce |
- |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
|
Kolejka 29 [szczegóły] | |
Górnik Boguszów-Gorce |
- |
Zieloni Mokrzeszów |
|
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
- |
Włókniarz Głuszyca |
|
Czarni Wałbrzych |
- |
Podgórze Wałbrzych |
|
Herbapol Stanowice |
- |
Zieloni Mrowiny |
|
Sudety Dziećmorowice |
- |
Zagłębie Wałbrzych |
|
MKS Szczawno Zdrój |
- |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
|
Orzeł Witoszów |
- |
KS Walim |
|
Górnik Wałbrzych |
- |
LKS Wiśniowa |
|
Kolejka 30 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
- |
Górnik Wałbrzych |
|
LKS Wiśniowa |
- |
Orzeł Witoszów |
|
KS Walim |
- |
MKS Szczawno Zdrój |
|
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
- |
Sudety Dziećmorowice |
|
Zagłębie Wałbrzych |
- |
Herbapol Stanowice |
|
Zieloni Mrowiny |
- |
Czarni Wałbrzych |
|
Podgórze Wałbrzych |
- |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
|
Włókniarz Głuszyca |
- |
Górnik Boguszów-Gorce |
|
Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
4 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Zieloni Mrowiny |
3 - 4 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
4 - 0 |
Czarni Wałbrzych |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
4 - 4 |
Herbapol Stanowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 13:00 |
KS Walim |
7 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Wiśniowa |
3 - 4 |
MKS Szczawno Zdrój |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
7 - 0 |
Orzeł Witoszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
8 - 1 |
Orzeł Witoszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
3 - 4 |
Górnik Wałbrzych |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
4 - 1 |
LKS Wiśniowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
7 - 0 |
KS Walim |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Czarni Wałbrzych |
0 - 0 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
3 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 4 |
Zieloni Mrowiny |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 2 |
Podgórze Wałbrzych |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 4 |
Zieloni Mokrzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zieloni Mrowiny |
6 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 - 3 |
Górnik Boguszów-Gorce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
1 - 5 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
KS Walim |
6 - 4 |
Czarni Wałbrzych |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Wiśniowa |
0 - 5 |
Herbapol Stanowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
12 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Witoszów |
0 - 7 |
MKS Szczawno Zdrój |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
1 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 1 |
Orzeł Witoszów |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Herbapol Stanowice |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
23 września 2020
23.09 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
4 - 0 |
LKS Wiśniowa |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
4 - 0 |
KS Walim |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
6 - 0 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 0 |
Zieloni Mrowiny |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mrowiny |
2 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
5 - 3 |
Włókniarz Głuszyca |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
KS Walim |
2 - 5 |
Górnik Boguszów-Gorce |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
LKS Wiśniowa |
3 - 1 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Czarni Wałbrzych |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Orzeł Witoszów |
2 - 5 |
Herbapol Stanowice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
9 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Herbapol Stanowice |
2 - 3 |
MKS Szczawno Zdrój |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Czarni Wałbrzych |
2 - 1 |
Orzeł Witoszów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
0 - 4 |
Górnik Wałbrzych |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 0 |
LKS Wiśniowa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 1 |
KS Walim |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 1 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Zieloni Mrowiny |
3 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Zagłębie Wałbrzych |
2 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
4 - 5 |
Zieloni Mrowiny |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
KS Walim |
4 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
LKS Wiśniowa |
1 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Górnik Wałbrzych |
6 - 0 |
Górnik Boguszów-Gorce |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
1 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
14 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Sudety Dziećmorowice |
3 - 2 |
Herbapol Stanowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
2 - 3 |
Herbapol Stanowice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
2 - 2 |
MKS Szczawno Zdrój |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
6 - 3 |
Orzeł Witoszów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Włókniarz Głuszyca |
0 - 9 |
Górnik Wałbrzych |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Podgórze Wałbrzych |
3 - 2 |
LKS Wiśniowa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Zieloni Mrowiny |
2 - 4 |
KS Walim |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 - 2 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
4 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
KS Walim |
5 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
LKS Wiśniowa |
0 - 3 |
Zieloni Mrowiny |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
13 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Orzeł Witoszów |
1 - 0 |
Włókniarz Głuszyca |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Sudety Dziećmorowice |
4 - 10 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Herbapol Stanowice |
6 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
4 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
3 - 5 |
Herbapol Stanowice |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Górnik Boguszów-Gorce |
5 - 2 |
Sudety Dziećmorowice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 2 |
MKS Szczawno Zdrój |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
10 - 1 |
Orzeł Witoszów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Zieloni Mrowiny |
1 - 6 |
Górnik Wałbrzych |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Zagłębie Wałbrzych |
7 - 0 |
LKS Wiśniowa |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
0 - 5 |
KS Walim |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
KS Walim |
1 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LKS Wiśniowa |
1 - 4 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
7 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
2 - 1 |
Zieloni Mrowiny |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 - 3 |
Podgórze Wałbrzych |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Sudety Dziećmorowice |
4 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Herbapol Stanowice |
8 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Czarni Wałbrzych |
3 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Wiśniowa |
1 - 2 |
Zieloni Mokrzeszów |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Górnik Wałbrzych |
15 - 0 |
KS Walim |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 3 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
MKS Szczawno Zdrój |
5 - 0 |
Zagłębie Wałbrzych |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Sudety Dziećmorowice |
3 - 2 |
Zieloni Mrowiny |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Herbapol Stanowice |
2 - 2 |
Podgórze Wałbrzych |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 3 |
Włókniarz Głuszyca |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
0 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
3 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Włókniarz Głuszyca |
1 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Zieloni Mrowiny |
1 - 2 |
Herbapol Stanowice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Zagłębie Wałbrzych |
4 - 2 |
Sudety Dziećmorowice |
11 listopada 2020
11.11 - 10:30 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
0 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
KS Walim |
2 - 4 |
Orzeł Witoszów |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
LKS Wiśniowa |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Górnik Wałbrzych |
5 - 0 |
Zieloni Mokrzeszów |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Orzeł Witoszów |
4 - 2 |
LKS Wiśniowa |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
MKS Szczawno Zdrój |
12 - 4 |
KS Walim |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 4 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Herbapol Stanowice |
5 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Czarni Wałbrzych |
0 - 1 |
Zieloni Mrowiny |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
5 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Górnik Boguszów-Gorce |
3 - 7 |
Włókniarz Głuszyca |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Kolejka 12 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
2 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Włókniarz Głuszyca |
2 - 1 |
Herbapol Stanowice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 0 |
Sudety Dziećmorowice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Zieloni Mrowiny |
0 - 1 |
MKS Szczawno Zdrój |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Zagłębie Wałbrzych |
2 - 1 |
Orzeł Witoszów |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
1 - 6 |
Górnik Wałbrzych |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
KS Walim |
4 - 0 |
LKS Wiśniowa |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
1 - 3 |
Włókniarz Głuszyca |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
2 - 1 |
Zieloni Mrowiny |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
3 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Herbapol Stanowice |
3 - 1 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Sudety Dziećmorowice |
5 - 2 |
KS Walim |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
7 - 2 |
LKS Wiśniowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orzeł Witoszów |
0 - 18 |
Górnik Wałbrzych |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Witoszów |
4 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
5 - 0 |
MKS Szczawno Zdrój |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
LKS Wiśniowa |
4 - 3 |
Sudety Dziećmorowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
KS Walim |
0 - 2 |
Herbapol Stanowice |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
1 - 4 |
Czarni Wałbrzych |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
0 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
1 maja 2021
1.05 - 17:30 |
Zieloni Mrowiny |
6 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Podgórze Wałbrzych |
0 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kolejka 18 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
2 - 3 |
Podgórze Wałbrzych |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Włókniarz Głuszyca |
5 - 0 |
Zieloni Mrowiny |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
1 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
4 - 1 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 4 |
KS Walim |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
6 - 1 |
LKS Wiśniowa |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
0 - 3 |
Górnik Wałbrzych |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
11 - 1 |
Orzeł Witoszów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Szczawno Zdrój |
8 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Orzeł Witoszów |
3 - 5 |
Sudety Dziećmorowice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 1 |
Herbapol Stanowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Wiśniowa |
2 - 4 |
Czarni Wałbrzych |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
KS Walim |
0 - 1 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
4 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Zieloni Mrowiny |
4 - 1 |
Podgórze Wałbrzych |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
3 - 2 |
Zieloni Mrowiny |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 1 |
Zagłębie Wałbrzych |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 0 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
3 - 1 |
KS Walim |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
4 - 1 |
LKS Wiśniowa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 12 |
Górnik Wałbrzych |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Herbapol Stanowice |
7 - 0 |
Orzeł Witoszów |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 6 |
MKS Szczawno Zdrój |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 21 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Sudety Dziećmorowice |
1 - 3 |
Zieloni Mokrzeszów |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
10 - 1 |
Herbapol Stanowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orzeł Witoszów |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 1 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LKS Wiśniowa |
2 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
KS Walim |
2 - 4 |
Włókniarz Głuszyca |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
0 - 3 |
Podgórze Wałbrzych |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Zagłębie Wałbrzych |
2 - 5 |
Zieloni Mrowiny |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
3 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Zieloni Mrowiny |
1 - 1 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 2 |
KS Walim |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 0 |
LKS Wiśniowa |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 7 |
Górnik Wałbrzych |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
10 - 0 |
Orzeł Witoszów |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Czarni Wałbrzych |
0 - 4 |
MKS Szczawno Zdrój |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Herbapol Stanowice |
5 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Kolejka 23 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Herbapol Stanowice |
4 - 0 |
Zieloni Mokrzeszów |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 2 |
Czarni Wałbrzych |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
0 - 3 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Orzeł Witoszów |
1 - 2 |
Górnik Boguszów-Gorce |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
4 - 0 |
Włókniarz Głuszyca |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
LKS Wiśniowa |
7 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
KS Walim |
4 - 1 |
Zieloni Mrowiny |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
0 - 3 |
Zagłębie Wałbrzych |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
5 - 2 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
5 - 2 |
KS Walim |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Zieloni Mrowiny |
3 - 2 |
LKS Wiśniowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
1 - 10 |
Górnik Wałbrzych |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
3 - 0 |
Orzeł Witoszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 5 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
6 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 3 |
Herbapol Stanowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Czarni Wałbrzych |
1 - 4 |
Zieloni Mokrzeszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
7 - 2 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 0 |
Górnik Boguszów-Gorce |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
5 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Orzeł Witoszów |
0 - 5 |
Podgórze Wałbrzych |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
3 - 0 |
Zieloni Mrowiny |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
LKS Wiśniowa |
2 - 4 |
Zagłębie Wałbrzych |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
KS Walim |
7 - 5 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zieloni Mokrzeszów |
5 - 2 |
KS Walim |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
2 - 1 |
LKS Wiśniowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zagłębie Wałbrzych |
1 - 11 |
Górnik Wałbrzych |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zieloni Mrowiny |
5 - 2 |
Orzeł Witoszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Podgórze Wałbrzych |
2 - 4 |
MKS Szczawno Zdrój |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Włókniarz Głuszyca |
4 - 1 |
Sudety Dziećmorowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Górnik Boguszów-Gorce |
0 - 4 |
Herbapol Stanowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
5 - 1 |
Czarni Wałbrzych |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Kolejka 27 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych |
7 - 1 |
Zieloni Mokrzeszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Czarni Wałbrzych |
1 - 1 |
Górnik Boguszów-Gorce |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Herbapol Stanowice |
5 - 1 |
Włókniarz Głuszyca |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Sudety Dziećmorowice |
2 - 0 |
Podgórze Wałbrzych |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
MKS Szczawno Zdrój |
6 - 0 |
Zieloni Mrowiny |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:00 |
Orzeł Witoszów |
4 - 2 |
Zagłębie Wałbrzych |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Górnik Wałbrzych |
5 - 1 |
Unia Bogaczowice Stare Bogaczowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
LKS Wiśniowa |
4 - 7 |
KS Walim |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
|