Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Jantar II Dziwnów |
5 - 1 |
Pionier Żarnowo |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:30 |
Wicher Brojce |
3 - 2 |
Bizon Cerkwica |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Hanza Goleniów |
3 - 1 |
Vineta II Wolin |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:30 |
Resko Karcino |
3 - 6 |
OKS Goleniów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
2 - 1 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
7 - 3 |
Fala Międzyzdroje |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Zalew Stepnica |
3 - 6 |
Korona Stuchowo |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
2 - 3 |
Korona Stuchowo |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Fala Międzyzdroje |
5 - 0 |
Zalew Stepnica |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
OKS Goleniów |
3 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
3 września 2022
3.09 - 19:00 |
Vineta II Wolin |
12 - 1 |
Resko Karcino |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Bizon Cerkwica |
1 - 8 |
Hanza Goleniów |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
0 - 4 |
Wicher Brojce |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
5 - 0 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Wicher Brojce |
2 - 2 |
Pionier Żarnowo |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Resko Karcino |
1 - 4 |
Bizon Cerkwica |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
0 - 6 |
Vineta II Wolin |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
1 - 2 |
OKS Goleniów |
10 września 2022
10.09 - 14:00 |
Zalew Stepnica |
4 - 2 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Korona Stuchowo |
5 - 0 |
Fala Międzyzdroje |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Jantar II Dziwnów |
0 - 1 |
Hanza Goleniów |
10 września 2022
10.09 - 15:30 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
1 - 4 |
Fala Międzyzdroje |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
0 - 4 |
Korona Stuchowo |
18 września 2022
18.09 - 18:00 |
OKS Goleniów |
5 - 2 |
Zalew Stepnica |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Vineta II Wolin |
2 - 1 |
Pomorzanin Przybiernów |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Bizon Cerkwica |
0 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
18 września 2022
18.09 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
9 - 3 |
Resko Karcino |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Wicher Brojce |
2 - 2 |
Hanza Goleniów |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Hanza Goleniów |
4 - 1 |
Pionier Żarnowo |
26 listopada 2022
26.11 - 11:00 |
Resko Karcino |
1 - 6 |
Wicher Brojce |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
2 - 1 |
Jantar II Dziwnów |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
7 - 3 |
Bizon Cerkwica |
24 września 2022
24.09 - 14:00 |
Zalew Stepnica |
2 - 9 |
Vineta II Wolin |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Korona Stuchowo |
4 - 1 |
OKS Goleniów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Fala Międzyzdroje |
4 - 2 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
25 września 2022
25.09 - 18:30 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
3 - 0 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
OKS Goleniów |
1 - 1 |
Fala Międzyzdroje |
1 października 2022
1.10 - 18:00 |
Vineta II Wolin |
1 - 1 |
Korona Stuchowo |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Bizon Cerkwica |
4 - 4 |
Zalew Stepnica |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
2 - 1 |
Pomorzanin Przybiernów |
2 października 2022
2.10 - 14:30 |
Wicher Brojce |
0 - 0 |
Błękitni Trzygłów |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Resko Karcino |
0 - 7 |
Hanza Goleniów |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Resko Karcino |
1 - 5 |
Pionier Żarnowo |
9 października 2022
9.10 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
1 - 3 |
Hanza Goleniów |
8 października 2022
8.10 - 14:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
1 - 2 |
Wicher Brojce |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
Zalew Stepnica |
5 - 3 |
Jantar II Dziwnów |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Korona Stuchowo |
7 - 2 |
Bizon Cerkwica |
8 października 2022
8.10 - 14:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 5 |
Vineta II Wolin |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
1 - 5 |
OKS Goleniów |
8 października 2022
8.10 - 17:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
0 - 2 |
OKS Goleniów |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Vineta II Wolin |
3 - 2 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Bizon Cerkwica |
2 - 2 |
Fala Międzyzdroje |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
1 - 2 |
Korona Stuchowo |
16 października 2022
16.10 - 14:30 |
Wicher Brojce |
3 - 2 |
Zalew Stepnica |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Hanza Goleniów |
6 - 1 |
Pomorzanin Przybiernów |
15 października 2022
15.10 - 19:00 |
Resko Karcino |
0 - 2 |
Błękitni Trzygłów |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Trzygłów |
2 - 3 |
Pionier Żarnowo |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
12 - 1 |
Resko Karcino |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Zalew Stepnica |
1 - 2 |
Hanza Goleniów |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Korona Stuchowo |
2 - 3 |
Wicher Brojce |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 1 |
Jantar II Dziwnów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
2 - 1 |
Bizon Cerkwica |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
OKS Goleniów |
2 - 2 |
Vineta II Wolin |
22 października 2022
22.10 - 18:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
1 - 2 |
Vineta II Wolin |
29 października 2022
29.10 - 12:30 |
Bizon Cerkwica |
0 - 3 |
OKS Goleniów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
1 - 1 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Wicher Brojce |
2 - 0 |
Fala Międzyzdroje |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Hanza Goleniów |
1 - 1 |
Korona Stuchowo |
30 października 2022
30.10 - 15:00 |
Resko Karcino |
0 - 1 |
Zalew Stepnica |
30 października 2022
30.10 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
1 - 3 |
Pomorzanin Przybiernów |
29 października 2022
29.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Pomorzanin Przybiernów |
2 - 2 |
Pionier Żarnowo |
5 listopada 2022
5.11 - 12:00 |
Zalew Stepnica |
3 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Korona Stuchowo |
8 - 0 |
Resko Karcino |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 3 |
Hanza Goleniów |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
0 - 3 |
Wicher Brojce |
5 listopada 2022
5.11 - 15:00 |
OKS Goleniów |
5 - 2 |
Jantar II Dziwnów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Vineta II Wolin |
9 - 1 |
Bizon Cerkwica |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
8 - 1 |
Bizon Cerkwica |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Jantar II Dziwnów |
2 - 7 |
Vineta II Wolin |
12 listopada 2022
12.11 - 13:15 |
Wicher Brojce |
4 - 0 |
OKS Goleniów |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Hanza Goleniów |
2 - 0 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
12 listopada 2022
12.11 - 15:00 |
Resko Karcino |
8 - 0 |
Fala Międzyzdroje |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Błękitni Trzygłów |
3 - 1 |
Korona Stuchowo |
12 listopada 2022
12.11 - 12:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
4 - 3 |
Zalew Stepnica |
12 listopada 2022
12.11 - 12:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Zalew Stepnica |
1 - 1 |
Pionier Żarnowo |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Korona Stuchowo |
3 - 2 |
Pomorzanin Przybiernów |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Fala Międzyzdroje |
3 - 2 |
Błękitni Trzygłów |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
2 - 3 |
Resko Karcino |
19 listopada 2022
19.11 - 15:00 |
OKS Goleniów |
4 - 0 |
Hanza Goleniów |
19 listopada 2022
19.11 - 18:00 |
Vineta II Wolin |
3 - 1 |
Wicher Brojce |
5 marca 2023
5.03 - 14:00 |
Bizon Cerkwica |
3 - 2 |
Jantar II Dziwnów |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 11/12. marca 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
3 - 0 |
Jantar II Dziwnów |
3 maja 2023
3.05 - 13:00 |
Bizon Cerkwica |
0 - 4 |
Wicher Brojce |
3 maja 2023
3.05 - 12:00 |
Vineta II Wolin |
2 - 0 |
Hanza Goleniów |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
OKS Goleniów |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Leśnik Kliniska Wielkie |
2 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 2 |
Pomorzanin Przybiernów |
11 marca 2023
11.03 - 15:00 |
Korona Stuchowo |
5 - 1 |
Zalew Stepnica |
3 maja 2023
3.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Kliniska Wielkie |
1 - 1 |
Pomorzanin Przybiernów |
19 marca 2023
19.03 - 17:00 |
Korona Stuchowo |
9 - 0 |
Pionier Żarnowo |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Zalew Stepnica |
1 - 1 |
Fala Międzyzdroje |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Błękitni Trzygłów |
0 - 4 |
OKS Goleniów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Vineta II Wolin |
|
Hanza Goleniów |
3 - 3 |
Bizon Cerkwica |
18 marca 2023
18.03 - 19:00 |
Wicher Brojce |
4 - 2 |
Jantar II Dziwnów |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Kolejka 16 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Hanza Goleniów |
6 - 1 |
Jantar II Dziwnów |
26 marca 2023
26.03 - 18:00 |
Pionier Żarnowo |
3 - 1 |
Wicher Brojce |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Bizon Cerkwica |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Vineta II Wolin |
3 - 0 |
Błękitni Trzygłów |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
OKS Goleniów |
2 - 2 |
Pomorzanin Przybiernów |
25 marca 2023
25.03 - 18:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
2 - 1 |
Zalew Stepnica |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 3 |
Korona Stuchowo |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Fala Międzyzdroje |
1 - 3 |
Pionier Żarnowo |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Korona Stuchowo |
2 - 0 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Zalew Stepnica |
3 - 7 |
OKS Goleniów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
0 - 1 |
Vineta II Wolin |
1 kwietnia 2023
1.04 - 12:00 |
Błękitni Trzygłów |
2 - 1 |
Bizon Cerkwica |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Jantar II Dziwnów |
|
Hanza Goleniów |
1 - 4 |
Wicher Brojce |
2 kwietnia 2023
2.04 - 18:00 |
Kolejka 18 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
2 - 3 |
Hanza Goleniów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Wicher Brojce |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Jantar II Dziwnów |
1 - 5 |
Błękitni Trzygłów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Bizon Cerkwica |
0 - 0 |
Pomorzanin Przybiernów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
11 - 0 |
Zalew Stepnica |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
OKS Goleniów |
4 - 2 |
Korona Stuchowo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 18:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
2 - 3 |
Fala Międzyzdroje |
16 kwietnia 2023
16.04 - 18:00 |
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Leśnik Kliniska Wielkie |
4 - 2 |
Pionier Żarnowo |
23 kwietnia 2023
23.04 - 18:00 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 2 |
OKS Goleniów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Korona Stuchowo |
1 - 2 |
Vineta II Wolin |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:30 |
Zalew Stepnica |
7 - 2 |
Bizon Cerkwica |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
3 - 1 |
Jantar II Dziwnów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 12:00 |
Błękitni Trzygłów |
2 - 0 |
Wicher Brojce |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Hanza Goleniów |
|
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Hanza Goleniów |
4 - 0 |
Błękitni Trzygłów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 18:00 |
Wicher Brojce |
3 - 1 |
Pomorzanin Przybiernów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Jantar II Dziwnów |
0 - 3 |
Zalew Stepnica |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Bizon Cerkwica |
2 - 5 |
Korona Stuchowo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
7 - 1 |
Fala Międzyzdroje |
30 kwietnia 2023
30.04 - 12:00 |
OKS Goleniów |
5 - 0 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 18:00 |
Kolejka 21 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
OKS Goleniów |
3 - 2 |
Pionier Żarnowo |
6 maja 2023
6.05 - 18:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
0 - 7 |
Vineta II Wolin |
7 maja 2023
7.05 - 18:30 |
Fala Międzyzdroje |
2 - 1 |
Bizon Cerkwica |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Korona Stuchowo |
- |
Jantar II Dziwnów |
6 maja 2023
6.05 - 13:00 |
Zalew Stepnica |
3 - 5 |
Wicher Brojce |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
1 - 3 |
Hanza Goleniów |
6 maja 2023
6.05 - 12:00 |
Błękitni Trzygłów |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Kolejka 22 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
2 - 3 |
Błękitni Trzygłów |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Pomorzanin Przybiernów |
|
Hanza Goleniów |
1 - 1 |
Zalew Stepnica |
13 maja 2023
13.05 - 19:00 |
Wicher Brojce |
0 - 0 |
Korona Stuchowo |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Jantar II Dziwnów |
3 - 3 |
Fala Międzyzdroje |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Bizon Cerkwica |
4 - 1 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
4 - 1 |
OKS Goleniów |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Vineta II Wolin |
4 - 2 |
Pionier Żarnowo |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
OKS Goleniów |
3 - 0 |
Bizon Cerkwica |
20 maja 2023
20.05 - 18:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
5 - 5 |
Jantar II Dziwnów |
21 maja 2023
21.05 - 13:30 |
Fala Międzyzdroje |
1 - 3 |
Wicher Brojce |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Korona Stuchowo |
1 - 2 |
Hanza Goleniów |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Zalew Stepnica |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Pomorzanin Przybiernów |
3 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
20 maja 2023
20.05 - 12:00 |
Kolejka 24 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
1 - 2 |
Pomorzanin Przybiernów |
27 maja 2023
27.05 - 12:30 |
Błękitni Trzygłów |
6 - 3 |
Zalew Stepnica |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Korona Stuchowo |
|
Hanza Goleniów |
2 - 1 |
Fala Międzyzdroje |
27 maja 2023
27.05 - 19:00 |
Wicher Brojce |
6 - 2 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
28 maja 2023
28.05 - 12:00 |
Jantar II Dziwnów |
1 - 6 |
OKS Goleniów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Bizon Cerkwica |
2 - 6 |
Vineta II Wolin |
27 maja 2023
27.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Bizon Cerkwica |
3 - 2 |
Pionier Żarnowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Vineta II Wolin |
6 - 0 |
Jantar II Dziwnów |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
OKS Goleniów |
1 - 0 |
Wicher Brojce |
3 czerwca 2023
3.06 - 18:00 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
0 - 3 |
Hanza Goleniów |
4 czerwca 2023
4.06 - 18:00 |
Fala Międzyzdroje |
3 - 0 |
Resko Karcino |
|
Korona Stuchowo |
3 - 1 |
Błękitni Trzygłów |
3 czerwca 2023
3.06 - 12:00 |
Zalew Stepnica |
0 - 5 |
Pomorzanin Przybiernów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pionier Żarnowo |
1 - 2 |
Zalew Stepnica |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Pomorzanin Przybiernów |
1 - 3 |
Korona Stuchowo |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Błękitni Trzygłów |
6 - 2 |
Fala Międzyzdroje |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Resko Karcino |
0 - 3 |
Leśnik Kliniska Wielkie |
|
Hanza Goleniów |
0 - 2 |
OKS Goleniów |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Wicher Brojce |
2 - 3 |
Vineta II Wolin |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Jantar II Dziwnów |
5 - 2 |
Bizon Cerkwica |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
|