Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS Sokoły |
0 - 3 |
KS II Wasilków |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
2 - 1 |
Supraślanka Supraśl |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kos 1984 Rutki |
0 - 1 |
Hetman Tykocin |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 3 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:30 |
vo, na boisku 0-2 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
1 - 1 |
ŁKS II Łomża |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Piłkawka Białystok |
1 - 6 |
Narew Choroszcz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Supraślanka Supraśl |
0 - 3 |
KS Sokoły |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Włókniarz Białystok |
0 - 4 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
ŁKS II Łomża |
6 - 0 |
Piłkawka Białystok |
4 września 2021
4.09 - 13:00 |
Hetman Tykocin |
3 - 1 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
0 - 2 |
Narew Choroszcz |
3 września 2021
3.09 - 19:00 |
KS II Wasilków |
3 - 5 |
Kos 1984 Rutki |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
KS Sokoły |
2 - 1 |
Włókniarz Białystok |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Narew Choroszcz |
1 - 1 |
ŁKS II Łomża |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
3 - 1 |
KS II Wasilków |
11 września 2021
11.09 - 16:45 |
Kos 1984 Rutki |
3 - 0 |
Supraślanka Supraśl |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
3 - 1 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Piłkawka Białystok |
0 - 14 |
Hetman Tykocin |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Supraślanka Supraśl |
1 - 4 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Hetman Tykocin |
4 - 0 |
Narew Choroszcz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Włókniarz Białystok |
1 - 1 |
Kos 1984 Rutki |
18 września 2021
18.09 - 14:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
2 - 2 |
KS Sokoły |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
1 - 4 |
ŁKS II Łomża |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
KS II Wasilków |
1 - 2 |
Piłkawka Białystok |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Narew Choroszcz |
4 - 1 |
KS II Wasilków |
23 września 2021
23.09 - 19:00 |
Piłkawka Białystok |
0 - 4 |
Supraślanka Supraśl |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
KS Sokoły |
1 - 1 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
25 września 2021
25.09 - 15:30 |
Kos 1984 Rutki |
4 - 3 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
1 - 1 |
Włókniarz Białystok |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
ŁKS II Łomża |
4 - 0 |
Hetman Tykocin |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
KS Sokoły |
3 - 0 |
Kos 1984 Rutki |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 1 |
Piłkawka Białystok |
2 października 2021
2.10 - 14:30 |
Supraślanka Supraśl |
1 - 2 |
Narew Choroszcz |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
KS II Wasilków |
0 - 4 |
ŁKS II Łomża |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
0 - 5 |
Hetman Tykocin |
30 września 2021
30.09 - 19:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
1 - 1 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Hetman Tykocin |
7 - 0 |
KS II Wasilków |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kos 1984 Rutki |
3 - 1 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
6 - 0 |
KS Sokoły |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Piłkawka Białystok |
0 - 1 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Narew Choroszcz |
2 - 1 |
Włókniarz Białystok |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
ŁKS II Łomża |
5 - 1 |
Supraślanka Supraśl |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Supraślanka Supraśl |
1 - 1 |
Hetman Tykocin |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
3 - 0 |
KS II Wasilków |
19 października 2021
19.10 - 19:00 |
vo, na boisku 3-5 |
Kos 1984 Rutki |
4 - 2 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
16 października 2021
16.10 - 18:00 |
KS Sokoły |
6 - 0 |
Piłkawka Białystok |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
3 - 1 |
Narew Choroszcz |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 3 |
ŁKS II Łomża |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
Kolejka 9 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Piłkawka Białystok |
1 - 2 |
Kos 1984 Rutki |
24 października 2021
24.10 - 20:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
2 - 3 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
KS II Wasilków |
2 - 1 |
Supraślanka Supraśl |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Hetman Tykocin |
6 - 1 |
Włókniarz Białystok |
23 października 2021
23.10 - 15:15 |
ŁKS II Łomża |
2 - 1 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Narew Choroszcz |
4 - 1 |
KS Sokoły |
23 października 2021
23.10 - 17:00 |
Kolejka 10 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Korona Dobrzyniewo Duże |
3 - 2 |
Piłkawka Białystok |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
KS Sokoły |
2 - 3 |
ŁKS II Łomża |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 1 |
KS II Wasilków |
30 października 2021
30.10 - 12:30 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
2 - 0 |
Supraślanka Supraśl |
28 października 2021
28.10 - 19:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
0 - 5 |
Hetman Tykocin |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Kos 1984 Rutki |
6 - 0 |
Narew Choroszcz |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
ŁKS II Łomża |
2 - 2 |
Kos 1984 Rutki |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Piłkawka Białystok |
0 - 4 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
4 listopada 2021
4.11 - 19:30 |
Supraślanka Supraśl |
0 - 2 |
Włókniarz Białystok |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
KS II Wasilków |
1 - 2 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Hetman Tykocin |
13 - 2 |
KS Sokoły |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:15 |
Narew Choroszcz |
3 - 4 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Kolejka 12 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS II Wasilków |
1 - 1 |
KS Sokoły |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Supraślanka Supraśl |
1 - 3 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:30 |
Hetman Tykocin |
1 - 0 |
Kos 1984 Rutki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
1 - 0 |
Włókniarz Białystok |
8 kwietnia 2022
8.04 - 19:00 |
ŁKS II Łomża |
3 - 1 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:30 |
Narew Choroszcz |
6 - 0 |
Piłkawka Białystok |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 13 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Sokoły |
2 - 2 |
Supraślanka Supraśl |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
5 - 1 |
Włókniarz Białystok |
14 kwietnia 2022
14.04 - 20:00 |
Piłkawka Białystok |
0 - 8 |
ŁKS II Łomża |
15 kwietnia 2022
15.04 - 20:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
1 - 4 |
Hetman Tykocin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Narew Choroszcz |
6 - 3 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
Kos 1984 Rutki |
2 - 1 |
KS II Wasilków |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Białystok |
2 - 2 |
KS Sokoły |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
ŁKS II Łomża |
1 - 1 |
Narew Choroszcz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
KS II Wasilków |
3 - 2 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Supraślanka Supraśl |
2 - 1 |
Kos 1984 Rutki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:30 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
0 - 0 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Hetman Tykocin |
3 - 0 |
Piłkawka Białystok |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Korona Dobrzyniewo Duże |
2 - 1 |
Supraślanka Supraśl |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Narew Choroszcz |
1 - 1 |
Hetman Tykocin |
29 kwietnia 2022
29.04 - 19:00 |
Kos 1984 Rutki |
5 - 1 |
Włókniarz Białystok |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
KS Sokoły |
0 - 4 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
1 maja 2022
1.05 - 10:30 |
ŁKS II Łomża |
3 - 0 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Piłkawka Białystok |
4 - 2 |
KS II Wasilków |
28 kwietnia 2022
28.04 - 17:30 |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
KS II Wasilków |
2 - 4 |
Narew Choroszcz |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Supraślanka Supraśl |
1 - 2 |
Piłkawka Białystok |
8 maja 2022
8.05 - 20:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
3 - 1 |
KS Sokoły |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
2 - 3 |
Kos 1984 Rutki |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 3 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Hetman Tykocin |
2 - 0 |
ŁKS II Łomża |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Kos 1984 Rutki |
7 - 1 |
KS Sokoły |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Piłkawka Białystok |
1 - 1 |
Włókniarz Białystok |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Narew Choroszcz |
3 - 0 |
Supraślanka Supraśl |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
ŁKS II Łomża |
1 - 2 |
KS II Wasilków |
15 maja 2022
15.05 - 17:15 |
Hetman Tykocin |
8 - 1 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
2 - 0 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
KS II Wasilków |
0 - 5 |
Hetman Tykocin |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
vo, na boisku 3-5 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
2 - 1 |
Kos 1984 Rutki |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
KS Sokoły |
0 - 2 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
10 - 0 |
Piłkawka Białystok |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Włókniarz Białystok |
3 - 1 |
Narew Choroszcz |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Supraślanka Supraśl |
2 - 2 |
ŁKS II Łomża |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Hetman Tykocin |
8 - 0 |
Supraślanka Supraśl |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
KS II Wasilków |
0 - 0 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
26 maja 2022
26.05 - 17:00 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
2 - 1 |
Kos 1984 Rutki |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Piłkawka Białystok |
2 - 7 |
KS Sokoły |
29 maja 2022
29.05 - 19:00 |
Narew Choroszcz |
1 - 3 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
26 maja 2022
26.05 - 19:00 |
ŁKS II Łomża |
3 - 0 |
Włókniarz Białystok |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Kos 1984 Rutki |
6 - 0 |
Piłkawka Białystok |
5 czerwca 2022
5.06 - 15:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
1 - 1 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Supraślanka Supraśl |
1 - 8 |
KS II Wasilków |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Włókniarz Białystok |
0 - 2 |
Hetman Tykocin |
13 czerwca 2022
13.06 - 18:30 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
4 - 1 |
ŁKS II Łomża |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS Sokoły |
3 - 2 |
Narew Choroszcz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Piłkawka Białystok |
1 - 7 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
ŁKS II Łomża |
10 - 0 |
KS Sokoły |
10 czerwca 2022
10.06 - 19:00 |
KS II Wasilków |
6 - 0 |
Włókniarz Białystok |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:30 |
Supraślanka Supraśl |
2 - 1 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
12 czerwca 2022
12.06 - 19:00 |
Hetman Tykocin |
6 - 3 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Narew Choroszcz |
2 - 2 |
Kos 1984 Rutki |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Kos 1984 Rutki |
1 - 3 |
ŁKS II Łomża |
17 czerwca 2022
17.06 - 20:00 |
Magnat Juchnowiec Kościelny |
5 - 0 |
Piłkawka Białystok |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:30 |
Włókniarz Białystok |
1 - 6 |
Supraślanka Supraśl |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Turośnianka Turośń Kościelna |
1 - 1 |
KS II Wasilków |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
KS Sokoły |
0 - 11 |
Hetman Tykocin |
16 czerwca 2022
16.06 - 18:00 |
vo, na boisku 1-11 |
Korona Dobrzyniewo Duże |
4 - 0 |
Narew Choroszcz |
16 czerwca 2022
16.06 - 14:00 |
|