Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
8 - 0 |
Iskra Kłanino |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Unia Sieciemin |
2 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
KS Skibno |
9 - 2 |
Saturn Mielno |
27 sierpnia 2023
27.08 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
4 - 0 |
Fala Hen Gąski |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Passat Bukowo Morskie |
0 - 1 |
LZS Zielenica |
27 sierpnia 2023
27.08 - 12:00 |
Wieża II Postomino |
1 - 2 |
Wrzos Wrześnica |
27 sierpnia 2023
27.08 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 2 |
Wicher Mierzym |
27 sierpnia 2023
27.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
1 - 1 |
LZS Kowalewice |
3 września 2023
3.09 - 14:00 |
Fala Hen Gąski |
0 - 3 |
KS Skibno |
3 września 2023
3.09 - 12:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Iskra Kłanino |
0 - 7 |
Unia Sieciemin |
3 września 2023
3.09 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
2 - 3 |
Darłovia II Darłowo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Saturn Mielno |
3 - 3 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
LZS Zielenica |
5 - 2 |
Wieża II Postomino |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Wicher Mierzym |
2 - 1 |
Wrzos Wrześnica |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
6 - 0 |
LZS Zielenica |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
2 - 0 |
Passat Bukowo Morskie |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
KS Skibno |
0 - 6 |
Błękitni Stary Jarosław |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
3 - 0 |
Iskra Kłanino |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Saturn Mielno |
2 - 1 |
Wrzos Wrześnica |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
Wieża II Postomino |
2 - 2 |
Wicher Mierzym |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
4 - 1 |
Fala Hen Gąski |
10 września 2023
10.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
4 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Darłovia II Darłowo |
4 - 0 |
Unia Sieciemin |
17 września 2023
17.09 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
4 - 6 |
Wrzos Wrześnica |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
3 - 3 |
KS Skibno |
17 września 2023
17.09 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
3 - 1 |
LZS Kowalewice |
17 września 2023
17.09 - 13:00 |
Saturn Mielno |
1 - 3 |
Wieża II Postomino |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
LZS Zielenica |
3 - 7 |
Wicher Mierzym |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
7 - 1 |
Wrzos Wrześnica |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
Unia Sieciemin |
1 - 1 |
LZS Zielenica |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
KS Skibno |
4 - 1 |
Passat Bukowo Morskie |
24 września 2023
24.09 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
3 - 3 |
Darłovia II Darłowo |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Wicher Mierzym |
3 - 0 |
Saturn Mielno |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Wieża II Postomino |
3 - 1 |
Fala Hen Gąski |
24 września 2023
24.09 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
6 - 2 |
Iskra Kłanino |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
2 - 2 |
Wieża II Postomino |
1 października 2023
1.10 - 13:00 |
Darłovia II Darłowo |
5 - 2 |
KS Skibno |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 6 |
Wicher Mierzym |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Unia Sieciemin |
4 - 1 |
LZS Kowalewice |
30 września 2023
30.09 - 16:30 |
Iskra Kłanino |
6 - 0 |
Wrzos Wrześnica |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
2 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
LZS Zielenica |
1 - 2 |
Saturn Mielno |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 1 |
Darłovia II Darłowo |
7 października 2023
7.10 - 12:30 |
KS Skibno |
2 - 5 |
Unia Sieciemin |
8 października 2023
8.10 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
6 - 0 |
LZS Zielenica |
7 października 2023
7.10 - 14:30 |
Passat Bukowo Morskie |
3 - 1 |
Wrzos Wrześnica |
8 października 2023
8.10 - 12:00 |
Saturn Mielno |
1 - 2 |
Fala Hen Gąski |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Wicher Mierzym |
4 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Wieża II Postomino |
2 - 1 |
Iskra Kłanino |
8 października 2023
8.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
7 - 0 |
Saturn Mielno |
15 października 2023
15.10 - 13:00 |
Darłovia II Darłowo |
3 - 0 |
Wrzos Wrześnica |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
6 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
LZS Kowalewice |
2 - 2 |
KS Skibno |
14 października 2023
14.10 - 14:30 |
Iskra Kłanino |
0 - 2 |
Wicher Mierzym |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
2 - 1 |
Wieża II Postomino |
14 października 2023
14.10 - 13:00 |
LZS Zielenica |
4 - 0 |
Fala Hen Gąski |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Fala Hen Gąski |
1 - 10 |
Błękitni Stary Jarosław |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Unia Sieciemin |
3 - 0 |
Wrzos Wrześnica |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
KS Skibno |
5 - 2 |
LZS Zielenica |
22 października 2023
22.10 - 12:00 |
Saturn Mielno |
2 - 1 |
Iskra Kłanino |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Wicher Mierzym |
0 - 5 |
Passat Bukowo Morskie |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Wieża II Postomino |
4 - 3 |
Darłovia II Darłowo |
22 października 2023
22.10 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 3 |
LZS Kowalewice |
22 października 2023
22.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
4 - 3 |
Wicher Mierzym |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
2 - 2 |
Wieża II Postomino |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
KS Skibno |
2 - 0 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
1 - 0 |
Wrzos Wrześnica |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Iskra Kłanino |
5 - 0 |
Fala Hen Gąski |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
4 - 0 |
Saturn Mielno |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
LZS Zielenica |
0 - 5 |
Błękitni Stary Jarosław |
28 października 2023
28.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
2 - 1 |
Iskra Kłanino |
4 listopada 2023
4.11 - 14:30 |
Fala Hen Gąski |
1 - 4 |
Passat Bukowo Morskie |
4 listopada 2023
4.11 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 - 1 |
LZS Zielenica |
5 listopada 2023
5.11 - 12:00 |
KS Skibno |
3 - 2 |
Wrzos Wrześnica |
5 listopada 2023
5.11 - 12:00 |
Saturn Mielno |
0 - 6 |
Darłovia II Darłowo |
4 listopada 2023
4.11 - 14:15 |
Wicher Mierzym |
0 - 4 |
Unia Sieciemin |
4 listopada 2023
4.11 - 14:30 |
LZS Kowalewice |
5 - 2 |
Wieża II Postomino |
5 listopada 2023
5.11 - 12:00 |
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
10 - 0 |
Fala Hen Gąski |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
6 - 5 |
Wrzos Wrześnica |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
1 - 1 |
Saturn Mielno |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
KS Skibno |
4 - 3 |
Wieża II Postomino |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
2 - 0 |
Wicher Mierzym |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Passat Bukowo Morskie |
3 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
LZS Zielenica |
2 - 2 |
Iskra Kłanino |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
2 - 1 |
Darłovia II Darłowo |
3 marca 2024
3.03 - 13:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 8 |
Unia Sieciemin |
19 listopada 2023
19.11 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
5 - 0 |
Passat Bukowo Morskie |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Saturn Mielno |
0 - 2 |
LZS Kowalewice |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
LZS Zielenica |
2 - 3 |
Wrzos Wrześnica |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Wicher Mierzym |
1 - 3 |
KS Skibno |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Wieża II Postomino |
3 - 1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
3 marca 2024
3.03 - 12:00 |
Kolejka 14 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | |
Iskra Kłanino |
2 - 1 |
Darłovia II Darłowo |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Błękitni Stary Jarosław |
0 - 2 |
Unia Sieciemin |
10 marca 2024
10.03 - 14:00 |
Saturn Mielno |
4 - 3 |
KS Skibno |
10 marca 2024
10.03 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
3 - 3 |
LZS Kowalewice |
10 marca 2024
10.03 - 12:00 |
LZS Zielenica |
1 - 7 |
Passat Bukowo Morskie |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Wrzos Wrześnica |
0 - 7 |
Wieża II Postomino |
9 marca 2024
9.03 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
1 - 3 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Kowalewice |
1 - 2 |
Błękitni Stary Jarosław |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
KS Skibno |
1 - 2 |
Fala Hen Gąski |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
6 - 1 |
Iskra Kłanino |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
Darłovia II Darłowo |
5 - 5 |
Passat Bukowo Morskie |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
5 - 0 |
Saturn Mielno |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Wieża II Postomino |
6 - 1 |
LZS Zielenica |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Wrzos Wrześnica |
3 - 3 |
Wicher Mierzym |
16 marca 2024
16.03 - 12:00 |
Kolejka 16 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Zielenica |
1 - 2 |
Darłovia II Darłowo |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Passat Bukowo Morskie |
2 - 1 |
Unia Sieciemin |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
Błękitni Stary Jarosław |
0 - 0 |
KS Skibno |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
1 - 2 |
LZS Kowalewice |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Wrzos Wrześnica |
4 - 7 |
Saturn Mielno |
23 marca 2024
23.03 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
1 - 0 |
Wieża II Postomino |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Fala Hen Gąski |
2 - 7 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
24 marca 2024
24.03 - 16:00 |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Hajka Zegrze Pomorskie |
4 - 0 |
Błękitni Stary Jarosław |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Unia Sieciemin |
0 - 0 |
Darłovia II Darłowo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:30 |
Wrzos Wrześnica |
6 - 2 |
Fala Hen Gąski |
6 kwietnia 2024
6.04 - 12:00 |
KS Skibno |
3 - 6 |
Iskra Kłanino |
7 kwietnia 2024
7.04 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
3 - 2 |
Passat Bukowo Morskie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Wieża II Postomino |
5 - 2 |
Saturn Mielno |
7 kwietnia 2024
7.04 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
1 - 2 |
LZS Zielenica |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Wrzos Wrześnica |
1 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
13 kwietnia 2024
13.04 - 12:00 |
LZS Zielenica |
0 - 2 |
Unia Sieciemin |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Passat Bukowo Morskie |
2 - 0 |
KS Skibno |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Darłovia II Darłowo |
2 - 1 |
LZS Kowalewice |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Saturn Mielno |
1 - 4 |
Wicher Mierzym |
14 kwietnia 2024
14.04 - 13:00 |
Fala Hen Gąski |
0 - 3 |
Wieża II Postomino |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Iskra Kłanino |
0 - 0 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Wieża II Postomino |
0 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
KS Skibno |
1 - 0 |
Darłovia II Darłowo |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
4 - 2 |
Fala Hen Gąski |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
LZS Kowalewice |
3 - 4 |
Unia Sieciemin |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:00 |
Wrzos Wrześnica |
3 - 2 |
Iskra Kłanino |
20 kwietnia 2024
20.04 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
2 - 2 |
Passat Bukowo Morskie |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Saturn Mielno |
1 - 2 |
LZS Zielenica |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:30 |
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
3 - 2 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Unia Sieciemin |
3 - 1 |
KS Skibno |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
LZS Zielenica |
1 - 2 |
LZS Kowalewice |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Wrzos Wrześnica |
3 - 6 |
Passat Bukowo Morskie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
0 - 4 |
Saturn Mielno |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Błękitni Stary Jarosław |
2 - 0 |
Wicher Mierzym |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
Iskra Kłanino |
4 - 1 |
Wieża II Postomino |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Kolejka 21 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Saturn Mielno |
1 - 1 |
Błękitni Stary Jarosław |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Wrzos Wrześnica |
0 - 3 |
Darłovia II Darłowo |
4 maja 2024
4.05 - 12:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
0 - 1 |
Unia Sieciemin |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
KS Skibno |
1 - 1 |
LZS Kowalewice |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
Wicher Mierzym |
0 - 1 |
Iskra Kłanino |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
Wieża II Postomino |
0 - 3 |
Passat Bukowo Morskie |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Fala Hen Gąski |
2 - 3 |
LZS Zielenica |
4 maja 2024
4.05 - 14:00 |
Kolejka 22 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Błękitni Stary Jarosław |
7 - 1 |
Fala Hen Gąski |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
Wrzos Wrześnica |
2 - 3 |
Unia Sieciemin |
11 maja 2024
11.05 - 12:00 |
LZS Zielenica |
1 - 0 |
KS Skibno |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
Iskra Kłanino |
3 - 1 |
Saturn Mielno |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Passat Bukowo Morskie |
9 - 2 |
Wicher Mierzym |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
Darłovia II Darłowo |
4 - 2 |
Wieża II Postomino |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
LZS Kowalewice |
1 - 2 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
11 maja 2024
11.05 - 13:00 |
|
Kolejka 23 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Wicher Mierzym |
- |
Darłovia II Darłowo |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Wieża II Postomino |
- |
Unia Sieciemin |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
Hajka Zegrze Pomorskie |
- |
KS Skibno |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Wrzos Wrześnica |
- |
LZS Kowalewice |
18 maja 2024
18.05 - 12:00 |
Fala Hen Gąski |
- |
Iskra Kłanino |
18 maja 2024
18.05 - 14:00 |
Saturn Mielno |
- |
Passat Bukowo Morskie |
19 maja 2024
19.05 - 18:00 |
Błękitni Stary Jarosław |
- |
LZS Zielenica |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
|
Kolejka 24 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Iskra Kłanino |
- |
Błękitni Stary Jarosław |
25 maja 2024
25.05 - 15:30 |
Passat Bukowo Morskie |
- |
Fala Hen Gąski |
26 maja 2024
26.05 - 12:00 |
LZS Zielenica |
- |
Hajka Zegrze Pomorskie |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
Wrzos Wrześnica |
- |
KS Skibno |
25 maja 2024
25.05 - 12:00 |
Darłovia II Darłowo |
- |
Saturn Mielno |
|
Unia Sieciemin |
- |
Wicher Mierzym |
|
Wieża II Postomino |
- |
LZS Kowalewice |
|
|
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Fala Hen Gąski |
- |
Darłovia II Darłowo |
|
Wrzos Wrześnica |
- |
Hajka Zegrze Pomorskie |
1 czerwca 2024
1.06 - 12:00 |
Saturn Mielno |
- |
Unia Sieciemin |
|
Wieża II Postomino |
- |
KS Skibno |
|
Wicher Mierzym |
- |
LZS Kowalewice |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Błękitni Stary Jarosław |
- |
Passat Bukowo Morskie |
|
Iskra Kłanino |
- |
LZS Zielenica |
|
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Darłovia II Darłowo |
- |
Błękitni Stary Jarosław |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
Unia Sieciemin |
- |
Fala Hen Gąski |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
Passat Bukowo Morskie |
- |
Iskra Kłanino |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
LZS Kowalewice |
- |
Saturn Mielno |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
Wrzos Wrześnica |
- |
LZS Zielenica |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
KS Skibno |
- |
Wicher Mierzym |
9 czerwca 2024
9.06 - 16:00 |
Wieża II Postomino |
- |
Hajka Zegrze Pomorskie |
8 czerwca 2024
8.06 - 15:00 |
|