Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisła Maciejowice |
1 - 2 |
Zły Warszawa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Kamionek Warszawa |
0 - 3 |
CKS Celestynów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 10:00 |
Amur Wilga |
3 - 4 |
Advit Wiązowna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:30 |
SRT Halinów |
4 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Bór Regut |
1 - 2 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Promnik Łaskarzew |
2 - 0 |
Amigos Warszawa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Józefovia II Józefów |
1 - 3 |
PKS Radość Warszawa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:30 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
1 - 0 |
PKS Radość Warszawa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:30 |
Józefovia II Józefów |
2 - 2 |
Amigos Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
1 - 1 |
Promnik Łaskarzew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 1 |
Bór Regut |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Advit Wiązowna |
2 - 1 |
SRT Halinów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Amur Wilga |
1 - 1 |
CKS Celestynów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 19:00 |
Wisła Maciejowice |
1 - 3 |
Kamionek Warszawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Kamionek Warszawa |
1 - 1 |
Zły Warszawa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Amur Wilga |
1 - 5 |
Wisła Maciejowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:30 |
SRT Halinów |
6 - 2 |
CKS Celestynów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Bór Regut |
0 - 3 |
Advit Wiązowna |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Promnik Łaskarzew |
1 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Józefovia II Józefów |
1 - 3 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:30 |
PKS Radość Warszawa |
5 - 1 |
Amigos Warszawa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
7 - 1 |
Amigos Warszawa |
5 września 2020
5.09 - 18:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
0 - 2 |
PKS Radość Warszawa |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 0 |
Józefovia II Józefów |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Advit Wiązowna |
4 - 2 |
Promnik Łaskarzew |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
CKS Celestynów |
2 - 1 |
Bór Regut |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wisła Maciejowice |
1 - 3 |
SRT Halinów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kamionek Warszawa |
8 - 1 |
Amur Wilga |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Amur Wilga |
0 - 2 |
Zły Warszawa |
13 września 2020
13.09 - 15:30 |
SRT Halinów |
1 - 4 |
Kamionek Warszawa |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Bór Regut |
3 - 1 |
Wisła Maciejowice |
30 września 2020
30.09 - 19:30 |
Promnik Łaskarzew |
2 - 0 |
CKS Celestynów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Józefovia II Józefów |
3 - 3 |
Advit Wiązowna |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
PKS Radość Warszawa |
3 - 2 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 1 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
13 września 2020
13.09 - 19:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
2 - 3 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
19 września 2020
19.09 - 19:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 1 |
Amigos Warszawa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Advit Wiązowna |
0 - 3 |
PKS Radość Warszawa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
CKS Celestynów |
4 - 2 |
Józefovia II Józefów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Wisła Maciejowice |
1 - 2 |
Promnik Łaskarzew |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Kamionek Warszawa |
0 - 2 |
Bór Regut |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Amur Wilga |
2 - 3 |
SRT Halinów |
20 września 2020
20.09 - 15:30 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
SRT Halinów |
3 - 0 |
Zły Warszawa |
26 września 2020
26.09 - 14:30 |
Bór Regut |
7 - 0 |
Amur Wilga |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Promnik Łaskarzew |
1 - 2 |
Kamionek Warszawa |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Józefovia II Józefów |
2 - 0 |
Wisła Maciejowice |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
PKS Radość Warszawa |
4 - 1 |
CKS Celestynów |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Amigos Warszawa |
2 - 3 |
Advit Wiązowna |
27 września 2020
27.09 - 15:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
5 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
21 października 2020
21.10 - 19:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
4 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 października 2020
3.10 - 19:00 |
Advit Wiązowna |
0 - 2 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
CKS Celestynów |
0 - 6 |
Amigos Warszawa |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Wisła Maciejowice |
0 - 4 |
PKS Radość Warszawa |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Kamionek Warszawa |
0 - 2 |
Józefovia II Józefów |
4 października 2020
4.10 - 18:00 |
Amur Wilga |
3 - 5 |
Promnik Łaskarzew |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
SRT Halinów |
3 - 0 |
Bór Regut |
3 października 2020
3.10 - 10:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Bór Regut |
3 - 2 |
Zły Warszawa |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Promnik Łaskarzew |
0 - 1 |
SRT Halinów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Józefovia II Józefów |
3 - 0 |
Amur Wilga |
20 października 2020
20.10 - 20:15 |
PKS Radość Warszawa |
4 - 0 |
Kamionek Warszawa |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 3 |
Wisła Maciejowice |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
7 - 2 |
CKS Celestynów |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 8 |
Advit Wiązowna |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
3 - 2 |
Advit Wiązowna |
18 października 2020
18.10 - 18:30 |
CKS Celestynów |
2 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
17 października 2020
17.10 - 10:00 |
Wisła Maciejowice |
3 - 0 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Kamionek Warszawa |
3 - 0 |
Amigos Warszawa |
18 października 2020
18.10 - 20:00 |
Amur Wilga |
1 - 8 |
PKS Radość Warszawa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
SRT Halinów |
3 - 4 |
Józefovia II Józefów |
17 października 2020
17.10 - 10:00 |
Bór Regut |
3 - 1 |
Promnik Łaskarzew |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Promnik Łaskarzew |
1 - 2 |
Zły Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Józefovia II Józefów |
0 - 2 |
Bór Regut |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
PKS Radość Warszawa |
2 - 2 |
SRT Halinów |
24 października 2020
24.10 - 10:00 |
Amigos Warszawa |
0 - 2 |
Amur Wilga |
25 października 2020
25.10 - 17:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
4 - 1 |
Kamionek Warszawa |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 2 |
Wisła Maciejowice |
24 października 2020
24.10 - 13:30 |
Advit Wiązowna |
3 - 2 |
CKS Celestynów |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
4 - 1 |
CKS Celestynów |
8 listopada 2020
8.11 - 12:30 |
Wisła Maciejowice |
1 - 3 |
Advit Wiązowna |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Kamionek Warszawa |
4 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
7 listopada 2020
7.11 - 16:00 |
Amur Wilga |
0 - 0 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
7 listopada 2020
7.11 - 14:30 |
SRT Halinów |
4 - 0 |
Amigos Warszawa |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Bór Regut |
3 - 2 |
PKS Radość Warszawa |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Promnik Łaskarzew |
2 - 2 |
Józefovia II Józefów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Józefovia II Józefów |
1 - 1 |
Zły Warszawa |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
PKS Radość Warszawa |
1 - 0 |
Promnik Łaskarzew |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Amigos Warszawa |
2 - 1 |
Bór Regut |
15 listopada 2020
15.11 - 10:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
0 - 3 |
SRT Halinów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 1 |
Amur Wilga |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Advit Wiązowna |
1 - 2 |
Kamionek Warszawa |
11 listopada 2020
11.11 - 12:30 |
CKS Celestynów |
0 - 4 |
Wisła Maciejowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
4 - 1 |
Amur Wilga |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Kamionek Warszawa |
1 - 4 |
SRT Halinów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Wisła Maciejowice |
5 - 1 |
Bór Regut |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
CKS Celestynów |
3 - 6 |
Promnik Łaskarzew |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:30 |
Advit Wiązowna |
1 - 4 |
Józefovia II Józefów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 7 |
PKS Radość Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
0 - 2 |
Amigos Warszawa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
2 - 1 |
Wisła Maciejowice |
28 kwietnia 2021
28.04 - 20:30 |
CKS Celestynów |
0 - 2 |
Kamionek Warszawa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Advit Wiązowna |
2 - 0 |
Amur Wilga |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 6 |
SRT Halinów |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
2 - 1 |
Bór Regut |
28 kwietnia 2021
28.04 - 20:00 |
Amigos Warszawa |
0 - 0 |
Promnik Łaskarzew |
6 maja 2021
6.05 - 18:00 |
PKS Radość Warszawa |
1 - 4 |
Józefovia II Józefów |
27 kwietnia 2021
27.04 - 18:00 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
2 - 6 |
Zły Warszawa |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Amigos Warszawa |
2 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
PKS Radość Warszawa |
1 - 3 |
Advit Wiązowna |
1 maja 2021
1.05 - 10:00 |
Józefovia II Józefów |
6 - 0 |
CKS Celestynów |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Promnik Łaskarzew |
4 - 1 |
Wisła Maciejowice |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kamionek Warszawa |
1 - 2 |
Bór Regut |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
SRT Halinów |
6 - 0 |
Amur Wilga |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
1 - 0 |
SRT Halinów |
8 maja 2021
8.05 - 14:30 |
Amur Wilga |
2 - 0 |
Bór Regut |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kamionek Warszawa |
1 - 6 |
Promnik Łaskarzew |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Wisła Maciejowice |
2 - 3 |
Józefovia II Józefów |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
CKS Celestynów |
0 - 8 |
PKS Radość Warszawa |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Advit Wiązowna |
5 - 0 |
Amigos Warszawa |
9 maja 2021
9.05 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 2 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
0 - 7 |
Zły Warszawa |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
0 - 1 |
Advit Wiązowna |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 1 |
CKS Celestynów |
16 maja 2021
16.05 - 15:30 |
PKS Radość Warszawa |
5 - 1 |
Wisła Maciejowice |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Józefovia II Józefów |
2 - 0 |
Kamionek Warszawa |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Promnik Łaskarzew |
5 - 1 |
Amur Wilga |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Bór Regut |
1 - 2 |
SRT Halinów |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Kolejka 15 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
PKS Radość Warszawa |
3 - 1 |
Zły Warszawa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 5 |
Józefovia II Józefów |
26 maja 2021
26.05 - 20:00 |
Promnik Łaskarzew |
4 - 0 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Bór Regut |
1 - 1 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
SRT Halinów |
4 - 0 |
Advit Wiązowna |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
CKS Celestynów |
1 - 1 |
Amur Wilga |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Kamionek Warszawa |
2 - 2 |
Wisła Maciejowice |
20 maja 2021
20.05 - 18:00 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
6 - 1 |
Bór Regut |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
SRT Halinów |
3 - 0 |
Promnik Łaskarzew |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Amur Wilga |
1 - 12 |
Józefovia II Józefów |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Kamionek Warszawa |
1 - 3 |
PKS Radość Warszawa |
23 maja 2021
23.05 - 10:00 |
Wisła Maciejowice |
0 - 1 |
Amigos Warszawa |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
CKS Celestynów |
2 - 6 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Advit Wiązowna |
8 - 2 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Advit Wiązowna |
2 - 2 |
Zły Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 - 4 |
CKS Celestynów |
31 maja 2021
31.05 - 19:00 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
0 - 1 |
Wisła Maciejowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Amigos Warszawa |
2 - 2 |
Kamionek Warszawa |
29 maja 2021
29.05 - 18:30 |
PKS Radość Warszawa |
8 - 0 |
Amur Wilga |
28 maja 2021
28.05 - 18:30 |
Józefovia II Józefów |
0 - 5 |
SRT Halinów |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Promnik Łaskarzew |
1 - 2 |
Bór Regut |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
4 - 2 |
Promnik Łaskarzew |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Bór Regut |
2 - 2 |
Józefovia II Józefów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
SRT Halinów |
1 - 1 |
PKS Radość Warszawa |
4 czerwca 2021
4.06 - 18:00 |
Amur Wilga |
2 - 1 |
Amigos Warszawa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kamionek Warszawa |
1 - 0 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Wisła Maciejowice |
3 - 2 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
CKS Celestynów |
0 - 5 |
Advit Wiązowna |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Kolejka 16 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
0 - 0 |
Kamionek Warszawa |
9 czerwca 2021
9.06 - 20:30 |
Wisła Maciejowice |
3 - 2 |
Amur Wilga |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
CKS Celestynów |
0 - 2 |
SRT Halinów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Advit Wiązowna |
8 - 0 |
Bór Regut |
9 czerwca 2021
9.06 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
3 - 4 |
Promnik Łaskarzew |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
3 - 3 |
Józefovia II Józefów |
9 czerwca 2021
9.06 - 20:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 3 |
PKS Radość Warszawa |
9 czerwca 2021
9.06 - 20:30 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
CKS Celestynów |
2 - 1 |
Zły Warszawa |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Advit Wiązowna |
5 - 1 |
Wisła Maciejowice |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:30 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
2 - 3 |
Kamionek Warszawa |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:30 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
3 - 1 |
Amur Wilga |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Amigos Warszawa |
1 - 2 |
SRT Halinów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
PKS Radość Warszawa |
4 - 1 |
Bór Regut |
12 czerwca 2021
12.06 - 12:00 |
Józefovia II Józefów |
4 - 1 |
Promnik Łaskarzew |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zły Warszawa |
1 - 2 |
Józefovia II Józefów |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Promnik Łaskarzew |
0 - 4 |
PKS Radość Warszawa |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Bór Regut |
7 - 1 |
Amigos Warszawa |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
SRT Halinów |
1 - 1 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
17 czerwca 2021
17.06 - 19:00 |
Amur Wilga |
1 - 5 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
20 czerwca 2021
20.06 - 10:00 |
Kamionek Warszawa |
2 - 1 |
Advit Wiązowna |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Wisła Maciejowice |
13 - 2 |
CKS Celestynów |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:30 |
Kolejka 17 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Amigos Warszawa |
1 - 5 |
Zły Warszawa |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:00 |
PKS Radość Warszawa |
2 - 0 |
Vulcan Wólka Mlądzka Otwock |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
Józefovia II Józefów |
4 - 0 |
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie |
17 czerwca 2021
17.06 - 19:00 |
Promnik Łaskarzew |
0 - 2 |
Advit Wiązowna |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Bór Regut |
3 - 0 |
CKS Celestynów |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:00 |
SRT Halinów |
2 - 3 |
Wisła Maciejowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:30 |
Amur Wilga |
2 - 5 |
Kamionek Warszawa |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:30 |
|