Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
San Hurko/Hureczko |
0 - 2 |
Fort Jaksmanice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Gwiazda Maćkowice |
2 - 6 |
LKS Nakło |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Wiar Huwniki |
1 - 3 |
Wiar Krówniki |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
LKS Ujkowice |
1 - 1 |
LKS Batycze |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
4 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Strażak Sośnica |
3 - 0 |
Cresovia Kalników |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:30 |
Grom Wyszatyce |
0 - 5 |
Orzeł Torki |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Pogórze Dubiecko |
3 - 0 |
Unia Fredropol |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Pauza: Bizon Medyka, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Torki |
4 - 2 |
Pogórze Dubiecko |
9 sierpnia 2020
9.08 - 13:00 |
Cresovia Kalników |
7 - 1 |
Grom Wyszatyce |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Żurawianka Żurawica |
1 - 0 |
Strażak Sośnica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LKS Batycze |
2 - 4 |
Tęcza Kosienice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Wiar Krówniki |
3 - 0 |
LKS Ujkowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
LKS Nakło |
3 - 3 |
Wiar Huwniki |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Fort Jaksmanice |
2 - 0 |
Gwiazda Maćkowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Bizon Medyka |
1 - 3 |
San Hurko/Hureczko |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Pauza: Unia Fredropol, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gwiazda Maćkowice |
1 - 2 |
Bizon Medyka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Wiar Huwniki |
2 - 0 |
Fort Jaksmanice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Ujkowice |
1 - 2 |
LKS Nakło |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
2 - 2 |
Wiar Krówniki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Strażak Sośnica |
4 - 1 |
LKS Batycze |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Grom Wyszatyce |
1 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pogórze Dubiecko |
5 - 1 |
Cresovia Kalników |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Unia Fredropol |
0 - 4 |
Orzeł Torki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Pauza: San Hurko/Hureczko, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Cresovia Kalników |
1 - 3 |
Unia Fredropol |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Żurawianka Żurawica |
1 - 3 |
Pogórze Dubiecko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LKS Batycze |
2 - 2 |
Grom Wyszatyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Wiar Krówniki |
4 - 2 |
Strażak Sośnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
LKS Nakło |
1 - 2 |
Tęcza Kosienice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Fort Jaksmanice |
2 - 0 |
LKS Ujkowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Bizon Medyka |
2 - 2 |
Wiar Huwniki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
4 - 2 |
Gwiazda Maćkowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Torki, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wiar Huwniki |
1 - 0 |
San Hurko/Hureczko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Ujkowice |
3 - 2 |
Bizon Medyka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 18:00 |
Tęcza Kosienice |
1 - 2 |
Fort Jaksmanice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Strażak Sośnica |
5 - 2 |
LKS Nakło |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Grom Wyszatyce |
0 - 4 |
Wiar Krówniki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pogórze Dubiecko |
4 - 0 |
LKS Batycze |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Unia Fredropol |
5 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Orzeł Torki |
0 - 0 |
Cresovia Kalników |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Pauza: Gwiazda Maćkowice, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Żurawianka Żurawica |
1 - 2 |
Orzeł Torki |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LKS Batycze |
2 - 3 |
Unia Fredropol |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Wiar Krówniki |
2 - 1 |
Pogórze Dubiecko |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
LKS Nakło |
3 - 1 |
Grom Wyszatyce |
6 września 2020
6.09 - 13:30 |
Fort Jaksmanice |
4 - 1 |
Strażak Sośnica |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Bizon Medyka |
3 - 3 |
Tęcza Kosienice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
San Hurko/Hureczko |
2 - 1 |
LKS Ujkowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Gwiazda Maćkowice |
3 - 1 |
Wiar Huwniki |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Cresovia Kalników, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Ujkowice |
2 - 2 |
Gwiazda Maćkowice |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Tęcza Kosienice |
2 - 4 |
San Hurko/Hureczko |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Strażak Sośnica |
9 - 2 |
Bizon Medyka |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Grom Wyszatyce |
0 - 3 |
Fort Jaksmanice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pogórze Dubiecko |
2 - 0 |
LKS Nakło |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Fredropol |
3 - 2 |
Wiar Krówniki |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Orzeł Torki |
0 - 3 |
LKS Batycze |
13 września 2020
13.09 - 16:15 |
Cresovia Kalników |
0 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Wiar Huwniki, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Batycze |
3 - 2 |
Cresovia Kalników |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Wiar Krówniki |
3 - 2 |
Orzeł Torki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
LKS Nakło |
3 - 1 |
Unia Fredropol |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Fort Jaksmanice |
0 - 1 |
Pogórze Dubiecko |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Bizon Medyka |
7 - 3 |
Grom Wyszatyce |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
San Hurko/Hureczko |
1 - 0 |
Strażak Sośnica |
19 września 2020
19.09 - 12:30 |
Gwiazda Maćkowice |
3 - 2 |
Tęcza Kosienice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Wiar Huwniki |
2 - 1 |
LKS Ujkowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: Żurawianka Żurawica, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Kosienice |
1 - 2 |
Wiar Huwniki |
27 września 2020
27.09 - 13:45 |
Strażak Sośnica |
3 - 2 |
Gwiazda Maćkowice |
26 września 2020
26.09 - 15:45 |
Grom Wyszatyce |
2 - 4 |
San Hurko/Hureczko |
27 września 2020
27.09 - 16:15 |
Pogórze Dubiecko |
1 - 2 |
Bizon Medyka |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Unia Fredropol |
1 - 2 |
Fort Jaksmanice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orzeł Torki |
1 - 1 |
LKS Nakło |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Cresovia Kalników |
1 - 4 |
Wiar Krówniki |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Żurawianka Żurawica |
2 - 5 |
LKS Batycze |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: LKS Ujkowice, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Wiar Krówniki |
3 - 0 |
Żurawianka Żurawica |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
LKS Nakło |
2 - 1 |
Cresovia Kalników |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Fort Jaksmanice |
0 - 0 |
Orzeł Torki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Bizon Medyka |
4 - 5 |
Unia Fredropol |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
San Hurko/Hureczko |
2 - 0 |
Pogórze Dubiecko |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Gwiazda Maćkowice |
4 - 0 |
Grom Wyszatyce |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Wiar Huwniki |
2 - 3 |
Strażak Sośnica |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
LKS Ujkowice |
2 - 1 |
Tęcza Kosienice |
4 października 2020
4.10 - 15:15 |
Pauza: LKS Batycze, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Strażak Sośnica |
2 - 3 |
LKS Ujkowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Grom Wyszatyce |
1 - 4 |
Wiar Huwniki |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pogórze Dubiecko |
4 - 0 |
Gwiazda Maćkowice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Unia Fredropol |
2 - 1 |
San Hurko/Hureczko |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Orzeł Torki |
2 - 0 |
Bizon Medyka |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Cresovia Kalników |
3 - 0 |
Fort Jaksmanice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Żurawianka Żurawica |
2 - 2 |
LKS Nakło |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LKS Batycze |
1 - 3 |
Wiar Krówniki |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Kosienice, |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Nakło |
3 - 2 |
LKS Batycze |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Fort Jaksmanice |
0 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Bizon Medyka |
2 - 1 |
Cresovia Kalników |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
San Hurko/Hureczko |
0 - 2 |
Orzeł Torki |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Gwiazda Maćkowice |
2 - 3 |
Unia Fredropol |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wiar Huwniki |
0 - 1 |
Pogórze Dubiecko |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
LKS Ujkowice |
6 - 2 |
Grom Wyszatyce |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Strażak Sośnica |
2 - 4 |
Tęcza Kosienice |
18 października 2020
18.10 - 12:30 |
Pauza: Wiar Krówniki, |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Grom Wyszatyce |
1 - 8 |
Tęcza Kosienice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pogórze Dubiecko |
5 - 1 |
LKS Ujkowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Unia Fredropol |
1 - 1 |
Wiar Huwniki |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Orzeł Torki |
4 - 1 |
Gwiazda Maćkowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Cresovia Kalników |
3 - 5 |
San Hurko/Hureczko |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Żurawianka Żurawica |
0 - 2 |
Bizon Medyka |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LKS Batycze |
6 - 5 |
Fort Jaksmanice |
25 października 2020
25.10 - 14:15 |
Wiar Krówniki |
4 - 1 |
LKS Nakło |
25 października 2020
25.10 - 14:15 |
Pauza: Strażak Sośnica, |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Fort Jaksmanice |
1 - 0 |
Wiar Krówniki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Bizon Medyka |
2 - 1 |
LKS Batycze |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
San Hurko/Hureczko |
2 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Gwiazda Maćkowice |
2 - 3 |
Cresovia Kalników |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wiar Huwniki |
0 - 4 |
Orzeł Torki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Ujkowice |
1 - 4 |
Unia Fredropol |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tęcza Kosienice |
2 - 0 |
Pogórze Dubiecko |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Strażak Sośnica |
3 - 0 |
Grom Wyszatyce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: LKS Nakło, |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Pogórze Dubiecko |
3 - 1 |
Strażak Sośnica |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Unia Fredropol |
0 - 0 |
Tęcza Kosienice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Orzeł Torki |
7 - 0 |
LKS Ujkowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Cresovia Kalników |
0 - 0 |
Wiar Huwniki |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Żurawianka Żurawica |
3 - 3 |
Gwiazda Maćkowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
LKS Batycze |
5 - 0 |
San Hurko/Hureczko |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Wiar Krówniki |
5 - 1 |
Bizon Medyka |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
LKS Nakło |
2 - 7 |
Fort Jaksmanice |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Pauza: Grom Wyszatyce, |
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Bizon Medyka |
5 - 1 |
LKS Nakło |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
San Hurko/Hureczko |
1 - 4 |
Wiar Krówniki |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Gwiazda Maćkowice |
3 - 3 |
LKS Batycze |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Wiar Huwniki |
1 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
LKS Ujkowice |
1 - 1 |
Cresovia Kalników |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Tęcza Kosienice |
2 - 0 |
Orzeł Torki |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Strażak Sośnica |
5 - 1 |
Unia Fredropol |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Grom Wyszatyce |
1 - 8 |
Pogórze Dubiecko |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Pauza: Fort Jaksmanice, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Unia Fredropol |
3 - 0 |
Grom Wyszatyce |
14 listopada 2020
14.11 - 12:00 |
Orzeł Torki |
4 - 0 |
Strażak Sośnica |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Cresovia Kalników |
3 - 2 |
Tęcza Kosienice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Żurawianka Żurawica |
4 - 2 |
LKS Ujkowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
LKS Batycze |
3 - 1 |
Wiar Huwniki |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Wiar Krówniki |
5 - 0 |
Gwiazda Maćkowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
LKS Nakło |
3 - 2 |
San Hurko/Hureczko |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Fort Jaksmanice |
4 - 1 |
Bizon Medyka |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Pauza: Pogórze Dubiecko, |
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Fort Jaksmanice |
0 - 0 |
San Hurko/Hureczko |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LKS Nakło |
4 - 1 |
Gwiazda Maćkowice |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Wiar Krówniki |
3 - 3 |
Wiar Huwniki |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LKS Batycze |
3 - 2 |
LKS Ujkowice |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Żurawianka Żurawica |
2 - 2 |
Tęcza Kosienice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Cresovia Kalników |
3 - 2 |
Strażak Sośnica |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Orzeł Torki |
8 - 0 |
Grom Wyszatyce |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Unia Fredropol |
2 - 6 |
Pogórze Dubiecko |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Pauza: Bizon Medyka, |
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Maćkowice |
4 - 1 |
LKS Ujkowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
San Hurko/Hureczko |
0 - 1 |
Tęcza Kosienice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Bizon Medyka |
3 - 1 |
Strażak Sośnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Fort Jaksmanice |
4 - 1 |
Grom Wyszatyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
LKS Nakło |
1 - 1 |
Pogórze Dubiecko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Wiar Krówniki |
5 - 1 |
Unia Fredropol |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
LKS Batycze |
1 - 5 |
Orzeł Torki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Żurawianka Żurawica |
2 - 3 |
Cresovia Kalników |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Pauza: Wiar Huwniki, |
Kolejka 25 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Cresovia Kalników |
4 - 1 |
LKS Batycze |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orzeł Torki |
5 - 0 |
Wiar Krówniki |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Unia Fredropol |
3 - 5 |
LKS Nakło |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Pogórze Dubiecko |
1 - 2 |
Fort Jaksmanice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Grom Wyszatyce |
4 - 2 |
Bizon Medyka |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Strażak Sośnica |
2 - 6 |
San Hurko/Hureczko |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
3 - 1 |
Gwiazda Maćkowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
LKS Ujkowice |
4 - 3 |
Wiar Huwniki |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: Żurawianka Żurawica, |
Kolejka 26 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Wiar Huwniki |
3 - 1 |
Tęcza Kosienice |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Gwiazda Maćkowice |
8 - 2 |
Strażak Sośnica |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
San Hurko/Hureczko |
8 - 0 |
Grom Wyszatyce |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Bizon Medyka |
1 - 2 |
Pogórze Dubiecko |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Fort Jaksmanice |
5 - 3 |
Unia Fredropol |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
LKS Nakło |
1 - 5 |
Orzeł Torki |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Wiar Krówniki |
6 - 2 |
Cresovia Kalników |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
LKS Batycze |
2 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Pauza: LKS Ujkowice, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Żurawianka Żurawica |
1 - 4 |
Wiar Krówniki |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Cresovia Kalników |
0 - 1 |
LKS Nakło |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Orzeł Torki |
4 - 2 |
Fort Jaksmanice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Unia Fredropol |
3 - 0 |
Bizon Medyka |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pogórze Dubiecko |
0 - 1 |
San Hurko/Hureczko |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Grom Wyszatyce |
0 - 5 |
Gwiazda Maćkowice |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Strażak Sośnica |
0 - 5 |
Wiar Huwniki |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
5 - 1 |
LKS Ujkowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Batycze, |
Kolejka 20 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Bizon Medyka |
1 - 1 |
Gwiazda Maćkowice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Fort Jaksmanice |
2 - 1 |
Wiar Huwniki |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
LKS Nakło |
3 - 0 |
LKS Ujkowice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Wiar Krówniki |
5 - 2 |
Tęcza Kosienice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
LKS Batycze |
5 - 0 |
Strażak Sośnica |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Żurawianka Żurawica |
4 - 0 |
Grom Wyszatyce |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Cresovia Kalników |
2 - 0 |
Pogórze Dubiecko |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Orzeł Torki |
1 - 0 |
Unia Fredropol |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Pauza: San Hurko/Hureczko, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Ujkowice |
1 - 0 |
Strażak Sośnica |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Wiar Huwniki |
4 - 0 |
Grom Wyszatyce |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Gwiazda Maćkowice |
3 - 3 |
Pogórze Dubiecko |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
3 - 3 |
Unia Fredropol |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Bizon Medyka |
0 - 1 |
Orzeł Torki |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Fort Jaksmanice |
4 - 2 |
Cresovia Kalników |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LKS Nakło |
0 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Wiar Krówniki |
8 - 2 |
LKS Batycze |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Tęcza Kosienice, |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Batycze |
3 - 3 |
LKS Nakło |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Żurawianka Żurawica |
1 - 1 |
Fort Jaksmanice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Cresovia Kalników |
5 - 2 |
Bizon Medyka |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orzeł Torki |
2 - 0 |
San Hurko/Hureczko |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Unia Fredropol |
1 - 4 |
Gwiazda Maćkowice |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pogórze Dubiecko |
0 - 3 |
Wiar Huwniki |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Grom Wyszatyce |
1 - 2 |
LKS Ujkowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
3 - 3 |
Strażak Sośnica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Wiar Krówniki, |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Kosienice |
5 - 0 |
Grom Wyszatyce |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LKS Ujkowice |
2 - 1 |
Pogórze Dubiecko |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Wiar Huwniki |
1 - 3 |
Unia Fredropol |
29 maja 2021
29.05 - 18:30 |
Gwiazda Maćkowice |
0 - 1 |
Orzeł Torki |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
5 - 4 |
Cresovia Kalników |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Bizon Medyka |
1 - 3 |
Żurawianka Żurawica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Fort Jaksmanice |
2 - 0 |
LKS Batycze |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Nakło |
0 - 4 |
Wiar Krówniki |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Strażak Sośnica, |
Kolejka 31 - 2/3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wiar Krówniki |
1 - 3 |
Fort Jaksmanice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
LKS Batycze |
1 - 1 |
Bizon Medyka |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Żurawianka Żurawica |
4 - 2 |
San Hurko/Hureczko |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Cresovia Kalników |
3 - 6 |
Gwiazda Maćkowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Orzeł Torki |
1 - 0 |
Wiar Huwniki |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Unia Fredropol |
4 - 0 |
LKS Ujkowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Pogórze Dubiecko |
3 - 2 |
Tęcza Kosienice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Grom Wyszatyce |
0 - 4 |
Strażak Sośnica |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Pauza: LKS Nakło, |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Strażak Sośnica |
1 - 2 |
Pogórze Dubiecko |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Tęcza Kosienice |
5 - 4 |
Unia Fredropol |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
LKS Ujkowice |
2 - 2 |
Orzeł Torki |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Wiar Huwniki |
4 - 2 |
Cresovia Kalników |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Gwiazda Maćkowice |
2 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
4 - 3 |
LKS Batycze |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Bizon Medyka |
1 - 2 |
Wiar Krówniki |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Fort Jaksmanice |
2 - 2 |
LKS Nakło |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Grom Wyszatyce, |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Nakło |
4 - 3 |
Bizon Medyka |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Wiar Krówniki |
6 - 0 |
San Hurko/Hureczko |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
LKS Batycze |
2 - 3 |
Gwiazda Maćkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Żurawianka Żurawica |
1 - 1 |
Wiar Huwniki |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Cresovia Kalników |
6 - 1 |
LKS Ujkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Orzeł Torki |
5 - 0 |
Tęcza Kosienice |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Unia Fredropol |
5 - 0 |
Strażak Sośnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pogórze Dubiecko |
10 - 1 |
Grom Wyszatyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pauza: Fort Jaksmanice, |
Kolejka 21 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Fredropol |
2 - 7 |
Cresovia Kalników |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pogórze Dubiecko |
1 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Grom Wyszatyce |
0 - 5 |
LKS Batycze |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Strażak Sośnica |
0 - 6 |
Wiar Krówniki |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Tęcza Kosienice |
0 - 2 |
LKS Nakło |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LKS Ujkowice |
0 - 9 |
Fort Jaksmanice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Wiar Huwniki |
2 - 1 |
Bizon Medyka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Gwiazda Maćkowice |
4 - 1 |
San Hurko/Hureczko |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Torki, |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grom Wyszatyce |
1 - 9 |
Unia Fredropol |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Strażak Sośnica |
2 - 7 |
Orzeł Torki |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
Tęcza Kosienice |
2 - 4 |
Cresovia Kalników |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
LKS Ujkowice |
1 - 2 |
Żurawianka Żurawica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Wiar Huwniki |
4 - 1 |
LKS Batycze |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Gwiazda Maćkowice |
4 - 1 |
Wiar Krówniki |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
1 - 4 |
LKS Nakło |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:00 |
Bizon Medyka |
2 - 4 |
Fort Jaksmanice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Pauza: Pogórze Dubiecko, |
Kolejka 22 - 22. czerwca 2021 [szczegóły] | |
San Hurko/Hureczko |
2 - 0 |
Wiar Huwniki |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Bizon Medyka |
1 - 5 |
LKS Ujkowice |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Fort Jaksmanice |
3 - 1 |
Tęcza Kosienice |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
LKS Nakło |
3 - 0 |
Strażak Sośnica |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Wiar Krówniki |
6 - 0 |
Grom Wyszatyce |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
LKS Batycze |
0 - 5 |
Pogórze Dubiecko |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Żurawianka Żurawica |
1 - 2 |
Unia Fredropol |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Cresovia Kalników |
1 - 2 |
Orzeł Torki |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Pauza: Gwiazda Maćkowice, |
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogórze Dubiecko |
1 - 4 |
Orzeł Torki |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Grom Wyszatyce |
0 - 11 |
Cresovia Kalników |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Strażak Sośnica |
2 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Tęcza Kosienice |
3 - 1 |
LKS Batycze |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LKS Ujkowice |
2 - 3 |
Wiar Krówniki |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:30 |
Wiar Huwniki |
0 - 2 |
LKS Nakło |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Gwiazda Maćkowice |
3 - 3 |
Fort Jaksmanice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
San Hurko/Hureczko |
7 - 2 |
Bizon Medyka |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Pauza: Unia Fredropol, |
Kolejka 23 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Torki |
8 - 1 |
Żurawianka Żurawica |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Unia Fredropol |
6 - 1 |
LKS Batycze |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pogórze Dubiecko |
1 - 3 |
Wiar Krówniki |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Grom Wyszatyce |
1 - 8 |
LKS Nakło |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Strażak Sośnica |
5 - 1 |
Fort Jaksmanice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Tęcza Kosienice |
0 - 0 |
Bizon Medyka |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
LKS Ujkowice |
7 - 2 |
San Hurko/Hureczko |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wiar Huwniki |
3 - 3 |
Gwiazda Maćkowice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pauza: Cresovia Kalników, . |
|