Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sparta Łężyca |
2 - 1 |
Avia Siedlnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Modrzew Modrzyca |
1 - 2 |
Błękitni Lubięcin |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
5 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
2 - 2 |
Cargovia Kargowa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Odra Klenica |
4 - 1 |
Czarni Rudno |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pogoń Wschowa |
4 - 0 |
Dąb II Przybyszów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Cuprum Czciradz |
1 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
3 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Dąb II Przybyszów |
3 - 2 |
Cuprum Czciradz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Czarni Rudno |
0 - 2 |
Pogoń Wschowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Cargovia Kargowa |
5 - 0 |
Odra Klenica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Błękitni Wierzbnica |
2 - 6 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Błękitni Lubięcin |
0 - 3 |
Orzeł Szlichtyngowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
8 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Modrzew Modrzyca |
2 - 1 |
Avia Siedlnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
2 - 1 |
Sparta Łężyca |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
2 - 2 |
Błękitni Lubięcin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Odra Klenica |
3 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pogoń Wschowa |
1 - 0 |
Cargovia Kargowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Cuprum Czciradz |
0 - 1 |
Czarni Rudno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 0 |
Dąb II Przybyszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
1 - 3 |
Dąb II Przybyszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Czarni Rudno |
0 - 0 |
MKS Nowe Miasteczko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Cargovia Kargowa |
9 - 2 |
Cuprum Czciradz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Błękitni Wierzbnica |
1 - 12 |
Pogoń Wschowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Błękitni Lubięcin |
2 - 2 |
Odra Klenica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
3 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Modrzew Modrzyca |
2 - 4 |
Orzeł Szlichtyngowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Szlichtyngowa |
0 - 3 |
Avia Siedlnica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
4 - 1 |
Modrzew Modrzyca |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Odra Klenica |
4 - 2 |
Sparta Łężyca |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pogoń Wschowa |
1 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Cuprum Czciradz |
7 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
3 - 2 |
Cargovia Kargowa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Dąb II Przybyszów |
2 - 0 |
Czarni Rudno |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
1 - 1 |
Czarni Rudno |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Cargovia Kargowa |
5 - 2 |
Dąb II Przybyszów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Błękitni Wierzbnica |
2 - 8 |
MKS Nowe Miasteczko |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Błękitni Lubięcin |
0 - 3 |
Cuprum Czciradz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Sparta Łężyca |
2 - 4 |
Pogoń Wschowa |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Modrzew Modrzyca |
2 - 1 |
Odra Klenica |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
1 - 2 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Piast Parkovia Trzebiechów |
3 - 2 |
Avia Siedlnica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Odra Klenica |
2 - 0 |
Orzeł Szlichtyngowa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pogoń Wschowa |
2 - 1 |
Modrzew Modrzyca |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Cuprum Czciradz |
2 - 6 |
Sparta Łężyca |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
4 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Dąb II Przybyszów |
5 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Czarni Rudno |
2 - 2 |
Cargovia Kargowa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
2 - 4 |
Cargovia Kargowa |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Błękitni Wierzbnica |
1 - 6 |
Czarni Rudno |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Błękitni Lubięcin |
2 - 4 |
Dąb II Przybyszów |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Sparta Łężyca |
3 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Modrzew Modrzyca |
1 - 3 |
Cuprum Czciradz |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
1 - 3 |
Pogoń Wschowa |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 - 1 |
Odra Klenica |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Odra Klenica |
0 - 4 |
Avia Siedlnica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pogoń Wschowa |
3 - 3 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Cuprum Czciradz |
1 - 1 |
Orzeł Szlichtyngowa |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
0 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Dąb II Przybyszów |
0 - 4 |
Sparta Łężyca |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Czarni Rudno |
1 - 3 |
Błękitni Lubięcin |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Cargovia Kargowa |
6 - 1 |
Błękitni Wierzbnica |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
4 - 1 |
Błękitni Wierzbnica |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Błękitni Lubięcin |
4 - 2 |
Cargovia Kargowa |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Sparta Łężyca |
1 - 4 |
Czarni Rudno |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Modrzew Modrzyca |
2 - 0 |
Dąb II Przybyszów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
3 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 - 5 |
Cuprum Czciradz |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Odra Klenica |
7 - 1 |
Pogoń Wschowa |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Wschowa |
1 - 0 |
Avia Siedlnica |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Cuprum Czciradz |
1 - 1 |
Odra Klenica |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 2 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Dąb II Przybyszów |
1 - 4 |
Orzeł Szlichtyngowa |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Czarni Rudno |
0 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Cargovia Kargowa |
0 - 4 |
Sparta Łężyca |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Błękitni Wierzbnica |
1 - 6 |
Błękitni Lubięcin |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
2 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Sparta Łężyca |
2 - 3 |
Błękitni Wierzbnica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Modrzew Modrzyca |
3 - 1 |
Cargovia Kargowa |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
1 - 4 |
Czarni Rudno |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 - 4 |
Dąb II Przybyszów |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Odra Klenica |
2 - 4 |
MKS Nowe Miasteczko |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pogoń Wschowa |
1 - 0 |
Cuprum Czciradz |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Cuprum Czciradz |
0 - 1 |
Avia Siedlnica |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 1 |
Pogoń Wschowa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Dąb II Przybyszów |
2 - 3 |
Odra Klenica |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Czarni Rudno |
0 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Cargovia Kargowa |
2 - 1 |
Orzeł Szlichtyngowa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Błękitni Wierzbnica |
2 - 6 |
Modrzew Modrzyca |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Błękitni Lubięcin |
0 - 3 |
Sparta Łężyca |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Czarni Rudno |
2 - 2 |
Avia Siedlnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Dąb II Przybyszów |
0 - 4 |
Cargovia Kargowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
4 - 1 |
Błękitni Wierzbnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Cuprum Czciradz |
0 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Pogoń Wschowa |
0 - 2 |
Sparta Łężyca |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:30 |
Odra Klenica |
1 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
2 - 7 |
Orzeł Szlichtyngowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
0 - 2 |
Orzeł Szlichtyngowa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 18:00 |
Modrzew Modrzyca |
5 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Sparta Łężyca |
2 - 4 |
Odra Klenica |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Błękitni Lubięcin |
2 - 2 |
Pogoń Wschowa |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Błękitni Wierzbnica |
0 - 9 |
Cuprum Czciradz |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Cargovia Kargowa |
3 - 0 |
MKS Nowe Miasteczko |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Czarni Rudno |
0 - 4 |
Dąb II Przybyszów |
17 kwietnia 2021
17.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
0 - 3 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
4 - 1 |
Odra Klenica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Modrzew Modrzyca |
0 - 11 |
Pogoń Wschowa |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
7 - 2 |
Cuprum Czciradz |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Błękitni Lubięcin |
2 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Błękitni Wierzbnica |
3 - 7 |
Dąb II Przybyszów |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Cargovia Kargowa |
1 - 1 |
Czarni Rudno |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Cargovia Kargowa |
5 - 2 |
Avia Siedlnica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Czarni Rudno |
8 - 4 |
Błękitni Wierzbnica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Dąb II Przybyszów |
2 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 0 |
Sparta Łężyca |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Cuprum Czciradz |
4 - 3 |
Modrzew Modrzyca |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pogoń Wschowa |
0 - 0 |
Orzeł Szlichtyngowa |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Odra Klenica |
2 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kolejka 15 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Nowe Miasteczko |
3 - 0 |
Avia Siedlnica |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Cuprum Czciradz |
3 - 0 |
Dąb II Przybyszów |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Pogoń Wschowa |
3 - 0 |
Czarni Rudno |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
vo, na boisku 2-0 |
Odra Klenica |
2 - 8 |
Cargovia Kargowa |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
4 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
0 - 1 |
Błękitni Lubięcin |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Modrzew Modrzyca |
0 - 3 |
Sparta Łężyca |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
5 - 0 |
Odra Klenica |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 - 1 |
Pogoń Wschowa |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
2 - 1 |
Cuprum Czciradz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Modrzew Modrzyca |
1 - 0 |
MKS Nowe Miasteczko |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
5 - 1 |
Dąb II Przybyszów |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Błękitni Lubięcin |
0 - 1 |
Czarni Rudno |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Błękitni Wierzbnica |
0 - 13 |
Cargovia Kargowa |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Wierzbnica |
3 - 4 |
Avia Siedlnica |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Cargovia Kargowa |
3 - 0 |
Błękitni Lubięcin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Czarni Rudno |
1 - 5 |
Sparta Łężyca |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Dąb II Przybyszów |
1 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 1 |
Orzeł Szlichtyngowa |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Cuprum Czciradz |
5 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pogoń Wschowa |
0 - 0 |
Odra Klenica |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Kolejka 14 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
1 - 3 |
Sparta Łężyca |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Błękitni Lubięcin |
8 - 1 |
Modrzew Modrzyca |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Błękitni Wierzbnica |
2 - 6 |
Orzeł Szlichtyngowa |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Cargovia Kargowa |
0 - 1 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Czarni Rudno |
2 - 2 |
Odra Klenica |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Dąb II Przybyszów |
1 - 0 |
Pogoń Wschowa |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
MKS Nowe Miasteczko |
0 - 2 |
Cuprum Czciradz |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
1 - 1 |
Pogoń Wschowa |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Odra Klenica |
2 - 2 |
Cuprum Czciradz |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
3 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
4 - 1 |
Dąb II Przybyszów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Modrzew Modrzyca |
1 - 10 |
Czarni Rudno |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
3 - 4 |
Cargovia Kargowa |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Błękitni Lubięcin |
11 - 1 |
Błękitni Wierzbnica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
4 - 1 |
Modrzew Modrzyca |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Sparta Łężyca |
3 - 2 |
Orzeł Szlichtyngowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Błękitni Lubięcin |
4 - 0 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Błękitni Wierzbnica |
1 - 4 |
Odra Klenica |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Cargovia Kargowa |
6 - 1 |
Pogoń Wschowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Czarni Rudno |
1 - 0 |
Cuprum Czciradz |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Dąb II Przybyszów |
5 - 2 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kolejka 17 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Dąb II Przybyszów |
2 - 4 |
Avia Siedlnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
2 - 2 |
Czarni Rudno |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Cuprum Czciradz |
6 - 3 |
Cargovia Kargowa |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Pogoń Wschowa |
10 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Odra Klenica |
3 - 0 |
Błękitni Lubięcin |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
2 - 2 |
Sparta Łężyca |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
3 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Lubięcin |
3 - 2 |
Avia Siedlnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Błękitni Wierzbnica |
1 - 8 |
Sparta Łężyca |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Cargovia Kargowa |
6 - 0 |
Modrzew Modrzyca |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Czarni Rudno |
4 - 6 |
Orzeł Szlichtyngowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Dąb II Przybyszów |
8 - 0 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
MKS Nowe Miasteczko |
1 - 4 |
Odra Klenica |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Cuprum Czciradz |
2 - 3 |
Pogoń Wschowa |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Avia Siedlnica |
5 - 1 |
Cuprum Czciradz |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pogoń Wschowa |
4 - 0 |
MKS Nowe Miasteczko |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Odra Klenica |
6 - 2 |
Dąb II Przybyszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Piast Parkovia Trzebiechów |
1 - 3 |
Czarni Rudno |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Orzeł Szlichtyngowa |
5 - 3 |
Cargovia Kargowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Modrzew Modrzyca |
10 - 0 |
Błękitni Wierzbnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Sparta Łężyca |
2 - 3 |
Błękitni Lubięcin |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
|