Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Astra Spytkowice |
1 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Huragan Inwałd |
3 - 0 |
BCS Zawoja |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
0 - 0 |
Burza Roczyny |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Skawa Wadowice |
3 - 1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Orzeł Wieprz |
5 - 0 |
Dąb Paszkówka |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
0 - 4 |
Korona Skawinki |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 1 |
Wisła Łączany |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
3 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 5 |
Halniak Targanice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 8 |
Halniak Targanice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Wisła Łączany |
1 - 2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 1 |
Naroże Juszczyn |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
0 - 7 |
Olimpia Chocznia |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
4 - 6 |
Orzeł Wieprz |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Burza Roczyny |
0 - 2 |
Skawa Wadowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
BCS Zawoja |
0 - 4 |
Strzelec Budzów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Astra Spytkowice |
2 - 1 |
Huragan Inwałd |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Huragan Inwałd |
3 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 2 |
Astra Spytkowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Skawa Wadowice |
7 - 0 |
BCS Zawoja |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orzeł Wieprz |
4 - 1 |
Burza Roczyny |
14 sierpnia 2020
14.08 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
2 - 2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 1 |
Dąb Paszkówka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 - 3 |
Korona Skawinki |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
2 - 2 |
Wisła Łączany |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Halniak Targanice |
4 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Wisła Łączany |
1 - 4 |
Halniak Targanice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
3 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6 - 3 |
Naroże Juszczyn |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Burza Roczyny |
4 - 1 |
Olimpia Chocznia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
BCS Zawoja |
3 - 7 |
Orzeł Wieprz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
1 - 3 |
Skawa Wadowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Huragan Inwałd |
7 - 0 |
Strzelec Budzów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
vo, na boisku 7-1 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Strzelec Budzów |
2 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Skawa Wadowice |
2 - 1 |
Huragan Inwałd |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Wieprz |
4 - 2 |
Astra Spytkowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
2 - 4 |
BCS Zawoja |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
3 - 2 |
Burza Roczyny |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 - 3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 4 |
Dąb Paszkówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Halniak Targanice |
5 - 0 |
Korona Skawinki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4 - 1 |
Wisła Łączany |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 1 |
Wisła Łączany |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
5 - 1 |
Halniak Targanice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
3 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Burza Roczyny |
4 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
BCS Zawoja |
0 - 7 |
Naroże Juszczyn |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
0 - 4 |
Olimpia Chocznia |
5 września 2020
5.09 - 14:30 |
Huragan Inwałd |
3 - 4 |
Orzeł Wieprz |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
0 - 1 |
Skawa Wadowice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Skawa Wadowice |
2 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Orzeł Wieprz |
4 - 2 |
Strzelec Budzów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
6 - 5 |
Huragan Inwałd |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Naroże Juszczyn |
3 - 1 |
Astra Spytkowice |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
5 - 2 |
BCS Zawoja |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
3 - 1 |
Burza Roczyny |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Halniak Targanice |
2 - 1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5 - 2 |
Dąb Paszkówka |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Wisła Łączany |
4 - 0 |
Korona Skawinki |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
3 - 1 |
Korona Skawinki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Dąb Paszkówka |
2 - 0 |
Wisła Łączany |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Burza Roczyny |
0 - 0 |
Halniak Targanice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
BCS Zawoja |
4 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Astra Spytkowice |
2 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 5 |
Naroże Juszczyn |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 5 |
Olimpia Chocznia |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Skawa Wadowice |
6 - 1 |
Orzeł Wieprz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wieprz |
0 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
0 - 0 |
Skawa Wadowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Naroże Juszczyn |
1 - 3 |
Strzelec Budzów |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0 - 3 |
Huragan Inwałd |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
3 - 2 |
Astra Spytkowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Halniak Targanice |
6 - 0 |
BCS Zawoja |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 0 |
Burza Roczyny |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Wisła Łączany |
0 - 3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Korona Skawinki |
0 - 0 |
Dąb Paszkówka |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 1 |
Dąb Paszkówka |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6 - 1 |
Korona Skawinki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Burza Roczyny |
3 - 1 |
Wisła Łączany |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
BCS Zawoja |
2 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Astra Spytkowice |
3 - 1 |
Halniak Targanice |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Huragan Inwałd |
5 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
4 - 2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Skawa Wadowice |
1 - 0 |
Naroże Juszczyn |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Orzeł Wieprz |
2 - 4 |
Olimpia Chocznia |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Chocznia |
1 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 1 |
Orzeł Wieprz |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 4 |
Skawa Wadowice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
6 - 2 |
Strzelec Budzów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Halniak Targanice |
7 - 0 |
Huragan Inwałd |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5 - 1 |
Astra Spytkowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Wisła Łączany |
5 - 1 |
BCS Zawoja |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Korona Skawinki |
4 - 1 |
Burza Roczyny |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
0 - 2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
0 - 2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Burza Roczyny |
3 - 0 |
Dąb Paszkówka |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
BCS Zawoja |
3 - 1 |
Korona Skawinki |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Astra Spytkowice |
0 - 1 |
Wisła Łączany |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Huragan Inwałd |
6 - 4 |
Jałowiec Stryszawa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 4 |
Halniak Targanice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Skawa Wadowice |
2 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Orzeł Wieprz |
1 - 2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Olimpia Chocznia |
2 - 7 |
Naroże Juszczyn |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
2 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 0 |
Olimpia Chocznia |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Leńczanka Leńcze |
3 - 2 |
Orzeł Wieprz |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Halniak Targanice |
0 - 4 |
Skawa Wadowice |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 5 |
Strzelec Budzów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Wisła Łączany |
0 - 1 |
Huragan Inwałd |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Korona Skawinki |
0 - 2 |
Astra Spytkowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Dąb Paszkówka |
2 - 1 |
BCS Zawoja |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1 - 4 |
Burza Roczyny |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
5 - 5 |
Burza Roczyny |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
BCS Zawoja |
1 - 6 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Astra Spytkowice |
4 - 4 |
Dąb Paszkówka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 1 |
Korona Skawinki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 3 |
Wisła Łączany |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Skawa Wadowice |
1 - 1 |
Jałowiec Stryszawa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orzeł Wieprz |
7 - 3 |
Halniak Targanice |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 3 |
Leńczanka Leńcze |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Naroże Juszczyn |
6 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
5 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 9 |
Naroże Juszczyn |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Halniak Targanice |
0 - 1 |
Olimpia Chocznia |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4 - 1 |
Orzeł Wieprz |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Wisła Łączany |
0 - 1 |
Skawa Wadowice |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Korona Skawinki |
2 - 0 |
Strzelec Budzów |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
3 - 1 |
Huragan Inwałd |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2 - 1 |
Astra Spytkowice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Burza Roczyny |
6 - 2 |
BCS Zawoja |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 3 |
BCS Zawoja |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Astra Spytkowice |
2 - 2 |
Burza Roczyny |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 0 |
Dąb Paszkówka |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Skawa Wadowice |
5 - 1 |
Korona Skawinki |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Orzeł Wieprz |
0 - 0 |
Wisła Łączany |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Olimpia Chocznia |
4 - 4 |
Jałowiec Stryszawa |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 1 |
Halniak Targanice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Leńczanka Leńcze |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Halniak Targanice |
3 - 4 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 0 |
Naroże Juszczyn |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Wisła Łączany |
0 - 3 |
Olimpia Chocznia |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Korona Skawinki |
2 - 1 |
Orzeł Wieprz |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Dąb Paszkówka |
1 - 2 |
Skawa Wadowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1 - 0 |
Strzelec Budzów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Burza Roczyny |
2 - 2 |
Huragan Inwałd |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
BCS Zawoja |
0 - 0 |
Astra Spytkowice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Halniak Targanice |
3 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 4 |
Jałowiec Stryszawa |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 0 |
Wisła Łączany |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 5 |
Korona Skawinki |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 1 |
Dąb Paszkówka |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Orzeł Wieprz |
1 - 2 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Skawa Wadowice |
3 - 0 |
Burza Roczyny |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 1 |
BCS Zawoja |
14 marca 2021
14.03 - 20:00 |
Huragan Inwałd |
0 - 0 |
Astra Spytkowice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
4 - 1 |
Astra Spytkowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 18:00 |
BCS Zawoja |
2 - 2 |
Huragan Inwałd |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Burza Roczyny |
4 - 2 |
Strzelec Budzów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0 - 0 |
Skawa Wadowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
0 - 2 |
Orzeł Wieprz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Korona Skawinki |
0 - 1 |
Olimpia Chocznia |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Wisła Łączany |
4 - 2 |
Naroże Juszczyn |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Halniak Targanice |
4 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
1 - 4 |
Huragan Inwałd |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
1 - 1 |
Strzelec Budzów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
BCS Zawoja |
0 - 3 |
Skawa Wadowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Burza Roczyny |
2 - 1 |
Orzeł Wieprz |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2 - 1 |
Olimpia Chocznia |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
3 - 4 |
Naroże Juszczyn |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Korona Skawinki |
1 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Wisła Łączany |
2 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
0 - 0 |
Halniak Targanice |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Kolejka 21 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Halniak Targanice |
2 - 0 |
Wisła Łączany |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
2 - 1 |
Korona Skawinki |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 - 2 |
Dąb Paszkówka |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
7 - 0 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
1 - 1 |
Burza Roczyny |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Orzeł Wieprz |
3 - 1 |
BCS Zawoja |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
3 - 1 |
Astra Spytkowice |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Strzelec Budzów |
0 - 4 |
Huragan Inwałd |
5 maja 2021
5.05 - 18:00 |
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 0 |
Strzelec Budzów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 2 |
Skawa Wadowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
0 - 0 |
Orzeł Wieprz |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
BCS Zawoja |
1 - 0 |
Olimpia Chocznia |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Burza Roczyny |
3 - 2 |
Naroże Juszczyn |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
4 - 2 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
3 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Korona Skawinki |
0 - 3 |
Halniak Targanice |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Wisła Łączany |
3 - 0 |
Jałowiec Stryszawa |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisła Łączany |
0 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Jałowiec Stryszawa |
5 - 1 |
Korona Skawinki |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Halniak Targanice |
2 - 0 |
Dąb Paszkówka |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
13 maja 2021
13.05 - 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0 - 1 |
Burza Roczyny |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 2 |
BCS Zawoja |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
1 - 2 |
Astra Spytkowice |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Orzeł Wieprz |
2 - 2 |
Huragan Inwałd |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
3 - 2 |
Strzelec Budzów |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
1 - 2 |
Skawa Wadowice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 3 |
Orzeł Wieprz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 1 |
Olimpia Chocznia |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
1 - 2 |
Naroże Juszczyn |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
BCS Zawoja |
2 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Burza Roczyny |
4 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0 - 1 |
Halniak Targanice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
2 - 3 |
Jałowiec Stryszawa |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Korona Skawinki |
0 - 6 |
Wisła Łączany |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Skawinki |
2 - 3 |
Żuraw Krzeszów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Wisła Łączany |
2 - 0 |
Dąb Paszkówka |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
8 - 0 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Halniak Targanice |
4 - 1 |
Burza Roczyny |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 2 |
BCS Zawoja |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 0 |
Astra Spytkowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 2 |
Huragan Inwałd |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 0 |
Strzelec Budzów |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orzeł Wieprz |
0 - 4 |
Skawa Wadowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 2 |
Orzeł Wieprz |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
0 - 0 |
Olimpia Chocznia |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Strzelec Budzów |
3 - 0 |
Naroże Juszczyn |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Huragan Inwałd |
2 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Astra Spytkowice |
2 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
BCS Zawoja |
1 - 6 |
Halniak Targanice |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Burza Roczyny |
3 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
1 - 1 |
Wisła Łączany |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Dąb Paszkówka |
2 - 0 |
Korona Skawinki |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Paszkówka |
7 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Korona Skawinki |
3 - 5 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Wisła Łączany |
0 - 1 |
Burza Roczyny |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
2 - 0 |
BCS Zawoja |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Halniak Targanice |
3 - 0 |
Astra Spytkowice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
3 - 1 |
Huragan Inwałd |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
0 - 3 |
Strzelec Budzów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
0 - 4 |
Skawa Wadowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
5 - 0 |
Orzeł Wieprz |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
2 - 0 |
Olimpia Chocznia |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Wieprz |
5 - 1 |
Naroże Juszczyn |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
4 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Strzelec Budzów |
5 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Huragan Inwałd |
0 - 1 |
Halniak Targanice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Astra Spytkowice |
3 - 3 |
Jałowiec Stryszawa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
BCS Zawoja |
0 - 1 |
Wisła Łączany |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Burza Roczyny |
3 - 1 |
Korona Skawinki |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
0 - 3 |
Dąb Paszkówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Kolejka 29 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nadwiślanka Brzeźnica |
6 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
0 - 0 |
Burza Roczyny |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Korona Skawinki |
4 - 2 |
BCS Zawoja |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Wisła Łączany |
2 - 1 |
Astra Spytkowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 0 |
Huragan Inwałd |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Halniak Targanice |
3 - 0 |
Strzelec Budzów |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 6 |
Skawa Wadowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 - 2 |
Orzeł Wieprz |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
1 - 5 |
Olimpia Chocznia |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Kolejka 30 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
4 - 5 |
Naroże Juszczyn |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Orzeł Wieprz |
3 - 2 |
Leńczanka Leńcze |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
1 - 1 |
Halniak Targanice |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 5 |
Jałowiec Stryszawa |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Huragan Inwałd |
4 - 2 |
Wisła Łączany |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Astra Spytkowice |
2 - 1 |
Korona Skawinki |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
BCS Zawoja |
2 - 0 |
Dąb Paszkówka |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Burza Roczyny |
3 - 1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kolejka 31 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Burza Roczyny |
2 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
2 - 3 |
BCS Zawoja |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Dąb Paszkówka |
1 - 1 |
Astra Spytkowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Korona Skawinki |
3 - 5 |
Huragan Inwałd |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Wisła Łączany |
2 - 0 |
Strzelec Budzów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
1 - 1 |
Skawa Wadowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Halniak Targanice |
0 - 0 |
Orzeł Wieprz |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Leńczanka Leńcze |
0 - 6 |
Olimpia Chocznia |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
2 - 0 |
Naroże Juszczyn |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Kolejka 32 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
4 - 0 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 0 |
Leńczanka Leńcze |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
4 - 2 |
Halniak Targanice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Orzeł Wieprz |
2 - 2 |
Jałowiec Stryszawa |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:30 |
Skawa Wadowice |
2 - 0 |
Wisła Łączany |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Strzelec Budzów |
1 - 1 |
Korona Skawinki |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Huragan Inwałd |
5 - 3 |
Dąb Paszkówka |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Astra Spytkowice |
1 - 1 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
BCS Zawoja |
1 - 6 |
Burza Roczyny |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
BCS Zawoja |
1 - 5 |
Żuraw Krzeszów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Burza Roczyny |
2 - 1 |
Astra Spytkowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
3 - 2 |
Huragan Inwałd |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:00 |
Dąb Paszkówka |
2 - 1 |
Strzelec Budzów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Korona Skawinki |
0 - 3 |
Skawa Wadowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Wisła Łączany |
0 - 0 |
Orzeł Wieprz |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Jałowiec Stryszawa |
4 - 1 |
Olimpia Chocznia |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Halniak Targanice |
5 - 2 |
Naroże Juszczyn |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Leńczanka Leńcze |
1 - 1 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
5 - 1 |
Leńczanka Leńcze |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Znicz Sułkowice Bolęcina |
1 - 3 |
Halniak Targanice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 5 |
Jałowiec Stryszawa |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
5 - 0 |
Wisła Łączany |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Orzeł Wieprz |
3 - 1 |
Korona Skawinki |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Skawa Wadowice |
6 - 0 |
Dąb Paszkówka |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Strzelec Budzów |
5 - 3 |
Nadwiślanka Brzeźnica |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Huragan Inwałd |
3 - 1 |
Burza Roczyny |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Astra Spytkowice |
3 - 1 |
BCS Zawoja |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
|