Kolejka 1 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Jasion Jasionówka |
4 - 0 |
Sudovia Szudziałowo |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Polonia Raczki |
- |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
anulowany, było 10-0 |
Jastrząb Knyszyn |
5 - 1 |
Wissa II Szczuczyn |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Grab Janówka |
0 - 3 |
Biebrza Goniądz |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Verta Suwałki |
5 - 1 |
Promień II Mońki |
3 września 2022
3.09 - 18:30 |
Pauza: Warmia II Grajewo, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Biebrza Goniądz |
4 - 2 |
Verta Suwałki |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Wissa II Szczuczyn |
4 - 1 |
Grab Janówka |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
- |
Jastrząb Knyszyn |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Sudovia Szudziałowo |
2 - 4 |
Polonia Raczki |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Warmia II Grajewo |
2 - 2 |
Jasion Jasionówka |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Pauza: Promień II Mońki, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Polonia Raczki |
2 - 1 |
Warmia II Grajewo |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Jastrząb Knyszyn |
5 - 4 |
Sudovia Szudziałowo |
17 września 2022
17.09 - 16:30 |
Grab Janówka |
- |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
anulowany, było 0-0 |
Verta Suwałki |
5 - 2 |
Wissa II Szczuczyn |
17 września 2022
17.09 - 18:30 |
Promień II Mońki |
3 - 4 |
Biebrza Goniądz |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Pauza: Jasion Jasionówka, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Wissa II Szczuczyn |
4 - 2 |
Promień II Mońki |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
- |
Verta Suwałki |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
anulowany, było 2-4 |
Sudovia Szudziałowo |
8 - 0 |
Grab Janówka |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Warmia II Grajewo |
9 - 0 |
Jastrząb Knyszyn |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
Jasion Jasionówka |
0 - 4 |
Polonia Raczki |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Pauza: Biebrza Goniądz, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Jastrząb Knyszyn |
1 - 3 |
Jasion Jasionówka |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Grab Janówka |
2 - 3 |
Warmia II Grajewo |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Verta Suwałki |
7 - 1 |
Sudovia Szudziałowo |
1 października 2022
1.10 - 18:30 |
Promień II Mońki |
- |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 |
Biebrza Goniądz |
2 - 1 |
Wissa II Szczuczyn |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Pauza: Polonia Raczki, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
- |
Biebrza Goniądz |
9 października 2022
9.10 - 13:00 |
anulowany, było 0-6 |
Sudovia Szudziałowo |
0 - 2 |
Promień II Mońki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 12:00 |
Warmia II Grajewo |
3 - 3 |
Verta Suwałki |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Jasion Jasionówka |
10 - 2 |
Grab Janówka |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Polonia Raczki |
3 - 0 |
Jastrząb Knyszyn |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Pauza: Wissa II Szczuczyn, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Grab Janówka |
1 - 2 |
Polonia Raczki |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Verta Suwałki |
2 - 0 |
Jasion Jasionówka |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Promień II Mońki |
0 - 5 |
Warmia II Grajewo |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Biebrza Goniądz |
3 - 2 |
Sudovia Szudziałowo |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Wissa II Szczuczyn |
- |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
anulowany, było 0-3. (vo, na boisku 5-0) |
Pauza: Jastrząb Knyszyn, |
Kolejka 8 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Sudovia Szudziałowo |
1 - 4 |
Wissa II Szczuczyn |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Warmia II Grajewo |
2 - 3 |
Biebrza Goniądz |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Jasion Jasionówka |
0 - 3 |
Promień II Mońki |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Polonia Raczki |
5 - 2 |
Verta Suwałki |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Jastrząb Knyszyn |
5 - 0 |
Grab Janówka |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka, |
Kolejka 9 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Verta Suwałki |
3 - 0 |
Jastrząb Knyszyn |
29 października 2022
29.10 - 16:00 |
Promień II Mońki |
0 - 5 |
Polonia Raczki |
29 października 2022
29.10 - 13:45 |
Biebrza Goniądz |
4 - 0 |
Jasion Jasionówka |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
Wissa II Szczuczyn |
3 - 0 |
Warmia II Grajewo |
30 października 2022
30.10 - 18:00 |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
- |
Sudovia Szudziałowo |
30 października 2022
30.10 - 13:30 |
anulowany, było 0-3 |
Pauza: Grab Janówka, |
Kolejka 10 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Warmia II Grajewo |
- |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
anulowany, było 3-0 |
Jasion Jasionówka |
3 - 2 |
Wissa II Szczuczyn |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Polonia Raczki |
1 - 1 |
Biebrza Goniądz |
6 listopada 2022
6.11 - 13:30 |
Jastrząb Knyszyn |
3 - 1 |
Promień II Mońki |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Grab Janówka |
3 - 2 |
Verta Suwałki |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Pauza: Sudovia Szudziałowo, |
Kolejka 11 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Promień II Mońki |
4 - 0 |
Grab Janówka |
11 listopada 2022
11.11 - 12:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Biebrza Goniądz |
3 - 1 |
Jastrząb Knyszyn |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Wissa II Szczuczyn |
1 - 1 |
Polonia Raczki |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Pogranicze Kuźnica Białostocka |
- |
Jasion Jasionówka |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
anulowany, było 3-2 |
Sudovia Szudziałowo |
1 - 8 |
Warmia II Grajewo |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Pauza: Verta Suwałki, |
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Sudovia Szudziałowo |
3 - 2 |
Jasion Jasionówka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Wissa II Szczuczyn |
3 - 2 |
Jastrząb Knyszyn |
8 kwietnia 2023
8.04 - 16:30 |
Biebrza Goniądz |
5 - 1 |
Grab Janówka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 12:00 |
Promień II Mońki |
2 - 3 |
Verta Suwałki |
8 kwietnia 2023
8.04 - 15:00 |
Pauza: Warmia II Grajewo, Polonia Raczki, |
Kolejka 13 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Verta Suwałki |
1 - 3 |
Biebrza Goniądz |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Grab Janówka |
4 - 7 |
Wissa II Szczuczyn |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Polonia Raczki |
4 - 0 |
Sudovia Szudziałowo |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Jasion Jasionówka |
1 - 4 |
Warmia II Grajewo |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Pauza: Promień II Mońki, Jastrząb Knyszyn, |
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Warmia II Grajewo |
4 - 5 |
Polonia Raczki |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Sudovia Szudziałowo |
1 - 4 |
Jastrząb Knyszyn |
22 kwietnia 2023
22.04 - 13:00 |
Wissa II Szczuczyn |
5 - 1 |
Verta Suwałki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:30 |
Biebrza Goniądz |
0 - 1 |
Promień II Mońki |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Pauza: Jasion Jasionówka, Grab Janówka, |
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Promień II Mońki |
2 - 1 |
Wissa II Szczuczyn |
29 kwietnia 2023
29.04 - 12:00 |
Grab Janówka |
0 - 3 |
Sudovia Szudziałowo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Jastrząb Knyszyn |
2 - 1 |
Warmia II Grajewo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:30 |
Polonia Raczki |
8 - 1 |
Jasion Jasionówka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Pauza: Biebrza Goniądz, Verta Suwałki, |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Jasion Jasionówka |
1 - 0 |
Jastrząb Knyszyn |
7 maja 2023
7.05 - 12:00 |
Warmia II Grajewo |
9 - 1 |
Grab Janówka |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Sudovia Szudziałowo |
1 - 5 |
Verta Suwałki |
7 maja 2023
7.05 - 13:00 |
Wissa II Szczuczyn |
2 - 2 |
Biebrza Goniądz |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
Pauza: Polonia Raczki, Promień II Mońki, |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Promień II Mońki |
7 - 0 |
Sudovia Szudziałowo |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Verta Suwałki |
2 - 6 |
Warmia II Grajewo |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Grab Janówka |
1 - 3 |
Jasion Jasionówka |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Jastrząb Knyszyn |
4 - 1 |
Polonia Raczki |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Pauza: Wissa II Szczuczyn, Biebrza Goniądz, |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Polonia Raczki |
9 - 0 |
Grab Janówka |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Jasion Jasionówka |
4 - 3 |
Verta Suwałki |
21 maja 2023
21.05 - 12:00 |
Warmia II Grajewo |
3 - 0 |
Promień II Mońki |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Sudovia Szudziałowo |
0 - 3 |
Biebrza Goniądz |
21 maja 2023
21.05 - 15:00 |
Pauza: Jastrząb Knyszyn, Wissa II Szczuczyn, |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Wissa II Szczuczyn |
3 - 0 |
Sudovia Szudziałowo |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Biebrza Goniądz |
0 - 4 |
Warmia II Grajewo |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Promień II Mońki |
2 - 0 |
Jasion Jasionówka |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Verta Suwałki |
1 - 8 |
Polonia Raczki |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Grab Janówka |
2 - 4 |
Jastrząb Knyszyn |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Jastrząb Knyszyn |
7 - 0 |
Verta Suwałki |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Polonia Raczki |
3 - 1 |
Promień II Mońki |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Jasion Jasionówka |
1 - 2 |
Biebrza Goniądz |
4 czerwca 2023
4.06 - 12:00 |
Warmia II Grajewo |
1 - 4 |
Wissa II Szczuczyn |
12 czerwca 2023
12.06 - 18:00 |
Pauza: Grab Janówka, Sudovia Szudziałowo, |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Wissa II Szczuczyn |
3 - 1 |
Jasion Jasionówka |
8 czerwca 2023
8.06 - 18:00 |
Biebrza Goniądz |
3 - 2 |
Polonia Raczki |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Promień II Mońki |
3 - 3 |
Jastrząb Knyszyn |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Verta Suwałki |
5 - 0 |
Grab Janówka |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Pauza: Sudovia Szudziałowo, Warmia II Grajewo, |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Grab Janówka |
3 - 0 |
Promień II Mońki |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Jastrząb Knyszyn |
0 - 2 |
Biebrza Goniądz |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Polonia Raczki |
3 - 0 |
Wissa II Szczuczyn |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Warmia II Grajewo |
3 - 1 |
Sudovia Szudziałowo |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Pauza: Verta Suwałki, Jasion Jasionówka, . |
|